Edycje
Artyści i artystki
Wydarzenia
Miejsca
Zasoby
Zespół
Ludzie Malty
O festiwalu
Partnerzy
Manes / La Fura Dels Baus / 1998
Wydarzenia
Muzyka
406
wszystkie
Teatr
Taniec
Działania performatywne
Film
Miasto
Muzyka
Spotkania
Sztuki wizualne
Warsztaty
Edycja
1992
1995
1996
1997
1998
1999
2000
2001
2002
2003
2004
2005
2006
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
Kraj
Algieria
Angola
Argentyna
Australia
Austria
Belgia
Białoruś
Boliwia
Bośnia i Hercegowina
Brazylia
Bułgaria
Chile
Chiny
Chorwacja
Czechy
Dania
Egipt
Finlandia
Francja
Grecja
Hiszpania
Holandia
Indie
Irak
Iran
Irlandia
Islandia
Izrael
Japonia
Jemen
Kanada
Katalonia
Kenia
Kolumbia
Korea Południowa
Kosowo
Kuba
Liban
Litwa
Łotwa
Macedonia
Mali
Malta
Maroko
Meksyk
Niemcy
Norwegia
Nowa Zelandia
Palestyna
Palestyna
Peru
Polska
Portugalia
Rosja
RPA
Rumunia
Senegal
Serbia
Słowacja
Słowenia
Stany Zjednoczone
Syria
Szkocja
Szwajcaria
Szwecja
Turcja
Ukraina
Urugwaj
Węgry
Wielkia Brytania
Włochy
Nurt
Portret artysty
Idiom
Program główny
Malta OFF
Generator Malta
Premiery
Forum
WOLNO Dzieciom
Nowe Sytuacje
Muzyka na Malcie
Debiut
Varia
Archipelag Malta
Scena Malta
Międzynarodowe Seminarium Teatrologiczne
Nowy Taniec na Malcie
Stary Browar Nowy Taniec
Poznań na Malcie
Imprezy Towarzyszące
Młoda Malta
House on Fire
We are the world
Witz Orchestra
Program główny
Macchin – Azione
Theatre En Vol
Program główny
Death-Purification-Birth
Theatre Sandimay
Program główny
Narcisse guette
Ilotopie
Program główny
Le Songe
Compagnie Jo Bithume
Program główny
Esma Redzepova
Esma Redzepova
Malta OFF
Żegnaj Polsko
Teatr DNA
Malta OFF
The Music Box
The Old Town Theare of Vilnius
Program główny
Koncert - Goran Bregović Ensamble
Goran Bregović
Program główny
Pakonstein
Discípulos de Morales
Program główny
Ibrahim Ferrer „Buenos Hermanos” Tour
Ibrahim Ferrer
Program główny
Koncert muzyki filmowej Wojciecha Kilara
Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Poznańskiej
Program główny
Specialist in all styles
Orchestra Baobab
Program główny
Animal Magnetism
Mabou Mines
Program główny
Sen nocy letniej
Yohangza
Program główny
Koncert muzyki filmowej
Alberto Iglesias
Malta OFF
Fiesta batucada
Capoeira Artes das Gerais, Orkiestra Bębnów Jembe Fola
Program główny, Premiery
Trylogia Qatsi: Koyaanisqatsi, Powaqqatsi, Noqoyqatsi
Philip Glass, Godfrey Reggio
Program główny
Ocelot. The Spirit of Artistics
Zespół Artystyczny Ocelot
Program główny, Premiery
Wojna polsko-ruska pod flagą biało-czerwoną
Teatr Piwnica przy Krypcie
Program główny
Récif
Compagnie Les Passagers
Program główny
Mortibus Orgiac – parada
Transe Express Circus
Program główny
Kult / Armia / Brygada Kryzys
Armia, Brygada Kryzys, Kult
Program główny
Koncert Leningrad Cowboys
Leningrad Cowboys
Program główny
3600
Boilerhouse, METALOVOICE
Muzyka na Malcie
Americana na Malcie
Animal Collective, Antony & The Johnsons, Devendra Banhart, CocoRosie
Muzyka na Malcie
Sayag Jazz Machine
Sayag Jazz Machine
Muzyka na Malcie
Fisz / Emade / Voo Voo
Fisz / Emade, Voo Voo
Varia
Faces#2
Huib Emmer, Joost van Veen
Nowe Sytuacje
Anhelli
Eloe Theater of Noise
Nowe Sytuacje
Stolik
Karbido
Muzyka na Malcie
Dikanda
Dikanda
Muzyka na Malcie
Dennis „El Huevo” Hernández Quartet
Dennis "El Huevo" Hernández Quartet
Muzyka na Malcie
The Posie Rite
The Posie Rite
Muzyka na Malcie
Beirut
Beirut
Muzyka na Malcie
Toumani Diabaté’s Symmetric Orchestra
Toumani Diabaté’s Symmetric Orchestra
Muzyka na Malcie
Czerwie
Czerwie
Muzyka na Malcie
Trio z Roots Mama
Roots Mama
Muzyka na Malcie
Asian American Jazz
Imprezy Towarzyszące
Requiem for a Dying Planet
Marsab Music Management
Program główny
Krwawe wesele
Teatr Łaźnia Nowa
Program główny
Fire Freak Comedy Circus
Burnt Out Punks
Program główny
K@osmos
Grupo PUJA!
