Edycje
Artyści i artystki
Wydarzenia
Miejsca
Zasoby
Zespół
Ludzie Malty
O festiwalu
Partnerzy
Manes / La Fura Dels Baus / 1998
Wydarzenia
2745
wszystkie
Teatr
Taniec
Działania performatywne
Film
Miasto
Muzyka
Spotkania
Sztuki wizualne
Warsztaty
Edycja
1991
1992
1993
1994
1995
1996
1997
1998
1999
2000
2001
2002
2003
2004
2005
2006
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
Kraj
Algieria
Angola
Argentyna
Australia
Austria
Belgia
Białoruś
Boliwia
Bośnia i Hercegowina
Brazylia
Bułgaria
Chile
Chiny
Chorwacja
Czechy
Dania
Egipt
Finlandia
Francja
Grecja
Hiszpania
Holandia
Indie
Irak
Iran
Irlandia
Islandia
Izrael
Japonia
Jemen
Kanada
Katalonia
Kenia
Kolumbia
Korea Południowa
Kosowo
Kuba
Liban
Litwa
Łotwa
Macedonia
Mali
Malta
Maroko
Meksyk
Niemcy
Norwegia
Nowa Zelandia
Palestyna
Palestyna
Peru
Polska
Portugalia
Rosja
RPA
Rumunia
Senegal
Serbia
Słowacja
Słowenia
Stany Zjednoczone
Syria
Szkocja
Szwajcaria
Szwecja
Turcja
Ukraina
Urugwaj
Węgry
Wielkia Brytania
Włochy
Nurt
Portret artysty
Idiom
Program główny
Malta OFF
Generator Malta
Premiery
Forum
WOLNO Dzieciom
Nowe Sytuacje
Muzyka na Malcie
Debiut
Varia
Archipelag Malta
Scena Malta
Międzynarodowe Seminarium Teatrologiczne
Nowy Taniec na Malcie
Stary Browar Nowy Taniec
Poznań na Malcie
Imprezy Towarzyszące
Młoda Malta
House on Fire
Albatri
Teatro Tascabile di Bergamo
Figaro
Compagnie du Hasard
Apokryf
Teatr KTO
We are the world
Witz Orchestra
Program główny
Giordano (1992)
Teatr Biuro Podróży
L’ascension du Mandarin
Dogtroep
Program główny
Sezonowa wyspa
Akademia Ruchu
Program główny
Mobile Homme
Transe Express Circus
Program główny
Figurazione
Silence Teatro
Program główny
Merlin (1993)
Tadeusz Słobodzianek, Towarzystwo Wierszalin
Program główny
Lunapark Spełnionych Życzeń
Teatr Derevo
Program główny
L'inauguration bidon
Turbo Cacahuete
Program główny
L’enterrement de maman
Turbo Cacahuete
Program główny
Dernier mariage
Turbo Cacahuete
Program główny
Dimonis
Els Comediants
Program główny
Wizyta
Teatr Snów
Program główny
Akcja „Tango wodne”
Akademia Ruchu
Malta OFF
Amrita
Teatr Performer
Program główny
The Emperor
Dinska Bronska
Program główny
M.T.M.
La Fura Dels Baus
Program główny
Bilard
Teatr Cinema
Program główny
Bivouac
Générik Vapeur
Program główny
Renovatio Imperii Romanum
Asocjacja Kółka Graniastego
Program główny
Macchin – Azione
Theatre En Vol
Malta OFF, Premiery
Spektakl na Malcie
Teatr TE-O-KA
Program główny
Utopia
The Living Theatre
Program główny
Le Péplum
Royal de Luxe
Program główny
Historia poznańskich koziołków
Theatre of Fire
Program główny
Ezili
Plasticiens Volants
Program główny
Death-Purification-Birth
Theatre Sandimay
Poznań na Malcie
Sąsiad 2000
Teatr Strefa Ciszy
Malta OFF
Lustro. Hieronim Bosch
Teatr Gry i Ludzie
Malta OFF
Mania lustro
Fryzjerzy
Malta OFF
Parada Narrnia
Grotest Maru
Malta OFF
Wodewil miejski
Teatr Strefa Ciszy
Malta OFF
Kosmos mój
Teatr TE-O-KA
Program główny
Genesi. From the Museum of Sleep
Socìetas Raffaello Sanzio
Program główny
Narcisse guette
Ilotopie
Program główny
Le Songe
Compagnie Jo Bithume
Program główny
Caliente
Compagnie Artonik
Program główny
Esma Redzepova
Esma Redzepova
Poznań na Malcie
Sztuczne oddychanie (2001)
Teatr Porywacze Ciał, Teatr Usta Usta
Malta OFF
Ojciec – historia pewnej rodziny
Kółko Tfo
Malta OFF
Żegnaj Polsko
Teatr DNA
Malta OFF
The Music Box
The Old Town Theare of Vilnius
Malta OFF
A Woman and a Creature
The Old Town Theare of Vilnius
Program główny
Kabaret Olbrzymów
Teatr Cinema
Program główny
Mascaro
Teatro Nucleo
Program główny
Híbrid
Sémola Teatre
Program główny
Candides
Cirque Baroque
Program główny
Les champêtres
Générik Vapeur
Program główny, Premiery
Łatwe umieranie (2002)
Lech Raczak
Program główny
Kroniki sejneńskie
Teatr Dziecięcy z Sejn
Program główny, Premiery
Cadillac (2002)
Teatr Usta Usta
Program główny
Odejście głodomora
Piotr Kruszczyński
Program główny
Walk@ karnawału z postem (2002)
Polski Teatr Tańca
Program główny
La Grande Ourse
Générik Vapeur
Program główny
Obraz mojego miasta
Teatr Strefa Ciszy
Program główny
Koncert - Goran Bregović Ensamble
Goran Bregović
Malta OFF
Les bouffons
Théatres Pluriels
Program główny
Islands in the Stream
Teatr Derevo
Program główny
Hamlet, książę Danii
Teatr im. H. Modrzejewskiej w Legnicy
Program główny
Świniopolis
Teatr Biuro Podróży
Program główny, Premiery
#2 Rzeźnia LilaRóż: Tryptyk: „Sex, drugs and rock’n’roll”
Teatr Usta Usta
Program główny, Premiery
Rekord
Teatr Porywacze Ciał
Program główny, Premiery
36,6
Teatr Strefa Ciszy
Program główny
Perchance to Dream
Footsbarn Travelling Theatre
Program główny
Światło i ciążenie
Akademia Ruchu
Program główny, Premiery
Tylko jedna godzina
Akademia Ruchu
Program główny
Akt-orki
Lothe Lachmann Videoteatr Poza
Program główny, Premiery
Odkrycie Walca
Teatr Kreatury
Program główny
Pakonstein
Discípulos de Morales
Program główny
Świąteczne spotkanie poznaniaków – parada
Asocjacja Kółka Graniastego
Program główny
Ibrahim Ferrer „Buenos Hermanos” Tour
Ibrahim Ferrer
Program główny
Koncert muzyki filmowej Wojciecha Kilara
Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Poznańskiej
Program główny
Taxi
Générik Vapeur
Program główny
Bells
5 Angry Men
Program główny
Hello Mr Jo
Compagnie Jo Bithume
Program główny
Szczyt
Teatr Ósmego Dnia
Program główny
Manes
La Fura Dels Baus
Program główny
Le Ballet
Die Audio Gruppe
Program główny
Round the Round House
Die Audio Gruppe
Malta OFF
Karawana
Teatr TE-O-KA
Malta OFF
Mój sen II
Teatr Wojtka Kołsuta
Program główny
Aniołowie stróże
Scharlatan Theater
Program główny, Premiery
Erosion
Polski Teatr Tańca, Teatr Usta Usta
Program główny
Sonety temné lésky
Divadelní studio FARMA V JESKYNI
Program główny
Wystawa „Belmondo”
Krzysztof Żwirblis
Program główny
Semianuki
Licedei
Program główny
Kabaret Olbrzymów – Wątpienie Rzeźnika
Teatr Cinema
Program główny, Premiery
Wszystkie grzechy są śmiertelne
Teatr Porywacze Ciał
Program główny, Premiery
Brama Szarańczy
Uqbar Teatro
Program główny
Odsłanianie mostu
Teatr Strefa Ciszy
Program główny
Specialist in all styles
Orchestra Baobab
Program główny
Animal Magnetism
Mabou Mines
Program główny
Zona
Teatr im. H. Modrzejewskiej w Legnicy
Program główny
Zero... Two... Blue... Heaven... Seven... / Mother Goose / Notebooks / Secrets of the Paving Stones
Battery Dance Company
Program główny
Bramy
Scena Kosmos
Program główny
O Divina la Commedia – Inferno
El Teatro del Silencio
Program główny
Sen nocy letniej
Yohangza
Program główny, Premiery
Koktail z martwą naturą w tle
Teatr Strefa Ciszy
Program główny
Perechodnik / Bauman
Komuna Otwock
Program główny
Voyage au bout de la nuit
Socìetas Raffaello Sanzio
Program główny
Po prostu
Teatr Wiczy
Program główny
Koncert muzyki filmowej
Alberto Iglesias
Malta OFF
Fiesta batucada
Capoeira Artes das Gerais, Orkiestra Bębnów Jembe Fola
Program główny, Premiery
Trylogia Qatsi: Koyaanisqatsi, Powaqqatsi, Noqoyqatsi
Philip Glass, Godfrey Reggio
Program główny
Ocelot. The Spirit of Artistics
Zespół Artystyczny Ocelot
Program główny
Helium
Mossoux-Bonté
Program główny
Calligraphy
Nai-Ni Chen Dance Company
Program główny, Premiery
Kim jest ten człowiek we krwi?
Teatr Biuro Podróży
Program główny, Premiery
Wojna polsko-ruska pod flagą biało-czerwoną
Teatr Piwnica przy Krypcie
Program główny
Jubileusz 40-lecia pracy artystycznej Lecha Raczaka: „Trans-Atlantyk”
Lech Raczak, Teatr im. A. Fredry w Gnieźnie
Program główny
Made in Poland
Teatr im. H. Modrzejewskiej w Legnicy
Program główny
Tajemnica wg Gombrowicza
Teatr Porywacze Ciał
Program główny, Premiery
DNA
Teatr Strefa Ciszy
Program główny, Premiery
#3. Sympathy for the Devil: Tryptyk „Sex, drugs and rock’n’roll”
Teatr Usta Usta
Program główny
Merlin (2005)
Teatr Narodowy w Warszawie
Program główny
99% Unknown
Circus Cirkör
Program główny
Récif
Compagnie Les Passagers
Program główny
The Spheres
Strange Fruit
Program główny
Mortibus Orgiac – parada
Transe Express Circus
Program główny
Kult / Armia / Brygada Kryzys
Armia, Brygada Kryzys, Kult
Program główny
Selenauci (1999)
Teatr Biuro Podróży
Program główny
Koncert Leningrad Cowboys
Leningrad Cowboys
Program główny
Voyage of the Aquadrêams
La Compagnie Malabar
Program główny
Espèce „H”
METALOVOICE
Program główny, Premiery
Diabolo
Slava's Theatre of Dreams
Program główny
The Field
Strange Fruit
Program główny
Flight
Strange Fruit
Program główny, Premiery
Sąsiad 2000 (1999)
Teatr Strefa Ciszy
Program główny
Faust (1999)
Ton und Kirschen Theater
Malta OFF
Uratuj słoneczko
Grupa Plastyczna Pławna 9
Malta OFF
Anioły
Grupa Teatralna Garderoba
Debiut
Ymakrape. Liborete „Biblioteka”
Teatr U Przyjaciół
Debiut
Przebudzenie (2006)
Grupa Wizyjna Dżak Nikolson
Debiut
Głosy
Teatr Krzyk
Debiut
Pasażer
Fundacja Akcja
Premiery, Debiut
Selekcja
Fundacja Akcja
Debiut
Skaza
Teatr Za Lustrem
Debiut
Frida – zraniony ptak
Grupa AT
Debiut
Duszność
EQUALDOUBT Teatr Ruchu i Obrazu
Debiut
Banał story
Teatr Zakład Krawiecki
Debiut
Bad Song
Kapral Feat.DeKolt
Debiut
Szachy
Teatr Szachiści
Program główny
Fre Art – El Pati Free
Barcelona Rhythm Tap, El Niño Costrini, Feeding the Fish, Girisho, Leaping Loonies, The Melodions
Program główny, Premiery
Nauka latania (2006)
Teatr Strefa Ciszy
Program główny
Very
Teatr Porywacze Ciał
Program główny, Premiery
Wyprawa
Asocjacja 2006
Program główny
Prawdziwy opis przypadku Pana Waldemara – seans mesmeryczny
Teatr U Przyjaciół
Program główny
Ambasada
Usta Usta Republika
Program główny
A Dream of Butterfly
TiAT Moo
Program główny
3600
Boilerhouse, METALOVOICE
Program główny, Premiery
Wyraźnie. W milczeniu
Akademia Ruchu
Program główny
Chińska lekcja
Akademia Ruchu
Program główny
X-Times people chair
Angie Hiesl
Program główny
Helios II – parada
La Compagnie Malabar
Nowy Taniec na Malcie
Stary Browar – Nowy Taniec „Solo Projekt”
Leszek Bzdyl, Wojciech Mochniej, Janusz Orlik, Anita Wach
Nowy Taniec na Malcie
404
Cie. Willi Dorner
Nowy Taniec na Malcie
Electric Tales
New Art Club
Nowy Taniec na Malcie
Heads
Anoukvandijk DC
Nowy Taniec na Malcie
Orient
Compagnie Thor
Premiery, Nowy Taniec na Malcie
Désordre
Cie Rialto Nomade Fabrik, Polski Teatr Tańca
Nowy Taniec na Malcie
Black Spring
Compagnie Heddy Maalem
Nowy Taniec na Malcie
Specjalny projekt przygotowany na Maltę 2006
Project Bandaloop
Muzyka na Malcie
Americana na Malcie
Animal Collective, Antony & The Johnsons, Devendra Banhart, CocoRosie
Muzyka na Malcie
Sayag Jazz Machine
Sayag Jazz Machine
Muzyka na Malcie
Fisz / Emade / Voo Voo
Fisz / Emade, Voo Voo
Varia
Teatralny Salon „Polityki” / spotkanie „Teatr niezależny, kultura niezależna wczoraj i dziś”
Varia
Kechefaye
Fire Fingers
Varia
Faces#2
Huib Emmer, Joost van Veen
Malta OFF
Radżas
Terminus a Quo
Malta OFF
BURNING MOO and cock-a-doodle-do
Theater Żaba
Program główny
Mysteries and Smaller Pieces
The Living Theatre
Program główny
La rue est danse le pré
Compagnie Artonik
Program główny
12’Chrono
Compagnie Artonik
Program główny, Premiery
En Compagne
Générik Vapeur
Program główny
Amatorki
Teatr Polski w Poznaniu
Program główny
La serre
André Didier, Jean-Paul Lefeuvre
Program główny, Premiery
Bramy Raju. Krucjata dziecięca
Studium Teatralne
Program główny, Premiery
Doktor F czyli 777
Usta Usta Republika
Program główny
Urlo
Compagnia Pippo Delbono
Program główny
Un certo Signore de Moliér
Ondadurto Teatro
Program główny
PlayRec
Komplex Kapharnaüm
Program główny
Alice in Wonderland
Theater Gajes
Nowe Sytuacje
Salome
Kompania Doomsday
Nowe Sytuacje
Ryzyko – studium pojęcia
Jan Peszek, Krzysztof Trzewiczek
Nowe Sytuacje
Szepty
Teatr Krzyk
Nowe Sytuacje
Anhelli
Eloe Theater of Noise
Nowe Sytuacje
Samawati Laswad / Materiały do Kasandry
Grupa Matki Dyrektorki
Nowe Sytuacje
Good Girl Killer
Good Girl Killer
Nowe Sytuacje
Stolik
Karbido
Stary Browar Nowy Taniec
Randka w ciemno (2007)
Marcin i Bartłomiej Oleś, Michael Schumacher, Dominik Strycharski, Mikołaj Trzaska
Stary Browar Nowy Taniec
Hypertopia
André Gingras
Premiery, Stary Browar Nowy Taniec
Apokalypsa
Polski Teatr Tańca
Stary Browar Nowy Taniec
Carpe Diem
Polski Teatr Tańca
Muzyka na Malcie
Dikanda
Dikanda
Muzyka na Malcie
Dennis „El Huevo” Hernández Quartet
Dennis "El Huevo" Hernández Quartet
Muzyka na Malcie
The Posie Rite
The Posie Rite
Muzyka na Malcie
Beirut
Beirut
Muzyka na Malcie
Toumani Diabaté’s Symmetric Orchestra
Toumani Diabaté’s Symmetric Orchestra
Muzyka na Malcie
Czerwie
Czerwie
Muzyka na Malcie
Trio z Roots Mama
Roots Mama
Muzyka na Malcie
Asian American Jazz
Imprezy Towarzyszące
Requiem for a Dying Planet
Marsab Music Management
Program główny
Krwawe wesele
Teatr Łaźnia Nowa
Program główny
Questo buio feroce
Compagnia Pippo Delbono
Program główny
Fire Freak Comedy Circus
Burnt Out Punks
Program główny
K@osmos
Grupo PUJA!
Program główny
Shpooka Tours
Arma Theater
Stary Browar Nowy Taniec
Dance No1
Christine de Smedt, Eszter Salamon
Stary Browar Nowy Taniec
Inkubator
Philipp Gehmacher
Muzyka na Malcie
Digit All Love
Digit All Love
Muzyka na Malcie
Nine Inch Nails & Alec Empire
Alec Empire, Nine Inch Nails
Program główny, Premiery
La Menzogna
Compagnia Pippo Delbono
Program główny, Premiery
Maria de Buenos Aires
Małgorzata Dziewulska
Nowe Sytuacje
Wędrująca orkiestra: Haydn – część całości
Orkiestra Kameralna l'Autunno
Nowe Sytuacje
Schron
Ba-Ku Teatr
Nowe Sytuacje
More Heart Core
Teatr Porywacze Ciał
Program główny
Hamlet. Nella Carne il Silenzio
Compagnia Laboratorio Di Pontedera
Program główny
Akcja
Good Girl Killer
Program główny
Le Goudron n’est pas meublé
Jeanne Simone
Program główny
Nuits de lumiére
Karnavires
Program główny
Mewa (2009)
Kompania Doomsday
Program główny
Guerillawalk
Oliver Hangl
Program główny
Sidewalk Disco
Oliver Hangl
Program główny
Schraapzucht
TUIG
Program główny
Jarzenie (2009)
Teatr Palmera Eldritcha
Program główny
Walizka / Szarańcza / Kiedy świat był młody / Mykwa / Panny z Wilka
Teatr Polski w Poznaniu
Premiery, Stary Browar Nowy Taniec
Noc Premier Polskiego Teatru Tańca: of(F)love / Nienasycenie / Balladyna / Solo na dwie osoby / Mat / 3x3 / Trzy siostry - wyobrażenie / DSM - IV 301.81 / Lato - Red Sun
Polski Teatr Tańca
Muzyka na Malcie
Zespół reprezentacyjny: Kumple to grunt
Zespół Reprezentacyjny
Muzyka na Malcie
Pati Yang presents FlyKKiller: Experiments In Violent Light
FlyKKiller, Pati Yang
Muzyka na Malcie
Spektakl światła i cienia
The Irrepressibles
Muzyka na Malcie
Janne’s Addiction & Peaches
Jane's Addiction, Peaches
Idiom
Eutopia
Filip Berte
Idiom
Never Sleep
Tim Etchells
Idiom
Tomorrow's Parties
Forced Entertainment
Idiom
Schwalbe is looking for Crowds
Schwalbe
Idiom
Tim Etchells i Forced Entertainment
Tim Etchells, Forced Entertainment
Idiom
If a window would open
Tiago Rodrigues
Idiom
The Future Show
Deborah Pearson
Idiom
15th Extraodrinary Congress
Vlatka Horvat
Idiom
Landscape with skiproads
Pieter De Buysser
Idiom
This here and that there
Vlatka Horvat
Idiom
Jerusalem cast lead. Hallucinatory trip in an emotional dictatorship
Winter Family
Idiom
The Trilogy: The Trilogy. On Three Posters / The Inhabitants of Images / The Pixelated Revolution
Rabih Mroué
Idiom
Sieć
Sidney Lumet
Imprezy Towarzyszące
Doktor Faustus
Romeo Castellucci
Scena Malta
Czarodziejska Góra
Mirosław Bałka, Andrzej Chyra, Paweł Mykietyn, Małgorzata Sikorska-Miszczuk
Imprezy Towarzyszące
Mann By Man
Andrzej Chyra
Forum, Imprezy Towarzyszące
Rok 2015. Utopie stosowane
Edwin Bendyk, Ewa Domańska, Wojciech Orliński, Łukasz Orbitowski, Michał Zygmunt
Imprezy Towarzyszące
Ostatnie sonaty Beethovena
Marcin Masecki
Forum
Polska. Rok 2050
Dariusz Rosiak, Ziemowit Szczerek, Artur Domosławski
Imprezy Towarzyszące
Spotkanie z twócami opery „Czarodziejska góra”
Mirosław Bałka, Andrzej Chyra, Paweł Mykietyn, Małgorzata Sikorska-Miszczuk
Imprezy Towarzyszące
Literackie gry z przyszłością
Przemysław Czapliński, Artur Domosławski, Olga Tokarczuk, Jacek Dehnel
Program główny
Arquiem
Periplum
Program główny
Un Horizonte Cuadrado
Compañia de Paso
Generator Malta
Obrazy przejściowe
Piotr C. Kowalski
Generator Malta
Korona Poznania (2015)
Generator Malta
Cold Comfort. Ognisko prywatności w czasie zimnego komfortu
Yaroslav Futymsky, Karolina Kubik
Generator Malta
Pomnik człowieka normalnego
Anna Jochymek
Generator Malta
Pool North
Adam Gołębiewski
Generator Malta
Spacer wyobrażony
IOOTCP, Annafleur Schep
Generator Malta
Herbata i ciasto
Monika Drożyńska
Generator Malta
Aktywności na Wolności (2015)
Generator Malta
Nocny bieg
Generator Malta
Śniadanie na Wolności
Generator Malta
Długi stół (2015)
Generator Malta
Sposoby na życie
Generator Malta
Rurofony / peryskopy
Fabryka UTU
Generator Malta
Wspólna sieć kometkowa
Generator Malta
Z góry na dół
Generator Malta
Lepkość płynu wynosi 0
Maciej Frąckowiak, Michał Nowacki
Generator Malta
Undrumming – bezgłośny rytuał
Rafał Zapała
Generator Malta
Herbarium
Generator Malta
Fajfy. Swing (2015)
Swing Craze, Zigzag Paradise
Program główny
Koncert Julia Marcell
Julia Marcell
Program główny
Koncert Muchy
Muchy
Program główny
Koncert FM Belfast
FM Belfast
Premiery, Nowe Sytuacje
Kolacja z kanarkiem
MASH/HER/DIP
Premiery, Nowe Sytuacje
Notatnik Poznania
Michał Górczyński, Patryk Matela "Tik Tak"
Premiery, Nowe Sytuacje
Odkrycie fresku w fabryce konserw
Michał Stachyra
Premiery, Nowe Sytuacje
Fundament ruina
Anna Czarnota, Mika Grochowska
Imprezy Towarzyszące
Minaret (2010)
Joanna Rajkowska
Program główny
Dyskretny urok trójkątów, czyli namiętne show Tercetu Egzotycznego
Tercet Egzotyczny
Generator Malta
Leśny nie-nieład
Generator Malta
Strefa wrzenia: młodzi animatorzy
Generator Malta
Jarmarczno-odpustowa Firma Portretowa
Bogusław i Nikodem Biegowscy
Generator Malta
Potańcówka
Pangraj
Generator Malta
Lustraudiacja
Dawid Dąbrowski, Piotr Delimata, Jeff Gburek, Michał Joniec, Patryk Lichota, Karolina Ossowska
Generator Malta
Aktywny opór propagandzie
Rewolucyjni Teologowie Katedry Intermediów
Generator Malta
Nigdy tu już nie powrócę / Powrót Odysa Tadeusza Kantora. Notatki z prób
Andrzej Sapija
Generator Malta
Wyszyj Wildę!
