Wydarzenia
Artysta
Miejsce
Nurt
Edycja
Kategoria
Mięso
Teatr Ósmego Dnia
Polska
Stary Rynek
1991
Teatr
Uczty duchowe
Akademia Ruchu
Polska
Stary Rynek
Program główny
1993
Teatr
Steend
Beeldtheater Binnen/Buiten
Holandia
Stary Rynek
Program główny
1993
Teatr
Wieża Babel
Teatr KTO
Polska
Stary Rynek
Program główny
1993
Teatr
Groteska
Grupa Teatru Rondo
Polska
Stary Rynek
Malta OFF
1993
Teatr
Królewna Śnieżka
Teatr Familia
Polska
Stary Rynek, CK Zamek
Malta OFF
1993
Teatr
Małpa
Teatr Mam Cztery Nogi
Polska
Stary Rynek, CK Zamek, Jezioro Malta
Malta OFF
1993
Teatr
Szaleństwa Clowna
Teatr Pinezka
Polska
CK Zamek, Stary Rynek, Jezioro Malta
Malta OFF
1993
Teatr
L'héliscaphe
Atélier Quazar
Francja
Stary Rynek
Program główny
1994
Teatr
Ulica Grodzka
Teatr Projekt
Polska
Stary Rynek
Program główny
1994
Teatr
Tam, w górze skrzydła nie rdzewieją
Theatre En Vol
Włochy
Stary Rynek
Program główny
1994
Teatr
Giordano (1994)
Teatr Biuro Podróży
Polska
Stary Rynek
Poznań na Malcie
1994
Teatr
The Samurai’s Way
Bu-to Kyo-Sei
Niemcy
Stary Rynek
Malta OFF
1994
Teatr
The Peach Bloom Fenny
Bu-to Kyo-Sei
Niemcy
Stary Rynek
Malta OFF
1994
Teatr
Cambat de Sörls
Compagnie Louise Rafale
Francja
Stary Rynek
Malta OFF
1994
Teatr
Urbanothropus
Da Motus!
Szwajcaria
Stary Rynek
Malta OFF
1994
Teatr
Fata Mondana
Da Motus!
Szwajcaria
Stary Rynek
Malta OFF
1994
Teatr
Oblicza pewnego porządku
Grupa Teatralnych Doświadczeń
Polska
Stary Rynek
Malta OFF
1994
Teatr
Waiting for „Waiting for Godot”
Laboratory for International Theatre Exchange (LITE)
Stany Zjednoczone
Stary Rynek
Malta OFF
1994
Teatr
Papatoe Blues
La Compagnie de l'oiseau lune
Francja
Stary Rynek
Malta OFF
1994
Teatr
Wędrowcy
Teatr Prawdziwy
Polska
Stary Rynek
Malta OFF
1994
Teatr
Ostatni marsz
Teatr Prawdziwy
Polska
Stary Rynek
Malta OFF
1994
Teatr
People, Yes
The Theatre Company Puck
Rumunia
Stary Rynek
Malta OFF
1994
Teatr
Texcoco, czyli baśń o jeziorze w Andach
Przemysław Goc "Titilo"
Polska
Stary Rynek
Malta OFF
1994
Teatr
Hunibrastic
Tumble Louts
Niemcy
Stary Rynek
Malta OFF
1994
Teatr
Once upon the time
Teatr Derevo
Rosja
Stary Rynek
Program główny
1995
Teatr
Muzyka staromiejska
Zbigniew Kozub
Polska
Stary Rynek
Program główny
1995
Muzyka
Carmen Funebre (1995)
Teatr Biuro Podróży
Polska
Stary Rynek
Poznań na Malcie
1995
Teatr
Sabat (1995)
Teatr Ósmego Dnia
Polska
Stary Rynek
Poznań na Malcie
1995
Teatr
Burza
Teatr Plastyków
Polska
Stary Rynek
Malta OFF
1995
Teatr
Metamorphosis
Transmedia
Polska
Stary Rynek
Malta OFF
1995
Teatr
2000 uderzeń
Transe Express
Francja
Stary Rynek
Program główny
2000
Muzyka
Stół to stół (1995)
