Edycje
Artyści i artystki
Wydarzenia
Miejsca
Zasoby
Zespół
Ludzie Malty
O festiwalu
Partnerzy
Luis Garay / Under de si / 2014
Artyści i artystki
806
wszystkie
Teatr
Taniec
Działania performatywne
Film
Miasto
Muzyka
Spotkania
Sztuki wizualne
Warsztaty
Edycja
1991
1992
1993
1994
1995
1996
1997
1998
1999
2000
2001
2002
2003
2004
2005
2006
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
Kraj
wszystkie kraje
Argentyna
Francja
Jemen
Kanada
Niemcy
Polska
Stany Zjednoczone
Szwajcaria
Ukraina
Wielkia Brytania
Nurt
Portret artysty
Idiom
Program główny
Malta OFF
Generator Malta
Premiery
Forum
WOLNO Dzieciom
Nowe Sytuacje
Muzyka na Malcie
Debiut
Varia
Archipelag Malta
Scena Malta
Międzynarodowe Seminarium Teatrologiczne
Nowy Taniec na Malcie
Stary Browar Nowy Taniec
Poznań na Malcie
Imprezy Towarzyszące
Młoda Malta
House on Fire
67,5 Minut Projekt
1 wydarzenie
Szymon Adamczak
2 wydarzenia
An On Bast
1 wydarzenie
Armia
1 wydarzenie
Asia i Koty
1 wydarzenie
Asocjacja 2006
8 wydarzeń
Asocjacja Kółka Graniastego
10 wydarzeń
Ballady i Romanse
2 wydarzenia
Alicja Biała
2 wydarzenia
Bogusław i Nikodem Biegowscy
1 wydarzenie
Mariusz Bonaszewski
2 wydarzenia
Michał Borczuch
1 wydarzenie
Brygada Kryzys
1 wydarzenie
Ana Brzezińska
1 wydarzenie
Maciej Buchwald
1 wydarzenie
Capoeira Artes das Gerais
3 wydarzenia
Jan Czapliński
1 wydarzenie
Karolina Czarnecka
4 wydarzenia
Anna Czarnota
1 wydarzenie
Czerwie
1 wydarzenie
Czerwone Świnie
1 wydarzenie
Dawid Dąbrowski
7 wydarzeń
Paweł Demirski
3 wydarzenia
Digit All Love
1 wydarzenie
Dikanda
1 wydarzenie
donGURALesko
2 wydarzenia
Dr Misio
1 wydarzenie
Monika Drożyńska
1 wydarzenie
Marek Dyjak
1 wydarzenie
Eloe Theater of Noise
1 wydarzenie
EQUALDOUBT Teatr Ruchu i Obrazu
1 wydarzenie
Eric Shoves Them in His Pockets
1 wydarzenie
Erith
1 wydarzenie
Fisz / Emade
1 wydarzenie
FlyKKiller
1 wydarzenie
Maciej Fortuna
1 wydarzenie
Fryzjerzy
2 wydarzenia
Fundacja Akcja
2 wydarzenia
Tomasz Gęstwicki
2 wydarzenia
Adam Gołębiewski
2 wydarzenia
Good Girl Killer
2 wydarzenia
Michał Górczyński
1 wydarzenie
Marta Górnicka
3 wydarzenia
Grabek
1 wydarzenie
Mika Grochowska
1 wydarzenie
Aneta Groszyńska
3 wydarzenia
Grupa Matki Dyrektorki
1 wydarzenie
Grupa Teatralna Garderoba
1 wydarzenie
Grupa Teatralna Wikingowie
2 wydarzenia
Julian Hetzel
3 wydarzenia
Innercity Ensemble
1 wydarzenie
Przemysław Jasielski
2 wydarzenia
Jazz Band Młynarski-Masecki
2 wydarzenia
Anna Jochymek
1 wydarzenie
Justyna Szafran & Sztylety
1 wydarzenie
Szymon Kaczmarek
2 wydarzenia
Kagyuma
1 wydarzenie
kakofoNIKT
2 wydarzenia
Kapral Feat.DeKolt
1 wydarzenie
Karbido
1 wydarzenie
Marcin Kącki
2 wydarzenia
Jan Komasa
2 wydarzenia
Kompania Doomsday
2 wydarzenia
Zygmunt Konieczny
1 wydarzenie
Piotr C. Kowalski
1 wydarzenie
Jarosław Kozakiewicz
1 wydarzenie
Król
1 wydarzenie
Piotr Kruszczyński
3 wydarzenia
Kuba Więcek Trio
1 wydarzenie
Karolina Kubik
1 wydarzenie
Kult
1 wydarzenie
Kwadrofonik
2 wydarzenia
L.U.C
1 wydarzenie
La Stravaganza
1 wydarzenie
Laura Palmer Cover Story
2 wydarzenia
Diana Lelonek