Generator Malta
Guerilla Gardening
Generator Malta
Balkon w balkon
Generator Malta
Design sąsiedzki
Generator Malta
Lord & The Liar / All in Poznań
Lord & The Liar
Generator Malta
Groberska / All in Poznań
Dominika Grobelska
Muzyka na Malcie
Michael Nyman Band – War Work: 8 Songs with film & baroque programme
Michael Nyman Band
Muzyka na Malcie
Innercity Ensemble
Innercity Ensemble
Muzyka na Malcie
Fiordmoss
Fiordmoss
Muzyka na Malcie
Rubber Dots
Rubber Dots
Muzyka na Malcie
Eric Shoves Them In His Pockets
Eric Shoves Them in His Pockets
Muzyka na Malcie
Gazelle Twin
Gazelle Twin
Muzyka na Malcie
67,5 Minut Projekt
67,5 Minut Projekt
Muzyka na Malcie
Winter Family
Winter Family
Muzyka na Malcie
Cakes Da Killa
Cakes Da Killa
Muzyka na Malcie
The Sweet Serenades
The Sweet Serenades
Muzyka na Malcie
Laura Palmer Cover Story (2015)
Laura Palmer Cover Story
Muzyka na Malcie
The/Das
The/Das
Muzyka na Malcie
Silent Disco (2015)
Scena Malta
The Notebook
Forced Entertainment
Scena Malta
Europa w twoim domu
Rimini Protokoll
Scena Malta
Inwentarz bezsilności
Edit Kaldor
Scena Malta
Hultaje
Teatr Porywacze Ciał
Scena Malta
Nibylandia
Grupa Teatralna Wikingowie
Scena Malta
Dolphin_who_loved_me
Szymon Adamczak, Magda Szpecht
Scena Malta
Synek
Teatr na Poziomie
Scena Malta
Enklawa
Korporacja Teatralna
Scena Malta
Projekt Jezioro Łabędzie
Mikołaj Mikołajczyk
Scena Malta
Summit_2.0
Teatr Ósmego Dnia
Scena Malta
Wieszcze niespokojne
Wieszcze Niespokojne
Stary Browar Nowy Taniec
Let's Dance
WOLNO Dzieciom
Na placu Wolno Dzieciom (2015)
Imprezy Towarzyszące
Wykłady dzieci
Imprezy Towarzyszące
Reanimacja, rekonstrukcja, rewolucja. Warsztaty restartowania zabawek
Imprezy Towarzyszące
Wolny. Cykl rodzinnych warsztatów
Imprezy Towarzyszące
Elmer – Słoń w kratkę
Teatr Fuzja
Premiery
Ksenofonia. Symfonia dla innego
Jan Komasa, Kwadrofonik, Mikołaj Mikołajczyk
Idiom
Extreme Voices
Miss Revolutionary Idol Berserker
Idiom
Building Conversation
Lotte van den Berg
Idiom
Ceci N'est Pas
Dries Verhoeven
Idiom
Obstacle – Sculpting Fear
Julian Hetzel
Idiom
Sculpting Fear
Julian Hetzel
Idiom
Wasteland
Compagnie Dakar, Lotte van den Berg
Idiom
The Extra People
Ant Hampton
Idiom
Teatr: Spotkanie z Mariuszem Bonaszewskim
Mariusz Bonaszewski
Idiom
Miasto: Spotkanie z Marcinem Kąckim
Marcin Kącki
Idiom
Miasto: Pustostany
Szymon Żydek, Paulina Grębosz, Mariusz Wiśniewski
Idiom
Autobiografia: Spotkanie z Piotrem Siemionem
Piotr Siemion
Idiom
Fotografia: Spotkanie z Wojciechem Grzędzińskim
Wojciech Grzędziński
Idiom
Archiwum: Spotkanie z Krystyną Czerni
Krystyna Czerni
Idiom
Podzielmy się wolnością – debata obywateli kultury
donGURALesko, Weronika Szczawińska, Przemysław Czapliński, Katarzyna Czarnota, Jacek Jaśkowiak
Idiom
Miasto: Architektura dla kultury
Michał Merczyński, Jędrzej Solarski, Maria Godlewska, Jakub Szczęsny, Piotr Sarzyński
Generator Malta
Projekt Miopia
Generator Malta
O nić nam nie chodzi
A la Teatr
Generator Malta
Wolno na warsztacie
Generator Malta
Korona Poznania (2016)
Generator Malta
Długi Stół (2016)
Dawid Dąbrowski, Krystyna Szydłowska "Lama"
Generator Malta
Niesort
Liliana Piskorska
Generator Malta
Miasto w portrecie
Beata Sosnowska
Generator Malta
Bird and Person Dyning
Adam Gołębiewski
Generator Malta
510 szklanych oczu
Elżbieta Niewiadomska
Generator Malta
Z perspektywy koła
Generator Malta
Strefa wrzenia
Generator Malta
Dream Machine
kakofoNIKT
Generator Malta
Rośliny jadalne w mieście
Generator Malta
Zastygła historia
Generator Malta
Mikrokosmos
Generator Malta
Ujrzane nocą
Generator Malta
Miasto niewidziane
Generator Malta
Wycieczka do Poznania
Generator Malta
Poznań niezaistniały
Generator Malta
Miasto za kulisami codziennego teatru, czyli jak się przedrzeć przez scenografię wizerunku. Warsztaty reporterskie
Generator Malta
Golden Eye. Warsztaty fotografii szpiegowskiej
Generator Malta
(Prze)widzenie. Warsztaty antydyskryminacyjne
Generator Malta
„Opowiadaniem rządzą nie usta, lecz ucho”. Warsztaty tworzenia słuchowisk
Piotr Tkacz, Karolina Karnacewicz
Generator Malta
Miasto w kilka sekund. Warsztat filmu animowanego
Generator Malta
Nieoczywistość. Warsztaty fotograficzne
Generator Malta
Transparentność. Warsztaty tworzenia transparentów
Generator Malta
Rozgrzewka
Compagnia Pippo Delbono, Compagnie Artonik, Julian Hetzel, Miss Revolutionary Idol Berserker, Krystyna Szydłowska "Lama"
Generator Malta
Fajfy. Swing (2016)
Swing Craze
Generator Malta
Wolno śniadanie
Generator Malta
Sleepin'
Jakub Lemiszewski, Mikołaj Tkacz
Generator Malta
Euforia
Cukierki
Generator Malta
Podchody i podsłuchy
Hubert Wińczyk
Generator Malta
Sing
Asia i Koty
Generator Malta
Historie rodzinne
Sarah Polley
Muzyka na Malcie
Ballady i Romanse (2016)
Ballady i Romanse
Muzyka na Malcie
Muchy (2016)
Muchy
Muzyka na Malcie
Moullinex
Moullinex
Muzyka na Malcie
Silent Disco (2016)
Scena Malta
The Color of Time
Compagnie Artonik
Scena Malta
Orchidee
Compagnia Pippo Delbono
Scena Malta
Tymczasem gdzieś indziej
Teatr Improwizowany Klancyk
Scena Malta
Depresje. Szymborksa, Rymkiewicz, Bielicka
Jacek Kozłowski, Teatr Dramatyczny w Wałbrzychu
Scena Malta
Nikt nie popiera Wróbelka
Maciej Podstawny, Teatr Narodowy w Warszawie
Scena Malta
Kocham Pana, Panie Sułku
Adam Ferency, Jacek Janczarski, Krzysztof Kowalewski, Marta Lipińska
Połamało się
Maciej Podstawny, Teatr Narodowy w Warszawie
Scena Malta
Historie kuchenne
Agata Elsner, Marta Jagniewska
WOLNO Dzieciom
Patrz! Wolno kochać
Maja Brzozowska
WOLNO Dzieciom
Teatr Kamishibai. Bajki świata
WOLNO Dzieciom
Świetlica. Freedo
WOLNO Dzieciom
Czy to niewidzialne dzieci?
WOLNO Dzieciom
Sensoplastusie
WOLNO Dzieciom
Grupa zabawowa Farbuszki
WOLNO Dzieciom
Dziwne zwierzęta
Teatr Sytuacje Grupa
WOLNO Dzieciom
Na tropie miasta
WOLNO Dzieciom
Punkt widzenia
WOLNO Dzieciom
Rodzic w tańcu
Aleksandra Bożek-Muszyńska, Hanna Kanecka
Idiom
The Republic of Slovenia
Slovensko Mladinsko Gledališe , Maska Ljubljana
Idiom
350 Janez Janša Bottles
Janez Janša 3, Janez Janša 1, Janez Janša 2
Idiom
Sans Souci: Four Faces of Omarska
Milica Tomić
Idiom
The Container
Milica Tomić
Idiom
Chauvinism Scanner
God’s Entertainment
Idiom
Critical Practice
Idiom
Artysta w pracy. O pokrewieństwach sztuki i kapitalizmu
Bojana Kunst
Idiom
Turbofolk
Oliver Frljić
Idiom
The Sound of Music
Simon Dvoršak, Laibach, Orkiestra Kameralna l'Autunno
Idiom
Spotkanie z Želimirem Žilnikiem
Želimir Žilnik
Idiom
Spotkanie z kuratorami idiomu
Idiom
Wstyd i duma Europy Wschodniej
Konstanty Gebert, Magdalena Koch, Joanna Tokarska-Bakir
Idiom
Migrant czy uchodźca?
Draginja Nadażdin, Kalina Czwarnóg, Roman Wieruszewski, Marta Walasik-Sałek
Idiom
Wspólna literatura, czyli jaka?
Dorota Jovanka Ćirlić-Mentzel) , Stanisław Bereś, Krzysztof Varga
Idiom
Czym jest agresja?
Bogdan de Barbaro
Idiom
Państwo / Naród / Obywatel
Rafał Matyja, Sławomir Sierakowski, Krzysztof Podemski , Ludwika Włodek
Idiom
Neofaszyzm i jego granice
Przemysław Wielgosz, Iwona Kurz, Boris Buden
Generator Malta
Polsko-syryjska wyprzedaż garażowa
Generator Malta
Tańczymy dla Syrii
Grupa Rozruch, Kinestrefa, Michał Strugarek "Śniegu"
Generator Malta
Śniadanie
Generator Malta
Śpię na prawym / Śpię na lewym
Generator Malta
Nabil Arbaain, Matthias Haffner
Nabil Arbaain, Matthias Haffner
Generator Malta
Głos bez paszportu
Generator Malta
Verschlafen
Gudrun Herrbold
Generator Malta
Denken Was Tomorrow
Dan Thy Nguyen
Generator Malta
(O)graniczenie
Urszula Ziober
Generator Malta
Gdybyśmy byli kotami, nikt by nas nie zatrzymał
Strefa WolnoSłowa
Generator Malta
Invisible Refugees. Eastern Route
Generator Malta
Jilbaz Moh
Michał Stankiewicz
Generator Malta
Tunel zależności
Pïnk, ¥ellow & Bläck
Generator Malta
Od kuchni strony
Generator Malta
Kontener 158
Stephano Liberti, Enrico Parenti
Generator Malta
Przekraczając granicę
Generator Malta
Pierwsze w Polsce warsztaty metodą DZOP
Justyna Dziabaszewska
Generator Malta
Wyszyj ciało! Warsztat Body Positivity
Generator Malta
Migracje do Wikipedii
Generator Malta
Living Room Storytelling
Generator Malta
Eksperyment dialog
Generator Malta
Grunt to podstawa
Generator Malta
Korona Poznania (2017)
Generator Malta
Limbo
Dawid Dąbrowski, Krystyna Szydłowska "Lama"
Generator Malta
Obcy w raju
Guido Hendrikx
Generator Malta
W stronę emancypacji
Generator Malta
Spacer po zachodnim klinie zieleni (2017)
Borys Słowikowski
Generator Malta
Czwarta zmiana
Generator Malta
Malta, bujaj się!
Generator Malta
Mury nasze wyszczekane
Generator Malta
Ziemia to wirująca feministka
Sofi da East
Generator Malta
R.O.D. – Radość Odwiedzania Działki
Generator Malta
Center for the Living Things
Diana Lelonek
Muzyka na Malcie
Dylan.pl
Muzyka na Malcie
Żelazne waginy
Muzyka na Malcie
Dr Misio
Dr Misio
Muzyka na Malcie
Silent disco (2017)
Muzyka na Malcie
KAGYUMA
Kagyuma
Scena Malta
Scenariusz dla nieistniejącego, lecz możliwego aktora instrumentalnego
Jan Peszek, Bogusław Schaeffer
Muzyka na Malcie
Erith
Erith
Scena Malta
Życie jest bajką
Daria Kopiec, Joanna Halszka Sokołowska, Danuta Stenka
Scena Malta
Bike Bands Opening
L.U.C
Scena Malta
Wielcy inni. Jezus, Gombrowicz, Osiecka
Jacek Kozłowski, Teatr Dramatyczny w Wałbrzychu
Scena Malta
Je(u)
Laurent Chétouane
Scena Malta
Worktable
Kate McIntosh
Scena Malta
In Many Hands
Kate McIntosh
Imprezy Towarzyszące
Bo kto inny, jak nie my? – Aukcja na rzecz Malty / Zostań ministrem kultury
Imprezy Towarzyszące
Pokaz serialu "Artyści" oraz spotkanie z twórcami
Paweł Demirski, Monika Strzępka
WOLNO Dzieciom
Na placu Wolno Dzieciom (2017)
WOLNO Dzieciom
Czyto ni(ć)
WOLNO Dzieciom
Słó(w)trynianie
Martyna Rzepecka
WOLNO Dzieciom
Wyspa dzieci
WOLNO Dzieciom
Od*głosy zza muru
Hubert Wińczyk
WOLNO Dzieciom
Stań się Wolno
Krystyna Szydłowska "Lama"
WOLNO Dzieciom
Manifest-akcja
Agata Elsner, Kuba Kapral
WOLNO Dzieciom
Do góry nogami
Elżbieta Niewiadomska
WOLNO Dzieciom
Czarno na białym, czy biało na czarnym?
Przemysław Szydłowski
WOLNO Dzieciom
Kwiaty zamiast bomb
WOLNO Dzieciom
Czytokłopoty
WOLNO Dzieciom
Wojna, pokój: Do jedzenia!
Zofia Małkowicz
Idiom
18 videos
Grace Ellen Barkey, Lot Lemm
Idiom
1095
Lisaboa Houbrechts & Kuiperskaai
Idiom
Concert by a Band Facing the Wrong Way
Maarten Seghers
Idiom
The Moon
MaisonDahlBonnema
Idiom
O, Tomorrow's Parties (or fun is politics)
Needcompany
Idiom
Wojna i terpentyna
Jan Lauwers
Idiom
Forever
Grace Ellen Barkey, Lot Lemm
Idiom
Another One
Lobke Leirens, Maxim Storms
Forum
Wierzę w wieżę
Forum
Pobudka narodów. Spotkanie z Adamem Michnikiem
Forum
Próba dialogu
Danuta Golec, Andrzej Zybertowicz, Sebastian Duda
Forum
O śmierć się nie proszę. Spotkanie z Anną Czerwińską
Anna Czerwińska
Forum
Potrzeba wiary
Katarzyna Skrzypińska, Paweł Boguszewski, Ireneusz Krzemiński
Forum
Pytać mimo wszystko. Spotkanie z Katarzyną Surmiak-Domańską
Katarzyna Surmiak-Domańska
Forum
Opowieści o świętych. Spotkanie ze Zbigniewem Mikołejką
Zbigniew Mikołejko
Forum
Antygona w Molenbeek. Spotkanie ze Stefanem Hertmansem
Stefan Hertmans
Forum
Odszyfrować zamysł Boga
Marek Abramowicz, Stanisław Mrówczyński
Idiom, Forum
Skok w wiarę
Grace Ellen Barkey, Jan Lauwers, Maarten Seghers
Forum
Religia i nowoczesność
Andrzej Leder, Karolina Wigura, Ludwik Dorn, o. Tomasz Dostatni
Forum
Kolektywy teatralne, artystyczne i badawcze – konferencja naukowa
Forum
Creativity Talks: Jakich festiwali potrzebujemy w burzliwych czasach?
Hugo De Greef, Rose Fenton, Nele Hertling, Marta Keil, Michał Merczyński, Grzegorz Reske, Simon Gammell
Generator Malta
Dom sarmacki
Kamila Wolszczak, Marcin Zalewski
Scena Malta
Wieża Gargamela. Monumentalne kartonowe konstrukcje
Olivier Grossetête
Generator Malta
3 x Happy End
Adam Martyniak, Karolina Włodek
Generator Malta
Skala przemian
Tytus Szabelski, Karolina Wojciechowska
Scena Malta
Mesjasze (albo skoro nie zostało nam już nic do wierzenia, to czy wolno nam podważać coś, w co na nowo moglibyśmy uwierzyć?)
Jan Czapliński, Aneta Groszyńska, Marcin Kącki
Generator Malta
Korona Poznania (2018)
Generator Malta
Kolacja u Marcina
Generator Malta
W krainie wizualizacji
Scena Malta
Wesele (2018)
Generator Malta
Spotkajmy się: My – goście i my – gospodarze / Mapa sentymentalna os. Kopernika
Barbara Prądzyńska
Generator Malta
Mapa sentymentalna os. Piastowskiego
Scena Malta
Hommage à Robert Brylewski
Paweł Konnak
Generator Malta
(P)otoczenie / Mapa sentymentalna os. Jeżyce
Scena Malta
Ginczanka. Żar-ptak / Fire-Bird
Kamilla Baar-Kochańska, Robert Bęza, Dorota Jarema, Bożena Keff, Paweł Szamburski, Gabi von Seltmann
Scena Malta
Solarium 2.0
Karolina Czarnecka
Generator Malta
Dokument tożsamości poproszę
Vitalii Shupliak
Generator Malta
Koncert Poeci Strefy Wojny
Poeci Strefy Wojny
Generator Malta
Polsko-jemeńska wyprzedaż garażowa
Generator Malta
Uchodź! Kurs uciekania dla początkujących
Strefa WolnoSłowa
Generator Malta
Blank Space
Generator Malta
Hateover
Generator Malta
Us, Unstrangered. Malta Assembly Poznań
Generator Malta
Flauta
Generator Malta
(Working Title)
Generator Malta
Organizm
Generator Malta
Kampania społeczna
Krzysztof Łukomski, Jaśmina Wójcik
Generator Malta
Ushirika, We Are Together / Ushirika, jesteśmy razem
Generator Malta
Granice marzeń: Abchazja gooola!
Generator Malta
Home for All
Generator Malta
Nobody is Alone
Future V
Generator Malta
Prawdziwe Show
Twoja Lola & Braki
Scena Malta
Czerwone Świnie
Czerwone Świnie
Scena Malta
Romantic Fellas
Romantic Fellas
Scena Malta
Bardo
Bardo
Scena Malta
Jazz Band Młynarski-Masecki
Jazz Band Młynarski-Masecki
Scena Malta
Paulina Przybysz
Paulina Przybysz
Scena Malta
Café Chantant
Scena Malta
Konieczny…? Koniecznie!
Andrzej Bauer, Cezary Duchnowski, Zygmunt Konieczny, Orkiestra Collegium F, Bartek Wąsik, Agata Zubel
Muzyka na Malcie
Silent Disco (2018)
Imprezy Towarzyszące
Więzi
Zofia Kowalewska
WOLNO Dzieciom
Możliwe niemożliwości
Elżbieta Niewiadomska
WOLNO Dzieciom
Wolno głośno!
WOLNO Dzieciom
Błotna restauracja
Imprezy Towarzyszące
Spotkanie z Jerzym Kapuścińskim
WOLNO Dzieciom
Dokąd mi wolno?
Krystyna Szydłowska "Lama"
WOLNO Dzieciom
Laurka w ciemno
Zofia Małkowicz
WOLNO Dzieciom
Kraina hałasów miejskich
WOLNO Dzieciom
Wierzę w siebie
WOLNO Dzieciom
Od słowa do słowa
Studio Teatralne BLUM
WOLNO Dzieciom
Alejaktotak!
WOLNO Dzieciom
Pewność (bycia sobą)
Asleik Engmark
WOLNO Dzieciom
Było nie było
Jarosław Siejkowski
Idiom
The Dust Bowl
Vic Pereiró
Idiom
Waginokracja
Nástio Mosquito
Idiom
The Conversation Pieces
Kelly Schacht
Idiom
Individual and Collective. Garden and Wilderness
Li Ran
Idiom
The Foxes
Alice Joana Gonçalves
Idiom
Nau Frágil
Priscila Rezende
Idiom
No.One.Gives.A.Mosquito's.Ass.About.My.Gig
Nástio Mosquito
Idiom
It's Going to Get Worse and Worse and Worse, My Friend
Lisbeth Gruwez, Maarten Van Cauwenberghe, Voetvolk
Idiom
55
Radouan Mriziga
Forum
Raport z polskich misji
płk. Grzegorz Kaliciak
Forum
Turyści masakry
Piotr Andrusieczko, Wojciech Jagielski, Maria Wiernikowska
Forum
Państwo kobiet
Małgorzata Druciarek, Elżbieta Korolczuk, Justyna Kurzawska
Forum
Wojny przyszłości
gen. Jarosław Stróżyk, Agata Kaźmierska, Łukasz Kamieński
Forum
Postkolonializm. Wojna światów
Weronika Szczawińska, Michał Lipszyc, James Omolo
Forum
Babcia 19 i sowiecki sekret
Weronika Szczawińska
Forum
Armia jednostki
Nástio Mosquito
Forum
Kultura wojny w czasie pokoju
Andrzej Leder
Forum
Jak ucywilizować nienawiść?
Przemysław Czapliński, Magdalena Filiks, Maja Staśko, o. Paweł Gużyński
Forum
Piramida wiedzy: pokaz eksperymentalny fizyczno-chemiczny
Forum
Ostatni dzwonek
Małgorzata Dziewulska
Generator Malta
An Archive of Resistance
Generator Malta
Instytut rozbrojenia kultury i zniesienia wojny im. Józefa Rotblata
Jarosław Kozakiewicz, Krzysztof Wodiczko
Generator Malta
Pokrzywa
Generator Malta
I Ogólnopolskie spotkanie aktywistek i aktywistów propokojowych
Generator Malta
8. Poznańska Garażówka
Generator Malta
Kuchnia z widokiem na pokój
Generator Malta
Silent Show
Future V
Generator Malta
Rekrutacja
Army of Love
Generator Malta
Czas na głos
Generator Malta
Sprostowanie
Adelina Cimochowicz, Cristina Ferreira, Aleksandra Polerowicz, Barbara Prądzyńska, Anna Siekierska
Generator Malta
Sprostowanie 1.0
Grupa Sprostowanie
Generator Malta
Sprostowanie 2.0
Grupa Sprostowanie
Generator Malta
Sprostowanie 3.0
Grupa Sprostowanie
Generator Malta
Zachowaj (s)pokój (spotkanie)
Generator Malta
Młoda kultura pokoju
Generator Malta
Pokój zaczyna się w każdym z nas
Generator Malta
Budujmy pokój, burząc mur
Generator Malta
Przedpokój
Julia Czaplejewicz, Emilia Hejmanowska, Basia Lipska, Marcin Mielcarek, Martyna Stark
Generator Malta
Jestem
Paweł Świerczek
Generator Malta
Gest odwróconego palca
Kolektyw Tyna
Generator Malta
Dlaczego? Rysowanie za opowiadanie
Beata Sosnowska
Generator Malta
Merch
Jakub Jasiukiewicz, Jana Shostak
Generator Malta
Repetycje
Dawid Dąbrowski, Evgenia Klemba
Generator Malta
Korona Poznania. Spotkania na szczycie
Generator Malta
Sanatorium
Anna Siekierska
Generator Malta
Park 1963-2019
Katarzyna Różniak, Tytus Szabelski
Generator Malta
Peace for Homework
Karolina Czarnecka, donGURALesko, Stereo 48
Generator Malta
Interwał pokoju
Marta Jalowska
Generator Malta
Bieg dla pokoju
Generator Malta
Partytura dla pokoju
Giorgi Beżuaszwili, Dawid Dąbrowski, Ostap Mańko, Mandar S. Purandare, Viktoria Zybina
Generator Malta
Mapa sentymentalna: Naramowice
Generator Malta
Mapa społeczna: Wilda
Barbara Prądzyńska
Scena Malta
Divas, Mobile Homme
Transe Express
Scena Malta
Hańba
Maciej Podstawny
Scena Malta
Kobieta zagrożona niskimi świadczeniami emerytalnymi
Maria Dąbrowska, Teatr Współczesny w Szczecinie
Scena Malta
Kalifornia nieśmiertelni
Szymon Kaczmarek, Teatr Współczesny w Szczecinie
Scena Malta
Szukając Romea
Klaudia Hartung-Wójciak, Teatr Bagatela w Krakowie
Scena Malta
Dziś są moje urodziny
Weronika Pelczyńska, Magda Szpecht
Poznań na Malcie
Konflikty. Wystawa gier
Muzyka na Malcie
Cinemaximiliaan
Cinemaximiliaan
Muzyka na Malcie
Kuba Więcek Trio
Kuba Więcek Trio
Muzyka na Malcie
Polpo Motel Gra Gawędę
Polpo Motel
Muzyka na Malcie
Silent Disco (2019)
Muzyka na Malcie
Operetta! Żyjesz w Matrixie
Marcin Sompoliński
WOLNO Dzieciom
Razem możemy więcej
WOLNO Dzieciom
Lektury nieobowiązkowe i sztuka pokoju
WOLNO Dzieciom
Zachowaj (s)pokój (warsztaty)
WOLNO Dzieciom
Wewnątrz – zewnątrz
WOLNO Dzieciom
Sen Marudy
Anastasiia Miedviedieva, Oleh Nesterov, Teatr Brama
WOLNO Dzieciom
Słownik wolności
WOLNO Dzieciom
Pokój dla Ziemi
WOLNO Dzieciom
Żyć w pokoju to nie tylko żyć w swoich czterech ścianach
WOLNO Dzieciom
Operujemy bezbronną pokrzywę
WOLNO Dzieciom
Pomiędzy tobą, a mną
WOLNO Dzieciom
O pokoju dźwięków kilka
Stage of Arts
WOLNO Dzieciom
Międzygalaktyczna orkiestra hałasu dla Ziemi
Michał Joniec, Dominika Szelążek
WOLNO Dzieciom
Skarb
Fundacja Przestrzeń, Teatr Żółtodziób
WOLNO Dzieciom
Waga człowieka
WOLNO Dzieciom
Kamera – akcja – pokój
Imprezy Towarzyszące
Manifesty przyszłości: 2001
Asbo Airlines, Kuba Matuszczak
Imprezy Towarzyszące
Krótkie spięcia: Virus Tropical
Imprezy Towarzyszące
Manifesty przyszłości: Jak stworzyć jutro?
Młoda Malta
Międzynarodowy Festiwal Teatralny i Filmowy Młoda Malta 2019
Nowe Sytuacje
Odetchnij kulturą / Alternatywne know-how
Wojciech Duda, Rafał Jakubowicz
Idiom
End of the Road
No Theater, Young@Heart
Idiom
Prometheus Landscape II
Troubleyn, Jan Fabre
Idiom
After the Battle
Compagnia Pippo Delbono
Idiom
I Apologize
Gisèle Vienne
Idiom
It is Hard to Be a God
Kornél Mundruczó
Idiom
Po drugiej stronie (2011)
Teatr Zgoda
Idiom
Indaxu
Grupa Wizyjna Dżak Nikolson
Idiom
Ubu Król Sceny
Teatr Karawana
Idiom
Prometeusz
Zespół Teatralny Odlot 13
Program główny, Scena Malta
Los Nadies
La Fura Dels Baus
Program główny
TRAGÉDIE! Un poème…
Deuxième Groupe d’Intervention
Program główny
Alien
Teatr Palmera Eldritcha
Muzyka na Malcie
Fleet Foxes
Fleet Foxes
Muzyka na Malcie
Portishead
Portishead
Muzyka na Malcie
Manu Chao La Ventura
Manu Chao La Ventura
Muzyka na Malcie
HellowDog
HellowDog
Muzyka na Malcie
Bloodgroup
Bloodgroup
Muzyka na Malcie
Architecture in Helsinki
Architecture in Helsinki
Muzyka na Malcie
Silent Disco (2011)
Program główny, Muzyka na Malcie
Silent Malta (2011)
Nowe Sytuacje
O czym szumią wiedźmy
Lucyna Marzec
Nowe Sytuacje
Wy_kluczenie
Maria Strulak
Nowe Sytuacje
Remiks Śródki
Idiom
Mark z parku
Imprezy Towarzyszące
Minaret. Spotkanie z Joanną Rajkowską
Joanna Rajkowska
Forum
Granice Podmiotowości
Monika Bakke, Szymon Wróbel, Anat Pick
Forum
Kąt Kultura (2011)
Idiom
Nal Boa
Compagnie ex Nihilo
Idiom
mysaleshow
Dirk Fleischmann
Idiom
Elsewhere, Offshore. Part 1: Cue China
Ant Hampton
Idiom
Money: it came from outer space
Chris Kondek, Christiane Kühl
Idiom
Memory
Living Dance Studio
Idiom
33 Rounds and Few Seconds
Rabih Mroué, Lina Saneh
Idiom
Bitwa o Nangar Khel. Postscriptum
Artur Pałyga
Idiom
Positions
Public Movement
Idiom
Bodenprobe Kasachstan
Rimini Protokoll
Idiom
The Big Movement
Dries Verhoeven
Premiery, Scena Malta
Slow Man
J. M. Coetzee, Maja Kleczewska, Nicholas Lens, Marek Moś
Scena Malta
Hańba (2012)
Kornél Mundruczó
Program główny
Marat/Sade
Lech Raczak, Teatr im. H. Modrzejewskiej w Legnicy
Muzyka na Malcie
Między Azją a Europą: muzyka romska
Dhoad Gypsies of Rajasthan, Carmen Linares, Parno Graszt, The Musicians of the Nile, Tsigunz Fanfara Avantura, Hasan Yarımdünya
Muzyka na Malcie
Faith No More (USA), Koncert z cyklu Poznań dla Ziemi
Faith No More
Muzyka na Malcie
Shenzhen String Quartet (Chiny / China)
Shenzhen String Quartet
Muzyka na Malcie
Anli Pollicino (Japonia / Japan)
Anli Pollicino
Muzyka na Malcie
DJ Kentaro (Japonia / Japan)
DJ Kentaro
Muzyka na Malcie
Kari Amirian (Polska / Poland)
Kari Amirian
Muzyka na Malcie
Bass Clef (Wielka Brytania / United Kingdom)
Bass Clef
Muzyka na Malcie
Justyna Szafran & Sztylety (Polska / Poland), koncert Plugawe Oko Poety
Justyna Szafran & Sztylety
Muzyka na Malcie
Ballady i Romanse (2012)
Ballady i Romanse
Idiom, Program główny, Muzyka na Malcie
Silent Malta (2012)
Forum
Forum: Coetzee. Horyzonty
J. M. Coetzee, Maja Kleczewska, Nicholas Lens, Przemysław Czapliński, Jerzy Koch, Derek Attridge, David Attwell, Marek Moś
Idiom
Deus Cantando
Peter Ablinger
Idiom
Cycloïd-E
COD.ACT
Idiom
Alphard
Mikiko Kawamura
Idiom
Mush-room
Grace Ellen Barkey, Needcompany
Idiom
Diffraction
Cindy van Acker
Idiom
Requiemaszyna
Marta Górnicka
Idiom
Or; Courtesy Of
Habillé d'Eau, Silvia Rampelli
Idiom
The Pyre
Gisèle Vienne
Idiom
Prelude to an Event
Romeo Castellucci, Scott Gibbons
Idiom
7 Ways
Geumhyung Jeong
Idiom
Souffles
Vincent Dupont
Idiom
Diamond Version
Idiom, Forum
Wykład otwierający – Zygmunt Bauman
Zygmunt Bauman
Idiom, Forum
Spotkanie z Romeem Castelluccim – kuratorem Idiomu: oh man, oh machine / człowiek-maszyna
Romeo Castellucci
Forum
Pierwsza dyskusja zostanie poświęcona relacji między literaturą, sztuką i nauką
Forum
Druga dyskusja będzie poświęcona temu, co ludzkie i nie-ludzkie w człowieku
Muzyka na Malcie
Kraftwerk 3D
Kraftwerk
Muzyka na Malcie
Niwea
Niwea
Muzyka na Malcie
Owiny Sigoma Band
Owiny Sigoma Band
Muzyka na Malcie
Cat Power
Cat Power
Muzyka na Malcie
Grabek
Grabek
Muzyka na Malcie
Thieves Like Us
Thieves Like Us
Muzyka na Malcie
Jessie Evans
Jessie Evans
Muzyka na Malcie
British Sea Power
British Sea Power
Muzyka na Malcie
Sinkane
Sinkane
Muzyka na Malcie
Marek Dyjak
Marek Dyjak
Muzyka na Malcie
Skubas
Skubas
Muzyka na Malcie
An On Bast / Maciej Fortuna + VJ Pillow
An On Bast, Maciej Fortuna, VJ Pillow
Muzyka na Malcie
Silent Disco (2013)
Scena Malta
The Four Seasons Restaurant
Romeo Castellucci, Societas Rafaello Sanzio, Socìetas Raffaello Sanzio
Scena Malta
Marketplace 76
Jan Lauwers, Needcompany
Scena Malta
I Want (no) Reality
Ana Brzezińska
Scena Malta
Tu mówi Chór: tylko 6 do 8 godzin, tylko 6 do 8 godzin...
