Edycje
Artyści i artystki
Wydarzenia
Miejsca
Zasoby
Zespół
Ludzie Malty
O festiwalu
Partnerzy
Manes / La Fura Dels Baus / 1998
Wydarzenia
73
wszystkie
Teatr
Taniec
Działania performatywne
Film
Miasto
Muzyka
Spotkania
Sztuki wizualne
Warsztaty
Edycja
wszystkie edycje
2003
Kraj
Algieria
Angola
Argentyna
Australia
Austria
Belgia
Białoruś
Boliwia
Bośnia i Hercegowina
Brazylia
Bułgaria
Chile
Chiny
Chorwacja
Czechy
Dania
Egipt
Finlandia
Francja
Grecja
Hiszpania
Holandia
Indie
Irak
Iran
Irlandia
Islandia
Izrael
Japonia
Jemen
Kanada
Katalonia
Kenia
Kolumbia
Korea Południowa
Kosowo
Kuba
Liban
Litwa
Łotwa
Macedonia
Mali
Malta
Maroko
Meksyk
Niemcy
Norwegia
Nowa Zelandia
Palestyna
Palestyna
Peru
Polska
Portugalia
Rosja
RPA
Rumunia
Senegal
Serbia
Słowacja
Słowenia
Stany Zjednoczone
Syria
Szkocja
Szwajcaria
Szwecja
Turcja
Ukraina
Urugwaj
Węgry
Wielkia Brytania
Włochy
Nurt
Program główny
Malta OFF
Poznań na Malcie
Imprezy Towarzyszące
Program główny
Islands in the Stream
Teatr Derevo
Program główny
Hamlet, książę Danii
Teatr im. H. Modrzejewskiej w Legnicy
Program główny
Świniopolis
Teatr Biuro Podróży
Program główny, Premiery
#2 Rzeźnia LilaRóż: Tryptyk: „Sex, drugs and rock’n’roll”
Teatr Usta Usta
Program główny, Premiery
Rekord
Teatr Porywacze Ciał
Program główny, Premiery
36,6
Teatr Strefa Ciszy
Program główny
Perchance to Dream
Footsbarn Travelling Theatre
Program główny
Światło i ciążenie
Akademia Ruchu
Program główny, Premiery
Tylko jedna godzina
Akademia Ruchu
Program główny
Akt-orki
Lothe Lachmann Videoteatr Poza
Program główny, Premiery
Odkrycie Walca
Teatr Kreatury
Program główny
Pakonstein
Discípulos de Morales
Program główny
Świąteczne spotkanie poznaniaków – parada
Asocjacja Kółka Graniastego
Program główny
Ibrahim Ferrer „Buenos Hermanos” Tour
Ibrahim Ferrer
Program główny
Koncert muzyki filmowej Wojciecha Kilara
Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Poznańskiej
Wydarzenia
Artysta
Miejsce
Nurt
Edycja
Kategoria
Wystawa „Tadeusz Kantor. Cricot 2. Fotografie Romano Martinisa”
Romano Martinis
Włochy
CK Zamek
Program główny
2003
Spotkania
SIMB or the Dance of Lion – parada
The Lions of Africa
Senegal
CK Zamek
Program główny
2003
Teatr, Taniec, Miasto, Muzyka
Selenauci (2003)
Teatr Biuro Podróży
Polska
Stara Rzeźnia
Program główny
2003
Teatr
Rękopis Alfonsa van Worden
Teatr Biuro Podróży
Polska
Stara Rzeźnia
Program główny
2003
Teatr
Carmen Funebre (2003)
Teatr Biuro Podróży
Polska
Stara Rzeźnia
Program główny
2003
Teatr
...a ja tańczę
Polski Teatr Tańca
Polska
Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki
Program główny, Premiery
2003
Teatr, Taniec
Gotham prj.
Polski Teatr Tańca
Polska
Teatr Cogitatur
Polska
CK Zamek
Program główny
2003
Teatr
Verosimile
Thomas Hauter
Belgia
ZOO
Belgia
Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki
Program główny
2003
Teatr, Taniec
Wasserwerke
Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki
Program główny
2003
Teatr, Taniec
Fremd
Alarm! Theater
Niemcy
Jezioro Malta
Program główny
2003
Teatr, Taniec
7 Dust Show
Conservas
Hiszpania
CK Zamek
Program główny
2003
Teatr
Kroniki – obyczaj lamentacyjny
Teatr Pieśń Kozła
Polska
Ośrodek Teatralny UAM Maski
Program główny
2003
Teatr
Kronika zapowiedzianej śmierci
Teatr Wielki w Poznaniu
Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki
Program główny
2003
Teatr
Terroryzm
Teatr Polski w Poznaniu
Polska
Teatr Polski
Poznań na Malcie
2003
Teatr
Roberto Zucco
Teatr Polski w Poznaniu
Polska
Teatr Polski
Poznań na Malcie
2003
Teatr
Tory
Teatr Polski w Poznaniu
Polska
Teatr Polski
Poznań na Malcie
2003
Teatr
Martwa królewna
Teatr Polski w Poznaniu
Polska
Teatr Polski
Poznań na Malcie
2003
Teatr
Emigranci
Teatr Mały
Osiedlowy Dom Kultury Pod Lipami