Muzyka na Malcie
Digit All Love
Digit All Love
Muzyka na Malcie
Nine Inch Nails & Alec Empire
Alec Empire, Nine Inch Nails
Program główny, Premiery
Maria de Buenos Aires
Małgorzata Dziewulska
Nowe Sytuacje
Wędrująca orkiestra: Haydn – część całości
Orkiestra Kameralna l'Autunno
Program główny
Akcja
Good Girl Killer
Program główny
Guerillawalk
Oliver Hangl
Program główny
Sidewalk Disco
Oliver Hangl
Muzyka na Malcie
Zespół reprezentacyjny: Kumple to grunt
Zespół Reprezentacyjny
Muzyka na Malcie
Pati Yang presents FlyKKiller: Experiments In Violent Light
FlyKKiller, Pati Yang
Muzyka na Malcie
Spektakl światła i cienia
The Irrepressibles
Muzyka na Malcie
Janne’s Addiction & Peaches
Jane's Addiction, Peaches
Imprezy Towarzyszące
Doktor Faustus
Romeo Castellucci
Scena Malta
Czarodziejska Góra
Mirosław Bałka, Andrzej Chyra, Paweł Mykietyn, Małgorzata Sikorska-Miszczuk
Imprezy Towarzyszące
Ostatnie sonaty Beethovena
Marcin Masecki
Generator Malta
Pool North
Adam Gołębiewski
Generator Malta
Undrumming – bezgłośny rytuał
Rafał Zapała
Program główny
Koncert Julia Marcell
Julia Marcell
Program główny
Koncert Muchy
Muchy
Program główny
Koncert FM Belfast
FM Belfast
Program główny
Dyskretny urok trójkątów, czyli namiętne show Tercetu Egzotycznego
Tercet Egzotyczny
Generator Malta
Lustraudiacja
Dawid Dąbrowski, Piotr Delimata, Jeff Gburek, Michał Joniec, Patryk Lichota, Karolina Ossowska
Generator Malta
Lord & The Liar / All in Poznań
Lord & The Liar
Generator Malta
Groberska / All in Poznań
Dominika Grobelska
Muzyka na Malcie
Michael Nyman Band – War Work: 8 Songs with film & baroque programme
Michael Nyman Band
Muzyka na Malcie
Innercity Ensemble
Innercity Ensemble
Muzyka na Malcie
Fiordmoss
Fiordmoss
Muzyka na Malcie
Rubber Dots
Rubber Dots
Muzyka na Malcie
Eric Shoves Them In His Pockets
Eric Shoves Them in His Pockets
Muzyka na Malcie
Gazelle Twin
Gazelle Twin
Muzyka na Malcie
67,5 Minut Projekt
67,5 Minut Projekt
Muzyka na Malcie
Winter Family
Winter Family
Muzyka na Malcie
Cakes Da Killa
Cakes Da Killa
Muzyka na Malcie
The Sweet Serenades
The Sweet Serenades
Muzyka na Malcie
Laura Palmer Cover Story (2015)
Laura Palmer Cover Story
Muzyka na Malcie
The/Das
The/Das
Muzyka na Malcie
Silent Disco (2015)
Premiery
Ksenofonia. Symfonia dla innego
Jan Komasa, Kwadrofonik, Mikołaj Mikołajczyk
Generator Malta
Długi Stół (2016)
Dawid Dąbrowski, Krystyna Szydłowska "Lama"
Generator Malta
Bird and Person Dyning
Adam Gołębiewski
Generator Malta
Dream Machine
kakofoNIKT
Generator Malta
Wycieczka do Poznania
Generator Malta
Sleepin'
Jakub Lemiszewski, Mikołaj Tkacz
Generator Malta
Euforia
Cukierki
Generator Malta
Sing
Asia i Koty
Muzyka na Malcie
Ballady i Romanse (2016)
Ballady i Romanse
Muzyka na Malcie
Muchy (2016)
Muchy
Muzyka na Malcie
Moullinex
Moullinex
Muzyka na Malcie
Silent Disco (2016)
Idiom
The Sound of Music
Simon Dvoršak, Laibach, Orkiestra Kameralna l'Autunno
Generator Malta
Nabil Arbaain, Matthias Haffner
Nabil Arbaain, Matthias Haffner
Generator Malta
Limbo
Dawid Dąbrowski, Krystyna Szydłowska "Lama"
Muzyka na Malcie
Dylan.pl
Muzyka na Malcie
Żelazne waginy
Muzyka na Malcie
Dr Misio
Dr Misio
Muzyka na Malcie
Silent disco (2017)
Muzyka na Malcie
KAGYUMA
Kagyuma
Muzyka na Malcie
Erith
Erith
Scena Malta
Bike Bands Opening
L.U.C
Idiom
Concert by a Band Facing the Wrong Way
Maarten Seghers
Idiom
O, Tomorrow's Parties (or fun is politics)
Needcompany
Scena Malta
Ginczanka. Żar-ptak / Fire-Bird
Kamilla Baar-Kochańska, Robert Bęza, Dorota Jarema, Bożena Keff, Paweł Szamburski, Gabi von Seltmann
Scena Malta
Solarium 2.0
Karolina Czarnecka
Generator Malta
Koncert Poeci Strefy Wojny
Poeci Strefy Wojny
Generator Malta
Flauta
Generator Malta
Organizm
Generator Malta
Prawdziwe Show
Twoja Lola & Braki
Scena Malta
Czerwone Świnie
Czerwone Świnie
Scena Malta
Romantic Fellas
Romantic Fellas
Scena Malta
Bardo
Bardo
Scena Malta
Jazz Band Młynarski-Masecki
Jazz Band Młynarski-Masecki
Scena Malta
Paulina Przybysz
Paulina Przybysz
Scena Malta
Café Chantant
Scena Malta
Konieczny…? Koniecznie!