1 wydarzenie
Jakub Lemiszewski
2 wydarzenia
Patryk Lichota
6 wydarzeń
Lothe Lachmann Videoteatr Poza
1 wydarzenie
Krzysztof Łukomski
1 wydarzenie
Zofia Małkowicz
2 wydarzenia
Julia Marcell
2 wydarzenia
Adam Martyniak
1 wydarzenie
Marcin Masecki
3 wydarzenia
MASH/HER/DIP
1 wydarzenie
Krzysztof Materna
1 wydarzenie
Mikołaj Mikołajczyk
6 wydarzeń
Marek Moś
1 wydarzenie
Paweł Mykietyn
3 wydarzenia
Elżbieta Niewiadomska
7 wydarzeń
Niwea
1 wydarzenie
Maciej Nowak
1 wydarzenie
Marcin i Bartłomiej Oleś
1 wydarzenie
Orkiestra Collegium F
1 wydarzenie
Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Poznańskiej
1 wydarzenie
Artur Pałyga
1 wydarzenie
Pangraj
1 wydarzenie
Weronika Pelczyńska
1 wydarzenie
Jan Peszek
3 wydarzenia
Pïnk, ¥ellow & Bläck
1 wydarzenie
Liliana Piskorska
1 wydarzenie
Maciej Podstawny
3 wydarzenia
Poeci Strefy Wojny
1 wydarzenie
Polpo Motel
1 wydarzenie
Barbara Prądzyńska
4 wydarzenia
Paulina Przybysz
1 wydarzenie
Rebeka
1 wydarzenie
Romantic Fellas
1 wydarzenie
Rubber Dots
1 wydarzenie
Ryba and The Witches
1 wydarzenie
Martyna Rzepecka
1 wydarzenie
Scena Kosmos
1 wydarzenie
Anna Siekierska
2 wydarzenia
Skubas
1 wydarzenie
Tania Solomonoff
1 wydarzenie
Beata Sosnowska
2 wydarzenia
Michał Stachyra
1 wydarzenie
Danuta Stenka
2 wydarzenia
Marek Straszak
2 wydarzenia
Strefa WolnoSłowa
4 wydarzenia
Dominik Strycharski
2 wydarzenia
Studium Teatralne
1 wydarzenie
Swing Craze
2 wydarzenia
Tytus Szabelski
2 wydarzenia
Magda Szpecht
2 wydarzenia
Krystyna Szydłowska "Lama"
10 wydarzeń
Przemysław Szydłowski
1 wydarzenie
Teatr 21
1 wydarzenie
Teatr Biuro Podróży
15 wydarzeń
Teatr Cinema
9 wydarzeń
Teatr DNA
1 wydarzenie
Teatr Dziecięcy z Sejn
1 wydarzenie
Teatr Fuzja
6 wydarzeń
Teatr Gry i Ludzie
3 wydarzenia
Teatr Krzyk
2 wydarzenia
Teatr Łaźnia Nowa
1 wydarzenie
Teatr na Poziomie
1 wydarzenie
Teatr Palmera Eldritcha
3 wydarzenia
Teatr Snów
1 wydarzenie
Teatr Szachiści
1 wydarzenie
Teatr Za Lustrem
1 wydarzenie
Teatr Zakład Krawiecki
1 wydarzenie
Tercet Egzotyczny
1 wydarzenie
The Posie Rite
1 wydarzenie
Mikołaj Trzaska
1 wydarzenie
Krzysztof Trzewiczek
1 wydarzenie
Tsigunz Fanfara Avantura
1 wydarzenie
Voo Voo
1 wydarzenie
Bartek Wąsik
2 wydarzenia
Hubert Wińczyk
4 wydarzenia
Karolina Włodek
1 wydarzenie
Krzysztof Wodiczko
1 wydarzenie
Karolina Wojciechowska
1 wydarzenie
Kamila Wolszczak
1 wydarzenie
Jaśmina Wójcik
1 wydarzenie
Xxanaxx
1 wydarzenie
Pati Yang
1 wydarzenie
Marcin Zalewski
1 wydarzenie
Rafał Zapała
4 wydarzenia
Zespół Artystyczny Ocelot
1 wydarzenie
Zespół Reprezentacyjny
1 wydarzenie
Urszula Ziober
2 wydarzenia
Krzysztof Żwirblis
1 wydarzenie
Przemysław Czapliński
6 wydarzeń
Aleksandra Przybylska
1 wydarzenie
Cezary Michalski
1 wydarzenie
Krystyna Janda
1 wydarzenie
Aleksandra Bożek-Muszyńska
2 wydarzenia
Małgorzata Myślińska
4 wydarzenia
Gaja Karolczak
1 wydarzenie
Edwin Bendyk
3 wydarzenia
Jolanta Starzak
1 wydarzenie
Cezary Tomaszewski
2 wydarzenia
Jagoda Gruszczyńska
3 wydarzenia
Aniela Kokosza
2 wydarzenia
Julia Fiedorczuk
1 wydarzenie