Marta Górnicka
Scena Malta
Ceglorz
Teatr Ósmego Dnia
Scena Malta
...i my wszyscy. Odcinek 0
Teatr 21
Generator Malta, Scena Malta
Teraz jest czas
Mikołaj Mikołajczyk
Generator Malta, Scena Malta
Mujeres – Kobiety
Eva Rufo
Generator Malta, Scena Malta
Czas nas uczy pogody
Krzysztof Materna, Och-teatr
Generator Malta, Scena Malta
Gramy4U
Movements Factory
Generator Malta, Scena Malta
ojciec.prl czytanie performatywne
Szymon Kaczmarek, Teatr Polski w Poznaniu
Generator Malta, Scena Malta
Live on stage (2013)
Janusz Orlik
Nowe Sytuacje
Transnature Is Here: oprowadzanie kuratorskie
Tomasz Gęstwicki, Przemysław Jasielski, Patryk Lichota, Marek Straszak, Rafał Zapała
Generator Malta
Głód Macieja Nowaka
Maciej Nowak
Generator Malta
Duży stół
Generator Malta
Ręcznie robione
Generator Malta
Fajfy (2013)
Generator Malta
Flux
Polski Teatr Tańca
Generator Malta
Opera
Generator Malta
Polska światłoczuła
Generator Malta
Joga (2013)
Generator Malta
Tai Chi (2013)
Generator Malta
Wolnoart
Generator Malta
Wokół demokracji
Generator Malta
Babi Targ / wyprzedaż garażowa na Babim Targu (2013)
Generator Malta
Targi różności
Generator Malta
Teraz jest czas
Mikołaj Mikołajczyk
Generator Malta
Warsztaty taneczne dla seniorów
Mikołaj Mikołajczyk
Generator Malta
Kraina ludzi szczęśliwych
Antoni Beksiak, Klaudiusz Chrostowski
Generator Malta
Klasyka
La Stravaganza
Generator Malta
Wielkie nić
A la Teatr
Generator Malta
Digi-dizajn
Generator Malta
Ogród Chwaliszewo
Generator Malta
Ogród Wilda (2013)
Generator Malta
Ogród Śródka
Generator Malta
Ogród Jeżyce
Generator Malta
Pasjonaci
Generator Malta
Zawodowcy
Generator Malta
Poznański Bank Czasu
Generator Malta
Miasto przyjazne dziecku
Generator Malta
Wieczorynka na żywo
Kluboksięgarnia Głośna
Generator Malta
Konkurs architektoniczny Park(ing) Day
Stary Browar Nowy Taniec
Exercise for Choreography of Attention „Point of No Return”
Dalija Aćin Thelander
Stary Browar Nowy Taniec
Spekies
La Zampa
Stary Browar Nowy Taniec
Man in Mall (reside 2.1)
Daniel Landau
Generator Malta
Grajkółko
Teatr Atofri
Idiom
Sudarios
Erika Diettes
Idiom
De repente fica tudo preto de gente
Demolition Inc., Marcelo Evelin
Idiom
Xipetotec or the Next Skin
Amapola Prada
Idiom
Król Lear
Emilio García Wehbi
Idiom
Dub Love
Cecilia Bengolea, François Chaignaud
Idiom
Wyjście robotników z fabryki
Gerardo Naumann
Idiom
Discurso de un hombre decente
Heidi & Rolf Abderhalden, Mapa Teatro
Idiom
La sensación de ser Mr. Luxus Reinstaldt
Candelaria Saenz Valiente
Idiom
Madera
Tania Solomonoff
Idiom
Golgota Picnic
Rodrigo García
Idiom
Under de si
Diego Bianchi, Luis Garay
Idiom
Metal and Melancholy
Idiom, Forum
Wykład otwierający – Suely Rolnik
Suely Rolnik
Idiom, Forum
Cyklon historii
Mario Galdamez , Jarosław Gugała , Adam Leszczyński
Idiom, Forum
Mestizos. Przywracanie pamięci
Bogumiła Lisocka-Jaegermann, Justyna Olko, Mariusz Kairski
Idiom, Forum
Rzeczywistość artystyczna współczesnej Ameryki Łacińskiej
Erika Diettes, Luis Garay, Suely Rolnik
Generator Malta
Ściany ze słomy i gliny
Generator Malta
Laboratorium na Wolności: Dogodniej
Generator Malta
Eko_logika
Generator Malta
Gotujemy smacznie i zdrowo z tego, co mamy
Generator Malta
Babi Targ / Wyprzedaż garażowa na Babim Targu (2014)
Generator Malta
Dziękujemy za kakao, czyli Ameryka Południowa na talerzu, parapecie i wielkopolskim polu (wykład)
Generator Malta
Zakłócenia w przestrzeni powietrznej
Maciej Frąckowiak
Generator Malta
Wniebogłosy
Maciej Frąckowiak, Gerard Lebik
Generator Malta
Jeden koc na noc
Generator Malta
Laboratorium na Wolności: Zaprojektuj Park(ing) Day
Generator Malta
Kino Wolność: debata z okazji 25-lecia wolnych wyborów
Generator Malta
Droga do wolności: debata – 25-lecie wolności
Generator Malta
snuTKA stół
A la Teatr
Generator Malta
Mistrzostwa w mieście – kto zyskuje, kto traci?
Generator Malta
Joga śmiechu
Generator Malta
Sport guerilla
Generator Malta
Capoeira
Generator Malta
Joga (2014)
Generator Malta
Tai-Chi (2014)
Generator Malta
Mocny nocny start!
Generator Malta
Seniorzy kontra Masłowska
Aleksandra Jakubczak
Generator Malta, WOLNO Dzieciom
Cokół cokolwiek dziecięcy
Generator Malta, WOLNO Dzieciom
Klub Niewidzialnej Ręki
Generator Malta, WOLNO Dzieciom
Napiszmy naszą konstytucję
Generator Malta, WOLNO Dzieciom
Silent disco dla dzieci
Generator Malta, WOLNO Dzieciom
Co wolno dzieciom? / Klub Wysokich Obcasów
Generator Malta
Świat na barkach kobiet
Generator Malta
Bezdomność. Zadbamy o ciebie
Jan Burzyński, Małgorzata Wdowik
Generator Malta
Z gliny ulepieni
Wojciech Tężycki
Generator Malta
Zachem. Interwencja
Aleksandra Jakubczak, Teatr Polski w Bydgoszczy, Małgorzata Wdowik
Generator Malta
Długi stół (2014)
Generator Malta
Warsztaty kuchni sprzecznej: Guerillas
Generator Malta
Warsztaty kuchni wielozmysłowej: pura vida
Generator Malta
Powrót do korzeni: warsztaty kuchni latynoamerykańskiej dla podróżników i nie tylko
Generator Malta
Fajfy latino / lekcja tańca z Muchos Patatos
Generator Malta
Fajfy koncertowe / Pierwsza Poznańska Niesymfoniczna Orkiestra Ukulele
Generator Malta
Fajfy milongi / La Vita Quartet
Generator Malta
Fajfy koncertowe / Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II stopnia im. M. Karłowicza
Generator Malta
Klasyka na Wolności
Generator Malta
Symfonia nr 1. Zwycięstwo / WIELKOPOLSKA REWOLUCJE Marcin Masecki / Orkiestra Dęta Ochotniczej Straży Pożarnej w Słupcy
Marcin Masecki
Generator Malta
Zadrgaj orkiestrą! Kameralna Orkiestra l’Autunno Conduct Us
Orkiestra Kameralna l'Autunno
Generator Malta
Ameryka Łacińska: palcem po mapie
Generator Malta
Palcem po mapie / Izabela Hertel
Generator Malta
Baśnie Ameryki Łacińskiej
Generator Malta
Pan, pani, państwo!
A la Teatr
Generator Malta
Luscious – Bloom Brazil
Generator Malta
Ogrody do poznania
Generator Malta
Komu zależy na ogrodach społecznych?
Generator Malta
Tam
Zofia Kuligowska
Generator Malta
Poziomki, Kamishibaï
Anaïs Fleur
Generator Malta
Laura Palmer Cover Story (2014)
Laura Palmer Cover Story
Muzyka na Malcie
Damon Albarn
Damon Albarn
Muzyka na Malcie
Rebeka - koncert
Rebeka
Muzyka na Malcie
Rebolledo
Rebolledo
Muzyka na Malcie
Ryba and The Witches
Ryba and The Witches
Muzyka na Malcie
Mighty Oaks
Mighty Oaks
Muzyka na Malcie
Ballet School
Ballet School
Muzyka na Malcie
Ghost Capsules
Ghost Capsules
Muzyka na Malcie
Rangleklods
Rangleklods
Muzyka na Malcie
Xxanaxx
Xxanaxx
Muzyka na Malcie
Pictorial Candi
Pictorial Candi
Muzyka na Malcie
Actitud María Marta
Actitud María Marta
Muzyka na Malcie
Chico Mello & Fernanda Farah
Fernanda Farah, Chico Mello
Muzyka na Malcie
Murcof
Murcof
Generator Malta
Ogród Wilda (2014)
Generator Malta
Ogród Łazarz
Generator Malta
Jeżyce
Muzyka na Malcie
Król
Król
Muzyka na Malcie
Matias Aguayo
Matias Aguayo
Muzyka na Malcie
Caballito
Caballito
Muzyka na Malcie
Low Roar + Oly
Low Roar, Oly
Muzyka na Malcie
Silent Disco (2014)
Scena Malta
Fase, four movements to the music of Steve Reich
Anne Teresa de Keersmaeker
Scena Malta
Another Song
Anne Teresa de Keersmaeker, P.A.R.T.S.
Scena Malta
Odkrywcy
Teatr Fuzja
Scena Malta
Cuentacuentos – Rayuela
Agata Bronisz, Eva Rufo, Justyna Suliba, Bernadeta Szwarc
Scena Malta
Projekt. Noce i dnie
Mikołaj Mikołajczyk
Scena Malta
Spisek smoleński
Lech Raczak, Orbis Tertius
Scena Malta
OUN
Teatr Porywacze Ciał, Republika Sztuki Tłusta Langusta
Scena Malta
MaMa Perform
Maria Stokłosa
Idiom
La Revolución
Amapola Prada
Generator Malta
Mapa sentymentalna Dębca: Zbiórka wspomnień
Generator Malta
Dzikie strumienie
Forum
Pandemia jako źródło kultury
Przemysław Czapliński, Aleksandra Przybylska, Cezary Michalski
Scena Malta
Shirley Valentine
Krystyna Janda
Scena Malta
Wystawa z okazji Święta Patronów Miasta Poznania - Św. Piotra i Pawła
Asocjacja 2006
Scena Malta
Double trouble
Marcin Bożek, Aleksandra Bożek-Muszyńska
Generator Malta
Gęsia skórka
Małgorzata Myślińska, Paweł Kubiak, Grigory Popov, Gaja Karolczak, Bartosz Mroczkowski
Forum
Inteligentne miasta
Edwin Bendyk, Jolanta Starzak, Piotr Juskowiak
Scena Malta
Turnus mija, a ja niczyja
Teatr im. J. Słowackiego w Krakowie, Cezary Tomaszewski
Generator Malta
Jeziorna włóczęga w dzikie
Daria Mielcarzewicz
Scena Malta
Rozgrzewka: Joga (2020)
Jagoda Gruszczyńska
Scena Malta
Baba - portret współczesny
Krystyna Lipa-Czajkowska
Scena Malta
To jest teraz!
Aniela Kokosza, Paulina Giwer-Kowalewska
Forum
Nowy ład naturalny
Julia Fiedorczuk, Marcin Popkiewicz, Zuzanna Warso
Generator Malta
Requiem dla Warty
Poznańska Orkiestra Improwizowana
Scena Malta
Baśnie dla dorosłych i domu
Grupa Baśnie Właśnie
Scena Malta
Ala Kryształ
Monika Kuczyniecka, Radosław Drwęcki, Marcin Karnowski
Scena Malta
Festiwal Słuchowisk: Nuż w słuhu
Patryk Lichota, Maria Marcinkiewicz-Górna, Anna Szamotuła
Scena Malta
Rozgrzewka: Joga (2020)
Jagoda Gruszczyńska
Scena Malta
Warsztaty: Baba – portret współczesny
Krystyna Lipka-Czajkowska
Scena Malta
Bez_Tytułu / Re_kolekcja - warsztaty
Hubert Wińczyk, Magdalena Mellin, Kajetan Hajkowicz, Justyna Mingielewicz
Scena Malta
To jest teraz! - warsztaty dla dzieci
Aniela Kokosza, Paulina Giwer-Kowalewska
Scena Malta
Ludzie swobodni w świetle badań empirycznych
Grupa Teatralna Wikingowie
Scena Malta
Festiwal Słuchowisk: Parasomnia
Patryk Lichota, Maria Marcinkiewicz-Górna, Anna Szamotuła
Scena Malta
Drzewiej. Koncert Polmuz
Polmuz
Scena Malta
Historia pewnej miłości
Teatr Canoa
Scena Malta
Taki mamy klimat
Klub Komediowy w Warszawie
Scena Malta
Koncert Barbary Wrońskiej
Barbara Wrońska
Scena Malta
Rozgrzewka: warsztaty kuglarskie
Fundacja Pro-spin
Scena Malta
Festiwal Słuchowisk: Sarna
Patryk Lichota, Maria Marcinkiewicz-Górna, Anna Szamotuła
Scena Malta
Świnia! Krowa! Małpa! Wiedźma!
Aleksandra Staśkiewicz
Scena Malta
Nie ma dzieci, są ludzie
Wojciech Furman
Scena Malta
Odmęty
YoenNa
Scena Malta
Koncert Ralpha Kaminskiego i Bartka Wąsika
Bartek Wąsik, Ralph Kaminski
Scena Malta
Rozgrzewka: Frisbee Freestyle
Scena Malta
Żubr Pompik
Teatr Fuzja
Scena Malta
Koncert - Tokłowicz with Strings
Tokłowicz with Strings
Scena Malta
Koncert - Adam Nowak i Acoustic Amigos
Adam Nowak i Acoustic Amigos
Scena Malta
Koncert - "Nocny lot do Wyraju"
kakofoNIKT
Forum
Forum: Człowiek przyszłości
Monika Bakke, Łukasz Lamża, Jan J. Zygmuntowski, Karolina Lewicka
Scena Malta
Potrzebuję Cię jak wody
Krystyna Szydłowska "Lama"
Generator Malta
Debata: Bogdanka w klinie
Kolektyw nurkowy Bojka
Generator Malta
Koncert - CUKRY
CUKRY
Scena Malta
Rabin Maharal i Golem, czyli prawda i śmierć
Asocjacja 2006, Asocjacja Kółka Graniastego, Lech Raczak
Generator Malta
Rusalka's Tales: warsztaty rzeźby w glinie
Sara Alavi
Scena Malta
Piosenki na koniec świata
Teatr Dramatyczny w Wałbrzychu
Generator Malta
Koncert - Tropical Soldiers in Paradise
Tropical Soldiers in Paradise
Forum
Forum: Oligarchia lub populizm? Demokracja w kryzysie
Karolina Lewicka, Dorota Piontek, Jarosław Kuisz, Adam Bodnar
Generator Malta
Zanurzenie
Dawid Dąbrowski, Evgenia Klemba
Scena Malta
Znikający Mur - wystawa
Goethe Instytut
Generator Malta
Waterkill - prezentacja filmu krótkometrażowego
Zielona Trawka Pictures
Generator Malta
The future will involve us
Zielona Trawka Pictures, Ludzie-DoWody, Aqurat, Młoda Kultura
Generator Malta
Wet Fingers - performance
Ludzie-DoWody
Generator Malta
Koncert Młoda Woda
Młoda Kultura
Generator Malta
Distant Horizons
Gustavo Carvalho, Pascal Marquilly
Generator Malta
Woda jest tobą / wernisaż / wystawa finałowa Generatora Malta
Generator Malta
Woda jest tobą / wystawa finałowa Generatora Malta
Generator Malta
Nurkowanie to zaufanie / warsztaty
Kolektyw nurkowy Bojka
Scena Malta
Debata: Sztuka wobec ideologii
Alicja Biała, Karolina Lewicka, Agnieszka Holland, Adam Klepczyński, Wojciech Marchwicki, prof. UAM dr hab. Szymon Ossowski
Generator Malta
Mitologia klimatyczna
Aqurat
Generator Malta
Premiera Mapy Sentymentalnej Głównej
Stowarzyszenie Młodych Animatorów Kultury
Generator Malta
Koncert Enchanted Hunters
Enchanted Hunters
Muzyka na Malcie
This Car Is On Fire - koncert
This Car Is On Fire
Muzyka na Malcie
Sinéad O’Connor - koncert
Sinead O’Connor, Sinead O'Connor
Forum
Obrazy wojny
Mamadou Diouf, Iwona Kurz, Konrad Piskała
Forum
Wielokulturowość – utopia czy rzeczywistość
Katarzyna Wężyk, Leszek Koczanowicz, Dariusz Rosiak
Program główny
Woe
Edit Kaldor
Scena Malta
Powrót Wikingów
Szymon Adamczak, Dorota Abbe, Zuzanna Fichtner
Stary Browar Nowy Taniec
Co z tym tańcem? 10 lat programu Stary Browar Nowy Taniec - debata
Joanna Leśnierowska, Anna Królica
Generator Malta
Wgryź się w gry / warsztaty projektowania gier: Michael Straeubig
Generator Malta
Wgryź się w gry II / warsztaty projektowania gier: Coney
Młoda Malta
Młoda Malta - happening
Scena Malta
Personal works
P.A.R.T.S.
Scena Malta
Spektakle "Need Me", "FootBall@..." (fragment) i "SUMO"
Polski Teatr Tańca, Ewa Wycichowska
Scena Malta
TransKlancyk, czyli teatr improwizowany na Malcie
Teatr Improwizowany Klancyk
Generator Malta
W gąszczu. Warsztaty twórcze dla dzieci
Scena Malta
WIELKOPOLSKA REWOLUCJE / MICHAŁ BORCZUCH Lepiej tam nie idź
Michał Borczuch
Generator Malta
Felix The Baker - koncert
Felix The Baker
Forum
Świat. Rok 2050
Generator Malta
Let's get physical, bo wolno!
Generator Malta
Przepisz pomysł na projekt
Agnieszka Różyńska, Katarzyna Jankowska
Generator Malta
Psychofitness/ Aktywne poranki
Generator Malta
RE_KORD / warsztat dźwiękowy dla dzieci
Hubert Wińczyk
Scena Malta
Oblubieniec
Idiom
To Begin / To Go On / To The End - warsztaty mistrzowskie z Timem Etchellsem
Tim Etchells
Idiom
Wspólnota: Spotkanie z Wojciechem Jagielskim
Wojciech Jagielski
Generator Malta
Razem raźniej. Rodzinne warsztaty ruchowe
Krystyna Szydłowska "Lama"
Generator Malta
Moje ciało, mój ruch
Aleksandra Osowicz
Generator Malta
Rozsiewamy wici. Spotkanie sieciujące amatorów miejskich roślin
Generator Malta
O oswojone trzeba dbać!
Maja Brzozowska
Generator Malta
Ty i ja
Studio Teatralne BLUM
Generator Malta
Pokój na rejonie
Fundacja Ocalenie, Instytut Spraw Publicznych, With Wings and Roots, Jasmina Metwaly & Philip Rizk
Program główny
Mutabor
Mr Pejo's Wandering Dolls
Program główny
Project Bandaloop
Project Bandaloop
Program główny
Mogota
Mr Pejo's Wandering Dolls
Imprezy Towarzyszące
Wystawa plakatów z okazji 25-lecia Festiwalu Malta
Portret artysty
Powtórzenie. Historia/e teatru (I)
Milo Rau
Portret artysty
Congo Tribunal
Milo Rau
Portret artysty
Okrągły stół na temat twórczości Milo Raua
Piotr Gruszczyński, Dorota Semenowicz, Agata Siwiak, Piotr Dobrowolski
Portret artysty
Spotkanie z Milo Rauem
Milo Rau
Portret artysty
Spotkanie z Sébastienem Foucaultem i Evą-Marią Bertschy
Sebastien Foucault, Eva-Maria Bertschy
Portret artysty
Spotkanie ze Stevenem Heenem
Piotr Gruszczyński, Steven Heene
Generator Malta
Zrób to sam! Warsztaty tworzenia radioodbiorników z czegobądź
Edka Jarząb i grupa Uskoki
Generator Malta
Polacos Party. Catalan Pavilion
Oriol Fuster Cabrera
Generator Malta
Dołącz do lokalnych Polacos
Jedzenie Zamiast Bomb
Generator Malta
Mój dom to mój dół
Maria Dutkiewicz, Karolina Wajman
Generator Malta
Sale at First Sight
Luca Spano
Generator Malta
Speed Dialog: What is An Image?
Luca Spano
Generator Malta
Nic Nie Znika, Jedynie Zmienia Miejsce
iwola: Iwo Borkowicz, Ola Korbańska
WOLNO Dzieciom
Fotonika
Potworki
Forum
Wspólnota oburzonych
Karolina Lewicka, Dorota Piontek, Krzysztof Podemski , Jakub Wygnański
Generator Malta
Queen of the Fortress
Marta Jalowska
Generator Malta
Nie dla węgla z Naramowic!
Paula Kaniewska
Generator Malta
Ta ziemia nie należy do nas, to my należymy do tej ziemi
new visions
Generator Malta
Czytanki klimatyczne: Dekolonizacja
new visions
Generator Malta
Kwiaciarnia
Anna Kędziora
Generator Malta
Czasami nie rozumiem, kim jest ziemia
Karolina Szczypek
Generator Malta
Kurs Miejskiego Relaksu
Agnieszka Różyńska
Generator Malta
Odlot na Krzesinach
Agnieszka Grodzińska, Magdalena Starska, Rada Osiedla Krzesiny-Pokrzywno-Garaszewo, Mieszkańcy i mieszkanki Krzesin
Generator Malta
Odsłonięcie rzeźby sąsiedzkiej
Agnieszka Grodzińska, Magdalena Starska, Mieszkańcy i mieszkanki Krzesin
Generator Malta
Odlot na Głuszynie
Towarzystwo Krajoznawcze Krajobraz, 31. BLT, Fanfara Awantura, Ochotnicza Straż Pożarna Poznań-Głuszyna, SP nr 53 w Poznaniu, Rada Osiedla Głuszyna
Generator Malta
Dookoła nieistniejącego zalewu
Towarzystwo Krajoznawcze Krajobraz
Generator Malta
Koncert Fanfara Awantura
Fanfara Awantura
Forum
Ulica jako scena
Karolina Lewicka, Dariusz Kosiński, Przemysław Sadura, Hanna Mamzer
Forum
Niewolnictwo po polsku
Karolina Lewicka, Kacper Pobłocki , Michał Rauszer
Forum
Kim jest Jakub Szela?
Paweł Demirski, Radosław Rak, Michał Nogaś
Forum
Gniew - instrukcja obsługi
Przemysław Czapliński, Andrzej Leder, Michał Nogaś
Forum
Planetarna zmiana
Michał Nogaś, Jan Sowa, Paulina Kramarz
Forum
Odpowiedzialni za miasto
Michał Nogaś, Jan Mencwel, Artur Jerzy Filip, Natalia Weremczuk
Forum
Poeta oporu
Michał Nogaś, Ryszard Krynicki
Forum
Dać prawo naturze
Karolina Szczypek, Michał Nogaś, Filip Springer , Agata Szafraniuk
Forum
Nadchodzi nowe średniowiecze
Edwin Bendyk, Karolina Lewicka, Grzegorz Lewicki
Scena Malta
Święta Kluska
Agnieszka Smoczyńska
Scena Malta
Wojna. The best of
Agnieszka Jakimiak
Scena Malta
Ośrodek wypoczynkowy
Anna Smolar
Scena Malta
Cezary idzie na wojnę
Cezary Tomaszewski
Scena Malta
Koncert Michał Fetler z zespołem Koń
Koń
Scena Malta
Koncert Michał Fetler z Karpińskim
Fetler z Karpińskim
Scena Malta
Trenerzy Życia Codziennego. Vol. 2. Pandemia
Circus Ferus
Scena Malta
Jak zupełnie zniknąć
Vera Popova, Gosia Trajkowska, Adrien Cognac
Stary Browar Nowy Taniec
Grand re Union Jam
Stary Browar Nowy Taniec
Scena Malta
Cienie. Eurydyka mówi
Kamila Baar, Katarzyna Borkowska, Fundacja Teatru „Wyspiański"
Scena Malta
Wytrwać
Asocjacja 2006, Daria Anfelli
Scena Malta
Premiera archiwum multimedialnego
Scena Malta
Poszukiwacze
Asocjacja 2006, Janusz Stolarski
Scena Malta
Trio Targanescu, czyli Audiowizualni Nomadzi
Asocjacja 2006, Piotr Tetlak
Scena Malta
Eurydyka
Paweł Szkotak, Teatr Biuro Podróży
Scena Malta
Kombinat
Wojciech Kościelniak, Teatr Muzyczny w Poznaniu
Scena Malta
Romeos&Julias Unplagued.Traumstadt
Polski Teatr Tańca
Scena Malta
Święto Wiosny: Preludium
Monika Błaszczak, Luisa Mateo Dupleich Rozo
Scena Malta
Jarzyna
Kamil Malecki
Scena Malta
Kino nieme: baśń edukacyjna o epoce kina niemego
Jakub Lemiszewski, Ewa Szawłowska , Monika Polaczek-Przestrzelska
Scena Malta
Odyseja Narciarska
The Trick Brothers
Scena Malta
Zgubowisko
Fundacja Sztukmistrze
Scena Malta
Dr. Acrylicstein
Kamil Dziliński
WOLNO Dzieciom
Halo, tu grzyb!
Elżbieta Niewiadomska
WOLNO Dzieciom
Czarnoziemy, rędziny i bielicie, czyli opowieści glebą pisane
Magdalena Garczarczyk
WOLNO Dzieciom
Uwaga! Budujemy! Pod- i nadziemni konstruktorzy w akcji
Michalina Radomska
WOLNO Dzieciom
Pytajnik. Ziemio-badanie
Kobalt Migrating Platform
WOLNO Dzieciom
Arborysta - lekarz drzew
Bush Doctor
WOLNO Dzieciom
Dotykam Ziemi, a Ziemia dotyka mnie
Warsztaty Agaty
WOLNO Dzieciom
(Roz)pędem do wakacji!
