Wydarzenia

2745

Tirlibom-tirlibam / Warsztaty Agaty / Agata Nowaczyk-Łokaj

Wydarzenie w ramach festiwalu SZTUKA SZUKA MALUCHA.

Warsztat dla dzieci z opiekunami, oparty o ruch, rytm, muzykę i zabawę. Wykorzystamy przeciwieństwa i ich wielorakie postrzeganie, aby Mali i Duzi mieli możliwość doświadczenia tego, jak to jest, gdy głośno tupię albo gram, wysoko skaczę lub nisko pełzam? I czy lubię to robić? Jak się czuję, gdy robią to inni? A z czym może kojarzyć się cisza i jakie może znaleźć odzwierciedlenie w tańcu czy działaniu? Powędrujemy wspólnie przez świat najprostszych aktywności ruchowych, tanecznych i manualnych, aby poczuć smak ciszy i hałasu, intensywności i delikatności, zaangażowania i odpoczynku.

Rytm warsztatu: ok. 20 minut oswajania przestrzeni, ok. 40 minut powitanie i intensywne warsztatowanie, ok. 15 minut przerwy na przekąskę, ok. 15 minut blok wyciszający.

Festiwal SZTUKA SZUKA MALUCHA realizowany jest przez Art Fraction Foundation, w ścisłej współpracy z Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu - inicjatorem nurtu teatru dla najnajmłodszych w Polsce oraz pomysłodawcą cyklu Sztuka Szuka Malucha - i Miejskim Teatrem Miniatura w Gdańsku.

Wydarzenie