Marcin Popkiewicz
1 wydarzenie
Zuzanna Warso
1 wydarzenie
Monika Kuczyniecka
1 wydarzenie
Radosław Drwęcki
1 wydarzenie
Marcin Karnowski
1 wydarzenie
Anna Szamotuła
3 wydarzenia
Magdalena Mellin
1 wydarzenie
Justyna Mingielewicz
1 wydarzenie
Polmuz
1 wydarzenie
Barbara Wrońska
1 wydarzenie
Fundacja Pro-spin
2 wydarzenia
Wojciech Furman
1 wydarzenie
Ralph Kaminski
1 wydarzenie
Adam Nowak i Acoustic Amigos
2 wydarzenia
CUKRY
2 wydarzenia
Katarzyna Czarnota
3 wydarzenia
Monika Bakke
2 wydarzenia
Łukasz Lamża
1 wydarzenie
Jan J. Zygmuntowski
1 wydarzenie
Karolina Lewicka
7 wydarzeń
Dorota Piontek
2 wydarzenia
Jarosław Kuisz
1 wydarzenie
Adam Bodnar
1 wydarzenie
Zielona Trawka Pictures
2 wydarzenia
Agnieszka Holland
1 wydarzenie
Adam Klepczyński
1 wydarzenie
Wojciech Marchwicki
1 wydarzenie
prof. UAM dr hab. Szymon Ossowski
1 wydarzenie
Anna Królica
1 wydarzenie
Piotr Andrusieczko
1 wydarzenie
Wojciech Jagielski
2 wydarzenia
Maria Wiernikowska
1 wydarzenie
Iwona Kurz
2 wydarzenia
Konrad Piskała
1 wydarzenie
Małgorzata Druciarek
1 wydarzenie
Elżbieta Korolczuk
1 wydarzenie
Katarzyna Surmiak-Domańska
1 wydarzenie
Zbigniew Mikołejko
1 wydarzenie
Anna Smolar
1 wydarzenie
Danuta Golec
1 wydarzenie
Andrzej Zybertowicz
1 wydarzenie
Sebastian Duda
1 wydarzenie
Katarzyna Skrzypińska
1 wydarzenie
Paweł Boguszewski
1 wydarzenie
Ireneusz Krzemiński
1 wydarzenie
Anna Czerwińska
1 wydarzenie
Zofia Kowalewska
1 wydarzenie
Agnieszka Różyńska
2 wydarzenia
Konstanty Gebert
1 wydarzenie
Aleksandra Osowicz
1 wydarzenie
Piotr Tkacz
1 wydarzenie
Karolina Karnacewicz
1 wydarzenie
Potworki
1 wydarzenie
Wojciech Grzędziński
1 wydarzenie
Maja Brzozowska
5 wydarzeń
Piotr Gruszczyński
3 wydarzenia
Andrzej Leder
5 wydarzeń
Katarzyna Wężyk
1 wydarzenie
Leszek Koczanowicz
1 wydarzenie
Dariusz Rosiak
2 wydarzenia
płk. Grzegorz Kaliciak
1 wydarzenie
Justyna Kurzawska
1 wydarzenie
gen. Jarosław Stróżyk
1 wydarzenie
Agata Kaźmierska
1 wydarzenie
Łukasz Kamieński
1 wydarzenie
Michał Lipszyc
1 wydarzenie
James Omolo
1 wydarzenie
Magdalena Filiks
1 wydarzenie
Maja Staśko
1 wydarzenie
o. Paweł Gużyński
1 wydarzenie
Marek Abramowicz
1 wydarzenie
Stanisław Mrówczyński
1 wydarzenie
Karolina Wigura
1 wydarzenie
Ludwik Dorn
1 wydarzenie
o. Tomasz Dostatni
1 wydarzenie
Marta Keil
1 wydarzenie
Michał Merczyński
2 wydarzenia
Grzegorz Reske
1 wydarzenie
Kalina Czwarnóg
1 wydarzenie
Roman Wieruszewski
1 wydarzenie
Marta Walasik-Sałek
1 wydarzenie
Magdalena Koch
1 wydarzenie
Joanna Tokarska-Bakir
1 wydarzenie
Dorota Jovanka Ćirlić-Mentzel)
1 wydarzenie
Stanisław Bereś
1 wydarzenie
Krzysztof Varga
1 wydarzenie
Bogdan de Barbaro
1 wydarzenie
Rafał Matyja
1 wydarzenie
Sławomir Sierakowski
1 wydarzenie
Krzysztof Podemski
2 wydarzenia
Ludwika Włodek
1 wydarzenie
Szymon Żydek
1 wydarzenie
Paulina Grębosz
1 wydarzenie
Mariusz Wiśniewski
1 wydarzenie
Piotr Siemion
1 wydarzenie
Krystyna Czerni
1 wydarzenie
Jędrzej Solarski
1 wydarzenie
Maria Godlewska
1 wydarzenie
Jakub Szczęsny
1 wydarzenie
Piotr Sarzyński
1 wydarzenie
Jacek Jaśkowiak