Andrzej Bauer, Cezary Duchnowski, Zygmunt Konieczny, Orkiestra Collegium F, Bartek Wąsik, Agata Zubel
Muzyka na Malcie
Silent Disco (2018)
Generator Malta
Młoda kultura pokoju
Generator Malta
Repetycje
Dawid Dąbrowski, Evgenia Klemba
Generator Malta
Peace for Homework
Karolina Czarnecka, donGURALesko, Stereo 48
Generator Malta
Partytura dla pokoju
Giorgi Beżuaszwili, Dawid Dąbrowski, Ostap Mańko, Mandar S. Purandare, Viktoria Zybina
Muzyka na Malcie
Cinemaximiliaan
Cinemaximiliaan
Muzyka na Malcie
Kuba Więcek Trio
Kuba Więcek Trio
Muzyka na Malcie
Polpo Motel Gra Gawędę
Polpo Motel
Muzyka na Malcie
Silent Disco (2019)
Muzyka na Malcie
Operetta! Żyjesz w Matrixie
Marcin Sompoliński
Idiom
End of the Road
No Theater, Young@Heart
Muzyka na Malcie
Fleet Foxes
Fleet Foxes
Muzyka na Malcie
Portishead
Portishead
Muzyka na Malcie
Manu Chao La Ventura
Manu Chao La Ventura
Muzyka na Malcie
HellowDog
HellowDog
Muzyka na Malcie
Bloodgroup
Bloodgroup
Muzyka na Malcie
Architecture in Helsinki
Architecture in Helsinki
Muzyka na Malcie
Silent Disco (2011)
Program główny, Muzyka na Malcie
Silent Malta (2011)
Premiery, Scena Malta
Slow Man
J. M. Coetzee, Maja Kleczewska, Nicholas Lens, Marek Moś
Muzyka na Malcie
Między Azją a Europą: muzyka romska
Dhoad Gypsies of Rajasthan, Carmen Linares, Parno Graszt, The Musicians of the Nile, Tsigunz Fanfara Avantura, Hasan Yarımdünya
Muzyka na Malcie
Faith No More (USA), Koncert z cyklu Poznań dla Ziemi
Faith No More
Muzyka na Malcie
Shenzhen String Quartet (Chiny / China)
Shenzhen String Quartet
Muzyka na Malcie
Anli Pollicino (Japonia / Japan)
Anli Pollicino
Muzyka na Malcie
DJ Kentaro (Japonia / Japan)
DJ Kentaro
Muzyka na Malcie
Kari Amirian (Polska / Poland)
Kari Amirian
Muzyka na Malcie
Bass Clef (Wielka Brytania / United Kingdom)
Bass Clef
Muzyka na Malcie
Justyna Szafran & Sztylety (Polska / Poland), koncert Plugawe Oko Poety
Justyna Szafran & Sztylety
Muzyka na Malcie
Ballady i Romanse (2012)
Ballady i Romanse
Idiom, Program główny, Muzyka na Malcie
Silent Malta (2012)
Idiom
Cycloïd-E
COD.ACT
Idiom
Prelude to an Event
Romeo Castellucci, Scott Gibbons
Idiom
Diamond Version
Muzyka na Malcie
Kraftwerk 3D
Kraftwerk
Muzyka na Malcie
Niwea
Niwea
Muzyka na Malcie
Owiny Sigoma Band
Owiny Sigoma Band
Muzyka na Malcie
Cat Power
Cat Power
Muzyka na Malcie
Grabek
Grabek
Muzyka na Malcie
Thieves Like Us
Thieves Like Us
Muzyka na Malcie
Jessie Evans
Jessie Evans
Muzyka na Malcie
British Sea Power
British Sea Power
Muzyka na Malcie
Sinkane
Sinkane
Muzyka na Malcie
Marek Dyjak
Marek Dyjak
Muzyka na Malcie
Skubas
Skubas
Muzyka na Malcie
An On Bast / Maciej Fortuna + VJ Pillow
An On Bast, Maciej Fortuna, VJ Pillow
Muzyka na Malcie
Silent Disco (2013)
Generator Malta
Flux
Polski Teatr Tańca
Generator Malta
Opera
Generator Malta
Klasyka
La Stravaganza
Generator Malta
Wniebogłosy
Maciej Frąckowiak, Gerard Lebik
Generator Malta, WOLNO Dzieciom
Silent disco dla dzieci
Generator Malta
Fajfy koncertowe / Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II stopnia im. M. Karłowicza
Generator Malta
Klasyka na Wolności
Generator Malta
Symfonia nr 1. Zwycięstwo / WIELKOPOLSKA REWOLUCJE Marcin Masecki / Orkiestra Dęta Ochotniczej Straży Pożarnej w Słupcy
Marcin Masecki
Generator Malta
Zadrgaj orkiestrą! Kameralna Orkiestra l’Autunno Conduct Us
Orkiestra Kameralna l'Autunno
Generator Malta
Baśnie Ameryki Łacińskiej
Generator Malta
Laura Palmer Cover Story (2014)
Laura Palmer Cover Story
Muzyka na Malcie
Damon Albarn
Damon Albarn
Muzyka na Malcie
Rebeka - koncert
Rebeka
Muzyka na Malcie
Rebolledo
Rebolledo
Muzyka na Malcie
Ryba and The Witches
Ryba and The Witches
Muzyka na Malcie
Mighty Oaks
Mighty Oaks
Muzyka na Malcie
Ballet School
Ballet School
Muzyka na Malcie
Ghost Capsules
Ghost Capsules
Muzyka na Malcie
Rangleklods
Rangleklods
Muzyka na Malcie
Xxanaxx
Xxanaxx
Muzyka na Malcie
Pictorial Candi
Pictorial Candi
Muzyka na Malcie
Actitud María Marta
Actitud María Marta
Muzyka na Malcie
Chico Mello & Fernanda Farah
Fernanda Farah, Chico Mello
Muzyka na Malcie
Murcof
Murcof
Muzyka na Malcie
Król
Król
Muzyka na Malcie
Matias Aguayo
Matias Aguayo
Muzyka na Malcie
Caballito