Elżbieta Niewiadomska, Krystyna Szydłowska "Lama", Maja Brzozowska
WOLNO Dzieciom
Stacja: improwizacja! Zespołowe gry kreatywne
Agnieszka Rogaczewska-Foryś
WOLNO Dzieciom
Szyszki, trzcina, drewno, czyli budujemy domy dla owadów
Magdalena Garczarczyk, Tomek Kaszany
Muzyka na Malcie
Koncert Laura Lee & The Jettes
Laura Lee & The Jettes
Muzyka na Malcie
Koncert Jennifer Touch
Jennifer Touch
Muzyka na Malcie
Koncert Izzy and the Black Trees
Izzy and the Black Trees
Muzyka na Malcie
Koncert Shyness!
Shyness!
Muzyka na Malcie
Koncert [Ò]
[Ò]
Muzyka na Malcie
Koncert Ofliyan
Ofliyan
Muzyka na Malcie
What Happens When the Woman Takes Power
Karolina Czarnecka, Chór Dziewczęcy Skowronki
Muzyka na Malcie
Maski Malty et Consortes
Jazz Band Młynarski-Masecki
Muzyka na Malcie
Astronomia poety. Baczyński
Kwadrofonik, Mela Koteluk
Muzyka na Malcie
Silent Disco (2021)
Muzyka na Malcie
Projekt Krynicki
Paweł Mykietyn, Ryszard Krynicki, Paweł Szymański, Aleksander Nowak
Muzyka na Malcie
Projekt Krynicki: Orkiestra na bis
Mariusz "Wilk" Wilczyński, Orkiestra Sinfonia Varsovia
Scena Malta
Latające Obiekty
Fundacja Pro-spin, Centrum Latających Obiektów
Generator Malta
Katalońskie tapasy
Katarzyna Wojtczak, Oriola Fuster Cabrera
Generator Malta
Międzynarodowy Dzień Jogi - Powitanie Słońca
Ulla Wilczyńska-Kalak
Stary Browar Nowy Taniec
Chodzenie dla początkujących
Krystyna Szydłowska "Lama", Art Stations Foundation
Stary Browar Nowy Taniec
Stopy biodra serce mózg
Maria Stokłosa, Art Stations Foundation
Stary Browar Nowy Taniec
Hardcore release
Art Stations Foundation, Paweł Sakowicz
Stary Browar Nowy Taniec
Guilty Pleasure
Magdalena Przybysz, Art Stations Foundation
Stary Browar Nowy Taniec
Miękkie lądowanie
Generator Malta
Chwastna kuchnia wegańska
Dziewczyny w Naturze, Ruta Pindyrynda
Wydarzenia
Artysta
Miejsce
Nurt
Edycja
Kategoria
Tamburi nella Notte
Teatro Tascabile di Bergamo
Włochy
Teatr Polski
1991
Teatr
Mięso
Teatr Ósmego Dnia
Polska
Stary Rynek
1991
Teatr
Pętanie
Scena Plastyczna KUL
Polska
Teatr Animacji
1991
Teatr
Kobieta i mężczyzna
Teatr Polski w Poznaniu
Polska
Teatr Polski
1991
Teatr
Ujrzana we śnie Wasawadatta
Teatr Polski w Poznaniu
Polska
Teatr Polski
1991
Teatr
Quijoté!
Teatro Nucleo
Włochy
Jezioro Malta
1991
Teatr
Mascarada Medieval
La Burbuja Teatro
Hiszpania
Jezioro Malta
1991
Teatr
Życie jest cudem
Teatr Janusza Wiśniewskiego
Polska
Teatr Polski
1992
Teatr
Wrota
Scena Plastyczna KUL
Polska
CK Zamek
1992
Teatr
Gigantomachia
Plasticiens Volants
Francja
Jezioro Malta
Program główny
1993
Teatr
Noc św. Jerzego
Plasticiens Volants
Francja
Jezioro Malta
Program główny
1993
Teatr
Tchnienie
Scena Plastyczna KUL
Polska
CK Zamek
Program główny
1993
Teatr
Uczty duchowe
Akademia Ruchu
Polska
Stary Rynek
Program główny
1993
Teatr
Polskie głosy
Akademia Ruchu
Polska
Jezioro Malta
Program główny
1993
Teatr
Steend
Beeldtheater Binnen/Buiten
Holandia
Stary Rynek
Program główny
1993
Teatr
Ptasiek
Scena Pod Lipami
Polska
Teatr Ósmego Dnia
Program główny
1993
Teatr
Jeździec
Teatr Derevo
Rosja
Teatr Polski
Program główny
1993
Teatr
Cinema
Teatr KTO
Polska
Teatr Polski
Program główny
1993
Teatr
Wieża Babel
Teatr KTO
Polska
Stary Rynek
Program główny
1993
Teatr
Sabat (1993)
Teatr Ósmego Dnia
Polska
Fundacja Malta
Program główny
1993
Teatr
Scientimental
Zumpa & Lallero
Włochy
Aleja Niepodległości
Program główny
1993
Teatr
Carmen Funebre (1993)
Teatr Biuro Podróży
Polska
Jezioro Malta
Program główny
1993
Teatr
Running People
Eksperymentalny Teatr Operowy
Polska
Ośrodek Teatralny UAM Maski
Malta OFF
1993
Teatr
Groteska
Grupa Teatru Rondo
Polska
Stary Rynek
Malta OFF
1993
Teatr
Kynolog w rozterce
Schola Academia
Polska
Wyższa Szkoła Sztuki Stosowanej / Liceum Sztuk Plastycznych Schola Posnaniensis
Malta OFF
1993
Teatr
Most
Teatr Błękitny
Polska
Galeria ON
Malta OFF
1993
Teatr
Mein Herz ist schwer
Teatr Cogitatur
Polska
Ośrodek Teatralny UAM Maski
Malta OFF
1993
Teatr
Królewna Śnieżka
Teatr Familia
Polska
Stary Rynek, CK Zamek
Malta OFF
1993
Teatr
O Smoku Wawelskim
Teatr Familia
Polska
Jezioro Malta
Malta OFF
1993
Teatr
Małpa
Teatr Mam Cztery Nogi
Polska
Stary Rynek, CK Zamek, Jezioro Malta
Malta OFF
1993
Teatr
Szaleństwa Clowna
Teatr Pinezka
Polska
CK Zamek, Stary Rynek, Jezioro Malta
Malta OFF
1993
Teatr
Psy
Teatr Porywacze Ciał
Polska
Ośrodek Teatralny UAM Maski
Malta OFF
1993
Teatr
Ballada o Wielkoludzie
Teatr Ruchu AKT
Polska
CK Zamek, Jezioro Malta
Malta OFF
1993
Teatr
Wtenczas na czterech aktorów
Teatr WIF IFI
Polska
Jezioro Malta
Malta OFF
1993
Teatr
Orbis Tertius
Sekta
Polska
CK Zamek
Program główny
1994
Teatr
L'héliscaphe
Atélier Quazar
Francja
Stary Rynek
Program główny
1994
Teatr
All’Alba
Teatro Nucleo
Włochy
Ośrodek Teatralny UAM Maski
Program główny
1994
Teatr
Francesco
Teatro Nucleo
Włochy
Jezioro Malta
Program główny
1994
Teatr
Der Diener zweier Herren
Ton und Kirschen Theater
Niemcy
Dziedziniec Szkoły Baletowej
Program główny
Teatr
Romeo i Julia (1994)
Footsbarn Travelling Theatre
Francja, Wielkia Brytania
Park Stare Koryto Warty
Program główny
1994
Teatr
Ulica Grodzka
Teatr Projekt
Polska
Stary Rynek
Program główny
1994
Teatr
Ludzie-dżdżownice
Trajekt Theater
Holandia
Jezioro Malta
Program główny
1994
Teatr
Tam, w górze skrzydła nie rdzewieją
Theatre En Vol
Włochy
Stary Rynek
Program główny
1994
Teatr
Nie chcecie - nie słuchajcie
Studio Archangielsk
Rosja
Jezioro Malta
Program główny
1994
Teatr
Okna
Teatr Prób
Polska
I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Wielkopolskich w Wągrowcu
Program główny
1994
Teatr
Das Zimmer
Theater Vagant
Niemcy
CK Zamek
Program główny
1994
Teatr
Czerwone nosy
Teatr Nowy
Teatr Nowy
Poznań na Malcie
1994
Teatr
Święto wiosny
Polski Teatr Tańca
Polska
Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki
Poznań na Malcie
1994
Teatr
Ribidi rabidi knoll
Teatr Animacji
Polska
Teatr Animacji
Poznań na Malcie
1994
Teatr
Giordano (1994)
Teatr Biuro Podróży
Polska
Stary Rynek
Poznań na Malcie
1994
Teatr
Ziemia niczyja II
Teatr Ósmego Dnia
Polska
Teatr Ósmego Dnia
Poznań na Malcie
1994
Teatr
Dekameron
Teatr Polski w Poznaniu
Polska
Teatr Polski
Poznań na Malcie
1994
Teatr
Ramdam
Ogólnopolski Ośrodek Sztuki dla Dzieci i Młodzieży
Polska
Ośrodek Teatralny UAM Maski
Poznań na Malcie
1994
Teatr
Antygona
Ogólnopolski Ośrodek Sztuki dla Dzieci i Młodzieży
Polska
Teatr Polski w Poznaniu
Polska
Park Cytadela
Poznań na Malcie
1994
Teatr
Przypowieści
Teatr im. A. Fredry w Gnieźnie
Wrocławski Teatr Pantomimy im. H. Tomaszewskiego
Polska
Teatr Polski
Poznań na Malcie
1994
Teatr
L’equilibre
BEGAT Multimedia Performance Company
Francja, Stany Zjednoczone
Jezioro Malta
Malta OFF
1994
Teatr
The Samurai’s Way
Bu-to Kyo-Sei
Niemcy
Stary Rynek
Malta OFF
1994
Teatr
The Peach Bloom Fenny
Bu-to Kyo-Sei
Niemcy
Stary Rynek
Malta OFF
1994
Teatr
Cambat de Sörls
Compagnie Louise Rafale
Francja
Stary Rynek
Malta OFF
1994
Teatr
La marche des vaincus
Curriculum Compagnie
Francja
Jezioro Malta
Malta OFF
1994
Teatr
Urbanothropus
Da Motus!
Szwajcaria
Stary Rynek
Malta OFF
1994
Teatr
Fata Mondana
Da Motus!
Szwajcaria
Stary Rynek
Malta OFF
1994
Teatr
Oblicza pewnego porządku
Grupa Teatralnych Doświadczeń
Polska
Stary Rynek
Malta OFF
1994
Teatr
With These Remains I Supported My Ruins
Hieronymo’s Mad Again
Włochy
CK Zamek
Malta OFF
1994
Teatr
Waiting for „Waiting for Godot”
Laboratory for International Theatre Exchange (LITE)
Stany Zjednoczone
Stary Rynek
Malta OFF
1994
Teatr
Papatoe Blues
La Compagnie de l'oiseau lune
Francja
Stary Rynek
Malta OFF
1994
Teatr
Fahnen Theater
Phiraste
Niemcy
Jezioro Malta
Malta OFF
1994
Teatr
Królestwo Wichrowych Wzgórz
Robert Łuczak Group
Polska
CK Zamek
Malta OFF
1994
Teatr
Hospicjum Jima M.
Scena Theatrerum
Polska
CK Zamek
Malta OFF
1994
Teatr
Happening (1994)
Teatr Biały Clown
Polska, Ukraina
Jezioro Malta
Malta OFF
1994
Teatr
Pinezkologia
Teatr Pinezka
Polska
Jezioro Malta
Malta OFF
1994
Teatr
Wędrowcy
Teatr Prawdziwy
Polska
Stary Rynek
Malta OFF
1994
Teatr
Ostatni marsz
Teatr Prawdziwy
Polska
Stary Rynek
Malta OFF
1994
Teatr
Śmietnik
Teatr Ruchu AKT
Polska
Jezioro Malta
Malta OFF
1994
Teatr
Heretycka symfonia
Teatr Scena 6
Polska
CK Zamek
Malta OFF
1994
Teatr
Viatores
Teatr Strefa Ciszy
Polska
Dziedziniec Szkoły Baletowej
Malta OFF
1994
Teatr
Wolno ci być wolnym
Teatr Witalisy Dmuchawcowej
Polska
Jezioro Malta
Malta OFF
1994
Teatr
Co słychać, panie Beckett?
Teatr Wojtka Kołsuta
Polska
Jezioro Malta
Malta OFF
1994
Teatr
Jeden dzień z życia Erika S.
Teatr Z Wyglądu Bardzo Poważny
Polska
CK Zamek
Malta OFF
1994
Teatr
Zeit zu glauben
Theater Blauhaus
Niemcy
CK Zamek
Malta OFF
1994
Teatr
Theatrum Passionale
Theatre Continuo
Czechy
Dziedziniec Szkoły Baletowej
Malta OFF
1994
Teatr
Angelo
Théâtre des Fêtes
Francja
Jezioro Malta
Malta OFF
1994
Teatr
People, Yes
The Theatre Company Puck
Rumunia
Stary Rynek
Malta OFF
1994
Teatr
Texcoco, czyli baśń o jeziorze w Andach
Przemysław Goc "Titilo"
Polska
Stary Rynek
Malta OFF
1994
Teatr
Hunibrastic
Tumble Louts
Niemcy
Stary Rynek
Malta OFF
1994
Teatr
The MIRROR
Teatr Derevo
Rosja
CK Zamek
Program główny
1995
Teatr
Poszukiwania żeńskiej linii
Teatr Derevo
Rosja
CK Zamek
Program główny
1995
Teatr
Once upon the time
Teatr Derevo
Rosja
Stary Rynek
Program główny
1995
Teatr
Titanick
Theater Titanick
Niemcy
Jezioro Malta
Program główny
1995
Teatr
Koncert Inauguracyjny
Michael Nyman Band
Wielkia Brytania
Aula UAM
Program główny
1995
Muzyka
Klątwa
Towarzystwo Wierszalin
Polska
Teatr Polski
Program główny
1995
Teatr
Song of Songs
Double Edge
Stany Zjednoczone
Teatr Ósmego Dnia
Program główny
1995
Teatr
Romeo & Juliet
Roma Theater Pralipe
Macedonia, Niemcy
CK Zamek
Program główny
1995
Teatr
Muzyka staromiejska
Zbigniew Kozub
Polska
Stary Rynek
Program główny
1995
Muzyka
Legenda
Teatr Projekt
Polska
CK Zamek
Program główny
1995
Teatr
Na pełnym morzu
Teatr Dramatyczny im. A.Węgierki w Białymstoku
Polska
Jezioro Malta
Program główny
1995
Teatr
Noc
Teatr Kana
Polska
Ośrodek Teatralny UAM Maski
Program główny
1995
Teatr
Moumie
Licedei
Rosja
Wolny Dziedziniec Urzędu Miasta
Program główny
1995
Teatr
Mały ilustrowany karawan, czyli uczciwość i cud
Teatr Polski w Poznaniu
Polska
Teatr Polski
Poznań na Malcie
1995
Teatr
Kuglarze i wisielcy
Teatr Nowy
Teatr Nowy
Poznań na Malcie
1995
Teatr
Carmen Funebre (1995)
Teatr Biuro Podróży
Polska
Stary Rynek
Poznań na Malcie
1995
Teatr
Sabat (1995)
Teatr Ósmego Dnia
Polska
Stary Rynek
Poznań na Malcie
1995
Teatr
Zemsta czerwonych bucików
Teatr Polski w Poznaniu
Polska
CK Zamek
Poznań na Malcie
1995
Teatr
Śmiech
Teatr Maya
Polska
CK Zamek
Malta OFF
1995
Teatr
Czekając na Godota
Teatr 36 zł
Polska
CK Zamek
Malta OFF
1995
Teatr
Layout of Space
Theater Ka-Ro
Szwajcaria
CK Zamek
Malta OFF
1995
Teatr
Morfosis
Baubo
Hiszpania
CK Zamek
Malta OFF
1995
Teatr
Wesele (1995)
Teatr 112
Polska
CK Zamek
Malta OFF
1995
Teatr
Burza
Teatr Plastyków
Polska
Stary Rynek
Malta OFF
1995
Teatr
Capharnaum
Los Ratpis
Francja
CK Zamek
Malta OFF
1995
Teatr
Działania muzyczno-plastyczne
Owoc/Trawiński/Maciejewski
Polska
Dziedziniec Szkoły Baletowej
Malta OFF
1995
Teatr, Taniec, Muzyka
Metamorphosis
Transmedia
Polska
Stary Rynek
Malta OFF
1995
Teatr
Buena Vista Social Club - koncert
Buena Vista Social Club
Kuba
Jezioro Malta
Program główny
2000
Muzyka
Alice Underground
El Teatro del Silencio
Chile
Jezioro Malta
Program główny
2000
Teatr, Taniec
2000 uderzeń
Transe Express
Francja
Stary Rynek
Program główny
2000
Muzyka
Orme
Theatre En Vol
Włochy
CK Zamek
Program główny
2000
Taniec
2001. Dziecko gwiazd
Lech Raczak
Polska
Jezioro Malta
Program główny, Premiery
2000
Teatr, Muzyka, Sztuki wizualne
Sztuczne oddychanie (2000)
Teatr Porywacze Ciał
Polska
Teatr Usta Usta
Polska
Jezioro Malta
Program główny, Premiery
2000
Teatr
Zahories
Senza Tempo
Hiszpania
CK Zamek
Program główny
2000
Teatr, Taniec, Muzyka
Szelmostwa Skapena
Teatr Montownia
Polska
Jezioro Malta
Program główny
2000
Teatr
Bailamos?
Sémola Teatre
Hiszpania
Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki
Program główny, Premiery
Teatr, Działania performatywne
Przychodnia. Exit
Akademia Ruchu
Polska
Ośrodek Teatralny UAM Maski
Program główny
2000
Teatr
Heide Park
Akademia Ruchu
Polska
Jezioro Malta
Program główny
2000
Teatr
Zero... Two... Blue... Heaven...Seven
Battery Dance Company
Stany Zjednoczone
CK Zamek
Program główny
2000
Teatr, Taniec
4-Way intersection
Battery Dance Company
Stany Zjednoczone
CK Zamek
Program główny
2000
Teatr, Taniec
Layapriya
Battery Dance Company
Stany Zjednoczone
CK Zamek
Program główny
2000
Teatr, Taniec
Ratujcie nasze dusze
Teatr im. Alberta Tison
Polska
CK Zamek
Malta OFF
1995
Teatr
Kosiarz III – rzecz o tolerancji
Unia Teatr Niemożliwy
Polska
CK Zamek
Program główny, Premiery
2000
Teatr
Stół to stół (1995)
Teatr TE-O-KA
Polska
Stary Rynek
Malta OFF
1995
Teatr
Spowiedź w drewnie
Teatr 44
Polska
Ośrodek Teatralny UAM Maski
Malta OFF
1995
Teatr
Wujaszek Wania
T-88
Rosja
Jezioro Malta
Malta OFF
1995
Teatr
Where & What
Where & What
Holandia
Stary Rynek
Malta OFF
1995
Teatr
Charlie pomywaczem
Teatr na Bruku
Polska
Jezioro Malta
Malta OFF
1995
Teatr
Truffaldino e il cornetto alla marmelata
Carlo Co
Niemcy
Stary Rynek
Malta OFF
1995
Teatr
Blubomimy
Teatr Pantomimy AP
Polska
Jezioro Malta
Malta OFF
1995
Teatr
Alter Ego
Teatr Pantomimy AP
Polska
Jezioro Malta
Malta OFF
1995
Teatr
Historia ojca, który opowiada swej ukochanej córeczce, jak szaleniec znalazł żonę, która była jemu przeznaczona
Grupa Teatralnych Doświadczeń
Polska
Stary Rynek
Malta OFF
1995
Teatr
Grubaski
Teatr Biały Clown
Polska, Ukraina
Stary Rynek
Malta OFF
Teatr
Nowa Sztuka Bałkańska
Teatr Plastyczny Znak
Polska
Stary Rynek
Malta OFF
1995
Teatr
Podróże wyobraźni
Papierowe miasto
Polska
Jezioro Malta
Malta OFF
1995
Teatr
Parada - szukam morza
Papierowe miasto
Polska
Stary Rynek
Malta OFF
1995
Teatr
Amrita - Malta '95
Teatr Performer
Polska
Jezioro Malta
Malta OFF
1995
Teatr
Uwaga! Franek Stein
Teatr Malutki
Polska
Jezioro Malta
Malta OFF
Teatr
Judasze (1995)
Teatr Strefa Ciszy
Polska
Stary Rynek
Malta OFF, Premiery
1995
Teatr
No way
United Cowboys
Holandia
Teatr Polski
Program główny, Premiery
1996
Teatr
Effluves
Collectif Organum
Francja
Stary Rynek
Program główny
1996
Teatr
A Day in the Life of the City
The Living Theatre
Stany Zjednoczone
Jezioro Malta
Program główny
1996
Teatr
Orlando Furioso
The Formal Theatre
Rosja
Stary Rynek
Program główny
1996
Teatr
List z Ameryki
Teatr Dramatyczny im. A.Węgierki w Białymstoku
Polska
Skansen w Dziekanowicach
Program główny
1996
Teatr
Terminator
Teatr Dramatyczny im. A.Węgierki w Białymstoku
Polska
Jezioro Malta
Program główny
1996
Teatr
The Book of Saints and Martyrs
The New World Performance Laboratory
Stany Zjednoczone
Ośrodek Teatralny UAM Maski
Program główny
Teatr
Głup
Towarzystwo Wierszalin
Polska
Teatr Polski
Program główny
1996
Teatr
Ubu król, czyli Polacy
Teatr Polski w Bydgoszczy
Wolny Dziedziniec Urzędu Miasta
Program główny
1996
Teatr
Piotr i Paweł (1996)
Asocjacja Kółka Graniastego
Polska
CK Zamek
Program główny
1996
Teatr, Miasto
Don Quijote
Ton und Kirschen Theater
Niemcy
Stary Rynek
Program główny
1996
Teatr
Szczelina
Scena Plastyczna KUL
Polska
CK Zamek
Program główny
1996
Teatr
Soyka śpiewa Sonety Szekspira
Stanisław Sojka
Polska
Jezioro Malta
Program główny
1996
Muzyka
Ngalyod
Plasticiens Volants
Francja
Jezioro Malta
Program główny
2000
Teatr, Taniec, Muzyka
Femina
Teatr Cogitatur
Polska
CK Zamek
Program główny
2000
Teatr
Bateau phare
Générik Vapeur
Francja
Jezioro Malta
Program główny, Premiery
2000
Teatr
Nowa Dramaturgia Polska
Teatr Polski w Poznaniu
Polska
Teatr Polski
Poznań na Malcie
2000
Spotkania
Cztery Pory Roku
Teatr Wielki w Poznaniu
Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki
Poznań na Malcie
2000
Teatr, Taniec, Muzyka
Transs... nieprawdziwe zdarzenie progresywne
Polski Teatr Tańca
Polska
CK Zamek
Poznań na Malcie
2000
Taniec
Płomień
Eksperymentalny Teatr Operowy
Polska
CK Zamek
Poznań na Malcie
2000
Teatr
The Most Dangerous Time in Life – The Fear of Choice
Jedynka na d.e.s.k.i.