1 wydarzenie
Ewa Domańska
1 wydarzenie
Wojciech Orliński
1 wydarzenie
Łukasz Orbitowski
1 wydarzenie
Michał Zygmunt
1 wydarzenie
Ziemowit Szczerek
1 wydarzenie
Artur Domosławski
2 wydarzenia
Olga Tokarczuk
1 wydarzenie
Jacek Dehnel
1 wydarzenie
Jarosław Gugała
1 wydarzenie
Adam Leszczyński
1 wydarzenie
Bogumiła Lisocka-Jaegermann
1 wydarzenie
Justyna Olko
1 wydarzenie
Mariusz Kairski
1 wydarzenie
Zygmunt Bauman
1 wydarzenie
Jerzy Koch
1 wydarzenie
Marek Moś
1 wydarzenie
Szymon Wróbel
1 wydarzenie
Paweł Konnak
1 wydarzenie
Julia Czaplejewicz
1 wydarzenie
Emilia Hejmanowska
1 wydarzenie
Basia Lipska
1 wydarzenie
Marcin Mielcarek
1 wydarzenie
Martyna Stark
1 wydarzenie
Rewolucyjni Teologowie Katedry Intermediów
1 wydarzenie
Andrzej Sapija
2 wydarzenia
Kluboksięgarnia Głośna
1 wydarzenie
Dorota Abbe
1 wydarzenie
Zuzanna Fichtner
1 wydarzenie
Antoni Beksiak
1 wydarzenie
Klaudiusz Chrostowski
1 wydarzenie
Agata Siwiak
1 wydarzenie
Piotr Dobrowolski
1 wydarzenie
Jedzenie Zamiast Bomb
1 wydarzenie
Maria Dutkiewicz
1 wydarzenie
Karolina Wajman
1 wydarzenie
iwola: Iwo Borkowicz, Ola Korbańska
1 wydarzenie
Jakub Wygnański
1 wydarzenie
Paula Kaniewska
1 wydarzenie
new visions
2 wydarzenia
Anna Kędziora
1 wydarzenie
Karolina Szczypek
2 wydarzenia
Magdalena Starska
2 wydarzenia
Rada Osiedla Krzesiny-Pokrzywno-Garaszewo
2 wydarzenia
Mieszkańcy i mieszkanki Krzesin
2 wydarzenia
Towarzystwo Krajoznawcze Krajobraz
7 wydarzeń
Fanfara Awantura
2 wydarzenia
Ochotnicza Straż Pożarna Poznań-Głuszyna
1 wydarzenie
SP nr 53 w Poznaniu
1 wydarzenie
Rada Osiedla Głuszyna
1 wydarzenie
Dariusz Kosiński
1 wydarzenie
Przemysław Sadura
1 wydarzenie
Hanna Mamzer
1 wydarzenie
Kacper Pobłocki
1 wydarzenie
Michał Rauszer
1 wydarzenie
Radosław Rak
1 wydarzenie
Jan Sowa
1 wydarzenie
Paulina Kramarz
1 wydarzenie
Jan Mencwel
1 wydarzenie
Artur Jerzy Filip
1 wydarzenie
Natalia Weremczuk
1 wydarzenie
Ryszard Krynicki
2 wydarzenia
Filip Springer
1 wydarzenie
Agata Szafraniuk
1 wydarzenie
Grzegorz Lewicki
1 wydarzenie
Koń
1 wydarzenie
Fetler z Karpińskim
1 wydarzenie
Circus Ferus
1 wydarzenie
Gosia Trajkowska
1 wydarzenie
Stary Browar Nowy Taniec
1 wydarzenie
Kamila Baar
1 wydarzenie
Katarzyna Borkowska
1 wydarzenie
Fundacja Teatru „Wyspiański"
1 wydarzenie
Piotr Tetlak
1 wydarzenie
Wojciech Kościelniak
1 wydarzenie
Teatr Muzyczny w Poznaniu
1 wydarzenie
Kamil Malecki
1 wydarzenie
Ewa Szawłowska
1 wydarzenie
Monika Polaczek-Przestrzelska
1 wydarzenie
Fundacja Sztukmistrze
1 wydarzenie
Kamil Dziliński
1 wydarzenie
Magdalena Garczarczyk
2 wydarzenia
Michalina Radomska
1 wydarzenie
Kobalt Migrating Platform
1 wydarzenie
Bush Doctor
1 wydarzenie
Agnieszka Rogaczewska-Foryś
1 wydarzenie
Tomek Kaszany
1 wydarzenie
Izzy and the Black Trees
1 wydarzenie
Chór Dziewczęcy Skowronki
1 wydarzenie
Mela Koteluk
1 wydarzenie
Paweł Szymański
1 wydarzenie
Aleksander Nowak
1 wydarzenie
Mariusz "Wilk" Wilczyński
1 wydarzenie
Orkiestra Sinfonia Varsovia
1 wydarzenie
Centrum Latających Obiektów
1 wydarzenie
Ulla Wilczyńska-Kalak
1 wydarzenie