Caballito
Muzyka na Malcie
Low Roar + Oly
Low Roar, Oly
Muzyka na Malcie
Silent Disco (2014)
Scena Malta
Fase, four movements to the music of Steve Reich
Anne Teresa de Keersmaeker
Generator Malta
Requiem dla Warty
Poznańska Orkiestra Improwizowana
Scena Malta
Ala Kryształ
Monika Kuczyniecka, Radosław Drwęcki, Marcin Karnowski
Scena Malta
Bez_Tytułu / Re_kolekcja - warsztaty
Hubert Wińczyk, Magdalena Mellin, Kajetan Hajkowicz, Justyna Mingielewicz
Scena Malta
Drzewiej. Koncert Polmuz
Polmuz
Scena Malta
Koncert Barbary Wrońskiej
Barbara Wrońska
Scena Malta
Odmęty
YoenNa
Scena Malta
Koncert Ralpha Kaminskiego i Bartka Wąsika
Bartek Wąsik, Ralph Kaminski
Scena Malta
Koncert - Tokłowicz with Strings
Tokłowicz with Strings
Scena Malta
Koncert - Adam Nowak i Acoustic Amigos
Adam Nowak i Acoustic Amigos
Scena Malta
Koncert - "Nocny lot do Wyraju"
kakofoNIKT
Generator Malta
Koncert - CUKRY
CUKRY
Generator Malta
Koncert - Tropical Soldiers in Paradise
Tropical Soldiers in Paradise
Generator Malta
Zanurzenie
Dawid Dąbrowski, Evgenia Klemba
Generator Malta
Koncert Młoda Woda
Młoda Kultura
Generator Malta
Koncert Enchanted Hunters
Enchanted Hunters
Muzyka na Malcie
This Car Is On Fire - koncert
This Car Is On Fire
Muzyka na Malcie
Sinéad O’Connor - koncert
Sinead O’Connor, Sinead O'Connor
Generator Malta
Felix The Baker - koncert
Felix The Baker
Generator Malta
Polacos Party. Catalan Pavilion
Oriol Fuster Cabrera
Generator Malta
Odlot na Głuszynie
Towarzystwo Krajoznawcze Krajobraz, 31. BLT, Fanfara Awantura, Ochotnicza Straż Pożarna Poznań-Głuszyna, SP nr 53 w Poznaniu, Rada Osiedla Głuszyna
Generator Malta
Koncert Fanfara Awantura
Fanfara Awantura
Scena Malta
Koncert Michał Fetler z zespołem Koń
Koń
Scena Malta
Koncert Michał Fetler z Karpińskim
Fetler z Karpińskim
Scena Malta
Trio Targanescu, czyli Audiowizualni Nomadzi
Asocjacja 2006, Piotr Tetlak
Muzyka na Malcie
Koncert Laura Lee & The Jettes
Laura Lee & The Jettes
Muzyka na Malcie
Koncert Jennifer Touch
Jennifer Touch
Muzyka na Malcie
Koncert Izzy and the Black Trees
Izzy and the Black Trees
Muzyka na Malcie
Koncert Shyness!
Shyness!
Muzyka na Malcie
Koncert [Ò]
[Ò]
Muzyka na Malcie
Koncert Ofliyan
Ofliyan
Muzyka na Malcie
What Happens When the Woman Takes Power
Karolina Czarnecka, Chór Dziewczęcy Skowronki
Muzyka na Malcie
Maski Malty et Consortes
Jazz Band Młynarski-Masecki
Muzyka na Malcie
Astronomia poety. Baczyński
Kwadrofonik, Mela Koteluk
Muzyka na Malcie
Silent Disco (2021)
Muzyka na Malcie
Projekt Krynicki
Paweł Mykietyn, Ryszard Krynicki, Paweł Szymański, Aleksander Nowak
Muzyka na Malcie
Projekt Krynicki: Orkiestra na bis
Mariusz "Wilk" Wilczyński, Orkiestra Sinfonia Varsovia
Wydarzenia
Artysta
Miejsce
Nurt
Edycja
Kategoria
Koncert Inauguracyjny
Michael Nyman Band
Wielkia Brytania
Aula UAM
Program główny
1995
Muzyka
Muzyka staromiejska
Zbigniew Kozub
Polska
Stary Rynek
Program główny
1995
Muzyka
Działania muzyczno-plastyczne
Owoc/Trawiński/Maciejewski
Polska
Dziedziniec Szkoły Baletowej
Malta OFF
1995
Teatr, Taniec, Muzyka
Buena Vista Social Club - koncert
Buena Vista Social Club
Kuba
Jezioro Malta
Program główny
2000
Muzyka
2000 uderzeń
Transe Express
Francja
Stary Rynek
Program główny
2000
Muzyka
2001. Dziecko gwiazd
Lech Raczak
Polska
Jezioro Malta
Program główny, Premiery
2000
Teatr, Muzyka, Sztuki wizualne
Zahories
Senza Tempo
Hiszpania
CK Zamek
Program główny
2000
Teatr, Taniec, Muzyka
Soyka śpiewa Sonety Szekspira
Stanisław Sojka
Polska
Jezioro Malta
Program główny
1996
Muzyka
Ngalyod
Plasticiens Volants
Francja
Jezioro Malta
Program główny
2000
Teatr, Taniec, Muzyka
Cztery Pory Roku
Teatr Wielki w Poznaniu
Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki
Poznań na Malcie
2000
Teatr, Taniec, Muzyka
Fiesta
Teatro Due Mondi
Włochy
Jezioro Malta
Malta OFF
2000
Teatr, Muzyka
Le ruisseau d’or
Eksperymentalny Teatr Operowy
Polska
Dom Bretanii
Malta OFF
1996
Teatr, Muzyka
The Best of
Teatr Porywacze Ciał
Polska
Teatr Usta Usta
Polska
Program główny, Premiery
2001
Teatr, Muzyka
Kabaret Olbrzymów. Wieczór III: Lekkie czasy ciężkich chorób
Teatr Cinema
Polska
CK Zamek
Program główny, Premiery
2001
Teatr, Muzyka
