Wydarzenia

2745

Felix The Baker - koncert

Felix The Baker

fot. Bartosz Dziamski

Latem w Ogrodach społecznościowych stawiamy przede wszystkim na muzykę! W czwartek 31 lipca o godz. 19.00 w Ogrodzie Wilda zagra poznański zespół indie rockowy Felix The Baker.

W Ogrodach na Łazarzu i Wildzie, a także w Kiosku (w) Ruchu na Jeżycach życie kwitnie przez cały sezon. Miejsca, które zrewitalizowano dzięki współpracy mieszkańców dzielnic, lokalnych aktywistów, członków Stowarzyszenia Kasztelania Ostrowska, studentów School of Form oraz zespołu Generatora Malta, są miejscem wakacyjnych spotkań i wydarzeń artystycznych.

Pierwszy z serii wakacyjno-ogrodowych koncertów organizowanych przez Malta Festival Poznań będzie miał miejsce już w czwartek na Wildzie. Ciepła barwa głosu wokalisty Kuby Zimnego, wspomagana przez synthy rodem z gier komputerowych, jest znakiem rozpoznawczym Felix The Baker. Zespół ma na swoim koncie koncerty na wielu poznańskich scenach. Szybko zebrał rzeszę wiernych fanów i zdobył uznanie na listach przebojów miejscowych rozgłośni radiowych.

Koncerty, które odbyły się w Ogrodach w czasie festiwalu Malta, zostały świetnie przyjęte przez okolicznych mieszkańców, wywoływały żywe reakcje, były okazją do tańców i wspólnych śpiewów. Latem na bezpłatne koncerty zapraszamy wszystkich Poznaniaków. Już nie możemy się doczekać czwartkowego występu Felix The Baker. W kolejnych tygodniach zagra m.in. La Vita Quartet specjalizujący się w żywym tango nuevo Astora Piazzolli.

Felix The Baker
24 lipca 2014, godz. 19:00
OGRÓD WILDA, ul. Fabryczna 4
WSTĘP WOLNY

Wydarzenie
Artysta Felix The Baker
Data 31.07.2015
Miejsce Ogród Wilda
Kategoria Muzyka