Polska
I Liceum Ogólnokształcące im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu
Malta OFF
2000
Teatr
Belamonky
Legal Body
Holandia
So Horse
Wielkia Brytania
CK Zamek
Malta OFF
2000
Teatr, Taniec, Działania performatywne
Sezon w piekle
Teatr Wiczy
Polska
CK Zamek
Malta OFF
2000
Teatr
Krakersy
Teatr Wiczy
Polska
CK Zamek
Malta OFF
2000
Teatr
Carmen Cru
Compagnie du Songe
Francja
Stary Rynek
Malta OFF
2000
Teatr
Performance
Teatr Jedenastu Snów
Polska
Teatr Animacji
Malta OFF
2000
Teatr, Działania performatywne
Ekshumacja
Teatr Office Box
Polska
CK Zamek
Malta OFF
2000
Teatr
Bezkarność – cóż za realność
Polski Teatr Tańca
Polska
Ośrodek Teatralny UAM Maski
Malta OFF
2000
Teatr
Przemijanie
Teatr S
Polska
CK Zamek
Malta OFF
2000
Teatr
Fiesta
Teatro Due Mondi
Włochy
Jezioro Malta
Malta OFF
2000
Teatr, Muzyka
Corrida
Teatr Białe Skrzydła
Jezioro Malta
Malta OFF
2000
Teatr, Taniec
Homlet
Teatr Korez
Polska
Teatr Animacji
Malta OFF
2000
Teatr
Patagonia – zagroda gwiazd albo ostatni lot Antoine’a de Saint Exupéry’ego
Rio Vivo
Argentyna
CK Zamek
Malta OFF
2000
Teatr
Na przystanku
The Poznań Fringe Theatre Company
Polska
Klub Czarna Owca
Malta OFF
2000
Teatr
Pewnej soboty
The Poznań Fringe Theatre Company
Polska
Klub Czarna Owca
Malta OFF
2000
Teatr
Błazenada
Khalid Tyabji
Indie
Stary Rynek
Malta OFF
2000
Teatr
Ilusion Strasse
Sco.Stage Code
Czechy
Ośrodek Teatralny UAM Maski
Malta OFF
2000
Teatr
Une riche, trois pauvres
Association sans Frontières Company Bamboo
Francja, Wielkia Brytania
Jezioro Malta
Malta OFF
2000
Teatr
Narzeczony Beaty
Teatr Mały
Ośrodek Teatralny UAM Maski
Malta OFF
2000
Teatr
Dead Fish Walking
Theater Żaba
Niemcy
Zbąszyń
Malta OFF
2000
Teatr
Zaliczenie. Lekcja
Teatr Konsekwentnie Niekonsekwentni
Polska
Łagów
Malta OFF
2000
Teatr
Les Toonzefolies
Balloon Folies
Francja
Gniezno
Malta OFF
2000
Teatr
Etiuda o każdym
Zwierciadło
Polska
Gniezno
Malta OFF
2000
Teatr
Quake 2000
Kółko Tfo
Polska
Gniezno
Malta OFF
2000
Teatr
Jeszcze jednego psa
Teatr Jednego Wiersza
Polska
Kościan
Malta OFF
2000
Teatr
Jakub, Józek... i Strażacy
Jerzy Dębina
Polska
Kościan
Malta OFF
2000
Teatr
Zdobywcy kosmosu
Teatr Podwurkowy
Polska
Zbąszyń
Malta OFF
2000
Teatr
Szkolne szlagiery
Teatr Gry i Ludzie
Polska
Wolsztyn
Malta OFF
2000
Teatr
Jakub, Józef... i Strażacy
Wolsztyn
Malta OFF
2000
Teatr
Temps de chien
Théatre de la mezzanine
Francja
Ośrodek Teatralny UAM Maski
Malta OFF
1996
Teatr
Good Bye, XX
Teatr Maya
Polska
CK Zamek
Malta OFF
1996
Teatr
Heavensroad
Theaterassioziation
Niemcy
CK Zamek
Malta OFF
1996
Teatr
I love you
Teatr Porywacze Ciał
Polska
CK Zamek
Malta OFF
1996
Teatr
Świnie
Teatr Porywacze Ciał
Polska
CK Zamek
Malta OFF
1996
Teatr
Wotan
Teatr Obok
Polska
Plac Wolności
Malta OFF, Premiery
1996
Teatr
Lepy. Szara msza. Wyprawy krzyżowe
Teatr Obok
Polska
CK Zamek
Malta OFF
1996
Teatr
Frii kolors
Teatr WIF IFI
Polska
CK Zamek
Malta OFF
1996
Teatr
Cool-de-Suck. A Dramatical Comedy Revue
Subtheater
Holandia
Stary Rynek
Malta OFF
1996
Teatr
Powrót do miasteczka snów
Teatr Wojtka Kołsuta
Polska
CK Zamek
Malta OFF
1996
Teatr
The Pirates
Teatro da Garagem
Portugalia
CK Zamek
Malta OFF
1996
Teatr
Le ruisseau d’or
Eksperymentalny Teatr Operowy
Polska
Dom Bretanii
Malta OFF
1996
Teatr, Muzyka
Sen
Teatr Plastyczny Makata
CK Zamek
Malta OFF
1996
Teatr
W cieniu zająca
Teatr Plastyków
Polska
Plac Wolności
Malta OFF
1996
Teatr
Zwier'
Tieatr U Mosta
Rosja
Stary Rynek
Malta OFF
1996
Teatr
Pannoczka
Tieatr U Mosta
Rosja
CK Zamek
Malta OFF
1996
Teatr
Le Labyrinthe
Hofauf Compagnie Les Insectes
Francja
Stary Rynek
Malta OFF
1996
Teatr
Przewietrzanie
Radykalna Frakcja Medialna Mazut
Polska
Ulica Wielka
Malta OFF
1996
Teatr, Działania performatywne
Romeo i Julia (1996)
Gaudeamus
Ukraina
Stary Rynek
Malta OFF
1996
Teatr
Piasek
Teatr Verte
Polska
Jezioro Malta
Malta OFF
1996
Teatr
Szachownica
Teatr Verte
Polska
Stary Rynek
Malta OFF
1996
Teatr
Rodzinne historie
Teatr Biały Clown
Polska, Ukraina
CK Zamek
Malta OFF
1996
Teatr
Happening (1996)
Teatr Biały Clown
Polska, Ukraina
Stary Rynek
Malta OFF
1996
Teatr
Siódma pieczęć
Teatr Bezradny im. E. Craiga
Polska
Stary Rynek
Malta OFF
1996
Teatr
Parada (1996)
Teatr Bezradny im. E. Craiga
Polska
Jezioro Malta
Malta OFF
1996
Teatr
Kwartet dla czterech aktorów
Teatr Korez
Polska
Dziedziniec Szkoły Baletowej
Malta OFF
1996
Teatr
Lekcja (1996)
Teatr Korez
Polska
Dziedziniec Szkoły Baletowej
Malta OFF
1996
Teatr
Śpiew o świcie (1996)
Teatr Pantomimy Tok
Polska
CK Zamek
Malta OFF
1996
Teatr
Karuzela z jarzynami
Teatr Pantomimy Tok
Polska
Stary Rynek
Malta OFF
1996
Teatr
Miss Julie
Ad Astra
Finlandia
Jezioro Malta
Malta OFF
1996
Teatr
Kasandra
Studio Pantomimy
Polska
Jezioro Malta
Malta OFF
1996
Teatr
Stół to stół (1996)
Teatr TE-O-KA
Polska
Stary Rynek
Malta OFF
1996
Teatr
Mona Rogers we własnej osobie
Jolanta Cynkutis
Polska
Teatr Polski
Malta OFF
1996
Teatr
Ścisły nadzór
Teatr im. A. Fredry w Gnieźnie
Teatr Polski
Poznań na Malcie
1996
Teatr
Spór
Teatr im. A. Fredry w Gnieźnie
Teatr Polski
Poznań na Malcie
1996
Teatr
Zagraj to jeszcze raz, Sam
Teatr Nowy
Teatr Nowy
Poznań na Malcie
1996
Teatr
Pan Paweł
Teatr Polski w Poznaniu
Polska
CK Zamek
Poznań na Malcie
1996
Teatr
Wypukły
Teatr Wierzbak
Polska
CK Zamek
Poznań na Malcie
1996
Teatr
Wystawa „Powłoki”
Jan Berdyszak
Polska
CK Zamek
Program główny
2001
Teatr, Sztuki wizualne
The Best of
Teatr Porywacze Ciał
Polska
Teatr Usta Usta
Polska
Program główny, Premiery
2001
Teatr, Muzyka
Kabaret Olbrzymów. Wieczór III: Lekkie czasy ciężkich chorób
Teatr Cinema
Polska
CK Zamek
Program główny, Premiery
2001
Teatr, Muzyka
Miałem taki sen
Teatr Cinema
Polska
Ośrodek Teatralny UAM Maski
Program główny
2001
Teatr
Labirynt
Cie. Willi Dorner
Teatr Polski
Program główny
2001
Taniec, Muzyka
Rewizor
Footsbarn Travelling Theatre
Francja, Wielkia Brytania
Jezioro Malta
Program główny
2001
Teatr
Arka (2001)
Teatr Ósmego Dnia
Polska
Program główny
2001
Teatr
Dla Piotra i Pawła
Asocjacja Kółka Graniastego
Polska
Stary Rynek
Program główny
2001
Teatr
Wieczorynka z ziemniakami i winogronami
Asocjacja Kółka Graniastego
Polska
Stary Rynek
Program główny, Premiery
2001
Teatr
Tiger Lillies
Tiger Lillies
Wielkia Brytania
Teatr Polski
Program główny
2001
Muzyka
Rękopis Alfonsa van Wordena
Teatr Biuro Podróży
Polska
CK Zamek
Program główny, Premiery
2001
Teatr
Kongres
Teatr Wiczy
Polska
Jezioro Malta
Program główny, Premiery
2001
Teatr
Philadanco
Philadanco
Stany Zjednoczone
Teatr Polski
Program główny
2001
Taniec
Królowa Śniegu
Teatr Animacji
Polska
Teatr Animacji
Poznań na Malcie
2001
Teatr
Tysiącletnie Królestwo
Stowarzyszenie Teatralne Antrakt
CK Zamek
Premiery, Poznań na Malcie
2001
Teatr
Rosy Morning
Eksperymentalny Teatr Operowy
Polska
CK Zamek
Poznań na Malcie
2001
Teatr
Bakchanalia
Studio Teatralne Próby
Polska
CK Zamek
Poznań na Malcie
2001
Teatr
Othello
Polski Teatr Tańca
Polska
CK Zamek
Poznań na Malcie
2001
Teatr, Muzyka
STOP-NON-STOP
Polski Teatr Tańca
Polska
CK Zamek
Poznań na Malcie
2001
Teatr, Taniec
Książę Niezłomny
Teatr Polski w Poznaniu
Polska
Teatr Polski
Poznań na Malcie
2001
Teatr
Nowa Dramaturgia – Nowy Teatr
Teatr Polski w Poznaniu
Polska
Teatr Polski
Poznań na Malcie
2001
Teatr
Król Ubu
Teatr Ba…
Polska
I Liceum Ogólnokształcące im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu
Malta OFF
2001
Teatr
Z pamięci
Teatr Jednego Wiersza
Polska
Ośrodek Teatralny UAM Maski
Malta OFF
2001
Teatr
Jeszcze jednego psa
Teatr Jednego Wiersza
Polska
Ośrodek Teatralny UAM Maski
Malta OFF
2001
Teatr
Romans Perlimplina i Belisy
Teatr Okno
Polska
CK Zamek
Malta OFF
2001
Teatr
Każdemu wolno kochać
Teatr Znak
Polska
CK Zamek
Malta OFF
2001
Teatr
Mechanizm
Teatr S
Polska
CK Zamek
Malta OFF
2001
Teatr
Magiczna podróż – muzyka i obraz
Robert Kanaan
Polska
Krzysztof Owczarek
Polska
Blue Note Poznań Jazz Club
Malta OFF
2001
Muzyka, Sztuki wizualne
Mezopotamio...
Agnieszka Gierach
Polska
Roman Kordziński
Polska
Wyższa Szkoła Sztuki Stosowanej / Liceum Sztuk Plastycznych Schola Posnaniensis
Malta OFF
2001
Teatr
Spacer Aniołów
Teatr Gry i Ludzie
Polska
CK Zamek
Malta OFF
2001
Działania performatywne, Miasto
Flirt
Flirt
Polska
CK Zamek
Malta OFF
2001
Teatr
Tron
Teatr Animagia
Polska
CK Zamek
Malta OFF
2001
Teatr
Tipke
Andreja Rauch
Słowenia
John Sweeney
Słowenia
CK Zamek
Malta OFF
2001
Teatr
Pressum
Teatr Plastyczny Mariana Bednarka
Polska
CK Zamek
Malta OFF
2001
Teatr
Trochę według „Buffo”
Zwierciadło
Polska
CK Zamek
Malta OFF
2001
Teatr
Kometa donikąd
Teatrzyk Okazjonalny
Polska
CK Zamek
Malta OFF
2001
Teatr
Batucada
Samba'Gage
Francja
Blue Note Poznań Jazz Club
Malta OFF
2001
Taniec, Muzyka
Tam tam Abacua
Orkiestra Bębnów Abacua
Polska
Ośrodek Przywodny Rataje
Malta OFF
2001
Muzyka
Sezon w piekle
Theaterkompex
Polska, Szwajcaria
CK Zamek
Malta OFF
2001
Teatr
A Woman and a Man
The Old Town Theare of Vilnius
Litwa
Jezioro Malta
Malta OFF
2001
Działania performatywne
Les Corolés
Le Compagnie des Dix Doigts
Francja
Centrum Handlowe M1
Malta OFF
2001
Teatr, Muzyka
Shakespeare Visual
Jonna Theatre
Belgia
Centrum Handlowe M1
Malta OFF
2001
Teatr
L’autolive
Balloon Folies
Francja
Stary Rynek
Malta OFF
2001
Teatr, Muzyka, Sztuki wizualne
Les Toonzenfolies
Balloon Folies
Francja
Centrum Handlowe M1
Malta OFF
2001
Teatr
The High Hat Man
High Hat Theatre
Wielkia Brytania
Centrum Handlowe M1
Malta OFF
2001
Teatr
Ptaki stymfalijskie
Stowarzyszenie Artystyczne Teatr Ecce Homo
Polska
Stary Rynek
Malta OFF
2001
Teatr
Plaża 30
Fryzjerzy
Polska
Jezioro Malta
Malta OFF
2001
Teatr
Drze się miękko
Nieformalna Grupa Teatralna
Polska
CK Zamek
Malta OFF
2001
Teatr, Muzyka
Błazenada
Khalid Tyabji
Indie
Gniezno
Malta OFF
2001
Działania performatywne
Jeszcze jednego psa
Teatr Jednego Wiersza
Polska
Nowy Tomyśl
Malta OFF
2001
Teatr
Les Corolés
Le Compagnie des Dix Doigts
Francja
Zbąszyń
Malta OFF
2001
Teatr, Muzyka
Chromarama
Neighbourhood Watch Stilts International
Wielkia Brytania
Teatr Polski
Program główny
1997
Teatr
Delireality
Neighbourhood Watch Stilts International
Wielkia Brytania
Jezioro Malta
Program główny
1997
Teatr
Nie mówię tu o miłości
Teatr Cinema
Polska
Teatr Ósmego Dnia
Program główny
1997
Teatr
Album di uno specchio
L’Arpa Associazione Culturale
Włochy
Teatr Polski
Program główny
1997
Teatr
LA
Cirque Baroque
Jezioro Malta
Program główny
1997
Teatr
Wystawa fotografii „Z drogi. Fascynacje. Tęsknoty. Struktury”
Leszek Mądzik
Polska
CK Zamek
Program główny
2002
Sztuki wizualne
Wystawa „Z mroku”
Leszek Mądzik
Polska
Galeria Miejska Arsenał
Program główny
2002
Spotkania
Jubileusz 80. Urodzin
Józef Szajna
Polska
Teatr Animacji
Program główny
2002
La Divina Commedia
Teatr Derevo
Rosja
Jezioro Malta
Program główny
2002
Teatr
Helmucik
Teatr im. W. Horzycy w Toruniu
Polska
Teatr Polski w Poznaniu
Polska
Teatr Polski
Program główny, Premiery
2002
Teatr
Kayassine
Les Arts Sauts
Francja
Jezioro Malta
Program główny
2002
Teatr, Muzyka
Solo project
Battery Dance Company
Stany Zjednoczone
CK Zamek
Program główny
2002
Taniec
The Anyones Ballet / Used Car Salesman / Mother Goose / Layapriya
Battery Dance Company
Stany Zjednoczone
CK Zamek
Program główny
2002
Taniec
Quo
Antagon TheaterAKTion
Niemcy
Jezioro Malta
Program główny
2002
Teatr, Taniec
Test (2002)
Teatr Porywacze Ciał
Polska
Teatr Ósmego Dnia
Program główny
2002
Teatr
Całun
Scena Plastyczna KUL
Polska
CK Zamek
Program główny
Teatr
Frankenstein
Teatro Nucleo
Włochy
Jezioro Malta
Program główny
2002
Teatr
Id-Descartes
Gruppi ghall-Inkontri tal-Bniedem
Malta
CK Zamek
Program główny
2002
Teatr, Muzyka
Pressing
Teatr Strefa Ciszy
Polska
VI Liceum Ogólnokształcące im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu
Program główny, Premiery
2002
Teatr
www.sandman.nl
The Lunatics
Holandia
Jezioro Malta
Program główny
2002
Teatr
Faust (2002)
Pilgrim Theatre
Stany Zjednoczone
CK Zamek
Program główny
2002
Teatr, Muzyka
Sieć Dobrych Emocji
Asocjacja Kółka Graniastego
Polska
Stary Rynek
Program główny
2002
Teatr
Orientation Aziza-a
Orientation Aziza-a
Niemcy, Turcja
Jezioro Malta
Program główny
2002
Muzyka
Rysunki na pamiątkę
CK Zamek
Poznań na Malcie
2002
Teatr
Królowa piękności z Leenane
Teatr Nowy
Teatr Nowy
Poznań na Malcie
2002
Teatr
Pasożyty
Teatr Polski w Poznaniu
Polska
Teatr Polski
Poznań na Malcie
2002
Teatr
Martwa królewna
Teatr Polski w Poznaniu
Polska
Teatr Polski
Poznań na Malcie
2002
Teatr
Nowa Dramaturgia Polska
Teatr Polski w Poznaniu
Polska
Teatr Polski
Poznań na Malcie
2002
Spotkania
Cisza drżących dłoni / Wo-man w pomidorach / Nemo Saltat Sobrius
Polski Teatr Tańca
Polska
Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki
Poznań na Malcie
2002
Teatr, Taniec
Dancing Hz
Polski Teatr Tańca
Polska
Ośrodek Teatralny UAM Maski
Premiery, Poznań na Malcie
2002
Teatr, Taniec
Cosi Fan Tutte
Akademia Muzyczna im. I.J. Paderewskiego w Poznaniu
Polska
Wyższa Szkoła Sztuki Stosowanej / Liceum Sztuk Plastycznych Schola Posnaniensis
Poznań na Malcie
2002
Teatr, Muzyka
Aknebungi
Eksperymentalny Teatr Operowy
Polska
CK Zamek
Poznań na Malcie
2002
Teatr, Muzyka
Saxofonista
Teatr from Poland
Polska
Nowy Tomyśl
Malta OFF
2002
Teatr
Jordan
Klub Gońca Teatralnego
Polska
CK Zamek
Malta OFF
2002
Teatr
Rzeźnik
Stowarzyszenie Scena Współczesna
Polska
CK Zamek
Malta OFF
2002
Teatr
Cantigas de Santa Maria
Teatr 38
Polska
CK Zamek
Malta OFF
2002
Teatr, Muzyka
Rebeka
Andreja Rauch
Słowenia
John Sweeney
Słowenia
CK Zamek
Malta OFF
2002
Teatr
Pieśń na powitanie
NIEDOmroczne
Polska
CK Zamek
Malta OFF
2002
Teatr
Lekcja anatomii doktora Tulpa
Teatr Kalong
Polska
Teatr Animacji
Malta OFF
2002
Teatr
Orkiestra Bębnów Jembe Fola
Orkiestra Bębnów Jembe Fola
Polska
Blue Note Poznań Jazz Club
Malta OFF
2002
Muzyka
Strażnicy świtu
Teatr Plastyczny Makata
Jezioro Malta
Malta OFF
2002
Teatr
Krochmal lub fantazmy indywidu(-alisty)
Chridom i Prolog
Kanada, Polska
CK Zamek
Malta OFF
2002
Teatr
Radosny żywot głupka
Teatr Kreatury
Polska
CK Zamek
Malta OFF
2002
Teatr
Studi su Antigone
Cronopios
Włochy
Teatr Animacji
Malta OFF
2002
Teatr
The Last Judgement
Akademsko Pozorište Bransko Krasamnović
Serbia
Ośrodek Teatralny UAM Maski
Malta OFF
2002
Teatr
Kanibalizm
Teatr Bom-Baż
Polska
Plac Wolności
Malta OFF
2002
Teatr, Taniec, Muzyka
Sei / Ja-jo
Polski Teatr Tańca
Polska
Polski Teatr Tańca
Malta OFF
2002
Teatr, Taniec
Parada (2002)
Milòn Mèla
Indie
Jezioro Malta
Malta OFF
2002
Taniec, Muzyka
The Vempire Strikes Back
Theater Żaba
Niemcy
Jezioro Malta
Malta OFF
2002
Teatr
The Vempire Strikes Back
Theater Żaba
Niemcy
Zbąszyń
Malta OFF
2002
Teatr
Coś chciałem powiedzieć
Teatr Wiem Kiedy Nie Mogę
Teatr Ósmego Dnia
Malta OFF
2002
Teatr
Takie głupstwa?!, czyli dwa akty prozą
Studio Teatralne Próby
Polska
CK Zamek
Malta OFF
2002
Teatr
Ezopy
Teatr Schola
Polska
Wyższa Szkoła Sztuki Stosowanej / Liceum Sztuk Plastycznych Schola Posnaniensis
Malta OFF
2002
Teatr
Sweet Noise „Nie strzelajcie do poetów”
Grupa Plastyczna Pławna 9
Polska
Jezioro Malta
Malta OFF
2002
Teatr
Stosunki
Teatr COSmino
Wielkia Brytania
Teatr Ósmego Dnia
Malta OFF
2002
Teatr, Taniec, Sztuki wizualne
Na środku morza
Uqbar Teatro
Włochy
Klasztor oo. Dominikanów
Malta OFF
2002
Teatr
Pasja pogranicza
Towarzystwo Wierszalin
Polska
Jezioro Malta
Program główny
1997
Teatr
Piotr i Paweł (1997)
Asocjacja Kółka Graniastego
Polska
Stary Rynek
Program główny
1997
Teatr
Piosenka
Akademia Ruchu
Polska
Ośrodek Teatralny UAM Maski
Program główny
1997
Teatr
Pancernik Potiomkin i inne opowiadania
Akademia Ruchu
Polska
Stary Rynek
Program główny
1997
Teatr
Toubib or not toubib
Les Alamas Givrés
Francja
Stary Rynek
Program główny
1997
Teatr
Siedem Dni Polaka - tytółmyloncy
Studio Teatralne Słup
Polska
Dziedziniec Szkoły Baletowej
Program główny
1997
Teatr
Minimal
Teatr Porywacze Ciał
Polska
CK Zamek
Poznań na Malcie
1997
Teatr
Tańcz póki możesz
Teatr Ósmego Dnia
Polska
Teatr Ósmego Dnia
Poznań na Malcie
1997
Teatr
Cyrulik sewilski
Akademia Muzyczna im. I.J. Paderewskiego w Poznaniu
Polska
Dziedziniec Szkoły Baletowej
Poznań na Malcie
1997
Teatr, Muzyka
Zagraj to jeszcze raz, Sam
Teatr Nowy
Teatr Nowy
Poznań na Malcie
1997
Teatr
Fernando Krapp napisał do mnie ten list
Teatr Polski w Poznaniu
Polska
Teatr Polski
Poznań na Malcie
1997
Teatr
Balladyna
Teatr Polski w Poznaniu
Polska
Teatr Polski
Poznań na Malcie
1997
Teatr
Projekcja filmu "Wilson Work Watermill"
Imprezy Towarzyszące
1997
Film
Oda
Teatr Plastyczny Znak
Polska
CK Zamek
Malta OFF
1997
Teatr
Opowieści mola z szafy
Eksperymentalny Teatr Operowy
Polska
CK Zamek
Malta OFF
1997
Teatr
Monolog o martwej mniszce
Biuro Poszukiwań Teatralnych
Polska
Ośrodek Teatralny UAM Maski
Malta OFF
1997
Teatr
Bankiet
WSS
Polska
CK Zamek
Malta OFF
1997
Teatr
Miejsce, czyli... dosyć
Teatr Efemeryczny
Polska
CK Zamek
Malta OFF
1997
Teatr
Śpiew o świcie (1997)
Teatr Pantomimy Tok
Polska
CK Zamek
Malta OFF
1997
Teatr
Kalejdoskop
Teatr Pantomimy Tok
Polska
CK Zamek
Malta OFF
1997
Teatr
Puszka Pandory
Teatr Plastyczny Makata
Jezioro Malta
Malta OFF
1997
Teatr
La chambre
Moins Douze Degrés
Polska
Pod Aniołem Pub
Malta OFF
1997
Teatr
Biesiada
Teatr Osobowy
Polska
CK Zamek
Malta OFF
1997
Teatr
Zdechniesz, mam to na końcu języka
Teatr Osobowy
Polska
CK Zamek
Malta OFF
1997
Teatr
Signum temporis
Teatr of Manhattan
Polska
CK Zamek
Malta OFF
1997
Teatr
Jaskrawość
Teatr Za Horyzontem
Polska
CK Zamek
Malta OFF
1997
Teatr
Ptasia parada
Teatr Biały Clown
Polska, Ukraina
Teatr Gugalander
Polska
Plac Wolności
Malta OFF
1997
Teatr
Bolero
Teatr Biały Clown
Polska, Ukraina
Teatr Gugalander
Polska
Jezioro Malta
Malta OFF
1997
Teatr
Mann... blume... mund. Pirandello am Bahnhof
Theaterverein Meyerhold Unltd.
Austria
Kolejka Maltanka
Malta OFF
1997
Teatr
Heilige und Helden
Theaterverein Meyerhold Unltd.
Austria
Pałac Działyńskich
Malta OFF
1997
Teatr
Czarna magia oraz jak ją zdemaskowano
Teatr 36 zł
Polska
CK Zamek
Malta OFF
1997
Teatr
Cyklotron
Radykalna Frakcja Medialna Mazut
Polska
Fabryka Klub
Malta OFF
1997
Teatr
Hard Ultimate Jazz
AA Artyści Anonimowi
Polska
CK Zamek
Malta OFF
1997
Teatr
Alternacje przestrzeni
Teatr Studio Mimu
Polska
CK Zamek
Malta OFF
1997
Teatr
Polska 1945-1989 i później
Jedynka na d.e.s.k.i.
Polska
Stary Rynek
Malta OFF
1997
Teatr
Ecce Homo
Stowarzyszenie Artystyczne Teatr Ecce Homo
Polska
Jezioro Malta
Malta OFF
1997
Teatr
Lustrada
Terminus a Quo
Polska
Jezioro Malta
Malta OFF
1997
Teatr
Kwartet
Grupa Niezależna
Polska
Ośrodek Teatralny UAM Maski
Malta OFF
1997
Teatr
Lappar Antychryst
Teatr 112
Polska
Jezioro Malta
Malta OFF
1997
Teatr
Niedźwiedź. Oświadczyny
Teatr Korez
Polska
Dziedziniec Szkoły Baletowej
Malta OFF
1997
Teatr
Carmen
Teatr Biały Clown
Polska, Ukraina
Jezioro Malta
Malta OFF
1997
Teatr
Małe jest piękne
Teatr Malutki
Polska
Jezioro Malta
Malta OFF
1997
Teatr
Zły
Teatr im. H. Modrzejewskiej w Legnicy
Zakłady Metalurgiczne Pomet S.A.
Malta OFF
1997
Teatr
Maklena grasa
Post Scriptum
Ukraina
Fabryka Klub
Malta OFF
1997
Teatr
Wystawa „Tadeusz Kantor. Cricot 2. Fotografie Romano Martinisa”
Romano Martinis
Włochy
CK Zamek
Program główny
2003
Spotkania
SIMB or the Dance of Lion – parada
The Lions of Africa
Senegal
CK Zamek
Program główny
2003
Teatr, Taniec, Miasto, Muzyka
Selenauci (2003)
Teatr Biuro Podróży
Polska
Stara Rzeźnia
Program główny
2003
Teatr
Rękopis Alfonsa van Worden
Teatr Biuro Podróży
Polska
Stara Rzeźnia
Program główny
2003
Teatr
Carmen Funebre (2003)
Teatr Biuro Podróży
Polska
Stara Rzeźnia
Program główny
2003
Teatr
...a ja tańczę
Polski Teatr Tańca
Polska
Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki
Program główny, Premiery
2003
Teatr, Taniec
Gotham prj.
Polski Teatr Tańca
Polska
Teatr Cogitatur
Polska
CK Zamek
Program główny
2003
Teatr
Verosimile
Thomas Hauter
Belgia
ZOO
Belgia
Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki
Program główny
2003
Teatr, Taniec
Wasserwerke
Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki
Program główny
2003
Teatr, Taniec
Fremd
Alarm! Theater
Niemcy
Jezioro Malta
Program główny
2003
Teatr, Taniec
7 Dust Show
Conservas
Hiszpania
CK Zamek
Program główny
2003
Teatr
Kroniki – obyczaj lamentacyjny
Teatr Pieśń Kozła
Polska
Ośrodek Teatralny UAM Maski
Program główny
2003
Teatr
Kronika zapowiedzianej śmierci
Teatr Wielki w Poznaniu
Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki
Program główny
2003
Teatr
Terroryzm
Teatr Polski w Poznaniu
Polska
Teatr Polski
Poznań na Malcie
2003
Teatr
Roberto Zucco
Teatr Polski w Poznaniu
Polska
Teatr Polski
Poznań na Malcie
2003
Teatr
Tory
Teatr Polski w Poznaniu
Polska
Teatr Polski
Poznań na Malcie
2003
Teatr
Martwa królewna
Teatr Polski w Poznaniu
Polska
Teatr Polski
Poznań na Malcie
2003
Teatr
Emigranci
Teatr Mały
Osiedlowy Dom Kultury Pod Lipami
Poznań na Malcie
2003
Teatr
Zima pod stołem
Teatr Mały
Dom Kultury Dąbrówka
Poznań na Malcie
2003
Teatr
Obfitość
Teatr COSmino
Wielkia Brytania
Ośrodek Teatralny UAM Maski
Poznań na Malcie
2003
Teatr
Koncert „Gulasz z serc”
Reportaż
Polska
Blue Note Poznań Jazz Club
Poznań na Malcie
2003
Muzyka
Medea, moja sympatia
Studio Teatralne Próby
Polska
CK Zamek
Poznań na Malcie
2003
Teatr, Muzyka
Akcja „Przewietrzanie”
Radykalna Frakcja Medialna Mazut
Polska
CK Zamek
Poznań na Malcie
2003
Teatr
Vibrant Desire
Eksperymentalny Teatr Operowy
Polska
CK Zamek
Poznań na Malcie
2003
Teatr
Czystość
Teatr Karton
Polska
Aleja Niepodległości
Malta OFF
2003
Teatr
Atlantikon
Grupa Muflasz
Polska
CK Zamek
Malta OFF
2003
Teatr
Maquina infernal
Grupa Teatralna Bez Ziemi
Polska
CK Zamek
Malta OFF
2003
Teatr
To nie ja
Teatr S
Polska
CK Zamek
Malta OFF
2003
Teatr
Fiesta
Lviv Theatre Voskresinnia
Ukraina
CK Zamek
Malta OFF
2003
Teatr
Szkocki pacjent
Teatr Pod Metrem
Polska
Klub Czarna Owca
Malta OFF
2003
Teatr
Wschodzenie
Cieszyńskie Studio Teatralne
Polska
CK Zamek
Malta OFF
2003
Teatr
Zabawa
Teatr Brama
CK Zamek
Malta OFF
2003
Teatr
Tsunami
Teatr Edwarda Gramonta TERMINUS A QUO
Polska
Centrum Handlowe M1
Malta OFF
2003
Teatr
Piaskownica
Studio Teatralne Próby
Polska
CK Zamek
Malta OFF
2003
Teatr
Europolis
Teatr Nie Teraz
Polska
CK Zamek
Malta OFF
2003
Teatr
The Green Gosling Theatre
The Old Town Theare of Vilnius
Litwa
Zbąszyń
Malta OFF
2003
Teatr, Sztuki wizualne
Jurij Gagarin In Memoriam
The Old Town Theare of Vilnius
Litwa
Centrum Handlowe M1
Malta OFF
2003
Teatr
Venetian Gondola
The Old Town Theare of Vilnius
Litwa
Stary Rynek
Malta OFF
2003
Teatr, Muzyka
Apokalipsa
Teatr A
Polska
CK Zamek
Malta OFF
2003
Teatr, Taniec, Muzyka
Rozhowory
Teatr Plastyczny Makata
Jezioro Malta
Malta OFF
2019
Teatr
Historya o ostrzu i winie czerwonym
Teatr Bom-Baż
Polska
CK Zamek
Malta OFF
2003
Teatr
Podziemia pewnego miasta
Fraktale
Polska
CSW Inner Spaces
Malta OFF
2003
Teatr
Przemienienie
Teatr Stajnia Pegaza
Polska
CK Zamek
Malta OFF
2003
Teatr
A Man and a Woman
Lulu's Livin Room
Wielkia Brytania
Collegium da Vinci
Malta OFF
2003
Teatr
O stale obecnych...