Labirynt
Cie. Willi Dorner
Teatr Polski
Program główny
2001
Taniec, Muzyka
Tiger Lillies
Tiger Lillies
Wielkia Brytania
Teatr Polski
Program główny
2001
Muzyka
Othello
Polski Teatr Tańca
Polska
CK Zamek
Poznań na Malcie
2001
Teatr, Muzyka
Magiczna podróż – muzyka i obraz
Robert Kanaan
Polska
Krzysztof Owczarek
Polska
Blue Note Poznań Jazz Club
Malta OFF
2001
Muzyka, Sztuki wizualne
Batucada
Samba'Gage
Francja
Blue Note Poznań Jazz Club
Malta OFF
2001
Taniec, Muzyka
Tam tam Abacua
Orkiestra Bębnów Abacua
Polska
Ośrodek Przywodny Rataje
Malta OFF
2001
Muzyka
Les Corolés
Le Compagnie des Dix Doigts
Francja
Centrum Handlowe M1
Malta OFF
2001
Teatr, Muzyka
L’autolive
Balloon Folies
Francja
Stary Rynek
Malta OFF
2001
Teatr, Muzyka, Sztuki wizualne
Drze się miękko
Nieformalna Grupa Teatralna
Polska
CK Zamek
Malta OFF
2001
Teatr, Muzyka
Les Corolés
Le Compagnie des Dix Doigts
Francja
Zbąszyń
Malta OFF
2001
Teatr, Muzyka
Kayassine
Les Arts Sauts
Francja
Jezioro Malta
Program główny
2002
Teatr, Muzyka
Id-Descartes
Gruppi ghall-Inkontri tal-Bniedem
Malta
CK Zamek
Program główny
2002
Teatr, Muzyka
Faust (2002)
Pilgrim Theatre
Stany Zjednoczone
CK Zamek
Program główny
2002
Teatr, Muzyka
Orientation Aziza-a
Orientation Aziza-a
Niemcy, Turcja
Jezioro Malta
Program główny
2002
Muzyka
Cosi Fan Tutte
Akademia Muzyczna im. I.J. Paderewskiego w Poznaniu
Polska
Wyższa Szkoła Sztuki Stosowanej / Liceum Sztuk Plastycznych Schola Posnaniensis
Poznań na Malcie
2002
Teatr, Muzyka
Aknebungi
Eksperymentalny Teatr Operowy
Polska
CK Zamek
Poznań na Malcie
2002
Teatr, Muzyka
Cantigas de Santa Maria
Teatr 38
Polska
CK Zamek
Malta OFF
2002
Teatr, Muzyka
Orkiestra Bębnów Jembe Fola
Orkiestra Bębnów Jembe Fola
Polska
Blue Note Poznań Jazz Club
Malta OFF
2002
Muzyka
Kanibalizm
Teatr Bom-Baż
Polska
Plac Wolności
Malta OFF
2002
Teatr, Taniec, Muzyka
Parada (2002)
Milòn Mèla
Indie
Jezioro Malta
Malta OFF
2002
Taniec, Muzyka
Cyrulik sewilski
Akademia Muzyczna im. I.J. Paderewskiego w Poznaniu
Polska
Dziedziniec Szkoły Baletowej
Poznań na Malcie
1997
Teatr, Muzyka
SIMB or the Dance of Lion – parada
The Lions of Africa
Senegal
CK Zamek
Program główny
2003
Teatr, Taniec, Miasto, Muzyka
Koncert „Gulasz z serc”
Reportaż
Polska
Blue Note Poznań Jazz Club
Poznań na Malcie
2003
Muzyka
Medea, moja sympatia
Studio Teatralne Próby
Polska
CK Zamek
Poznań na Malcie
2003
Teatr, Muzyka
Venetian Gondola
The Old Town Theare of Vilnius
Litwa
Stary Rynek
Malta OFF
2003
Teatr, Muzyka
Apokalipsa
Teatr A
Polska
CK Zamek
Malta OFF
2003
Teatr, Taniec, Muzyka
TUNKUL Indigenous, Mexican Music and Dance Group
TUNKUL Indigenous Mexican Music and Dance Group
Meksyk
Jezioro Malta
Malta OFF
2003
Muzyka
Rytm i emocja
Elżbieta Chojnacka
Polska
Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki
Program główny
1998
Muzyka
Transoceanik Maltański
Jezioro Malta
Program główny
1998
Muzyka
Koncert jubileuszowy
Polski Teatr Tańca
Polska
Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki
Program główny
1998
Muzyka
Koncert Jana A. P. Kaczmarka
Jan A.P. Kaczmarek
Polska
Jezioro Malta
Program główny
1998
Muzyka
Pogady
Reportaż
Polska
Blue Note Poznań Jazz Club
Poznań na Malcie
2004
Muzyka
Tlen
Teatr Piwnica przy Krypcie
Polska
Klub Negatiff
Malta OFF
2004
Teatr, Muzyka
Wieje i rozwiewa
Sebastian Pawlak
Polska
Klub Negatiff
Malta OFF
2004
Teatr, Muzyka
Cosi Fan Tutte
Teatr Wielki w Poznaniu
Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki
Program główny, Premiery
2005
Teatr, Muzyka
The Garden of History
Ensemble MW2
Polska
Stara Rzeźnia
Program główny
2005
Teatr, Muzyka
Koncert Orkiestry Wielkich Bębnów Uado Taraban
Orkiestra Wielkich Bębnów Uado Taraban
Polska
CK Zamek
Program główny
1999
Muzyka
Insexxx
Jonna Theatre
Belgia
Jezioro Malta
Malta OFF
2005
Teatr, Taniec, Muzyka
The Midsummer Night’s Dream
Dodona Theatre
Kosowo
Jezioro Malta
Malta OFF
2005
Teatr, Muzyka, Sztuki wizualne
Historyczne pieśni Kozaków Zaporoskich
Ostap Kindraczuk
Ukraina
Jezioro Malta
Imprezy Towarzyszące
2000
Muzyka
„Sfera Szeptów”
Alchemik
Polska
Blue Note Poznań Jazz Club
Imprezy Towarzyszące
2001
Muzyka
„Tomgonalia, czyli opowieść o tańcu, który jest solą na rany duszy”