Teatr TE-O-KA
Polska
Stary Rynek
Malta OFF
1995
Teatr
Where & What
Where & What
Holandia
Stary Rynek
Malta OFF
1995
Teatr
Truffaldino e il cornetto alla marmelata
Carlo Co
Niemcy
Stary Rynek
Malta OFF
1995
Teatr
Historia ojca, który opowiada swej ukochanej córeczce, jak szaleniec znalazł żonę, która była jemu przeznaczona
Grupa Teatralnych Doświadczeń
Polska
Stary Rynek
Malta OFF
1995
Teatr
Grubaski
Teatr Biały Clown
Polska, Ukraina
Stary Rynek
Malta OFF
Teatr
Nowa Sztuka Bałkańska
Teatr Plastyczny Znak
Polska
Stary Rynek
Malta OFF
1995
Teatr
Parada - szukam morza
Papierowe miasto
Polska
Stary Rynek
Malta OFF
1995
Teatr
Judasze (1995)
Teatr Strefa Ciszy
Polska
Stary Rynek
Malta OFF, Premiery
1995
Teatr
Effluves
Collectif Organum
Francja
Stary Rynek
Program główny
1996
Teatr
Orlando Furioso
The Formal Theatre
Rosja
Stary Rynek
Program główny
1996
Teatr
Don Quijote
Ton und Kirschen Theater
Niemcy
Stary Rynek
Program główny
1996
Teatr
Carmen Cru
Compagnie du Songe
Francja
Stary Rynek
Malta OFF
2000
Teatr
Błazenada
Khalid Tyabji
Indie
Stary Rynek
Malta OFF
2000
Teatr
Cool-de-Suck. A Dramatical Comedy Revue
Subtheater
Holandia
Stary Rynek
Malta OFF
1996
Teatr
Zwier'
Tieatr U Mosta
Rosja
Stary Rynek
Malta OFF
1996
Teatr
Le Labyrinthe
Hofauf Compagnie Les Insectes
Francja
Stary Rynek
Malta OFF
1996
Teatr
Romeo i Julia (1996)
Gaudeamus
Ukraina
Stary Rynek
Malta OFF
1996
Teatr
Szachownica
Teatr Verte
Polska
Stary Rynek
Malta OFF
1996
Teatr
Happening (1996)
Teatr Biały Clown
Polska, Ukraina
Stary Rynek
Malta OFF
1996
Teatr
Siódma pieczęć
Teatr Bezradny im. E. Craiga
Polska
Stary Rynek
Malta OFF
1996
Teatr
Karuzela z jarzynami
Teatr Pantomimy Tok
Polska
Stary Rynek
Malta OFF
1996
Teatr
Stół to stół (1996)
Teatr TE-O-KA
Polska
Stary Rynek
Malta OFF
1996
Teatr
Dla Piotra i Pawła
Asocjacja Kółka Graniastego
Polska
Stary Rynek
Program główny
2001
Teatr
Wieczorynka z ziemniakami i winogronami
Asocjacja Kółka Graniastego
Polska
Stary Rynek
Program główny, Premiery
2001
Teatr
L’autolive
Balloon Folies
Francja
Stary Rynek
Malta OFF
2001
Teatr, Muzyka, Sztuki wizualne
Ptaki stymfalijskie
Stowarzyszenie Artystyczne Teatr Ecce Homo
Polska
Stary Rynek
Malta OFF
2001
Teatr
Sieć Dobrych Emocji
Asocjacja Kółka Graniastego
Polska
Stary Rynek
Program główny
2002
Teatr
Piotr i Paweł (1997)
Asocjacja Kółka Graniastego
Polska
Stary Rynek
Program główny
1997
Teatr
Pancernik Potiomkin i inne opowiadania
Akademia Ruchu
Polska
Stary Rynek
Program główny
1997
Teatr
Toubib or not toubib
Les Alamas Givrés
Francja
Stary Rynek
Program główny
1997
Teatr
Polska 1945-1989 i później
Jedynka na d.e.s.k.i.