Teatr Małych Form
Polska
CK Zamek
Malta OFF
2003
Teatr
Błyski, rozbłyski na lewą stopę
Teatr Wiem Kiedy Nie Mogę
CK Zamek
Malta OFF
2003
Teatr
O jaju
Studio Old-Mobil
Polska
Stary Rynek
Malta OFF
2003
Teatr
TUNKUL Indigenous, Mexican Music and Dance Group
TUNKUL Indigenous Mexican Music and Dance Group
Meksyk
Jezioro Malta
Malta OFF
2003
Muzyka
Barboni
Compagnia Pippo Delbono
Włochy
Teatro Nuovo
Włochy
Stary Rynek
Program główny
1998
Teatr
Niech żyje Punch
Białostocki Teatr Lalek
Polska
Stary Rynek
Program główny
1998
Teatr
Nanaqui
El Teatro del Silencio
Chile
Jezioro Malta
Program główny
1998
Teatr
Obchody Dnia Patronów Miasta
Asocjacja Kółka Graniastego
Polska
Plac Mickiewicza
Program główny
1998
Teatr
A Square of Equality
Frank Liefooghe
Belgia
Plac Wolności
Program główny
1998
Teatr, Działania performatywne, Miasto
Le Cinématophone
Compagnie Oposito
Francja
Jezioro Malta
Program główny
1998
Teatr
Rytm i emocja
Elżbieta Chojnacka
Polska
Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki
Program główny
1998
Muzyka
Transoceanik Maltański
Jezioro Malta
Program główny
1998
Muzyka
Koncert jubileuszowy
Polski Teatr Tańca
Polska
Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki
Program główny
1998
Muzyka
Lazurd
Senza Tempo
Hiszpania
Jezioro Malta
Program główny
1998
Teatr
Koncert Jana A. P. Kaczmarka
Jan A.P. Kaczmarek
Polska
Jezioro Malta
Program główny
1998
Muzyka
Judasze (1998)
Teatr Strefa Ciszy
Polska
Stary Rynek
Poznań na Malcie
1998
Teatr
Misja
Teatr Strefa Ciszy
Polska
Góra Przemysła
Poznań na Malcie
1998
Teatr
Sybilla. Pielgrzym
Stowarzyszenie Teatralne Antrakt
Collegium Altum UE
Poznań na Malcie
1998
Teatr
Maszyna do liczenia
Teatr Nowy
Teatr Nowy
Poznań na Malcie
1998
Teatr
La Boheme
Teatr Obok
Polska
Międzynarodowe Centrum Sztuki
Poznań na Malcie
1998
Teatr
Plastikowe dusze
Teatr Karuzela
Polska
CK Zamek
Malta OFF
1998
Teatr
La vita é solo un’ombra... che pasa sulla terra
Aenigma
Włochy
CK Zamek
Malta OFF
1998
Teatr
N.O.F.4
Aenigma
Włochy
Malta OFF
1998
Teatr
Panna Julia
Akademia Sztuk Wizualnych
Polska
Teatr Polski
Malta OFF
1998
Teatr
Intymne życie Kopciuszka
Eksperymentalny Teatr Operowy
Polska
Dom Bretanii
Malta OFF
1998
Teatr
Inwazja
Grupa Teatralna Dokąd
Polska
Stary Rynek
Malta OFF
1998
Teatr
4.15 do Afryki
Homo Exoticus
Polska
Kolejka Maltanka
Malta OFF
1998
Teatr
dtop@po.top.pl
Jedynka na d.e.s.k.i.
Polska
CK Zamek
Malta OFF
1998
Teatr
Bejutiful
Jonna Theatre
Belgia
Jezioro Malta
Malta OFF
1998
Teatr
bez tytułu
Komuna Otwock
Polska
Plac Wolności
Malta OFF
1998
Teatr
Happiness Is a Warm Gun
Lux Flux
Austria
Saira Blanche Theatre
Rosja
CK Zamek
Malta OFF
1998
Teatr
Theatrum anatomicum
Subtheater
Holandia
Teatr Ósmego Dnia
Malta OFF
1998
Teatr
Mam nadzieję, dopóki oddycham
Teatr Alternatywa Alberta
Polska
CK Zamek
Malta OFF
1998
Teatr
Tak. To. Tu
Teatr Cinema
Polska
CK Zamek
Malta OFF
1998
Teatr
The Sieć
Teatr im. Alberta Tison
Polska
Teatr Ósmego Dnia
Malta OFF
1998
Teatr
Pożegnania
Teatr im. Alberta Tison
Polska
Ulica Masztalarska
Malta OFF
1998
Teatr
Pielgrzym
Teatr im. Róży Van Der Blaast
Polska
CK Zamek
Malta OFF
1998
Teatr
Faust (1998)
Teatr Jednego Wiersza
Polska
CK Zamek
Malta OFF
1998
Teatr
Plastikowe dusze
Teatr Karuzela
Polska
CK Zamek
Malta OFF
1998
Teatr
Konopielka
Teatr Korez
Polska
CK Zamek
Malta OFF
1998
Teatr
Gwoli jakiejś tajemnicy
Teatr Kreatury
Polska
CK Zamek
Malta OFF
1998
Teatr
Małe jest piękne
Teatr Malutki
Polska
Jezioro Malta
Malta OFF
1998
Teatr
Przebudzenie (1998)
Teatr Plastyczny Makata
CK Zamek
Malta OFF
1998
Teatr
Ulica żywych i umarłych
Teatr Stacja Szamocin
Polska
CK Zamek
Malta OFF
1998
Teatr
Miniatura
Teatr Wirtualny
Polska
CK Zamek
Malta OFF
1998
Teatr
Opowiedz mi tę historię jeszcze raz
Teatr Za Horyzontem
Polska
CK Zamek
Malta OFF
1998
Teatr
Gdańsk przez wieki
Teatr Znak
Polska
Stary Rynek
Malta OFF
1998
Teatr
Go!
Terminus a Quo
Polska
Stary Rynek
Malta OFF
1998
Teatr
Fotografia
Trzeci Teatr w Drodze
Polska
CK Zamek
Malta OFF
1998
Teatr
Driver
Teatr Usta Usta
Polska
Stary Browar
Program główny, Premiery
2004
Teatr
Ambroży
Teatr Usta Usta
Polska
CSW Inner Spaces
Program główny, Premiery
2004
Teatr
Słownik sytuacji
Teatr Cinema
Polska
CK Zamek
Program główny
2004
Teatr
wystawa „Pejzaże – malarskie notatki z zapamiętania, z wrażenia, z wyobraźni
Bohdan Kaczmarek
Polska
CK Zamek
Program główny
2004
Spotkania
Bash
TR Warszawa
Polska
Stara Rzeźnia
Program główny
2004
Teatr
Sny
TR Warszawa
Polska
Klub Negatiff
Program główny
2004
Teatr
Zaryzykuj wszystko
TR Warszawa
Polska
Stara Rzeźnia
Program główny
2004
Teatr
Zima
TR Warszawa
Polska
Poznańskie Centrum Finansowe
Program główny
2004
Teatr
Tlen
TR Warszawa
Polska
Stara Rzeźnia
Program główny
2004
Teatr
Electronic City
TR Warszawa
Polska
Poznańskie Centrum Finansowe
Program główny
2004
Teatr
Genocide
Shalom Neuman
Stany Zjednoczone
Galeria Miejska Arsenał
Program główny
2004
Sztuki wizualne
Notebooks / 5 Solos / Secrets of the Paving Stones
Battery Dance Company
Stany Zjednoczone
CK Zamek
Program główny
2004
Teatr, Taniec
Eclipse
The Lunatics
Holandia
Jezioro Malta
Program główny
2004
Teatr
Droga żywiecka
Cieszyńskie Studio Teatralne
Polska
Teatr Ósmego Dnia
Program główny
2004
Teatr
Atokata
MMAC
Japonia
Galeria Miejska Arsenał
Program główny
2004
Teatr
Près du coeur
Grupa Teatralna Domu Bretanii
Polska
VI Liceum Ogólnokształcące im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu
Poznań na Malcie
2004
Teatr
Akcja szarych klownów
Asocjacja Kółka Graniastego
Polska
Stary Rynek
Poznań na Malcie
2004
Teatr
Emigranci
Teatr Mały
CK Zamek
Poznań na Malcie
2004
Teatr
Prezydentki
Teatr Mały
Klub Pod Minogą
Poznań na Malcie
2004
Teatr
Pogady
Reportaż
Polska
Blue Note Poznań Jazz Club
Poznań na Malcie
2004
Muzyka
Selenauci (2004)
Teatr Biuro Podróży
Polska
Stara Rzeźnia
Poznań na Malcie
2004
Teatr
Lekcja (2004)
Waldemar Szczepaniak
Polska
Alicja Szrajer
Polska
Teatr Polski
Poznań na Malcie
2004
Teatr
Raj
Teatr Ekspozycja
Polska
Klub Piwnica 21
Poznań na Malcie
2004
Teatr
Serce boksera
Premiery, Poznań na Malcie
2004
Teatr
Itaka, Antygona i Koń Trojański
Teatr Ezopy
Polska
Jezioro Malta
Malta OFF, Premiery
2004
Teatr
ONA i ON i to co ich kręci
Teatr Tańca Zakręconego
Polska
CK Zamek
Malta OFF
2004
Teatr, Taniec
Disarming America
Marge and George
Stany Zjednoczone
CK Zamek
Malta OFF
2004
Teatr
Dyskretne układy dynamiczne
Teatr Stajnia Pegaza
Polska
CK Zamek
Malta OFF
2004
Teatr
The Philosopher Fox
East River Commedia
Stany Zjednoczone
Stary Browar
Malta OFF
2004
Teatr
Sprzedam dom, w którym już nie chcę mieszkać
Grupa Teatralna Bez Ziemi
Polska
CK Zamek
Malta OFF
2004
Teatr
Prorok
Teatr from Poland
Polska
Stary Rynek
Malta OFF
2004
Teatr
Wchodzenie
Grupa Teatralna Prefabrykaty
Polska
Park Cytadela
Malta OFF
2004
Teatr
Gaz
Akcja Zygmuntowa
Polska
CK Zamek
Malta OFF
2004
Teatr
Przekleństwo
Teatr Brama
CK Zamek
Malta OFF
2004
Teatr
Don Prosper O de la Belgica
Jonna Theatre
Belgia
Jezioro Malta
Malta OFF
2004
Teatr
Tlen
Teatr Piwnica przy Krypcie
Polska
Klub Negatiff
Malta OFF
2004
Teatr, Muzyka
O jaju
Studio Old-Mobil
Polska
Stary Rynek
Malta OFF
2004
Teatr
Whatever you wish
Towarzystwo Gimnastyczne
Polska
CK Zamek
Malta OFF
2004
Teatr
Showtime
Teatr Solo
Polska
Jezioro Malta
Malta OFF
2004
Teatr
Wieje i rozwiewa
Sebastian Pawlak
Polska
Klub Negatiff
Malta OFF
2004
Teatr, Muzyka
Jesień Witkacego
Teatr U Przyjaciół
Polska
Teatr U Przyjaciół
Malta OFF
2004
Teatr
Portiernia
Teatr Ósmego Dnia
Polska
Teatr Ósmego Dnia
Program główny
2005
Teatr
Kilka błyskotliwych spostrzeżeń
Dada Von Bzdülöw
Polska
Stary Browar
Program główny
2005
Teatr
We are all Marlene Dietrich FOR
Emil Hvratin
Słowenia
Iceland Dance Company
Islandia
Erna Omarsdottir
Islandia
Teatr Viva
Program główny
2005
Teatr
Moment
Magdalena Reiter
Polska
Teatr Viva
Program główny
2005
Teatr, Taniec
Tezeusz w labiryncie
Stowarzyszenie Teatralne CHOREA
Polska
CK Zamek
Program główny
2005
Teatr
Jubileusz 40-lecia pracy artystycznej Lecha Raczaka: „Plac Wolności”
Lech Raczak
Polska
Teatr im. H. Modrzejewskiej w Legnicy
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Program główny, Premiery
2005
Teatr
Cosi Fan Tutte
Teatr Wielki w Poznaniu
Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki
Program główny, Premiery
2005
Teatr, Muzyka
The Garden of History
Ensemble MW2
Polska
Stara Rzeźnia
Program główny
2005
Teatr, Muzyka
Odlot II
Teatr Ognia i Papieru
Polska
Jezioro Malta
Program główny
2005
Teatr
Time Out
Antagon TheaterAKTion
Niemcy
CK Zamek
Program główny
2005
Teatr
Projekt Alicja 0-700 188 188
Teatr Usta Usta
Polska
Program główny, Premiery
2005
Działania performatywne
Zwał
Teatr Narodowy w Warszawie
Teatr Polski
Poznań na Malcie
2005
Teatr
Biesy
Teatr Narodowy w Warszawie
Teatr Polski
Poznań na Malcie
2005
Teatr
Opowieści argentyńskie
Teatr Narodowy w Warszawie
Teatr Polski
Poznań na Malcie
2005
Teatr
Zwyczajne szaleństwa
Teatr Narodowy w Warszawie
Polski Teatr Tańca
Poznań na Malcie
2005
Teatr
Stary Franka Hernera
Teatr Narodowy w Warszawie
Teatr Polski
Poznań na Malcie
2005
Teatr
Och, szczęście
Platforma Artystyczna O.B.O.R.A.
Platforma Artystyczna O.B.O.R.A
Poznań na Malcie
2005
Teatr
Ławeczka
Platforma Artystyczna O.B.O.R.A.
Platforma Artystyczna O.B.O.R.A
Poznań na Malcie
2005
Teatr
Zemsta czerwonych bucików
Platforma Artystyczna O.B.O.R.A.
Platforma Artystyczna O.B.O.R.A
Poznań na Malcie
2005
Teatr
Jacek Hałas Dom Tańca Poznań „Yurta – noc opowiadaczy”
Platforma Artystyczna O.B.O.R.A.
Wielkopolska Zagroda
Poznań na Malcie
2005
Teatr
Teatr Cinema „Kabaret Olbrzymów”
Platforma Artystyczna O.B.O.R.A
Poznań na Malcie
2005
Teatr
Łatwe umieranie (2005)
Lech Raczak
Polska
CK Zamek
Poznań na Malcie
2005
Teatr
Echo
Studio Teatralne BLUM
Polska
Teatr Animacji
Poznań na Malcie
2005
Teatr
De(ath)filada
Teatr Ekspozycja
Polska
Klub Piwnica 21
Poznań na Malcie
2005
Teatr
The Total Luxury
Eksperymentalny Teatr Operowy
Polska
CK Zamek
Poznań na Malcie
2005
Teatr
Podziemia pewnego miasta – Labirynt
Fraktale
Polska
If Museum Inner Spaces
Poznań na Malcie
2005
Teatr
Jeśli kochasz – zabij
Polski Teatr Tańca
Polska
Polski Teatr Tańca
Poznań na Malcie
2005
Teatr, Taniec
Transss... nieprawdziwe zdarzenie progresywne
Polski Teatr Tańca
Polska
Stary Browar
Poznań na Malcie
2005
Teatr
Cadillac (2005)
Teatr Usta Usta
Polska
CK Zamek
Poznań na Malcie
2005
Teatr
Wstęp do kontrastów
Teatr Tańca Zakręconego
Polska
CK Zamek
Poznań na Malcie
2005
Teatr, Taniec
Kreskówka
Pan Pan Theatre
Irlandia
Teatr Ósmego Dnia
Program główny
1999
Teatr
Cagliostro
Arca Teatro
Włochy
CK Zamek
Program główny
1999
Teatr
Koncert Orkiestry Wielkich Bębnów Uado Taraban
Orkiestra Wielkich Bębnów Uado Taraban
Polska
CK Zamek
Program główny
1999
Muzyka
Koncert maszyn
Teatr U Przyjaciół
Polska
Teatr U Przyjaciół
Malta OFF
2005
Teatr
Last Chance Café
Mademoiselle Bottleshot
Australia
Jezioro Malta
Malta OFF
2005
Teatr
Super-market
Studio Teatralne Bagti
Polska
Jezioro Malta
Malta OFF
2005
Teatr
Via Sacra
Plastyczny Teatr Symbolu Romana Roka
Polska
Fara Poznańska
Malta OFF
2005
Teatr
Pamiętnik wariata
Monika Dobrowlańska
Niemcy, Polska
Anatolij Kot
Białoruś
CK Zamek
Malta OFF
2005
Teatr
Blue
Hand2Mouth Theatre
Stany Zjednoczone
Teatr Stacja Szamocin
Polska
CK Zamek
Malta OFF
2005
Teatr
Bądź mi opoką
Gdańskie Stypendium Teatralne
Polska
CK Zamek
Malta OFF
2005
Teatr
Żywiołowy spektakl uliczny
Pracownia Twórcza Magazyn
Polska
Stary Rynek
Malta OFF
2005
Teatr, Sztuki wizualne
Świat fantazji
Teatr Cocktail
Polska
Stary Rynek
Malta OFF
2005
Teatr
Insexxx
Jonna Theatre
Belgia
Jezioro Malta
Malta OFF
2005
Teatr, Taniec, Muzyka
Bejutiful
Jonna Theatre
Belgia
Jezioro Malta
Malta OFF
2005
Teatr
Przezrocza
Fraktale
Polska
Stara Rzeźnia
Malta OFF
2005
Teatr
The Midsummer Night’s Dream
Dodona Theatre
Kosowo
Jezioro Malta
Malta OFF
2005
Teatr, Muzyka, Sztuki wizualne
Hofmamania
Teatr Jeleniogórski Scena Animacji im. C. K. Norwida
Polska
Jezioro Malta
Malta OFF
2005
Teatr
Legendy zamku Chojnik
Teatr Jeleniogórski Scena Animacji im. C. K. Norwida
Polska
Jezioro Malta
Malta OFF
2005
Teatr
Rybociąg przyjaźni
Centrala Rybna
Polska
Stary Rynek
Malta OFF
2005
Działania performatywne, Miasto
Odsłonięcie tablicy pamiątkowej
Piotr Barłóg
Polska
Centrala Rybna
Polska
Krzysztof Urban
Polska
Stary Rynek
Malta OFF
2005
Działania performatywne
Ballada o mężczyźnie
Teatr Emocji i Wyobraźni
Polska
CK Zamek
Malta OFF
2005
Teatr
Raidho Ben Wunjo
Te'art.Kam
Polska
Jezioro Malta
Malta OFF
2005
Teatr
Wesele (2005)
Teatr Plastyczny Makata
Stary Rynek
Malta OFF
2005
Teatr
Wystawa projektów sztuki teatralnej Jerzego Gurawskiego
CK Zamek
Imprezy Towarzyszące
2000
Spotkania
Buena Vista Social Club
Kino Malta
Imprezy Towarzyszące
2000
Film
Historyczne pieśni Kozaków Zaporoskich
Ostap Kindraczuk
Ukraina
Jezioro Malta
Imprezy Towarzyszące
2000
Muzyka
Galeria Fotografii „Schron” wystawa fotografii „Fragmenty”
Stary Rynek
Imprezy Towarzyszące
2001
Sztuki wizualne
„Sfera Szeptów”
Alchemik
Polska
Blue Note Poznań Jazz Club
Imprezy Towarzyszące
2001
Muzyka
„Tomgonalia, czyli opowieść o tańcu, który jest solą na rany duszy”
Trio Taklamakan
Polska
Klub Czarna Owca
Imprezy Towarzyszące
2001
Muzyka
Międzynarodowa Wystawa Multimedialna „Stygmaty”
Stary Browar
Imprezy Towarzyszące
2001
Wystawa „Mowa ciała”
Bartosz Muszyński
Polska
Teatr Nowy
Imprezy Towarzyszące
2002
Sztuki wizualne
Koncert Larry Koonse Quartet
Larry Koonse Quartet
Polska, Stany Zjednoczone
Blue Note Poznań Jazz Club
Imprezy Towarzyszące
2002
Muzyka
Koncert Spirituals & Gospel Quartet
Spirituals & Gospel Quartet
Polska
Blue Note Poznań Jazz Club
Imprezy Towarzyszące
2002
Muzyka
Wystawa fotografii „MALTA 1991-2000”
Plac Mickiewicza
Imprezy Towarzyszące
2003
Sztuki wizualne
Wystawa „Balladyna według Kantora”
CK Zamek
Imprezy Towarzyszące
2003
Sztuki wizualne
Wystawa „Butoh – królestwo poezji ciała”
Maciej Rusinek
Polska
CK Zamek
Imprezy Towarzyszące
2003
Sztuki wizualne
Wystawa „Teatr w grafice”
Ośrodek Teatralny UAM Maski
Imprezy Towarzyszące
2003
Sztuki wizualne
Promocja książki „Więcej niż taniec. Rozmowy z Ewą Wycichowską”
Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki
Imprezy Towarzyszące
2003
Spotkania
Warriors Party
Capoeira Artes das Gerais
Polska
Orkiestra Bębnów Jembe Fola
Polska
Refugees Sound System
Klub 69
Imprezy Towarzyszące
2003
Muzyka
Parada Orkiestry Bębnów Jembe Fola „Orange Fiesta”
Orkiestra Bębnów Jembe Fola
Polska
Jezioro Malta
Imprezy Towarzyszące
2003
Miasto, Muzyka
Spotkanie i promocja książki Waldemara „Majora” Frydrycha „Żywoty Mężów Pomarańczowych”
CK Zamek
Imprezy Towarzyszące
2003
Spotkania
Projekcja filmów o Scenie Plastycznej KUL
CK Zamek
Imprezy Towarzyszące
2003
Film
Festiwal sztuki Japońskiej ART AMALGAM – MADE IN JAPAN
CSW Inner Spaces
Imprezy Towarzyszące
2003
Otwarcie fontanny im. E. Raczyńskiego – pierwszej pływającej fontanny w Polsce
Jezioro Malta
Imprezy Towarzyszące
2003
Miasto
Koncert Orkiestry Bębnów Jembe Fola & Capoeira Artes das Gerais
Capoeira Artes das Gerais
Polska
Orkiestra Bębnów Jembe Fola
Polska
Blue Note Poznań Jazz Club
Imprezy Towarzyszące
2004
Muzyka
Przegląd filmów z muzyką Alberta Iglesiasa
Kino Malta
Imprezy Towarzyszące
2004
Film
Wystawa Klubu Negatiff i Digitouch Galery „Twarze – maski Malty”
Klub Negatiff
Imprezy Towarzyszące
2004
Sztuki wizualne
Przebudzenie CRT
Grupa Wizyjna Dżak Nikolson
Stowarzyszenie Dom Trzeźwości w Poznaniu
Imprezy Towarzyszące
2004
Teatr
Café Theatre „Nowa fala w starym ścieku”
Paweł Stopa
Polska
CK Zamek
Imprezy Towarzyszące
2004
Działania performatywne
Muzyka przerażająca, potargana i inne wesołe piosenki
Targanescu
Polska
CK Zamek
Imprezy Towarzyszące
2004
Muzyka
Koncert GigoloNight.04
Christopher Just
Austria
CK Zamek
Imprezy Towarzyszące
2004
Muzyka
Plaża
Platforma Artystyczna O.B.O.R.A.
Aleksander Gelman
Rosja
Wielkopolska Zagroda
Imprezy Towarzyszące
2004
Teatr
Wystawa prac Aleksandry Chaberek „Oczyszczenie” oraz „Trepanacja”
Aleksandra Chaberek
Polska
Stary Rynek
Imprezy Towarzyszące
2005
Sztuki wizualne
Wystawa „gentlemen’s story club” oraz „Monidła” malarsko-polaroidowa akcja Marka Firka
CK Zamek
Imprezy Towarzyszące
2005
Sztuki wizualne
Przegląd filmów z muzyką Philipa Glassa
Kino Malta
Imprezy Towarzyszące
2005
Film
King Cross Dzieciom na Malcie „Wietrzenie głów” i wystawa „Parada śmiesznych czapek”
King Cross Marcelin
Imprezy Towarzyszące
2005
Spotkania, Sztuki wizualne
Koncert Lecha Janerki
Lech Janerka
Polska
CK Zamek
Imprezy Towarzyszące
2005
Muzyka
Koncert Snowmen
Snowman
Polska
Stara Rzeźnia
Imprezy Towarzyszące
2005
Muzyka
Koncert Michael Players Band
Michael Players Band
Stany Zjednoczone
Stara Rzeźnia
Imprezy Towarzyszące
2005
Muzyka
Wystawa zabytkowych aut „100 lat tworzenia samochodów”
Jezioro Malta
Imprezy Towarzyszące
2005
Spotkania
Bejutiful
Jonna Theatre
Belgia
Kórnik
Imprezy Towarzyszące
2005
Teatr
Insexxx
Jonna Theatre
Belgia
Kórnik
Imprezy Towarzyszące
2005
Teatr
Red Chocolate
Enano Free Artist
Portugalia
Kórnik
Imprezy Towarzyszące
2005
Teatr
Legendy Zamku Chojnik
Teatr Jeleniogórski Scena Animacji im. C. K. Norwida
Polska
Kórnik
Imprezy Towarzyszące
2005
Teatr
Made in Poland
Teatr im. H. Modrzejewskiej w Legnicy
Jarocin
Imprezy Towarzyszące
2005
Teatr
Arka (2005)
Teatr Ósmego Dnia
Polska
Jarocin
Imprezy Towarzyszące
2005
Teatr
Świat fantazji
Teatr Cocktail
Polska
Swarzędz
Imprezy Towarzyszące
2005
Teatr
Spotkania czasopisma „PRÓBA. Nieregularnik Teatralny”
Stara Rzeźnia
Imprezy Towarzyszące
2005
Spotkania
Spotkanie z Philipem Glassem i Godfreyem Reggio, prowadzenie: Jan A. P. Kaczmarek
Instytut Zachodni im. Zygmunta Wojciechowskiego
Imprezy Towarzyszące
2005
Spotkania
W samo południe
Trupa Resztki z pospolitego ruszenia
Polska
Stary Rynek
Program główny
1999
Teatr
Deklaracja
Komuna Otwock
Polska
CK Zamek
Program główny
1999
Teatr
Kir
Scena Plastyczna KUL
Polska
CK Zamek
Program główny
1999
Teatr
Jasiek
Andrzej Maleszka
Polska
Teatr Animacji
Program główny, Premiery
1999
Teatr
Going Steady
Polski Teatr Tańca
Polska
Teatr Polski
Poznań na Malcie
1999
Taniec
W drodze do...