Trio Taklamakan
Polska
Klub Czarna Owca
Imprezy Towarzyszące
2001
Muzyka
Koncert Larry Koonse Quartet
Larry Koonse Quartet
Polska, Stany Zjednoczone
Blue Note Poznań Jazz Club
Imprezy Towarzyszące
2002
Muzyka
Koncert Spirituals & Gospel Quartet
Spirituals & Gospel Quartet
Polska
Blue Note Poznań Jazz Club
Imprezy Towarzyszące
2002
Muzyka
Warriors Party
Capoeira Artes das Gerais
Polska
Orkiestra Bębnów Jembe Fola
Polska
Refugees Sound System
Klub 69
Imprezy Towarzyszące
2003
Muzyka
Parada Orkiestry Bębnów Jembe Fola „Orange Fiesta”
Orkiestra Bębnów Jembe Fola
Polska
Jezioro Malta
Imprezy Towarzyszące
2003
Miasto, Muzyka
Koncert Orkiestry Bębnów Jembe Fola & Capoeira Artes das Gerais
Capoeira Artes das Gerais
Polska
Orkiestra Bębnów Jembe Fola
Polska
Blue Note Poznań Jazz Club
Imprezy Towarzyszące
2004
Muzyka
Muzyka przerażająca, potargana i inne wesołe piosenki
Targanescu
Polska
CK Zamek
Imprezy Towarzyszące
2004
Muzyka
Koncert GigoloNight.04
Christopher Just
Austria
CK Zamek
Imprezy Towarzyszące
2004
Muzyka
Koncert Lecha Janerki
Lech Janerka
Polska
CK Zamek
Imprezy Towarzyszące
2005
Muzyka
Koncert Snowmen
Snowman
Polska
Stara Rzeźnia
Imprezy Towarzyszące
2005
Muzyka
Koncert Michael Players Band
Michael Players Band
Stany Zjednoczone
Stara Rzeźnia
Imprezy Towarzyszące
2005
Muzyka
Konfederacja barska po Kowalsku
Jacek Kowalski
Polska
Zespół Monogramista JK
Polska
Góra Przemysła
Poznań na Malcie
1999
Muzyka
Manhattan Blues
Jerzy Dębina
Polska
CK Zamek
Malta OFF
1999
Teatr, Muzyka
Slam.in
Teatr Bretoncaffe
Polska
Stary Browar
Nowy Taniec na Malcie
2006
Teatr, Taniec, Muzyka
Orkiestra Jovica Ajdarevica
Orkiestra Jovica Ajdarevica
Serbia
Scena Rozmaitości
Muzyka na Malcie
2006
Muzyka
Projekt „Mocny człowiek”
Maleńczuk Tuta Rutkowski Super Trio
Polska
Scena Rozmaitości
Muzyka na Malcie
2006
Muzyka
Marionetka. Tribute to Judy Garland
Piotr Kałużny
Polska
Joanna Waluszko
Polska
Platforma Artystyczna O.B.O.R.A
Muzyka na Malcie
2006
Muzyka
Krochmalna 8
Teatr Piosenny Pod Pretekstem
Polska
CK Zamek
Muzyka na Malcie
2006
Muzyka
Astor Piazzola „Tangonalia”
Janusz Stolarski
Polska
Trio Taklamakan
Polska
Platforma Artystyczna O.B.O.R.A
Muzyka na Malcie
2006
Muzyka
Kobieta Tuwima, Przybory i innych
Dariusz Tarczewski
Polska
Joanna Waluszko
Polska
Platforma Artystyczna O.B.O.R.A
Muzyka na Malcie
2006
Muzyka
Parada
Ritmodelia
Polska
Stary Rynek
Varia
2006
Działania performatywne, Miasto, Muzyka
Both sitting duet
Jonathan Burrows
Wielkia Brytania
Matteo Fargion
Wielkia Brytania
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2007
Taniec, Muzyka
The quiet dance / Speaking dance
Jonathan Burrows
Wielkia Brytania
Matteo Fargion
Wielkia Brytania
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2007
Taniec, Muzyka
Vertiges
Tony Gatlif
Francja
Jezioro Malta
Muzyka na Malcie
2007
Muzyka
Muchy (2007)
Muchy
Polska
Jezioro Malta
Muzyka na Malcie
2007
Muzyka
Lautari
Lautari
Polska
Jezioro Malta
Muzyka na Malcie
2007
Muzyka
Targanescu
Targanescu
Polska
Jezioro Malta
Muzyka na Malcie
2007
Muzyka
New Musette & Tango Quartet
New Musette Quartet
Polska
Jezioro Malta
Muzyka na Malcie
2007
Muzyka
Kumka Olik
Jezioro Malta
Muzyka na Malcie
2007
Muzyka
Koncert Snowman (2007)
Snowman
Polska
Jezioro Malta
Muzyka na Malcie
2007
Muzyka
Jojo Mayer & Nerve
Jojo Mayer
Szwajcaria
Nerve
Stany Zjednoczone
Jezioro Malta
Muzyka na Malcie
2007
Muzyka
Dj Stankoś & Mick-o-Why
DJ Stankoś
Polska
Mick-o-why
Polska
Jezioro Malta
Muzyka na Malcie
2007
Muzyka
Margot
Théâtre Dromesko
Francja
Park Moniuszki
Program główny
2008
Teatr, Muzyka
Solaris Electronic Opera
Karol Nepelski
Polska
Waldemar Raźniak
Polska
Concordia Design
Nowe Sytuacje
2008
Teatr, Muzyka
Materac
Materac
Polska
Park im. J. H. Dąbrowskiego
Muzyka na Malcie
2008
Muzyka
Orchid
Orchid
Polska
Park im. J. H. Dąbrowskiego
Muzyka na Malcie
2008
Muzyka
Beats Friendly live
Beats Friendly
Polska
Park im. J. H. Dąbrowskiego
Muzyka na Malcie
2008
Muzyka
Variete
Variete
Polska
Park im. J. H. Dąbrowskiego
Muzyka na Malcie
2008
Muzyka
Joan As Police Woman
Joan As Police Woman
Stany Zjednoczone
Park im. J. H. Dąbrowskiego
Muzyka na Malcie
2008
Muzyka
