Wydarzenia

2745

Randka w ciemno: Unknown I / Unknown II / Unknown III

Po raz trzeci na Malcie pojawią się wieczory improwizacji — „Randki w ciemno". Dwa lata temu improwizacje Michaela Schumachera z polskimi muzykami uznane zostały za jedno z najważniejszych wydarzeń tanecznej Malty. Rok temu zaprosiliśmy na unikatowe „pojedynki" na taniec i dźwięki artystów z Polski i Izraela. W obu przypadkach mogliśmy podglądać intymne spotkania muzyków i tancerzy, którzy spotykali się po raz pierwszy i nigdy nie wiadomo było do końca, co się może zdarzyć.

Czy będą do siebie pasowali? Czy się polubią? Czy zaiskrzy? A co jeśli dialog zupełnie nie będzie się kleił? W tym roku z kolei po raz pierwszy do konfrontacji na prawdziwej randce w ciemno zostanie zaproszona... publiczność! W ramach trzech (różnych!) wieczorów warszawscy artyści z towarzystwa przetwórczego w ramach projektu Unknown pozwolą przeżyć widzom
niepowtarzalną taneczną przygodę! Unknown to seria improwizowanych spektakli / wydarzeń tańca z elementami interakcji z widzem. Poprzez zasłonięcie widzom oczu i zaproszenie ich w podróż do wewnętrznej wrażliwości, artyści pozwalają im na niecodzienne przeżycie bycia w środku akcji i odkrywania nowych rodzajów doświadczania spektaklu.

Wydarzenie