Polski Teatr Tańca
Polska
Teatr Polski
Poznań na Malcie
1999
Taniec
Pięciu Szkotów i jeden jeleń
Polski Teatr Tańca
Polska
Teatr Polski
Poznań na Malcie
1999
Taniec
Konfederacja barska po Kowalsku
Jacek Kowalski
Polska
Zespół Monogramista JK
Polska
Góra Przemysła
Poznań na Malcie
1999
Muzyka
Tańczą same - kompozycja chaotyczna
Biuro Poszukiwań Teatralnych
Polska
Ośrodek Teatralny UAM Maski
Poznań na Malcie
1999
Teatr
Ziemia Niczyja
Teatr Ósmego Dnia
Polska
Teatr Ósmego Dnia
Poznań na Malcie
1999
Teatr
Świat i już
Ogólnopolski Ośrodek Sztuki dla Dzieci i Młodzieży
Polska
CK Zamek
Poznań na Malcie
1999
Teatr
Peepshow. Życiorys fikcyjny
Teatr III
Polska
Ośrodek Teatralny UAM Maski
Poznań na Malcie
1999
Teatr
Fragmenty
Formacja Teatralna Labar
Bułgaria
CK Zamek
Malta OFF
1999
Teatr
Rycerz Andrzej
Akademia Sztuk Wizualnych
Polska
Stary Rynek
Malta OFF
1999
Teatr
Czechow - próby
Akademia Sztuk Wizualnych
Polska
Jezioro Malta
Malta OFF
1999
Teatr
Tańce śmierci
Studio Teatralne Bagti
Polska
CK Zamek
Malta OFF
1999
Teatr
Biochemical
Biogrupa
Polska
CK Zamek
Malta OFF
1999
Teatr
Brzask
Biuro Usług Dramatycznych
CK Zamek
Malta OFF
1999
Teatr
Koriolan
Teatr im. H. Modrzejewskiej w Legnicy
Fort VIII
Malta OFF
1999
Teatr
Manhattan Blues
Jerzy Dębina
Polska
CK Zamek
Malta OFF
1999
Teatr, Muzyka
Alterations
Eksperymentalny Teatr Operowy
Polska
Muzeum Narodowe
Malta OFF
1999
Teatr
Trzy życia Salvadora Dali
Grupa Plastyczna Pławna 9
Polska
Jezioro Malta
Malta OFF
1999
Teatr
Samba
Jedynka na d.e.s.k.i.
Polska
Ulica Paderewskiego
Malta OFF
1999
Teatr
Masacrum
Kółko Tfo
Polska
Stary Rynek
Malta OFF
1999
Teatr
De sacrées Bobines
La Grosse Couture
Francja
Stary Rynek
Malta OFF
1999
Teatr
Le Métronome
Le Métronome Tabor Teatralny
Polska
Dziedziniec Szkoły Baletowej
Malta OFF
1999
Teatr
Suntrack
Malaga Boys Theatre
Polska
CK Zamek
Malta OFF
1999
Teatr
Coś się stanie
Neoscenic katapulta
Polska
CK Zamek
Malta OFF
1999
Teatr
Kupujcie holowizory
Neoscenic katapulta
Polska
CK Zamek
Malta OFF
1999
Teatr
Apocalypsis
Stowarzyszenie Artystyczne Teatr Ecce Homo
Polska
CK Zamek
Malta OFF
1999
Teatr
Szekspiriada
Teater Cizamo
Słowenia
Stary Rynek
Malta OFF
1999
Teatr
Wesołe jest imię Puszkina
Teatralne Przedsięwzięcie Dialog
Polska
CK Zamek
Malta OFF
1999
Teatr
Legendy zamku Chojnik. Epos rycerski niezwykle komiczny
Teatr Animacji
Polska
Stary Rynek
Malta OFF
1999
Teatr
Cień – scenariusz dla narkomana
Teatr Arka
Polska
CK Zamek
Malta OFF
1999
Teatr
To nie ja ciebie wybrałam
Teatr Ba…
Polska
CK Zamek
Malta OFF
1999
Teatr
Oskar i Ruth
Teatr Kriket
Polska
CK Zamek
Malta OFF
1999
Teatr
I znowu... szczęście zagości w naszym domu
Teatr Kwadrat
Polska
CK Zamek
Malta OFF
1999
Teatr
Życie Pi
Grupa Teatralna Bok
Polska
CK Zamek
Debiut
2006
Teatr
Pierwszy raz
Teatr Ekspozycja
Polska
Klub Piwnica 21
Program główny
2006
Teatr
W oczach Zachodu
Teatr Polski w Poznaniu
Polska
Teatr Polski
Program główny, Premiery
2006
Teatr
Twój, Twoja, Twoje
Teatr Polski w Poznaniu
Polska
Teatr Polski
Program główny
2006
Teatr
Hysterikon
Teatr Polski w Poznaniu
Polska
Teatr Polski
Program główny
2006
Teatr
Odwiedziny
Teatr Polski w Poznaniu
Polska
Teatr Polski
Program główny
2006
Teatr
Zemsta
Teatr Polski w Poznaniu
Polska
Teatr Polski
Program główny
2006
Teatr
Kobieta sprzed 24 lat
Teatr Polski w Poznaniu
Polska
Teatr Polski
Program główny
2006
Teatr
Ra Re
Teatr Porywacze Ciał
Polska
Teatr Ósmego Dnia
Program główny, Premiery
2006
Teatr
Kubuś czyli uległość
Studio Teatralne Próby
Polska
CK Zamek
Program główny
2006
Teatr
Letni dzień
Studio Teatralne Próby
Polska
CK Zamek
Program główny
2006
Teatr
Gwiazda
Studio Teatralne Próby
Polska
CK Zamek
Program główny
2006
Teatr
Lekcja (2006)
Studio Teatralne Próby
Polska
CK Zamek
Program główny
2006
Teatr
Czarowna noc wg Mrożka
Studio Teatralne Próby
Polska
CK Zamek
Program główny
2006
Teatr
Lacrimosa
Teatr Pieśń Kozła
Polska
Ośrodek Teatralny UAM Maski
Program główny
2006
Teatr
Axis Mundi
Plastyczny Teatr Symbolu Romana Roka
Polska
Jezioro Malta
Program główny
2006
Teatr
Gombro-typy. Ja, Bosonóg – w poszukiwaniu własnej formy
Przemysław Gąsiorowicz
Polska
Platforma Artystyczna O.B.O.R.A
Program główny, Premiery
2006
Teatr
Stacje
Jolanta Cynkutis
Polska
Khalid Tyabji
Indie
CK Zamek
Program główny
2006
Teatr
Przedwczesny pogrzeb
Teatr U Przyjaciół
Polska
Teatr U Przyjaciół
Program główny
2006
Teatr
Plac zabaw
Studio Teatralne Bagti
Polska
MDK nr 1
Program główny
2006
Teatr
Zamiatacze ulic
Teatr Stacja Szamocin
Polska
CK Zamek
Program główny
2006
Teatr
Sceny z życia ciała pedagogicznego
CK Zamek
Program główny
2006
Teatr
Raj Eskimosów [Audiencja III]
Janusz Andrzejewski
Polska
Izabella Tarasiuk
Polska
Platforma Artystyczna O.B.O.R.A
Program główny
2006
Teatr
Sexyfaces
Eksperymentalny Teatr Operowy
Polska
CK Zamek
Program główny
2006
Teatr
Da Vinci miał rację
Teatr IT
Polska
Scena Rozmaitości
Program główny
2006
Teatr
Street Comedy with Dreams and Illusions
Helix Theatre
Grecja
Jezioro Malta
Program główny
2006
Teatr
Obcojęzyczność
Towarzystwo Gimnastyczne
Polska
Stary Browar
Nowy Taniec na Malcie
2006
Teatr
Slam.in
Teatr Bretoncaffe
Polska
Stary Browar
Nowy Taniec na Malcie
2006
Teatr, Taniec, Muzyka
Produkt okoliczności / spektakl – wykład
Xavier Le Roy
Francja
Stary Browar
Nowy Taniec na Malcie
2006
Taniec, Warsztaty
Performens on trial
Simone Aughterlony
Szwajcaria
Stary Browar
Nowy Taniec na Malcie
2006
Teatr, Działania performatywne
Aatt...enen...tionon
Association Edna
Boris Charmatz
Stary Browar
Nowy Taniec na Malcie
Teatr, Taniec
Granhøj Dance „Alinealone”
Alina Sánchez Rodriguez
Kuba
Stary Browar
Nowy Taniec na Malcie
2006
Taniec, Działania performatywne
Stop-Non-Stop
Polski Teatr Tańca
Polska
Scena Rozmaitości
Nowy Taniec na Malcie
2006
Teatr, Taniec
Short Cuts
Polski Teatr Tańca
Polska
Scena Rozmaitości
Nowy Taniec na Malcie
2006
Teatr, Taniec
Z zawiązanymi oczami
Polski Teatr Tańca
Polska
Stara Prochoffnia
Polska
Teatr Ósmego Dnia
Nowy Taniec na Malcie
2006
Teatr, Taniec
Orkiestra Jovica Ajdarevica
Orkiestra Jovica Ajdarevica
Serbia
Scena Rozmaitości
Muzyka na Malcie
2006
Muzyka
Projekt „Mocny człowiek”
Maleńczuk Tuta Rutkowski Super Trio
Polska
Scena Rozmaitości
Muzyka na Malcie
2006
Muzyka
Marionetka. Tribute to Judy Garland
Piotr Kałużny
Polska
Joanna Waluszko
Polska
Platforma Artystyczna O.B.O.R.A
Muzyka na Malcie
2006
Muzyka
Krochmalna 8
Teatr Piosenny Pod Pretekstem
Polska
CK Zamek
Muzyka na Malcie
2006
Muzyka
Astor Piazzola „Tangonalia”
Janusz Stolarski
Polska
Trio Taklamakan
Polska
Platforma Artystyczna O.B.O.R.A
Muzyka na Malcie
2006
Muzyka
Kobieta Tuwima, Przybory i innych
Dariusz Tarczewski
Polska
Joanna Waluszko
Polska
Platforma Artystyczna O.B.O.R.A
Muzyka na Malcie
2006
Muzyka
Taniec.doc: post modern dance
Don McDonagha
Stany Zjednoczone
Stary Browar
Varia
2006
Spotkania
III Wystawa polsko-angielska „OUT-OR?”
Ogród Chwaliszewo
Varia
Promocja książki „Strategie publiczne, strategie prywatne” pod red. Tomasza Platy
Stary Browar
Varia
2006
Spotkania
Ramajana
Teatr Bez Nazwy
Polska
Jezioro Malta
Varia
2006
Teatr
Parada
Ritmodelia
Polska
Stary Rynek
Varia
2006
Działania performatywne, Miasto, Muzyka
E
Mauna Kea
Słowacja
Stary Rynek
Varia
2006
Taniec, Działania performatywne
Alfabet
Janusz Marciniak
Polska
Ulica Wroniecka
Varia
2006
Działania performatywne
Street Comedy with Dreams and Illusions
Helix Theatre
Grecja
Konin
Program główny
2006
Teatr
Walk@ karnawału z postem (2006)
Polski Teatr Tańca
Polska
Konin
Program główny
2006
Teatr, Taniec
E
Mauna Kea
Słowacja
Nowy Tomyśl
Varia
2006
Taniec, Działania performatywne
Czysta blaga
Teatr Orfa
Polska
CK Zamek
Malta OFF
1999
Teatr
Jasne światło na końcu tunelu
Teatr Realistyczny
Polska
CK Zamek
Malta OFF
1999
Teatr
Malakogamia, czyli nieprzewidywalna rzadkość
Teatr Realistyczny
Polska
CK Zamek
Malta OFF
1999
Teatr
Uroczysko
Teatr Studio Mimu
Polska
Jezioro Malta
Malta OFF
1999
Teatr
Te rc et
Teatr TE-O-KA
Polska
Dziedziniec Szkoły Baletowej
Malta OFF
1999
Teatr
Go!
Terminus a Quo
Polska
Centrum Handlowe M1
Malta OFF
1999
Teatr
Wycinanka dla dwojga
Teatr Własny Stanisławiak
Polska
CK Zamek
Malta OFF
1999
Teatr
Gra grą o grę
Teatr Za Horyzontem
Polska
CK Zamek
Malta OFF
1999
Teatr
Nowa sztuka bałkańska – part III
Teatr Znak
Polska
Jezioro Malta
Malta OFF
1999
Teatr
Toporland
Unia Teatr Niemożliwy
Polska
CK Zamek
Malta OFF
1999
Teatr
Mewa (2007)
Teatr Polski w Poznaniu
Polska
Teatr Polski
Program główny
2007
Teatr
Dogrywka
Teatr Polski w Poznaniu
Polska
Teatr Polski
Program główny
2007
Teatr
Wyszedł z domu
Teatr Polski w Poznaniu
Polska
Teatr Polski
Program główny
2007
Teatr
Krawiec
Teatr Polski w Poznaniu
Polska
Teatr Polski
Program główny
2007
Teatr
Pasje i obsesje Teodora Astray
Teatr U Przyjaciół
Polska
Teatr U Przyjaciół
Program główny
2007
Teatr
Opowieści niesamowite – kryptyk
Teatr U Przyjaciół
Polska
Teatr U Przyjaciół
Program główny
2007
Teatr, Sztuki wizualne
Manna
Teatr Porywacze Ciał
Polska
Park Tysiąclecia
Program główny
2007
Teatr
OUN
Teatr Porywacze Ciał
Polska
CK Zamek
Program główny
2007
Teatr
Ewangelie dzieciństwa
Teatr ZAR
Polska
Stara Rzeźnia
Program główny
2007
Teatr
Witraże
Cókierek
Polska
Stara Rzeźnia
Program główny, Premiery
2007
Sztuki wizualne
Bóg Niżyński
Towarzystwo Wierszalin
Polska
Stara Rzeźnia
Program główny
2007
Teatr
Miłość Fredry
Korporacja Teatralna
Polska
Scena Rozmaitości
Program główny
2007
Teatr
Super Night Shot
Gob Squad
Niemcy, Wielkia Brytania
Collegium da Vinci
Program główny
2007
Teatr, Sztuki wizualne
Nauka Latania (2007)
Teatr Strefa Ciszy
Polska
Konin
Program główny
2007
Teatr
The Second Life of Hamlet Machine
Grupa Laokoona
Polska
Stary Browar
Nowe Sytuacje
2007
Teatr
Taniec.doc – prezentacja filmów autorstwa Yvonne Rainer oraz materiałów dotyczących jej pracy
Yvonne Rainer
Stany Zjednoczone
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2007
Film
Magyar Táncok
Eszter Salamon
Węgry
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2007
Teatr, Taniec
Solo Projekt 2007: „Jak wam się podobam?” / „SOLO.06” / „Teraz”
Dominika Knapik
Polska
Aleksandra Piotrowska
Konrad Szymański
Polska
Stary Browar
Nowy Taniec na Malcie
2007
Teatr, Taniec
One’s company, two’s a crowd
Philippe Blanchard
Francja
Gemma Higginbotham
Wielkia Brytania
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2007
Teatr, Taniec
Both sitting duet
Jonathan Burrows
Wielkia Brytania
Matteo Fargion
Wielkia Brytania
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2007
Taniec, Muzyka
The quiet dance / Speaking dance
Jonathan Burrows
Wielkia Brytania
Matteo Fargion
Wielkia Brytania
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2007
Taniec, Muzyka
Catastrophe Communication Combinatoria
Palle Dyrvall
Szwecja
Caroline Hainaut
Belgia
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2007
Teatr
Wystawa „Stopy współczesnych choreografów”
Willi Dorner
Austria
Lisa Rastl
Austria
Stary Browar
Nowy Taniec na Malcie
2007
Spotkania
Vertiges
Tony Gatlif
Francja
Jezioro Malta
Muzyka na Malcie
2007
Muzyka
Muchy (2007)
Muchy
Polska
Jezioro Malta
Muzyka na Malcie
2007
Muzyka
Lautari
Lautari
Polska
Jezioro Malta
Muzyka na Malcie
2007
Muzyka
Targanescu
Targanescu
Polska
Jezioro Malta
Muzyka na Malcie
2007
Muzyka
New Musette & Tango Quartet
New Musette Quartet
Polska
Jezioro Malta
Muzyka na Malcie
2007
Muzyka
Kumka Olik
Jezioro Malta
Muzyka na Malcie
2007
Muzyka
Koncert Snowman (2007)
Snowman
Polska
Jezioro Malta
Muzyka na Malcie
2007
Muzyka
Jojo Mayer & Nerve
Jojo Mayer
Szwajcaria
Nerve
Stany Zjednoczone
Jezioro Malta
Muzyka na Malcie
2007
Muzyka
Dj Stankoś & Mick-o-Why
DJ Stankoś
Polska
Mick-o-why
Polska
Jezioro Malta
Muzyka na Malcie
2007
Muzyka
Gadjo Dilo / Transylwania / Exils / Vengo
Tony Gatlif
Francja
Kino Muza
Imprezy Towarzyszące
2007
Film
Le Dernier Caravansérail (Odysea) / Tambours sur la Digue / 1789 / Moliere
Ariane Mnouchkine
Francja
Kino Muza
Imprezy Towarzyszące
2007
Film
Feel Like Going Home
Kino Muza
Imprezy Towarzyszące
2007
Film
Pamiętnik
Teatr U Przyjaciół
Polska
Teatr U Przyjaciół
Imprezy Towarzyszące
2007
Film
Statek Teatralny
Stadt-Spiel-Truppe
Niemcy
Studio Teatralne Próby
Polska
Ostrów Tumski
Varia
2007
Teatr
Terapia przez teatr dla dzieci i młodzieży
Klubokawiarnia Meskal
Varia
2007
Spotkania
Wystawa fotografii Wojciecha Barzewskiego
Plac Wolności
Varia
2007
Spotkania
Wierszalin
Klubokawiarnia Meskal
Varia
2007
Film, Spotkania
Pożegnanie z ogrodem Smoka
Varia
2007
Teatr
Archipelag Malta
Klubokawiarnia Meskal
Varia
2007
Spotkania
„Co to?”/ „Śpiewanki”/ „Pudełko”
Studio Teatralne BLUM
Polska
Park im. Henryka Wieniawskiego
Varia
2008
Teatr
Plumplumplumdzyńdzyńbum
Teatr Pod Parasolem
Polska
Varia
2008
Teatr
Tańczące wiolonczele
Teatr Atofri
Park im. Henryka Wieniawskiego
Varia
2008
Teatr
Układanka
Robert Jarosz
Polska
Park im. Henryka Wieniawskiego
Varia
2008
Teatr
Margot
Théâtre Dromesko
Francja
Park Moniuszki
Program główny
2008
Teatr, Muzyka
Frankenstein / A de-Monstration
The New World Performance Laboratory
Stany Zjednoczone
Ośrodek Teatralny UAM Maski
Program główny
2008
Teatr
Granica pętli
Prefabrykaty
Polska
Nowe Sytuacje
2008
Działania performatywne
Radioaktywni
Usta Usta Republika
Park Jana Pawła II
Program główny, Premiery
2008
Teatr, Działania performatywne
Solaris Electronic Opera
Karol Nepelski
Polska
Waldemar Raźniak
Polska
Concordia Design
Nowe Sytuacje
2008
Teatr, Muzyka
Kavkazkij priviet
Cieszyńskie Studio Teatralne
Polska
CK Zamek
Program główny
2008
Teatr
Czas Matek
Teatr Ósmego Dnia
Polska
Lasek Golęciński
Program główny
2008
Teatr
Gdy rozum śpi, budzą się demony / Bobok / Ferdydurke
Teatr Polski w Poznaniu
Polska
Teatr Polski
Program główny
2008
Teatr
Appendix
Teatr U Przyjaciół
Polska
Teatr U Przyjaciół
Program główny
2008
Teatr
Noc z Polskim Teatrem Tańca
Polski Teatr Tańca
Polska
Program główny
2008
Teatr, Taniec
Keret
Harakiri Farmers
Polska
Ulica Wroniecka
Nowe Sytuacje
2008
Teatr, Działania performatywne
Kosaara – artysta współczesny
Kosaara Group
Polska
Stary Browar
Nowe Sytuacje
2008
Teatr, Działania performatywne
While We Were Holding It Together
Ivana Müller
Holandia
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2008
Teatr
Randka w ciemno (2008)
Itay Bachrach
Izrael
Shlomi Bitton
Izrael
Daniel Davidovski
Izrael
Vered Dekel
Izrael
Alise Dor-Cohen
Izrael
Rafał Dziemidok
Polska
Shlomit Fundaminsky
Izrael
Aleksander Papierz
Polska
Abigail Rubin
Izrael
Haruld Rubin
Izrael
Dana Ruttenberg
Izrael
Tomer Sharabi
Izrael
Maya Stern
Izrael
Dominik Strycharski
Polska
Ilanit Tadmor
Izrael
Anita Wach
Polska
Nir Yaniv
Izrael
Arkadi Zaides
Izrael
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2008
Działania performatywne
Bleu.Remix
Yann Marussich
Szwajcaria
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2008
Teatr, Działania performatywne
Affected
Claire Croizé
Belgia
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2008
Teatr, Taniec
Concerto / Lili Handel
Ivo Dimchev
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2008
Teatr, Taniec, Działania performatywne
Solo Projekt 2008
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2008
Teatr, Taniec
Nic
Towarzystwo Gimnastyczne
Polska
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2008
Teatr, Taniec
Materac
Materac
Polska
Park im. J. H. Dąbrowskiego
Muzyka na Malcie
2008
Muzyka
Orchid
Orchid
Polska
Park im. J. H. Dąbrowskiego
Muzyka na Malcie
2008
Muzyka
Beats Friendly live
Beats Friendly
Polska
Park im. J. H. Dąbrowskiego
Muzyka na Malcie
2008
Muzyka
Variete
Variete
Polska
Park im. J. H. Dąbrowskiego
Muzyka na Malcie
2008
Muzyka
Joan As Police Woman
Joan As Police Woman
Stany Zjednoczone
Park im. J. H. Dąbrowskiego
Muzyka na Malcie
2008
Muzyka
Napszykłat
Napszykłat
Polska
Park im. J. H. Dąbrowskiego
Muzyka na Malcie
2008
Muzyka
Miloopa
Miloopa
Polska
Park im. J. H. Dąbrowskiego
Muzyka na Malcie
2008
Muzyka
Wieczorynka
Ula Kijak
Polska
Nowe Sytuacje
2008
Teatr
Łemko
Teatr im. H. Modrzejewskiej w Legnicy
Stara Rzeźnia
Program główny
2008
Teatr, Taniec, Muzyka
She – One / Media Story
Gustowska
Polska
Stara Rzeźnia
Program główny
2008
Salto mortale
Clipa Theatre
Izrael
Teatr Strefa Ciszy
Polska
Stara Rzeźnia
Program główny
2008
Teatr
Paraboles
Compagnie OFF
Francja
Program główny
2008
Teatr, Muzyka
H of D
Teatr Biuro Podróży
Polska
Most Przemysła
Program główny
2008
Teatr
Elvis Castello & The Imposters
Elvis Castello & The Imposters
Wielkia Brytania
Jezioro Malta
Muzyka na Malcie
2008
Muzyka
Widowiska kulturowe – od prototeatru do prognozy pogody
Stary Rynek
Imprezy Towarzyszące
2008
Spotkania
Ekologia teatru – „po nowe środowisko naturalne teatru”
Park Adama Mickiewicza
Imprezy Towarzyszące
2008
Spotkania
Ekologia polityczna – sytuacja performatywna w batalii ekologicznej
Most Cybiński
Imprezy Towarzyszące
2008
Spotkania
Miejskie dotleniacze – oazy
CK Zamek
Imprezy Towarzyszące
2008
Spotkania
Miejskie dotleniacze – utopie
Góra Przemysła
Imprezy Towarzyszące
2008
Spotkania
Czy sztuka może powstrzymać topnienie lodowców?