Napszykłat
Napszykłat
Polska
Park im. J. H. Dąbrowskiego
Muzyka na Malcie
2008
Muzyka
Miloopa
Miloopa
Polska
Park im. J. H. Dąbrowskiego
Muzyka na Malcie
2008
Muzyka
Łemko
Teatr im. H. Modrzejewskiej w Legnicy
Stara Rzeźnia
Program główny
2008
Teatr, Taniec, Muzyka
Paraboles
Compagnie OFF
Francja
Program główny
2008
Teatr, Muzyka
Elvis Castello & The Imposters
Elvis Castello & The Imposters
Wielkia Brytania
Jezioro Malta
Muzyka na Malcie
2008
Muzyka
Miejski powidok
Oprawcy
Polska
Dworzec PKP Garbary
Nowe Sytuacje
2009
Działania performatywne, Muzyka, Sztuki wizualne
Bliski Wschód
neTTheatre
Polska
Galeria Miejska Arsenał
Archipelag Malta
2009
Muzyka
La Musika Teatrale
Kormorany
Polska
Archipelag Malta
2009
Muzyka
Koncert muzyki ze spektaklu „Księga Rodzaju 2”
Mass Kotki
Polska
Galeria Miejska Arsenał
Archipelag Malta
2009
Muzyka
Pustki – koncert muzyki teatralnej
Pustki
Polska
Galeria Miejska Arsenał
Archipelag Malta
2009
Muzyka
Dominik Strucharski & Pulsarus
Galeria Miejska Arsenał
Archipelag Malta
2009
Muzyka
Ye:Solar
Ye:Solar
Niemcy
Stary Rynek
Muzyka na Malcie
2009
Muzyka
THIEF
THIEF
Niemcy
Stary Rynek
Muzyka na Malcie
2009
Muzyka
Snowman (2009)
Snowman
Polska
Stary Rynek
Varia
2009
Muzyka
In Search of the Soul of Jacques Brel
Marc Almond
Wielkia Brytania
Arno
Czesław Śpiewa
Dagmar Krause
Mouron
Hala Widowiskowo-Sportowa Arena
Program główny, Premiery
2010
Muzyka
Cyganeria
Teatr Wielki w Poznaniu
Agata Duda-Gracz
Polska
Stara Gazownia
Program główny, Premiery
2010
Teatr, Muzyka
Koncert Charlotte Gainsbourg
Charlotte Gainsbourg
Francja
Stara Rzeźnia
Program główny
2010
Muzyka
Koncert Renate Jett
Renate Jett
Austria
Stara Rzeźnia
Program główny
2010
Muzyka
Koncert Biff
Biff
Polska
Stary Rynek
Program główny
2010
Muzyka
Koncert Friska Viljor
Friska Viljor
Szwecja
Stary Rynek
Program główny
2010
Muzyka
Koncert Abigail Hopkins, David Hurn
Abigail Hopkins
Wielkia Brytania
David Hurn
Wielkia Brytania
Stary Rynek
Program główny
2010
Muzyka
Koncert Absynth Minded
Absynthe Minded
Belgia
Stary Rynek
Program główny
2010
Muzyka
Koncert The Ruby Suns
The Ruby Suns
Nowa Zelandia
Stary Rynek
Program główny
2010
Muzyka
Koncert Admiral Freebee
Admiral Freebee
Stary Rynek
Program główny
2010
Muzyka
Koncert Snowman (2010)
Snowman
Polska
Stary Rynek
Program główny
2010
Muzyka
Silent Disco (2010)
Stary Rynek
Muzyka na Malcie
2010
Taniec, Muzyka
Tsar / All in Poznań
Ogród Wilda
Generator Malta
2015
Muzyka
Shivers & Shakes / Fronda / DJ Elwira / Śliskie Przyjazne B2B Lux Familiar / DJ Amanda
DJ Amanda
DJ Elwira
Fronda
Lux Familiar
Shivers & Shakes
Śliskie Przyjazne
Plac Wolności
Muzyka na Malcie
2015
Muzyka
Warstwy
Wojciech Urbański
Polska
Generator Malta
2016
Muzyka
Julia Marcell
Julia Marcell
Polska
Plac Wolności
Muzyka na Malcie
2016
Muzyka
Ginger and the Ghost
Ginger and The Ghost
Australia
Plac Wolności
Muzyka na Malcie
2016
Muzyka
Przeżycia graniczne
Vafa Bodaghi
Iran
Plac Wolności
Generator Malta
2017
Muzyka, Spotkania
Tymon & The Transistors
Tymon & The Transistors
Polska
Plac Wolności
Muzyka na Malcie
2017
Muzyka
Ściana dźwięku
Plac Wolności
WOLNO Dzieciom
2017
Muzyka
Koncert sentymentalny
Żółte Kalendarze
Polska
Osiedle Kopernika
Generator Malta
2018
Muzyka
Beniowski. Ballada bez bohatera
Małgorzata Warsicka
Teatr Nowy
Scena Malta
2018
Muzyka
Full Space
Dawid Dąbrowski
Polska
Izabela Sitarska
Polska
Krystyna Szydłowska "Lama"
Polska
Ulica Święty Marcin
Generator Malta
2018
Taniec, Muzyka, Sztuki wizualne
Silent Techno
Flauta
Polska
Plac Wolności
Generator Malta
2019
Muzyka
Koncert sentymentalny
ABC Przygody
Generator Malta
2019
Muzyka
Mikorkoncert: Solarium 2.0
Karolina Czarnecka
Polska
Mikro Dom Kultury
Generator Malta
2019
Muzyka
Koncert: Rod Wilda
Duel Top
ROD im. T. Kościuszki
Generator Malta
2019
Muzyka
Koncert Morga
Morga
Republika Sztuki Tłusta Langusta
Poznań na Malcie
2019
Muzyka
Sztylety
Sztylety
Plac Wolności
Muzyka na Malcie
2019
Muzyka
Cafe-Chantant, nowy śpiewnik patriotyczny
Kolektyw Łaski
Plac Wolności
Muzyka na Malcie
2019
Muzyka
Selfie Concert
Ivo Dimchev
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2019
Taniec, Muzyka
Władza wyklucza – wykluczmy władzę!