Art Stations Foundation
4 wydarzenia
Paweł Sakowicz
1 wydarzenie
Dziewczyny w Naturze
1 wydarzenie
Ruta Pindyrynda
1 wydarzenie
Nazwa
Edycja
A3 Teatr
2010
AA Artyści Anonimowi
1997
Akademia Muzyczna im. I.J. Paderewskiego w Poznaniu
1997 / 2002
Akademia Ruchu
1993 / 1994 / 1997 / 2000 / 2003 / 2006 / 2010
Akademia Sztuk Wizualnych
1998 / 1999
Akcja Zygmuntowa
2004
Alchemik
2001
Janusz Andrzejewski
2006
Piotr Barłóg
2005
Beats Friendly
2008
Jan Berdyszak
2001
Białostocki Teatr Lalek
1998
Biff
2010
Biogrupa
1999
Agata Biziuk
2014 / 2015 / 2021
Monika Błaszczak
2016 / 2021
Zbigniew Brzoza
2015
Remigiusz Brzyk
2013 / 2016
Leszek Bzdyl
2006
Centrala Rybna
2005
Aleksandra Chaberek
2005
Elżbieta Chojnacka
1998
Chridom i Prolog
2002
Cieszyńskie Studio Teatralne
2003 / 2004 / 2008
Cókierek
2007
Jolanta Cynkutis
1996 / 2006
Krystian Czaplicki "Truth"
2015
Dada Von Bzdülöw
2005 / 2010
Jerzy Dębina
1999 / 2000
DJ Stankoś
2007
Monika Dobrowlańska
2005
Justyna Dziabaszewska
2017
Rafał Dziemidok
2008
Eksperymentalny Teatr Operowy
1993 / 1996 / 1997 / 1998 / 1999 / 2000 / 2001 / 2002 / 2003 / 2005 / 2006
Ensemble MW2
2005
Andrzej Ficowski
2018
Flauta
2019
Flirt
2001
Darek Foks
2010
Fraktale
2003 / 2005
Przemysław Gąsiorowicz
2006
Gdańskie Stypendium Teatralne
2005
Agnieszka Gierach
2001
Hanna Gill-Piątek
2010
Przemysław Goc "Titilo"
1994
Anna Godowska
2016
Igor Gorzkowski
2017 / 2018
Agnieszka Grodzińska
2015 / 2021
Grupa Bez Nazwy
2014
Grupa Laokoona
2007
Grupa Muflasz
2003
Grupa Niezależna
1997
Grupa Plastyczna Pławna 9
1999 / 2002
Grupa Teatralna Bez Ziemi
2003 / 2004
Grupa Teatralna Bok
2006
Grupa Teatralna Dokąd
1998
Grupa Teatralna Domu Bretanii
2004
Grupa Teatralna Prefabrykaty
2004
Grupa Teatralnych Doświadczeń
1994 / 1995
Grupa Teatru Rondo
1993
Gustowska
2008
Harakiri Farmers
2008 / 2009
Homo Exoticus
1998
Aleksandra Jakubczak
2014 / 2018
Lech Janerka
2005
Tadeusz Janiszewski
2014
Jerzy Jarniewicz
2010
Robert Jarosz
2008
Jedynka na d.e.s.k.i.
1997 / 1998 / 1999 / 2000
Jan A.P. Kaczmarek
1998
Bohdan Kaczmarek
2004
Katarzyna Kaczor
2017
Piotr Kałużny
2006
Przemek Kamiński
2016
Robert Kanaan
2001
Hanna Kanecka
2016 / 2017
Ula Kijak
2008
Maja Kleczewska
2012 / 2017
Klub Gońca Teatralnego
2002
Dominika Knapik
2007
Komuna Otwock
1998 / 1999 / 2004
Roman Kordziński
2001
Kormorany
2009
Korporacja Teatralna
2007 / 2015
Kosaara Group
2008
Jacek Kowalski
1999
Zbigniew Kozub
1995
Kółko Tfo
1999 / 2000 / 2001
Sławek Krawczyński
2016
Agnieszka Kryst
2016
Larry Koonse Quartet
2002
Zenon Laskowik
2018
Lautari
2007
Le Métronome Tabor Teatralny
1999
Joanna Leśnierowska
2012 / 2014 / 2017 / 2018 / 2020
Marcin Liber
2018
Jolanta Litwin-Sarzyńska
2013
Tomasz Machciński
2017
Malaga Boys Theatre
1999
Mariusz Malec
2009
Maleńczuk Tuta Rutkowski Super Trio
2006
Andrzej Maleszka
1999
Paweł Malicki
2011 / 2015
Janusz Marciniak
2006
Mass Kotki
2009
Agata Maszkiewicz
2011 / 2012 / 2014 / 2018
Materac
2008
Leszek Mądzik
2002
Melba Kolektyw
2010
Mick-o-why
2007
Daria Mielcarzewicz
2015 / 2020
Magdalena Miklasz
