Edycje
Artyści i artystki
Wydarzenia
Miejsca
Zasoby
Zespół
Ludzie Malty
O festiwalu
Partnerzy
Turbo Cacahuete / L’enterrement de maman / 1994
Wydarzenia
84
wszystkie
Teatr
Taniec
Działania performatywne
Film
Miasto
Muzyka
Spotkania
Sztuki wizualne
Warsztaty
Edycja
wszystkie edycje
2005
Kraj
Algieria
Angola
Argentyna
Australia
Austria
Belgia
Białoruś
Boliwia
Bośnia i Hercegowina
Brazylia
Bułgaria
Chile
Chiny
Chorwacja
Czechy
Dania
Egipt
Finlandia
Francja
Grecja
Hiszpania
Holandia
Indie
Irak
Iran
Irlandia
Islandia
Izrael
Japonia
Jemen
Kanada
Katalonia
Kenia
Kolumbia
Korea Południowa
Kosowo
Kuba
Liban
Litwa
Łotwa
Macedonia
Mali
Malta
Maroko
Meksyk
Niemcy
Norwegia
Nowa Zelandia
Palestyna
Palestyna
Peru
Polska
Portugalia
Rosja
RPA
Rumunia
Senegal
Serbia
Słowacja
Słowenia
Stany Zjednoczone
Syria
Szkocja
Szwajcaria
Szwecja
Turcja
Ukraina
Urugwaj
Węgry
Wielkia Brytania
Włochy
Nurt
Program główny
Malta OFF
Poznań na Malcie
Imprezy Towarzyszące
Program główny, Premiery
Trylogia Qatsi: Koyaanisqatsi, Powaqqatsi, Noqoyqatsi
Philip Glass, Godfrey Reggio
Program główny
Ocelot. The Spirit of Artistics
Zespół Artystyczny Ocelot
Program główny
Helium
Mossoux-Bonté
Program główny
Calligraphy
Nai-Ni Chen Dance Company
Program główny, Premiery
Kim jest ten człowiek we krwi?
Teatr Biuro Podróży
Program główny, Premiery
Wojna polsko-ruska pod flagą biało-czerwoną
Teatr Piwnica przy Krypcie
Program główny
Jubileusz 40-lecia pracy artystycznej Lecha Raczaka: „Trans-Atlantyk”
Lech Raczak, Teatr im. A. Fredry w Gnieźnie
Program główny
Made in Poland
Teatr im. H. Modrzejewskiej w Legnicy
Program główny
Tajemnica wg Gombrowicza
Teatr Porywacze Ciał
Program główny, Premiery
DNA
Teatr Strefa Ciszy
Program główny, Premiery
#3. Sympathy for the Devil: Tryptyk „Sex, drugs and rock’n’roll”
Teatr Usta Usta
Program główny
Merlin (2005)
Teatr Narodowy w Warszawie
Program główny
99% Unknown
Circus Cirkör
Program główny
Récif
Compagnie Les Passagers
Program główny
The Spheres
Strange Fruit
Program główny
Mortibus Orgiac – parada
Transe Express Circus
Program główny
Kult / Armia / Brygada Kryzys
Armia, Brygada Kryzys, Kult
Wydarzenia
Artysta
Miejsce
Nurt
Edycja
Kategoria
Portiernia
Teatr Ósmego Dnia
Polska
Teatr Ósmego Dnia
Program główny
2005
Teatr
Kilka błyskotliwych spostrzeżeń
Dada Von Bzdülöw
Polska
Stary Browar
Program główny
2005
Teatr
We are all Marlene Dietrich FOR
Emil Hvratin
Słowenia
Iceland Dance Company
Islandia
Erna Omarsdottir
Islandia
Teatr Viva
Program główny
2005
Teatr
Moment
Magdalena Reiter
Polska
Teatr Viva
Program główny
2005
Teatr, Taniec
Tezeusz w labiryncie
Stowarzyszenie Teatralne CHOREA
Polska
CK Zamek
Program główny
2005
Teatr
Jubileusz 40-lecia pracy artystycznej Lecha Raczaka: „Plac Wolności”
Lech Raczak
Polska
Teatr im. H. Modrzejewskiej w Legnicy
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Program główny, Premiery
2005
Teatr
Cosi Fan Tutte
Teatr Wielki w Poznaniu
Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki
Program główny, Premiery
2005
Teatr, Muzyka
The Garden of History
Ensemble MW2
Polska
Stara Rzeźnia
Program główny
2005
Teatr, Muzyka
Odlot II
Teatr Ognia i Papieru
Polska
Jezioro Malta
Program główny
2005
Teatr
Time Out
Antagon TheaterAKTion
Niemcy
CK Zamek
Program główny
2005
Teatr
Projekt Alicja 0-700 188 188
Teatr Usta Usta
Polska
Program główny, Premiery
2005
Działania performatywne
Zwał
Teatr Narodowy w Warszawie
Teatr Polski
Poznań na Malcie
2005
Teatr
Biesy
Teatr Narodowy w Warszawie
Teatr Polski
Poznań na Malcie
2005
Teatr
Opowieści argentyńskie
Teatr Narodowy w Warszawie
Teatr Polski
Poznań na Malcie
2005
Teatr
Zwyczajne szaleństwa
Teatr Narodowy w Warszawie
Polski Teatr Tańca
Poznań na Malcie
2005
Teatr
Stary Franka Hernera
Teatr Narodowy w Warszawie
Teatr Polski
Poznań na Malcie
2005
Teatr
Och, szczęście
Platforma Artystyczna O.B.O.R.A.