Poznań na Malcie
2003
Teatr
Zima pod stołem
Teatr Mały
Dom Kultury Dąbrówka
Poznań na Malcie
2003
Teatr
Obfitość
Teatr COSmino
Wielkia Brytania
Ośrodek Teatralny UAM Maski
Poznań na Malcie
2003
Teatr
Koncert „Gulasz z serc”
Reportaż
Polska
Blue Note Poznań Jazz Club
Poznań na Malcie
2003
Muzyka
Medea, moja sympatia
Studio Teatralne Próby
Polska
CK Zamek
Poznań na Malcie
2003
Teatr, Muzyka
Akcja „Przewietrzanie”
Radykalna Frakcja Medialna Mazut
Polska
CK Zamek
Poznań na Malcie
2003
Teatr
Vibrant Desire
Eksperymentalny Teatr Operowy
Polska
CK Zamek
Poznań na Malcie
2003
Teatr
Czystość
Teatr Karton
Polska
Aleja Niepodległości
Malta OFF
2003
Teatr
Atlantikon
Grupa Muflasz
Polska
CK Zamek
Malta OFF
2003
Teatr
Maquina infernal
Grupa Teatralna Bez Ziemi
Polska
CK Zamek
Malta OFF
2003
Teatr
To nie ja
Teatr S
Polska
CK Zamek
Malta OFF
2003
Teatr
Fiesta
Lviv Theatre Voskresinnia
Ukraina
CK Zamek
Malta OFF
2003
Teatr
Szkocki pacjent
Teatr Pod Metrem
Polska
Klub Czarna Owca
Malta OFF
2003
Teatr
Wschodzenie
Cieszyńskie Studio Teatralne
Polska
CK Zamek
Malta OFF
2003
Teatr
Zabawa
Teatr Brama
CK Zamek
Malta OFF
2003
Teatr
Tsunami
Teatr Edwarda Gramonta TERMINUS A QUO
Polska
Centrum Handlowe M1
Malta OFF
2003
Teatr
Piaskownica
Studio Teatralne Próby
Polska
CK Zamek
Malta OFF
2003
Teatr
Europolis
Teatr Nie Teraz
Polska
CK Zamek
Malta OFF
2003
Teatr
The Green Gosling Theatre
The Old Town Theare of Vilnius
Litwa
Zbąszyń
Malta OFF
2003
Teatr, Sztuki wizualne
Jurij Gagarin In Memoriam
The Old Town Theare of Vilnius
Litwa
Centrum Handlowe M1
Malta OFF
2003
Teatr
Venetian Gondola
The Old Town Theare of Vilnius
Litwa
Stary Rynek
Malta OFF
2003
Teatr, Muzyka
Apokalipsa
Teatr A
Polska
CK Zamek
Malta OFF
2003
Teatr, Taniec, Muzyka
Historya o ostrzu i winie czerwonym
Teatr Bom-Baż
Polska
CK Zamek
Malta OFF
2003
Teatr
Podziemia pewnego miasta
Fraktale
Polska
CSW Inner Spaces
Malta OFF
2003
Teatr
Przemienienie
Teatr Stajnia Pegaza
Polska
CK Zamek
Malta OFF
2003
Teatr
A Man and a Woman
Lulu's Livin Room
Wielkia Brytania
Collegium da Vinci
Malta OFF
2003
Teatr
O stale obecnych...
Teatr Małych Form
Polska
CK Zamek
Malta OFF
2003
Teatr
Błyski, rozbłyski na lewą stopę
Teatr Wiem Kiedy Nie Mogę
CK Zamek
Malta OFF
2003
Teatr
O jaju
Studio Old-Mobil
Polska
Stary Rynek
Malta OFF
2003
Teatr
TUNKUL Indigenous, Mexican Music and Dance Group
TUNKUL Indigenous Mexican Music and Dance Group
Meksyk
Jezioro Malta
Malta OFF
2003
Muzyka
Wystawa fotografii „MALTA 1991-2000”
Plac Mickiewicza
Imprezy Towarzyszące
2003
Sztuki wizualne
Wystawa „Balladyna według Kantora”
CK Zamek
Imprezy Towarzyszące
2003
Sztuki wizualne
Wystawa „Butoh – królestwo poezji ciała”
Maciej Rusinek
Polska
CK Zamek
Imprezy Towarzyszące
2003
Sztuki wizualne
Wystawa „Teatr w grafice”
Ośrodek Teatralny UAM Maski
Imprezy Towarzyszące
2003
Sztuki wizualne
Promocja książki „Więcej niż taniec. Rozmowy z Ewą Wycichowską”
Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki
Imprezy Towarzyszące
2003
Spotkania
Warriors Party
Capoeira Artes das Gerais
Polska
Orkiestra Bębnów Jembe Fola
Polska
Refugees Sound System
Klub 69
Imprezy Towarzyszące
2003
Muzyka
Parada Orkiestry Bębnów Jembe Fola „Orange Fiesta”
Orkiestra Bębnów Jembe Fola
Polska
Jezioro Malta
Imprezy Towarzyszące
2003
Miasto, Muzyka
Spotkanie i promocja książki Waldemara „Majora” Frydrycha „Żywoty Mężów Pomarańczowych”
CK Zamek
Imprezy Towarzyszące
2003
Spotkania
Projekcja filmów o Scenie Plastycznej KUL
CK Zamek
Imprezy Towarzyszące
2003
Film
Festiwal sztuki Japońskiej ART AMALGAM – MADE IN JAPAN
CSW Inner Spaces
Imprezy Towarzyszące
2003
Otwarcie fontanny im. E. Raczyńskiego – pierwszej pływającej fontanny w Polsce
Jezioro Malta
Imprezy Towarzyszące
2003
Miasto