Wydarzenia

2745

Fajfy

fot. Marcin Oliva Soto

„Tańczymy śmiejąc się i płacząc; w szale i w strachu, z nadzieją i z krzykiem. Jesteśmy tancerzami, twórcami marzeń”. (Albert Einstein)

Lata 50. i 60. XX wieku to czas szalonych zabaw. Także w Polsce tańczono bigbita i twista od godziny 17:00 do 20:00 – tak, aby po pracy zdążyć przebrać się i ruszyć biegiem na potańcówkę, a skończyć o rozsądnej godzinie, mając przed sobą czas na dobry sen, zdrową i długą noc. FAJFY na placu WOLNO to doświadczanie czasów rautów, tańców, fordanserów, orkiestr, które zagrać mogą wszystko i z każdym. Obecność obowiązkowa dla lubiących muzykę i taniec.

Zespoły muzyki rozrywkowej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II st. im. Mieczysława Karłowicza w Poznaniu, grające podczas popołudniowych spotkań tanecznych w składzie: Wiktoria Jakubowska, Karolina Stankiewicz, Michał Baranowski, Mateusz Gulewicz, Patryk Nowak, Tomasz Orłowski, Dariusz Rubinowski, Wojciech Rzechówka, Adam Sławiński, Sebastian Skrzypek, Kuba Szwarc, Dawid Tokłowicz; przygotowane przez Zbigniewa Wrombla.

we współpracy m.in.:

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st. im. M. Karłowicza w Poznaniu, Monika Kusz, DJ WIKA i DJ OSHOWSKI, New Omen, Żuki Rock & Roll Band, Apli Papli, Poema Cafe, Lavita Quartet

Wydarzenie
Artysta
Data 24.06.2013
Miejsce Plac Wolności
Kategoria Taniec