Platforma Artystyczna O.B.O.R.A
Poznań na Malcie
2005
Teatr
Ławeczka
Platforma Artystyczna O.B.O.R.A.
Platforma Artystyczna O.B.O.R.A
Poznań na Malcie
2005
Teatr
Zemsta czerwonych bucików
Platforma Artystyczna O.B.O.R.A.
Platforma Artystyczna O.B.O.R.A
Poznań na Malcie
2005
Teatr
Jacek Hałas Dom Tańca Poznań „Yurta – noc opowiadaczy”
Platforma Artystyczna O.B.O.R.A.
Wielkopolska Zagroda
Poznań na Malcie
2005
Teatr
Teatr Cinema „Kabaret Olbrzymów”
Platforma Artystyczna O.B.O.R.A
Poznań na Malcie
2005
Teatr
Łatwe umieranie (2005)
Lech Raczak
Polska
CK Zamek
Poznań na Malcie
2005
Teatr
Echo
Studio Teatralne BLUM
Polska
Teatr Animacji
Poznań na Malcie
2005
Teatr
De(ath)filada
Teatr Ekspozycja
Polska
Klub Piwnica 21
Poznań na Malcie
2005
Teatr
The Total Luxury
Eksperymentalny Teatr Operowy
Polska
CK Zamek
Poznań na Malcie
2005
Teatr
Podziemia pewnego miasta – Labirynt
Fraktale
Polska
If Museum Inner Spaces
Poznań na Malcie
2005
Teatr
Jeśli kochasz – zabij
Polski Teatr Tańca
Polska
Polski Teatr Tańca
Poznań na Malcie
2005
Teatr, Taniec
Transss... nieprawdziwe zdarzenie progresywne
Polski Teatr Tańca
Polska
Stary Browar
Poznań na Malcie
2005
Teatr
Cadillac (2005)
Teatr Usta Usta
Polska
CK Zamek
Poznań na Malcie
2005
Teatr
Wstęp do kontrastów
Teatr Tańca Zakręconego
Polska
CK Zamek
Poznań na Malcie
2005
Teatr, Taniec
Koncert maszyn
Teatr U Przyjaciół
Polska
Teatr U Przyjaciół
Malta OFF
2005
Teatr
Last Chance Café
Mademoiselle Bottleshot
Australia
Jezioro Malta
Malta OFF
2005
Teatr
Super-market
Studio Teatralne Bagti
Polska
Jezioro Malta
Malta OFF
2005
Teatr
Via Sacra
Plastyczny Teatr Symbolu Romana Roka
Polska
Fara Poznańska
Malta OFF
2005
Teatr
Pamiętnik wariata
Monika Dobrowlańska
Niemcy, Polska
Anatolij Kot
Białoruś
CK Zamek
Malta OFF
2005
Teatr
Blue
Hand2Mouth Theatre
Stany Zjednoczone
Teatr Stacja Szamocin
Polska
CK Zamek
Malta OFF
2005
Teatr
Bądź mi opoką
Gdańskie Stypendium Teatralne
Polska
CK Zamek
Malta OFF
2005
Teatr
Żywiołowy spektakl uliczny
Pracownia Twórcza Magazyn
Polska
Stary Rynek
Malta OFF
2005
Teatr, Sztuki wizualne
Świat fantazji
Teatr Cocktail
Polska
Stary Rynek
Malta OFF
2005
Teatr
Insexxx
Jonna Theatre
Belgia
Jezioro Malta
Malta OFF
2005
Teatr, Taniec, Muzyka
Bejutiful
Jonna Theatre
Belgia
Jezioro Malta
Malta OFF
2005
Teatr
Przezrocza
Fraktale
Polska
Stara Rzeźnia
Malta OFF
2005
Teatr
The Midsummer Night’s Dream
Dodona Theatre
Kosowo
Jezioro Malta
Malta OFF
2005
Teatr, Muzyka, Sztuki wizualne