2013
Miloopa
2008
Krystyna Miłobędzka
2012
Michał Mioduszewski
2018
Wojciech Mochniej
2006
Moins Douze Degrés
1997
Jerzy Moszkowicz
2013
Movements Factory
2009 / 2010 / 2013
Muchy
2007 / 2010 / 2016
Bartosz Muszyński
2002
Napszykłat
2008
Neoscenic katapulta
1999
Karol Nepelski
2008
neTTheatre
2009
New Musette Quartet
2007
NIEDOmroczne
2002
Nieformalna Grupa Teatralna
2001
Anna Nowicka
2014 / 2016 / 2018 / 2019
Ogólnopolski Ośrodek Sztuki dla Dzieci i Młodzieży
1994 / 1999
Oprawcy
2009
Orchid
2008
Orkiestra Bębnów Abacua
2001
Orkiestra Bębnów Jembe Fola
2002 / 2003 / 2004
Orkiestra Wielkich Bębnów Uado Taraban
1999
Janusz Orlik
2006 / 2012 / 2013 / 2017 / 2018
Krzysztof Owczarek
2001
Owoc/Trawiński/Maciejewski
1995
Papierowe miasto
1995
Aleksander Papierz
2008
Arek Pasożyt
2015 / 2018
Sebastian Pawlak
2004
Pieczona Buła
2009
Renata Piotrowska-Auffret
2012 / 2015 / 2016 / 2018
Plastyczny Teatr Symbolu Romana Roka
2005 / 2006
Polski Teatr Tańca
1994 / 1998 / 1999 / 2000 / 2001 / 2002 / 2003 / 2004 / 2005 / 2006 / 2007 / 2008 / 2009 / 2011 / 2013 / 2014 / 2015 / 2016 / 2017 / 2018 / 2019 / 2021
Pracownia Twórcza Magazyn
2005
Prefabrykaty
2008
Magdalena Przybysz
2010 / 2021
Magdalena Ptasznik
2014
Pustki
2009
Lech Raczak
2000 / 2002 / 2005 / 2012 / 2014 / 2020
Radykalna Frakcja Medialna Mazut
1996 / 1997 / 2003 / 2014 / 2018
Joanna Rajkowska
2009 / 2010 / 2011
Waldemar Raźniak
2008
Magdalena Reiter
2005
Reportaż
2003 / 2004
Ritmodelia
2006
Robert Łuczak Group
1994
Błażej Patryk Rusin
2015
Maciej Rusinek
2003
Radosław Rychcik
2012 / 2014 / 2015
Paweł Sakowicz
2016 / 2019
Scena Plastyczna KUL
1991 / 1992 / 1993 / 1996 / 1999
Scena Pod Lipami
1993
Scena Theatrerum
1994
Schola Academia
1993
Sekta
1994
Marcin Sendecki
2010
Michał Siegoczyński
2013
Agata Siniarska
2015 / 2016 / 2017 / 2019
Izabela Sitarska
2015 / 2018
Katarzyna Sitarz
2018
Jakub Skrzywanek
2018
Tadeusz Słobodzianek
1993
Snowman
2005 / 2007 / 2009 / 2010 / 2011
Stanisław Sojka
1996
Andrzej Sosnowski
2010
Spirituals & Gospel Quartet
2002
Stara Prochoffnia
2006
Maria Stokłosa
2011 / 2014 / 2015 / 2018 / 2019 / 2021
Janusz Stolarski
2006 / 2021
Paweł Stopa
2004
Stowarzyszenie Artystyczne Teatr Ecce Homo
1997 / 1999 / 2001
Stowarzyszenie Scena Współczesna
2002
Stowarzyszenie Teatralne CHOREA
2005
Studio Old-Mobil
2003 / 2004
Studio Pantomimy
1996
Biuro Poszukiwań Teatralnych
1997 / 1999
Studio Teatralne Bagti
1999 / 2005 / 2006
Studio Teatralne BLUM
2005 / 2008 / 2010 / 2011 / 2015 / 2017 / 2018
Studio Teatralne Próby
2001 / 2002 / 2003 / 2006 / 2007
Studio Teatralne Słup
1997
Cezi Studniak
2017
Paweł Susid
2015
Paulina Suszka
2015
Józef Szajna
2002
Waldemar Szczepaniak
2004
Paweł Szkotak
2010 / 2012 / 2013 / 2021
Iza Szostak
2014
Alicja Szrajer
2004
Stach Szumski
2017
Anna Szwajgier
2010
Adrian Szwarc
2015
Mateusz Szymanówka
2016
Konrad Szymański
2007
Iza Tarasewicz
2015
Izabella Tarasiuk
2006
Dariusz Tarczewski
2006
Targanescu
2004 / 2007
Te'art.Kam
2005
Teatr 112
1995 / 1997
Teatr 36 zł
1995 / 1997
Teatr 38
2002