Polska
Stary Rynek
Malta OFF
1997
Teatr
Venetian Gondola
The Old Town Theare of Vilnius
Litwa
Stary Rynek
Malta OFF
2003
Teatr, Muzyka
O jaju
Studio Old-Mobil
Polska
Stary Rynek
Malta OFF
2003
Teatr
Barboni
Compagnia Pippo Delbono
Włochy
Teatro Nuovo
Włochy
Stary Rynek
Program główny
1998
Teatr
Niech żyje Punch
Białostocki Teatr Lalek
Polska
Stary Rynek
Program główny
1998
Teatr
Judasze (1998)
Teatr Strefa Ciszy
Polska
Stary Rynek
Poznań na Malcie
1998
Teatr
Inwazja
Grupa Teatralna Dokąd
Polska
Stary Rynek
Malta OFF
1998
Teatr
Gdańsk przez wieki
Teatr Znak
Polska
Stary Rynek
Malta OFF
1998
Teatr
Go!
Terminus a Quo
Polska
Stary Rynek
Malta OFF
1998
Teatr
Akcja szarych klownów
Asocjacja Kółka Graniastego
Polska
Stary Rynek
Poznań na Malcie
2004
Teatr
Prorok
Teatr from Poland
Polska
Stary Rynek
Malta OFF
2004
Teatr
O jaju
Studio Old-Mobil
Polska
Stary Rynek
Malta OFF
2004
Teatr
Żywiołowy spektakl uliczny
Pracownia Twórcza Magazyn
Polska
Stary Rynek
Malta OFF
2005
Teatr, Sztuki wizualne
Świat fantazji
Teatr Cocktail
Polska
Stary Rynek
Malta OFF
2005
Teatr
Rybociąg przyjaźni
Centrala Rybna
Polska
Stary Rynek
Malta OFF
2005
Działania performatywne, Miasto
Odsłonięcie tablicy pamiątkowej
Piotr Barłóg
Polska
Centrala Rybna
Polska
Krzysztof Urban
Polska
Stary Rynek
Malta OFF
2005
Działania performatywne
Wesele (2005)
Teatr Plastyczny Makata
Stary Rynek
Malta OFF
2005
Teatr
Galeria Fotografii „Schron” wystawa fotografii „Fragmenty”
Stary Rynek
Imprezy Towarzyszące
2001
Sztuki wizualne
Wystawa prac Aleksandry Chaberek „Oczyszczenie” oraz „Trepanacja”
Aleksandra Chaberek
Polska
Stary Rynek
Imprezy Towarzyszące
2005
Sztuki wizualne
W samo południe
Trupa Resztki z pospolitego ruszenia
Polska
Stary Rynek
Program główny
1999
Teatr
Rycerz Andrzej
Akademia Sztuk Wizualnych
Polska
Stary Rynek
Malta OFF
1999
Teatr
Masacrum
Kółko Tfo
Polska
Stary Rynek
Malta OFF
1999
Teatr
De sacrées Bobines
La Grosse Couture
Francja
Stary Rynek
Malta OFF
1999
Teatr
Szekspiriada
Teater Cizamo
Słowenia
Stary Rynek
Malta OFF
1999
Teatr
Legendy zamku Chojnik. Epos rycerski niezwykle komiczny
Teatr Animacji
Polska
Stary Rynek
Malta OFF
1999
Teatr
Parada
Ritmodelia
Polska
Stary Rynek
Varia
2006
Działania performatywne, Miasto, Muzyka
E
Mauna Kea
Słowacja
Stary Rynek
Varia
2006
Taniec, Działania performatywne
Widowiska kulturowe – od prototeatru do prognozy pogody
Stary Rynek
Imprezy Towarzyszące
2008
Spotkania
Dedykowane Grotowskiemu: Wystawa „Półwiecze Teatru Laboratorium”
Stary Rynek
Varia
2009
Sztuki wizualne
Teatr Radio TOK FM – dyskusje i słuchowiska
Stary Rynek
Varia
2009
Spotkania
Ye:Solar
Ye:Solar