Hofmamania
Teatr Jeleniogórski Scena Animacji im. C. K. Norwida
Polska
Jezioro Malta
Malta OFF
2005
Teatr
Legendy zamku Chojnik
Teatr Jeleniogórski Scena Animacji im. C. K. Norwida
Polska
Jezioro Malta
Malta OFF
2005
Teatr
Rybociąg przyjaźni
Centrala Rybna
Polska
Stary Rynek
Malta OFF
2005
Działania performatywne, Miasto
Odsłonięcie tablicy pamiątkowej
Piotr Barłóg
Polska
Centrala Rybna
Polska
Krzysztof Urban
Polska
Stary Rynek
Malta OFF
2005
Działania performatywne
Ballada o mężczyźnie
Teatr Emocji i Wyobraźni
Polska
CK Zamek
Malta OFF
2005
Teatr
Raidho Ben Wunjo
Te'art.Kam
Polska
Jezioro Malta
Malta OFF
2005
Teatr
Wesele (2005)
Teatr Plastyczny Makata
Stary Rynek
Malta OFF
2005
Teatr
Wystawa prac Aleksandry Chaberek „Oczyszczenie” oraz „Trepanacja”
Aleksandra Chaberek
Polska
Stary Rynek
Imprezy Towarzyszące
2005
Sztuki wizualne
Wystawa „gentlemen’s story club” oraz „Monidła” malarsko-polaroidowa akcja Marka Firka
CK Zamek
Imprezy Towarzyszące
2005
Sztuki wizualne
Przegląd filmów z muzyką Philipa Glassa
Kino Malta
Imprezy Towarzyszące
2005
Film
King Cross Dzieciom na Malcie „Wietrzenie głów” i wystawa „Parada śmiesznych czapek”
King Cross Marcelin
Imprezy Towarzyszące
2005
Spotkania, Sztuki wizualne
Koncert Lecha Janerki
Lech Janerka
Polska
CK Zamek
Imprezy Towarzyszące
2005
Muzyka
Koncert Snowmen
Snowman
Polska
Stara Rzeźnia
Imprezy Towarzyszące
2005
Muzyka
Koncert Michael Players Band
Michael Players Band
Stany Zjednoczone
Stara Rzeźnia
Imprezy Towarzyszące
2005
Muzyka
Wystawa zabytkowych aut „100 lat tworzenia samochodów”
Jezioro Malta
Imprezy Towarzyszące
2005
Spotkania
Bejutiful
Jonna Theatre
Belgia
Kórnik
Imprezy Towarzyszące
2005
Teatr
Insexxx
Jonna Theatre
Belgia
Kórnik
Imprezy Towarzyszące
2005
Teatr
Red Chocolate
Enano Free Artist
Portugalia
Kórnik
Imprezy Towarzyszące
2005
Teatr
Legendy Zamku Chojnik
Teatr Jeleniogórski Scena Animacji im. C. K. Norwida
Polska
Kórnik
Imprezy Towarzyszące
2005
Teatr
Made in Poland
Teatr im. H. Modrzejewskiej w Legnicy
Jarocin
Imprezy Towarzyszące
2005
Teatr
Arka (2005)
Teatr Ósmego Dnia
Polska
Jarocin
Imprezy Towarzyszące
2005
Teatr
Świat fantazji
Teatr Cocktail
Polska
Swarzędz
Imprezy Towarzyszące
2005
Teatr
Spotkania czasopisma „PRÓBA. Nieregularnik Teatralny”
Stara Rzeźnia
Imprezy Towarzyszące
2005
Spotkania
Spotkanie z Philipem Glassem i Godfreyem Reggio, prowadzenie: Jan A. P. Kaczmarek
Instytut Zachodni im. Zygmunta Wojciechowskiego
Imprezy Towarzyszące
2005
Spotkania