Teatr 44
1995
Teatr A
2003
Teatr Alternatywa Alberta
1998
Teatr Animacji
1994 / 1999 / 2001 / 2015
Teatr Animagia
2001
Teatr Arka
1999
Teatr Automaton
2017
Teatr Ba…
1999 / 2001
Teatr Ba-Q
2014 / 2015 / 2017
Teatr Bez Nazwy
2006
Teatr Bezradny im. E. Craiga
1996
Teatr Biały Clown
1993 / 1994 / 1996 / 1997
Teatr Błękitny
1993
Teatr Bom-Baż
2002 / 2003
Teatr Bretoncaffe
2006
Teatr Cocktail
2005
Teatr Cogitatur
1993 / 2000 / 2003
Teatr Dilemma
2015
Teatr Dramatyczny im. A.Węgierki w Białymstoku
1995 / 1996
Teatr Edwarda Gramonta TERMINUS A QUO
2003
Teatr Efemeryczny
1997
Teatr Ekspozycja
2004 / 2005 / 2006
Teatr Emocji i Wyobraźni
2004 / 2005
Teatr Ezopy
2004
Teatr Familia
1993
Teatr from Poland
2002 / 2004
Teatr Gugalander
1997
Teatr III
1999
Teatr im. Alberta Tison
1995 / 1998
Teatr im. Róży Van Der Blaast
1998
Teatr im. W. Horzycy w Toruniu
2002
Teatr Improwizowany Klancyk
2014 / 2016
Teatr Janusza Wiśniewskiego
1992
Teatr Jedenastu Snów
2000
Teatr Jednego Wiersza
1998 / 2000 / 2001
Teatr Jeleniogórski Scena Animacji im. C. K. Norwida
2005
Teatr Kalong
2002
Teatr Kana
1995
Teatr Karton
2003
Teatr Karuzela
1998
Teatr Konsekwentnie Niekonsekwentni
2000
Teatr Korez
1996 / 1997 / 1998 / 2000
Teatr Kreatury
1998 / 2002 / 2003
Teatr Kriket
1999
Teatr KTO
1992 / 1993
Teatr Kwadrat
1999
Teatr Malutki
1997 / 1998
Teatr Małych Form
2003
Teatr Mam Cztery Nogi
1993
Teatr Maya
1995 / 1996
Teatr Montownia
2000
Teatr na Bruku
1995
Teatr Nie Teraz
2003
Teatr Obok
1996 / 1998
Teatr of Manhattan
1997
Teatr Office Box
2000
Teatr Ognia i Papieru
2005
Teatr Okno
2001
Teatr Orfa
1999
Teatr Osobowy
1997
Teatr Ósmego Dnia
1991 / 1993 / 1994 / 1995 / 1997 / 1998 / 1999 / 2001 / 2005 / 2008 / 2009 / 2011 / 2013 / 2015 / 2016
Teatr Pantomimy Tok
1996 / 1997
Teatr Pantomimy AP
1995
Teatr Performer
1994 / 1995
Teatr Pieśń Kozła
2003 / 2006
Teatr Pinezka
1993 / 1994
Teatr Piosenny Pod Pretekstem
2006
Teatr Pipel 2
2014
Teatr Piwnica przy Krypcie
2004 / 2005
Teatr Plastyczny Mariana Bednarka
2001
Teatr Plastyczny Znak
1995 / 1997
Teatr Plastyków
1995 / 1996
Teatr Pod Metrem
2003
Teatr Pod Parasolem
2008
Teatr Podwurkowy
2000
Teatr Polski w Poznaniu
1991 / 1994 / 1995 / 1996 / 1997 / 2000 / 2001 / 2002 / 2003 / 2006 / 2007 / 2008 / 2009 / 2012 / 2013 / 2014 / 2015 / 2016 / 2017 / 2018 / 2019 / 2020 / 2021
Teatr Porywacze Ciał
1993 / 1996 / 1997 / 2000 / 2001 / 2002 / 2003 / 2004 / 2005 / 2006 / 2007 / 2012 / 2014 / 2015 / 2016 / 2017
Teatr Prawdziwy
1994
Teatr Projekt
1994 / 1995
Teatr Prób
1994
Teatr Realistyczny
1999
Teatr Ruchu AKT
1993 / 1994
Teatr S
2000 / 2001 / 2003
Teatr Scena 6
1994
Teatr Schola
2002
Teatr Solo
2004
Teatr Stacja Szamocin
1998 / 2005 / 2006
Teatr Stajnia Pegaza
2003 / 2004
Teatr Strefa Ciszy
1994 / 1995 / 1996 / 1997 / 1998 / 1999 / 2000 / 2002 / 2003 / 2004 / 2005 / 2006 / 2007 / 2008 / 2010
Teatr Studio Mimu
1997 / 1999
Teatr Tańca Zakręconego
2004 / 2005
Teatr TE-O-KA
1995 / 1996 / 1998 / 1999
Teatr U Przyjaciół
2004 / 2005 / 2006 / 2007 / 2008
Teatr Usta Usta