Niemcy
Stary Rynek
Muzyka na Malcie
2009
Muzyka
THIEF
THIEF
Niemcy
Stary Rynek
Muzyka na Malcie
2009
Muzyka
Snowman (2009)
Snowman
Polska
Stary Rynek
Varia
2009
Muzyka
Koncert Biff
Biff
Polska
Stary Rynek
Program główny
2010
Muzyka
Koncert Friska Viljor
Friska Viljor
Szwecja
Stary Rynek
Program główny
2010
Muzyka
Koncert Abigail Hopkins, David Hurn
Abigail Hopkins
Wielkia Brytania
David Hurn
Wielkia Brytania
Stary Rynek
Program główny
2010
Muzyka
Koncert Absynth Minded
Absynthe Minded
Belgia
Stary Rynek
Program główny
2010
Muzyka
Koncert The Ruby Suns
The Ruby Suns
Nowa Zelandia
Stary Rynek
Program główny
2010
Muzyka
Koncert Admiral Freebee
Admiral Freebee
Stary Rynek
Program główny
2010
Muzyka
Koncert Snowman (2010)
Snowman
Polska
Stary Rynek
Program główny
2010
Muzyka
Silent Disco (2010)
Stary Rynek
Muzyka na Malcie
2010
Taniec, Muzyka
Pięścian
Twożywo
Polska
Stary Rynek
Program główny, Premiery
2010
Sztuki wizualne
Pretorium
Asocjacja 2006
Polska
Stary Rynek
Imprezy Towarzyszące
2010
Teatr
Marcin Masecki i Warszawska Orkiestra Rozrywkowa im. I. Krenza
Marcin Masecki
Polska
Warszawska Orkiestra Rozrywkowa im. I. Krenza
Stary Rynek
Muzyka na Malcie
2011
Muzyka
Kiss Kiss Kiss
Kiss Kiss Kiss
Stary Rynek
Muzyka na Malcie
2011
Muzyka
Hjaltalín
Hjaltalín
Stary Rynek
Muzyka na Malcie
2011
Muzyka
Koncert Snowman (2011)
Snowman
Polska
Stary Rynek
Muzyka na Malcie
2011
Muzyka
Słuchowisko Azjatyckie
Wanda Wasilewska
Polska
Stary Rynek, Park Adama Mickiewicza
Idiom
2012
Muzyka
Gry z czasem
Lech Raczak
Polska
Stary Rynek
Program główny
2012
Teatr
Slagsmålsklubben (Szwecja / Sweden)
Slagsmålsklubben
Stary Rynek
Muzyka na Malcie
2012
Muzyka
Emika (Wielka Brytania / United Kingdom)
Emika
Czechy
Stary Rynek
Muzyka na Malcie
2012
Muzyka
made IN
Maria Szydłowska
Stary Rynek
Nowe Sytuacje
2012
Sztuki wizualne
Love is the only master I’ll serve, reż. Nicholas Lens
Stary Rynek
Scena Malta
2012
Film
Forum: Azja.doc
Dirk Fleischmann
Niemcy
Stefan Kaegi
Szwajcaria
Wanda Wasilewska
Polska
Radosław Pyffel
Polska
Justyna Nakonieczna
Polska
Grzegorz Stern
Polska
Stary Rynek
Forum
2012
Spotkania
Kąt Kultura (2012)
Stary Rynek
Imprezy Towarzyszące
2012
Miasto
Rytuał superformuły. Karlheinz Stockhausen: Licht. Die Sieben Tage der Woche. Spotkanie z Moniką Pasiecznik
Stary Rynek
Imprezy Towarzyszące
2012
Spotkania
Pod okupacją mediów. Spotkanie z Dorotą Sajewską
Stary Rynek
Imprezy Towarzyszące
2012
Spotkania
Perperuna
Teatr Ruchu AKT
Polska
Stary Rynek
Malta OFF
1993
Teatr
Umarli muszą tańczyć
Teatr Emocji i Wyobraźni
Polska
Jezioro Malta, Centrum Handlowe M1, Stary Rynek
Malta OFF
2004
Teatr