Kolektyw Rozbrat
Squat Rozbrat
Idiom, Poznań na Malcie
2011
Muzyka
Marcin Masecki i Warszawska Orkiestra Rozrywkowa im. I. Krenza
Marcin Masecki
Polska
Warszawska Orkiestra Rozrywkowa im. I. Krenza
Stary Rynek
Muzyka na Malcie
2011
Muzyka
Kiss Kiss Kiss
Kiss Kiss Kiss
Stary Rynek
Muzyka na Malcie
2011
Muzyka
Hjaltalín
Hjaltalín
Stary Rynek
Muzyka na Malcie
2011
Muzyka
Koncert Snowman (2011)
Snowman
Polska
Stary Rynek
Muzyka na Malcie
2011
Muzyka
Słuchowisko Azjatyckie
Wanda Wasilewska
Polska
Stary Rynek, Park Adama Mickiewicza
Idiom
2012
Muzyka
Slagsmålsklubben (Szwecja / Sweden)
Slagsmålsklubben
Stary Rynek
Muzyka na Malcie
2012
Muzyka
Emika (Wielka Brytania / United Kingdom)
Emika
Czechy
Stary Rynek
Muzyka na Malcie
2012
Muzyka
Silent Disco (2012)
Muzyka na Malcie
2012
Muzyka
Miłobędzka / Zimpel Tyle tego Ty – Wieczór poezji Krystyny Miłobędzkiej z muzyką Wacława Zimpla
Krystyna Miłobędzka
Polska
Wacław Zimpel
Polska
Galeria u Jezuitów
Muzyka na Malcie
2012
Muzyka
Atoms For Peace, Thom Yorke, Flea, Nigel Godrich, Joey Waronker, Mauro Refosco
Atoms for Peace
Stany Zjednoczone, Wielkia Brytania
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Muzyka na Malcie
2013
Muzyka
Gin Ga
GinGa
Austria
Plac Wolności
Muzyka na Malcie
2013
Muzyka
Mooryc / Wójciński / Zimpel + VJ Jago
VJ Jago
Ksawery Wójciński
Maurycy Zimmermann "Mooryc"
Wacław Zimpel
Polska
Plac Wolności
Muzyka na Malcie
2013
Muzyka
Moja mama Janis
Jolanta Litwin-Sarzyńska
Polska
Plac Wolności
Generator Malta, Scena Malta
2013
Teatr, Muzyka
ASI MINA/PJESOLO
ASI MINA
PJESOLO
Plac Wolności
Generator Malta
2013
Muzyka
Sympatykotonia
Stara Rzeźnia
Nowe Sytuacje
2013
Muzyka, Sztuki wizualne
Cyborganic Plants
Patryk Lichota
Polska
Stara Rzeźnia
Nowe Sytuacje
2013
Muzyka, Sztuki wizualne
Where is my mind !?!!
Rafał Zapała
Polska
Stara Rzeźnia
Nowe Sytuacje
2013
Muzyka, Sztuki wizualne
Pstryk! Abecadło
Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu
Pawilon Nowa Gazownia
Generator Malta, Premiery
2013
Muzyka
Silent Malta (2013)
Generator Malta
2013
Muzyka
A.G. Trio
A.G. Trio
Austria
Plac Wolności
Muzyka na Malcie
2014
Muzyka
Drumming
Anne Teresa de Keersmaeker
Belgia
Collegium da Vinci
Scena Malta
2014
Teatr, Taniec, Muzyka
Rain
Anne Teresa de Keersmaeker
Belgia
Collegium da Vinci
Scena Malta
2014
Teatr, Taniec, Film, Muzyka
Zapis podróży
Lukas Jiřička
Jan-Tage Kühling
Jacek Mazurkiewicz
Marcin Pławski
Paulina Zielińska
Republika Sztuki Tłusta Langusta
Polska
Republika Sztuki Tłusta Langusta
Premiery, Scena Malta
2014
Teatr, Muzyka
Jerz Igor gra Małą Płytę / Jerz Igor / Jerzy Rogiewicz, Igor Nikiforow
Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu
Art Fraction Foundation
Jerz Igor
Scena Wspólna
Imprezy Towarzyszące
2015
Muzyka
Kalimbokołysanie: pieśni i piosenki dla maluchów / Iza Kowalewska i Ryszard Bazarnik
Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu
Art Fraction Foundation
Scena Wspólna
Imprezy Towarzyszące
2015
Muzyka
Le son de la seve / Benoît Sicat
Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu
Art Fraction Foundation
Benoît Sicat
Scena Wspólna
Imprezy Towarzyszące
2015
Muzyka
Bajkowanie / Patryk Zakrocki
Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu
Art Fraction Foundation
Scena Wspólna
Imprezy Towarzyszące
2015
Teatr, Muzyka
Woda jest Tobą - premiera protest songu
CUKRY
Polska
Maria Ornaf
Zuzanna Zachara-Hassairi
Scena na Wilczaku
Generator Malta
2020
Film, Muzyka
Koncert Youth Novels (Malta na bis w Koninie)
Youth Novels
Polska
Centrum Kultury i Sztuki w Koninie
Imprezy Towarzyszące
2020
Muzyka
Koncert Adam Nowak i Acoustic Amigos (Malta na bis w Koninie)
Adam Nowak i Acoustic Amigos
Polska
Centrum Kultury i Sztuki w Koninie
Imprezy Towarzyszące
2020
Muzyka
Odmęty (Malta na bis w Koninie)
YoenNa
Centrum Kultury i Sztuki w Koninie
Imprezy Towarzyszące
2020
Działania performatywne, Muzyka
Koncert John Porter solo (Malta na bis w Koninie)
John Porter
Wielkia Brytania
Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie
Imprezy Towarzyszące
2019
Muzyka
Koncert New People (Malta na bis w Koninie)
New People
Polska
Centrum Kultury i Sztuki w Koninie
Imprezy Towarzyszące
2018
Muzyka
Koncert Dylan.pl (Malta na bis w Koninie)
Dylan.pl
Polska
Centrum Kultury i Sztuki w Koninie
Imprezy Towarzyszące
2017
Muzyka
Koncert Piotr Zioła (Malta na bis w Koninie)
Piotr Zioła
Polska
Centrum Kultury i Sztuki w Koninie
Imprezy Towarzyszące
2016
Muzyka
Uskoki FM
Edka Jarząb i grupa Uskoki
Polska
Park im. Henryka Wieniawskiego
Generator Malta
2021
Muzyka
Parkowa potupajka z Radiem Uskoki FM
Edka Jarząb i grupa Uskoki
Polska
Park im. Henryka Wieniawskiego
Generator Malta
2021
Taniec, Muzyka
Koncert Tęskno
Tęskno
Polska
Rodzinny Ogród Działkowy im. gen. H. Dąbrowskiego
Generator Malta
2021
Muzyka