2000 / 2001 / 2002 / 2003 / 2004 / 2005
Teatr Verte
1996
Teatr Wiczy
2000 / 2001 / 2004
Teatr Wierzbak
1996
Teatr WIF IFI
1993 / 1996
Teatr Wirtualny
1998
Teatr Witalisy Dmuchawcowej
1994
Teatr Własny Stanisławiak
1999
Teatr Wojtka Kołsuta
1994 / 1996 / 1998
Teatr Z Wyglądu Bardzo Poważny
1994
Teatr Za Horyzontem
1997 / 1998 / 1999
Teatr ZAR
2007
Teatr Znak
1998 / 1999 / 2001
Teatralne Przedsięwzięcie Dialog
1999
Teatrzyk Okazjonalny
2001
Terminus a Quo
1997 / 1998 / 1999
The Poznań Fringe Theatre Company
2000
Theaterkompex
2001
Towarzystwo Gimnastyczne
2004 / 2006 / 2008
Towarzystwo Prze-twórcze
2009
Towarzystwo Wierszalin
1993 / 1995 / 1996 / 1997 / 2007
TR Warszawa
2004
Transmedia
1995
Trio Taklamakan
2001 / 2006
Trupa Resztki z pospolitego ruszenia
1999
Trzeci Teatr w Drodze
1998
Twożywo
2010
Tymon & The Transistors
2017
Unia Teatr Niemożliwy
1999 / 2000
Krzysztof Urban
2005
Wojciech Urbański
2016
Variete
2008
Iwo Vedral
2018
Anita Wach
2006 / 2008
Joanna Waluszko
2006
Wanda Wasilewska
2012
Jakub Wittchen
2010
Zorka Wollny
2010
Agnieszka Wolny-Hamkało
2010
Olga Wróbel
2017
WSS
1997
Ewa Wycichowska
2014 / 2016
Zespół Monogramista JK
1999
Adam Ziajski
2017
Wojtek Ziemilski
2012
Wacław Zimpel
2012 / 2013
Marysia Zimpel
2015 / 2016 / 2018
Rudolf Zioło
2012
Marta Ziółek
2016
Zwierciadło
2000 / 2001
Żółte Kalendarze
2018
Wrocławski Teatr Pantomimy im. H. Tomaszewskiego
1994
Teatr IT
2006
Agata Duda-Gracz
2010
Agnieszka Korytkowska-Mazur
2010
Krzysztof Rekowski
2010
Wojciech Radtke
2013
Republika Sztuki Tłusta Langusta
2014
Adam Michnik
2017
Anna Alboth
2018
Anna R. Burzyńska
2010
Katarzyna Fazan
2010
Roman Kubicki
2010
Paweł Mościcki
2010
Grzegorz Niziołek
2010
Paweł Płoski
2010
Dorota Semenowicz
2010 / 2021
Paweł Sztarbowski
2010
Agnieszka Arnold
2017
Agata Kochaniewicz
2016
Marta Mazuś
2016
Radosław Pyffel
2012
Justyna Nakonieczna
2012
Grzegorz Stern
2012
Maciej Pisuk
2011
Rafał Drozdowski
2011
Tomasz Kireńczuk
2011
Marek Kędzierski
Anna Zeidler-Janiszewska
2010
Katarzyna Kozyra
2018
Kuba Czekaj
2018
Agnieszka Smoczyńska
2018 / 2021
Grzegorz Zariczny
2018
Julia Kolberger
2018
Aleksandra Terpińska
2018
Monika Kotecka
2018
Karolina Poryzała
2018
Piotr Domalewski
2018
Tomasz Gąssowski
2018
Marek Skrzecz
2018
Aneta Kopacz
2015
Jacek Piotr Bławut
2015
Youth Novels
2020
New People
2018
Dylan.pl
2017
Piotr Zioła
2016
Paweł Kędzierski
2014
Wojciech Marczewski
2014
Janusz Zaorski
2014
Wojciech Maciejewski
2014
Krzysztof Kieślowski
2014
Paweł Ferdek
2014
Wojciech Staroń
2014
Maciej „Gąsiu" Gośniowski
2021
Edka Jarząb i grupa Uskoki
2021
Make Larmo
2021
Patrycja Rozwora
2021
Katarzyna Wojtczak
2021
Centrum Studiów Katalońskich, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza
2021
Wielkopolskie Stowarzyszenie Lokatorów
2021
Warsztaty Agaty
2021
Zofia Tomczyk
2021
Tęskno
2021
31. BLT
2021
Maria Krześlak-Kandziora
2021
Szczepan Żurek
2021
Małgorzata Bronikowska
2021
Aleksander Przybylski
2021
Grzegorz Laszuk
2021
Jan Klata
2021
Teatr Nowy w Poznaniu
2021
Tkanki Twórcze
2021
Justyna Odrzykoska
2021