Plac Wolności
Imprezy Towarzyszące
2008
Spotkania
Performance Ecology
The New World Performance Laboratory
Stany Zjednoczone
Ośrodek Teatralny UAM Maski
Varia
2008
Warsztaty
Akcja Ekologiczna Warta
Varia
2008
Warsztaty
An Inconvenient Truth
Kino Muza
Imprezy Towarzyszące
2008
Film
The Wilde Blue Yonder / The White Diamond
Kino Muza
Imprezy Towarzyszące
2008
Film
Trylogia Qatsi
Kino Muza
Imprezy Towarzyszące
2008
Film
Aleksandria
Usta Usta Republika
Stadion Warty
Program główny, Premiery
2009
Teatr
Rabin Maharal i Golem
Asocjacja 2006
Polska
Stara Rzeźnia
Program główny, Premiery
2009
Teatr
Gnijący brzeg. Materiały do Medei. Krajobraz z Argonautami
Pieczona Buła
Polska
CK Zamek
Nowe Sytuacje
2009
Teatr
Miejski powidok
Oprawcy
Polska
Dworzec PKP Garbary
Nowe Sytuacje
2009
Działania performatywne, Muzyka, Sztuki wizualne
Saligia. 7 grzechów miejskich
Movements Factory
Polska
Nowe Sytuacje
2009
Teatr, Działania performatywne
Beat Hotel
Harakiri Farmers
Polska
Ośrodek Teatralny UAM Maski
Program główny
2009
Teatr
Caligula
Tomaž Pandur
Hiszpania, Słowenia
CK Zamek
Program główny
2009
Teatr
Boléro Variations / L’après midi
Raimund Hoghe
Francja, Niemcy
CK Zamek
Stary Browar Nowy Taniec
2009
Taniec
Aughterlony Simone „The best and worst us” / Charnock Nigel „Happy” + wystawa „Happy Project”/ Impure.Co „God existes, the mother is prezent but they no longer care” / Godder Yasmeen „Singular Sensation”
Simone Aughterlony
Szwajcaria
Nigel Charnock
Wielkia Brytania
Yasmeen Godder
Izrael
Impure.Co
Norwegia
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2009
Teatr, Taniec, Spotkania
Randka w ciemno: Unknown I / Unknown II / Unknown III
Towarzystwo Prze-twórcze
Polska
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2009
Działania performatywne
Coaching Projekt / prezentacja
Hooman Sharifi
Norwegia
Polski Teatr Tańca
Stary Browar Nowy Taniec
2009
Spotkania
Taniec.doc
Stary Browar
Nowy Taniec na Malcie
2009
Spotkania, Warsztaty
Wykłady, panele dyskusyjne: Brechta Lehrstucke jako performans / Muzyka teatralna czy muzyka dla teatru? / Teatr z ducha muzyki / Radio Stadion nadaje
Galeria Miejska Arsenał
Archipelag Malta
2009
Spotkania
Bliski Wschód
neTTheatre
Polska
Galeria Miejska Arsenał
Archipelag Malta
2009
Muzyka
La Musika Teatrale
Kormorany
Polska
Archipelag Malta
2009
Muzyka
Koncert muzyki ze spektaklu „Księga Rodzaju 2”
Mass Kotki
Polska
Galeria Miejska Arsenał
Archipelag Malta
2009
Muzyka
Pustki – koncert muzyki teatralnej
Pustki
Polska
Galeria Miejska Arsenał
Archipelag Malta
2009
Muzyka
Dominik Strucharski & Pulsarus
Galeria Miejska Arsenał
Archipelag Malta
2009
Muzyka
Interdyscyplinarne warsztaty krytyczne
Galeria Miejska Arsenał
Varia
2009
Warsztaty
Dedykowane Grotowskiemu: Wystawa „Półwiecze Teatru Laboratorium”
Stary Rynek
Varia
2009
Sztuki wizualne
Teatr Radio TOK FM – dyskusje i słuchowiska
Stary Rynek
Varia
2009
Spotkania
Minaret (2009)
Joanna Rajkowska
Polska
Galeria Miejska Arsenał
Varia
2009
Spotkania
Dedykowane Grotowskiemu: „Jerzy Grotowski, Judith Malina, The Living Theatre / Alternative theatre in US” wykład oraz spotkanie z Howardem Pflanzerem
Teatr Ósmego Dnia
Varia
2009
Spotkania
Miejskie powidoki. Projekty kulturalne i artystyczne w przestrzeni publicznej
Galeria Miejska Arsenał
Varia
2009
Spotkania
Pokaz realizacji telewizyjnej spektaklu „Teczki”
Mariusz Malec
Polska
Teatr Ósmego Dnia
Polska
Teatr Ósmego Dnia
Varia
2009
Film, Spotkania
Wilson’s Islanda„Wilson’s Island” videoesej Thomasa Martiusa i Andrzeja Wirtha
Galeria Miejska Arsenał
Varia
2009
Spotkania
„Dedykowane Grotowskiemu” – projekcje filmów
Kino Muza
Varia
2009
Film
Ye:Solar
Ye:Solar
Niemcy
Stary Rynek
Muzyka na Malcie
2009
Muzyka
THIEF
THIEF
Niemcy
Stary Rynek
Muzyka na Malcie
2009
Muzyka
Snowman (2009)
Snowman
Polska
Stary Rynek
Varia
2009
Muzyka
In Search of the Soul of Jacques Brel
Marc Almond
Wielkia Brytania
Arno
Czesław Śpiewa
Dagmar Krause
Mouron
Hala Widowiskowo-Sportowa Arena
Program główny, Premiery
2010
Muzyka
Out of Context – for Pina
Les ballets C de la B
Belgia
Alain Platel
Belgia
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Idiom
2010
Taniec
Inside/Outside and Around
Les ballets C de la B
Belgia
Quan Bui Ngoc
Stary Browar
Idiom
2010
Taniec, Warsztaty
Sad Face/Happy Face
Jan Lauwers
Belgia
Needcompany
Belgia
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Idiom
2010
Teatr
Another Sleepy Dusty Delta Day
Troubleyn
Jan Fabre
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Idiom
2010
Teatr
Promocja książki "Corpus Jan Fabre" Luka Van den Driesa
Pałac Górków
Idiom
2010
Spotkania
Warsztaty Mistrzowskie
Jan Fabre
CK Zamek
Idiom
2010
Warsztaty
The Truth About THE KENNEDYS
Luk Perceval
Niemcy
Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki
Idiom
2010
Teatr
Sutra
Sidi Larbi Cherkaoui
Belgia, Niemcy
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Idiom
2010
Taniec
in pieces
Tim Etchells
Wielkia Brytania
Fumiyo Ikeda
Japonia
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Idiom
2010
Taniec
The Monkey Trial
tg STAN
Belgia
Collegium Maius UAM
Idiom
2010
Teatr
Tourniquet
Abattoir Fermé
Belgia
Ośrodek Teatralny UAM Maski
Idiom
2010
Teatr
Forces
Kwaad Bloed
Ośrodek Teatralny UAM Maski
Idiom
2010
Taniec
Couple-like
Ugo Dehaes
Keren Levi
Ośrodek Teatralny UAM Maski
Idiom
2010
Taniec
Springville
Miet Warlop
Belgia
Stara Rzeźnia
Idiom
2010
Teatr
Assassins
Random Scream
Portugalia, Stany Zjednoczone
Davis Freeman
CK Zamek
Idiom
2010
Teatr
Bonanza
Berlin
Belgia
Stara Rzeźnia
Idiom
2010
Film, Sztuki wizualne
Europa i okolice. 25 lat Festiwalu Malta
Aneta Kopacz
Polska
Plac Wolności
Premiery
2015
Film
Sans Soleil
Chris Marker
Francja
Dziedziniec Szkoły Baletowej
Idiom
2015
Film
Filar
Chris Marker
Francja
Dziedziniec Szkoły Baletowej
Idiom
2015
Film
Kieł
Yorgos Lanthimos
Grecja
Dziedziniec Szkoły Baletowej
Idiom
2015
Film
Scena zbrodni
Joshua Oppenheimer
Dania
Dziedziniec Szkoły Baletowej
Idiom
2015
Film
Alpy
Yorgos Lanthimos
Grecja
Dziedziniec Szkoły Baletowej
Idiom
2015
Film
5 rozbitych kamer
Emad Burnat
Palestyna
Guy Davidi
Izrael
Dziedziniec Szkoły Baletowej
Idiom
2015
Film
Citizenfour
Laura Poitras
Stany Zjednoczone
Dziedziniec Szkoły Baletowej
Idiom
2015
Film
Perwersyjny przewodnik po ideologiach
Sophie Fiennes
Wielkia Brytania
Dziedziniec Szkoły Baletowej
Idiom
2015
Film
Duży zeszyt
János Szász
Węgry
Dziedziniec Szkoły Baletowej
Imprezy Towarzyszące
2015
Film
Enjoy Poverty
Renzo Martens
Holandia
CK Zamek
Idiom
2010
Film, Sztuki wizualne
The Bell
Periplum
Wielkia Brytania
Plac Wolności
Program główny
2010
Teatr, Działania performatywne
Finis Terrae
Divadlo Continuo
Czechy
Góra Przemysła
Program główny
2010
Teatr, Działania performatywne
Felliniana
Ondadurto Teatro
Włochy
Plac Wolności
Program główny
2010
Teatr
Oriente
Teatro Due Mondi
Włochy
Ulica Półwiejska
Program główny
2010
Teatr
Śródka Europy
Akademia Ruchu
Polska
Rynek Śródecki
Program główny
2010
Teatr, Działania performatywne
Trajets De Vie / Trajets De Ville
Compagnie ex Nihilo
Francja
Ulica Półwiejska, Ulica Ratajczaka
Program główny
2010
Teatr, Taniec, Działania performatywne
Bodyland
Movements Factory
Polska
Most Jordana
Program główny
2010
Teatr, Działania performatywne
Tryptyk: Tańcz! (część 1)
A3 Teatr
Polska
CK Zamek
Program główny
2010
Teatr, Działania performatywne
Tryptyk: Okruchy (część 2 i 3)
A3 Teatr
Polska
CK Zamek
Program główny
2010
Teatr, Działania performatywne
Cyganeria
Teatr Wielki w Poznaniu
Agata Duda-Gracz
Polska
Stara Gazownia
Program główny, Premiery
2010
Teatr, Muzyka
Ich Czworo. Obyczaje Dzikich
Agnieszka Korytkowska-Mazur
Polska
Teatr Polski
Program główny
2010
Teatr
Mistrz i Małgorzata
Grigorij Lifanow
Rosja
Teatr Polski
Program główny
2010
Teatr
Przyjaciel
Krzysztof Rekowski
Polska
Teatr Polski
Program główny
2010
Teatr
Trup
Paweł Szkotak
Polska
Teatr Polski
Program główny
2010
Teatr
Przesilenie letnie
Magdalena Przybysz
Polska
Anna Szwajgier
Polska
Zorka Wollny
Polska
Stary Browar
Premiery, Stary Browar Nowy Taniec
2010
Taniec
During Beginning Ending
Varinia Canto Vila
Chile
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2010
Taniec
I'm Sorry It's (Not) A Story
Charlotte Vanden Eynde
Belgia
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2010
Taniec
Próba zrozumienia mojej socjopolitycznej sytuacji poprzez artystyczne poszukiwania osobistej tożsamości w odniesieniu do konfliktu palestyńsko-izraelskiego, część I
Tarek Halaby
Palestyna, Stany Zjednoczone
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2010
Taniec
Laugh
Antonia Baehr
Wielkia Brytania
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2010
Taniec
Improvisation in Doors
David Zambrano
Holandia
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2010
Taniec
Czerwona Trawa
Dada Von Bzdülöw
Polska
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2010
Taniec
Quiet
Arkadi Zaides
Izrael
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2010
Taniec
Cheap Lecture & The Cow Piece
Jonathan Burrows
Wielkia Brytania
Matteo Fargion
Wielkia Brytania
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2010
Taniec
Impro Jam Party / 5. urodziny Starego Browaru Nowego Tańca
Melba Kolektyw
Polska
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2010
Taniec, Działania performatywne
Writing dance
Jonathan Burrows
Wielkia Brytania
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2010
Taniec, Warsztaty
Ściana
Krystian Czaplicki "Truth"
Polska
Agnieszka Grodzińska
Polska
Paweł Susid
Polska
Ogród Łazarz
Generator Malta
2015
Sztuki wizualne
Warsztaty ze spaceru
Izabela Sitarska
Polska
Adrian Szwarc
Polska
Plac Wolności
Generator Malta
2015
Działania performatywne
Królowa Wilda
Daria Mielcarzewicz
Polska
Ogród Wilda
Generator Malta
2015
Sztuki wizualne
Artyści jutra zejdą do podziemia
Dima Mykytenko
Błażej Patryk Rusin
Polska
Plac Wolności
Generator Malta
2015
Spotkania
Wła / sność / dza / la
Arek Pasożyt
Polska
Plac Wolności
Generator Malta
2015
Spotkania, Warsztaty
Dziwny atraktor
Iza Tarasewicz
Polska
Osiedle Orła Białego
Generator Malta
2015
Działania performatywne
Wypożyczalnia ksiązek i gier
Plac Wolności
Generator Malta
2015
Spotkania
Gralnia
Plac Wolności
Generator Malta
2015
Spotkania
Wolno kuchnia
Plac Wolności
Generator Malta
2015
Spotkania
Podwórko godne festiwalu
Wawrzyniec Dąbrowski
Plac Wolności
Generator Malta
2015
Działania performatywne
Encyklopedia współczesności
Plac Wolności
Generator Malta
2015
Film
Samotność dźwięku
Jacek Piotr Bławut
Polska
Plac Wolności
Generator Malta
2015
Film
Wariactwa. Ćwiczenia umiejętności niepraktycznych
Generator Malta
2015
Warsztaty
135 km
Ela Jabłońska
Plac Wolności
Generator Malta
2015
Miasto
Porządki życia / Przyroda wyemigrowana
Plac Wolności
Generator Malta
2015
Warsztaty
Koncert Charlotte Gainsbourg
Charlotte Gainsbourg
Francja
Stara Rzeźnia
Program główny
2010
Muzyka
Koncert Renate Jett
Renate Jett
Austria
Stara Rzeźnia
Program główny
2010
Muzyka
Koncert Biff
Biff
Polska
Stary Rynek
Program główny
2010
Muzyka
Koncert Friska Viljor
Friska Viljor
Szwecja
Stary Rynek
Program główny
2010
Muzyka
Koncert Abigail Hopkins, David Hurn
Abigail Hopkins
Wielkia Brytania
David Hurn
Wielkia Brytania
Stary Rynek
Program główny
2010
Muzyka
Koncert Absynth Minded
Absynthe Minded
Belgia
Stary Rynek
Program główny
2010
Muzyka
Koncert The Ruby Suns
The Ruby Suns
Nowa Zelandia
Stary Rynek
Program główny
2010
Muzyka
Koncert Admiral Freebee
Admiral Freebee
Stary Rynek
Program główny
2010
Muzyka
Koncert Snowman (2010)
Snowman
Polska
Stary Rynek
Program główny
2010
Muzyka
Silent Disco (2010)
Stary Rynek
Muzyka na Malcie
2010
Taniec, Muzyka
Błąd
Darek Foks
Polska
Jerzy Jarniewicz
Polska
Marcin Sendecki
Polska
Andrzej Sosnowski
Polska
Agnieszka Wolny-Hamkało
Polska
Ulica Święty Marcin
Nowe Sytuacje
2010
Działania performatywne, Miasto
Projekcja spektaklu „Les Risques du métier” André Cayatte
Pałac Górków
Program główny
2010
Film, Sztuki wizualne
Projekcja spektaklu „The Power of Theatrical Madness” Jan Fabre
Pałac Górków
Idiom
2010
Film, Sztuki wizualne
Projekcja spektaklu "Goldfish game" Jan Lauwers
Pałac Górków
Idiom
2010
Film, Sztuki wizualne
Projekcja spektaklu "Les Guerriers de la Beauté" Jan Fabre & Pierre Coulibeuf
Pałac Górków
Idiom
2010
Film, Sztuki wizualne
Projekcja spektaklu "Achterland" Anne Teresa De Keersmaeker
Pałac Górków
Idiom
2010
Film, Sztuki wizualne
Projekcja spektaklu "Rosas danst Rosas" Anne Teresa De Keersmaeker
Pałac Górków
Idiom
2010
Film, Sztuki wizualne
Projekcja spektaklu "The Concealed City" Luk Perceval
Pałac Górków
Idiom
2010
Film, Sztuki wizualne
DichtVorm (Animated Poetry - The Flanders Edition)
Pałac Górków
Idiom
2010
Film, Sztuki wizualne
Projekcja spektaklu "Blush" Wim Vandekeybus
Pałac Górków
Idiom
2010
Film, Sztuki wizualne
Projekcja filmu "Boso, ale na rowerze", reż. Felix van Groeningen
Kino Muza
Idiom
2010
Film, Sztuki wizualne
Projekcja filmu "Zagubieni w miłości", reż. Patrice Chéreau
Kino Muza
Idiom
2010
Film
Marsz Tyłem. Akcja w przestrzeni miejskiej wokół Minaretu
Hanna Gill-Piątek
Polska
Ostrów Tumski
Imprezy Towarzyszące
2010
Działania performatywne, Miasto
Wystawa fotografii na piąte urodziny
Jakub Wittchen
Polska
Stary Browar
Imprezy Towarzyszące
2010
Sztuki wizualne
Pięścian
Twożywo
Polska
Stary Rynek
Program główny, Premiery
2010
Sztuki wizualne
Błękitne niebo
Ania Michaelis
Niemcy
Teatr Helios
Park im. J. H. Dąbrowskiego
Imprezy Towarzyszące
2010
Teatr
Kino Najnajmłodszego Widza
Park im. J. H. Dąbrowskiego
Imprezy Towarzyszące
2010
Film
Ty i ja
Studio Teatralne BLUM
Polska
Park im. J. H. Dąbrowskiego
Imprezy Towarzyszące
2010
Teatr
Jabłonka
Teatr Atofri
Park im. J. H. Dąbrowskiego
Imprezy Towarzyszące
2010
Teatr
W szufladzie
Teatr Poddańczy
Park im. J. H. Dąbrowskiego
Imprezy Towarzyszące
2010
Teatr
Pretorium
Asocjacja 2006
Polska
Stary Rynek
Imprezy Towarzyszące
2010
Teatr
Salto Mortale (wersja druga)
Teatr Strefa Ciszy
Polska
Konin
Imprezy Towarzyszące
2010
Teatr
Tańcz!
A3 Teatr
Polska
Konin
Imprezy Towarzyszące
2010
Teatr, Taniec
Jarzenie (2010)
Teatr Palmera Eldritcha
Polska
Luboń
Imprezy Towarzyszące
2010
Teatr
Aut/Komposition
Marianne Baillot
Alix Eynaudi
Anne Juren
Francja
Agata Maszkiewicz
Polska
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2011
Taniec
Oni piszą, my czytamy. Czytanie Trans-atlantyku
Plac Wolności
Generator Malta
2015
Miasto
Tadeusz Kantor. Filmy
Plac Wolności
Generator Malta
2015
Film
Natura mniej potrzebna. Jak zarządzamy przyrodą w aglomeracji Poznania?
Plac Wolności
Generator Malta
2015
Spotkania
Zaprojektuj Park(ing) Day!
Plac Wolności
Generator Malta
2015
Warsztaty
Dziś są moje urodziny / Próby, tylko próby
Andrzej Sapija
Polska
Plac Wolności
Generator Malta
2015
Film
Mood for wood
Ogród Wilda
Generator Malta
2015
Warsztaty
Tsar / All in Poznań
Ogród Wilda
Generator Malta
2015
Muzyka
Obsesja
Teatr Remus
Klub Osiedlowy Krąg
Generator Malta
2015
Teatr
Nowe oblicza wspólnoty
Ogród Łazarz
Generator Malta
2015
Film
Obscura z kiosku
Kiosk Jeżyce
Generator Malta
2015
Sztuki wizualne
Odpoczywanie
Kiosk Jeżyce
Generator Malta
2015
Spotkania
Shivers & Shakes / Fronda / DJ Elwira / Śliskie Przyjazne B2B Lux Familiar / DJ Amanda
DJ Amanda
DJ Elwira
Fronda
Lux Familiar
Shivers & Shakes
Śliskie Przyjazne
Plac Wolności
Muzyka na Malcie
2015
Muzyka
Sensorium
Rafał Zapała
Polska
CK Zamek
Scena Malta
2015
Teatr
Prezydentki
Piotr Kruszczyński
Polska
Teatr Nowy
Teatr Nowy
Scena Malta
2015
Teatr
Coś niecoś
Teatr Dilemma
Polska
Republika Sztuki Tłusta Langusta
Scena Malta
2015
Teatr
Ha Noi
Teatr Ba-Q
Polska
Plac Wolności
Scena Malta
2015
Teatr
Utopia według The Living Theatre
Paulina Suszka
Polska
Teatr Ósmego Dnia
Polska
Teatr Ósmego Dnia
Scena Malta
2015
Film
Szyszynka
Teatr Porywacze Ciał
Polska
Republika Sztuki Tłusta Langusta
Scena Malta
2015
Teatr
Folwark
Teatr Srebrna Góra
Scena Robocza
Scena Malta
2015
Teatr
Tysiąc kolorów / Hello, my friend!
Paweł Malicki
Polska
Takako Matsuda
Japonia
Polski Teatr Tańca
Polska
Dziedziniec Szkoły Baletowej
Scena Malta
2015
Taniec
Hello. And goodbye / Hello, stranger!
Paweł Malicki
Polska
Polski Teatr Tańca
Polska
Dziedziniec Szkoły Baletowej
Scena Malta
2015
Taniec
Obwód głowy
Zbigniew Brzoza
Polska
Teatr Nowy
Teatr Nowy
Scena Malta
2015
Teatr
Pierworodni
Teatr Porywacze Ciał
Polska
Republika Sztuki Tłusta Langusta
Scena Malta
2015
Teatr
Kto się boi Sybilli Thompson?
Teraz Poliż
CK Zamek
Scena Malta
2015
Teatr
Konstelacje
Agata Biziuk
Polska
Teatr Polski w Poznaniu
Polska
Teatr Polski
Scena Malta
2015
Teatr
Heart Break Hotel
Teatr Cinema
Polska
Scena Robocza
Scena Malta
2015
Teatr
Dziady
Radosław Rychcik
Polska
Teatr Nowy
Teatr Nowy
Scena Malta
2015
Teatr
There Might Be Others
Rebecca Lazier
Stany Zjednoczone
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2015
Taniec
Back to Bone
Rosalind Crisp
Austria, Niemcy
Stary Browar
Nowy Taniec na Malcie
2015
Teatr
Skutki niezamierzone
Sjoerd Vreugdenhil
Francja, Holandia
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2015
Taniec
Dance (Praticable)
Frédéric Gies
Szwecja
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2015
Taniec
The Very Delicious Piece
Jasmina Krizaj
Słowenia
Cristina Planas Leitão
Portugalia
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2015
Taniec
Good Girls Go to Heaven, Bad Girls Go Everywhere
Frédéric Gies
Szwecja
Anton Stoianov
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2015
Taniec
Dawn
Hodworks
Węgry
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2015
Taniec
All Dressed Up With Nowhere To Go
Giorgia Nardin
Włochy
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2015
Taniec
Dance Karaoke
Willi Dorner
Austria
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2015
Taniec
Śmierć 24 klatki na sekundę albo zrób mi tak jak w prawdziwym filmie
Agata Siniarska
Polska
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2015
Taniec
An Hour With All-Eaters
Shani Granot
Izrael
Nevo Romano
Izrael
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2015
Taniec
Intercontinental
Maria Stokłosa
Polska
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2015
Teatr
Body Roots
Shira Eviatar
Izrael
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2015
Taniec
Noish~
Bryan Eubanks
Stany Zjednoczone
Gerard Lebik
Marysia Zimpel
Polska
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2015
Taniec
Śmierć. Ćwiczenia i wariacje
Renata Piotrowska-Auffret
Polska
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2015
Taniec
Israelica
Rotem Tashach
Izrael
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2015
Taniec
Performing Art Through Ecstatic Pathways
Asher Lev
Izrael
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2015
Taniec
Shirtology
Jérôme Bel
Francja
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2015
Taniec
Collective Jumps
Isabelle Schad
Niemcy
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2015
Taniec
Było / Jest / Będzie
Plac Wolności
Imprezy Towarzyszące
2015
Warsztaty
Blumowe piosenki
Studio Teatralne BLUM
Polska
Plac Wolności
Imprezy Towarzyszące
2015
Teatr
(Po)wolny czas z dzieckiem na Placu Wolności
Plac Wolności
Imprezy Towarzyszące
2015
Warsztaty
Mikrohistorie
Anaïs Fleur
Francja
Plac Wolności
Imprezy Towarzyszące
2015
Teatr
Trójka czyta dzieciom
Plac Wolności
Imprezy Towarzyszące
2015
Teatr
Pięć minut
Collegium da Vinci
Młoda Malta
2015
Teatr
Trójkołowy rowerek
Collegium da Vinci
Młoda Malta
2015
Teatr
Caught In-Beetwen Life and Death
Collegium da Vinci
Młoda Malta
2015
Teatr
Tranding Places
Collegium da Vinci
Młoda Malta
2015
Teatr
Między nami
Collegium da Vinci
Młoda Malta
2015
Teatr
Człowiek obok mnie
Collegium da Vinci
Młoda Malta
2015
Teatr
Krok po kroku...
Collegium da Vinci
Młoda Malta
2015
Teatr
Fair enough
Collegium da Vinci
Młoda Malta
2015
Teatr
Spojrzenie
Collegium da Vinci
Młoda Malta
2015
Teatr
Rytm naszego świata
Collegium da Vinci
Młoda Malta
2015
Teatr
Kpop
Collegium da Vinci
Młoda Malta
2015
Teatr
W rytmie tolerancji
Plac Wolności
Młoda Malta
2015
Działania performatywne
CH/projekt SITE-SPECIFIC
Annas Kollektiv
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2011
Taniec
Prawa półkula
Maria Stokłosa
Polska
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2011
Taniec
Already Made
Gaëtan Bulourde
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2011
Taniec
Crotch
Keith Henessy
Stary Browar
Nowy Taniec na Malcie
2011
Taniec
The Cubes Circus
Train Theatre
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2011
Taniec
Allege
Public in Private
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2011
Taniec
A+B=X
Gilles Jobin
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2011
Taniec
The unknown - Niewiadoma
Paweł Malicki
Polska
Polski Teatr Tańca
Polska
Pawilon Nowa Gazownia
Stary Browar Nowy Taniec
2011
Taniec
Pokazy filmów Lotte van den Berg
Lotte van den Berg
Holandia
Dziedziniec Szkoły Baletowej
Idiom
2016
Film
Tegenlicht
Plac Wolności
Idiom
2016
Film
Vita Acitva – The Spirit of Hannah Ardent
Ada Ushpiz
Niemcy
Dziedziniec Szkoły Baletowej
Idiom
2016
Film
Czas wilka
Michael Haneke
Austria
Dziedziniec Szkoły Baletowej
Idiom
2016
Film
Kod nieznany
Michael Haneke
Austria
Dziedziniec Szkoły Baletowej
Idiom
2016
Film
Ukryte
Michael Haneke
Austria
Dziedziniec Szkoły Baletowej
Idiom
2016
Film
Kraina ciszy i ciemności
Werner Herzog
Niemcy
Dziedziniec Szkoły Baletowej
Idiom
2016
Film
Grizzly Man
Werner Herzog
Niemcy
Dziedziniec Szkoły Baletowej
Idiom
2016
Film
Słoń
Gus Van Sant
Stany Zjednoczone
Dziedziniec Szkoły Baletowej
Idiom
2016
Film
Gerry
Gus Van Sant
Stany Zjednoczone
Dziedziniec Szkoły Baletowej
Idiom
2016
Film
Nostalgia
Andriej Tarkowski
Rosja
Dziedziniec Szkoły Baletowej
Idiom
2016
Film
Wspólnota: Migranci
Agata Kochaniewicz
Polska
Marta Mazuś
Polska
Myroslava Keryk
Ukraina
Nidal Kalboneh
Palestyna
Plac Wolności
Idiom
2016
Spotkania
Archiwum: Spotkanie z Janem Komasą
Jan Komasa
Polska
Plac Wolności
Idiom
2016
Spotkania
Skrawki (z) podwórka
Plac Wolności
Generator Malta
2016
Miasto
Skrajny piknik
Plac Wolności
Generator Malta
2016
Spotkania
Oczom nie wierzę
Plac Wolności
Generator Malta
2016
Sztuki wizualne
Pola widzenia
Plac Wolności
Generator Malta
2016
Film, Warsztaty
Zin „Bezpłatne badanie wzroku”
Plac Wolności
Generator Malta
2016
Sztuki wizualne
Warstwy
Wojciech Urbański
Polska
Generator Malta
2016
Muzyka
Biennale nieużytków
Martyna Cziszewska
Generator Malta
2016
Spotkania, Warsztaty
Zgasła Aureola
Elżbieta Niewiadomska
Polska
Plac Wolności
Generator Malta
2016
Miasto, Spotkania
Odkrywanie niewidzialnego miasta
Pętla Dębiec
Generator Malta
2016
Miasto, Spotkania
Niewidzialne. Spacer herstoryczny
Plac Wolności
Generator Malta
2016
Miasto, Spotkania
Radość dyskomfortu. Warsztat improwizacji
Teatr Improwizowany Klancyk
Polska
Plac Wolności
Generator Malta
2016
Warsztaty
Design for free speech / Poznań. Warsztaty projektowe
Plac Wolności
Generator Malta
2016
Warsztaty
Widz od kuchni. Warsztaty z fotografii kulinarnej
Generator Malta
2016
Warsztaty
Zielnik miejski
Ogród Wilda
Generator Malta
2016
Warsztaty
Z niczego. Warsztaty teatralne
Teatr Granda UAM
Ogród Wilda
Generator Malta
2016
Warsztaty
Ogród w słoiku
Ogród Wilda
Generator Malta
2016
Warsztaty
(S)mile widziani
Ogród Łazarz
Generator Malta
2016
Spotkania
W ramach miejsca
Elżbieta Niewiadomska
Polska
Kiosk Jeżyce
Generator Malta
2016
Sztuki wizualne, Warsztaty
Julia Marcell
Julia Marcell
Polska
Plac Wolności
Muzyka na Malcie
2016
Muzyka
Ginger and the Ghost
Ginger and The Ghost
Australia
Plac Wolności
Muzyka na Malcie
2016
Muzyka
Fabularny przewodnik po ostatnich pożegnaniach
Aneta Groszyńska
Polska
Klub Komediowy w Warszawie
Błażej Staryszak
Michał Sufin
Plac Wolności
Scena Malta
2016
Teatr
Lament. Pamięci Tadeusza Różewicza
Polski Teatr Tańca
Polska
Ewa Wycichowska
Polska
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Scena Malta
2016
Taniec
Wera V.
Laura Leish
Republika Sztuki Tłusta Langusta
Scena Malta
2016
Teatr
Czterdzieści
Polski Teatr Tańca
Polska
Jo Strømgren
Norwegia
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Scena Malta
2016
Taniec
Versus
Jędrzej Piaskowski
Teatr Nowy
Teatr Nowy
Scena Malta
2016
Teatr
Dextral
Śląskie Laboratorium Pedagogiki Teatru
Republika Sztuki Tłusta Langusta
Scena Malta
2016
Teatr
Wot Takaja Żizń
Teatr Biuro Podróży
Polska
Scena Robocza
Scena Malta
2016
Teatr
Śnienie
Monika Błaszczak
Polska
Fara Poznańska
Scena Malta
2016
Teatr, Taniec
Było super, ale coś się zepsuło
Teatr Post Factum
Centrum Amarant
Scena Malta
2016
Teatr
Boski smród klajstru
Dorota Michalak
Marcin Wolny
Galeria Perfex
Scena Malta
2016
Teatr
Lear
Jędrzej Piaskowski
Teatr Nowy
Teatr Nowy
Scena Malta
2016
Teatr
Drugi spektakl
Anna Karasińska
Teatr Polski w Poznaniu
Polska
Teatr Polski
Scena Malta
2016
Teatr
Sceny mysliwskie z Dolnej Bawarii – pokazy przedpremierowe
Grażyna Kania
Scena Malta
2016
Teatr
Rezerwat
Antykabaret Barbarzyńcy PL
Klubokawiarnia Meskalina
Scena Malta
2016
Teatr
Gorączka czerwonej nocy
Remigiusz Brzyk
Polska
Teatr Nowy
Teatr Nowy
Scena Malta
2016
Teatr
Róża
Mateusz Atman
Agnieszka Jakimiak
Jaśmina Polak
Scena Robocza
Scena Malta
2016
Teatr
Pięknie ładnie
Teatr Porywacze Ciał
Polska
Republika Sztuki Tłusta Langusta
Scena Malta
2016
Teatr
Gniew
Teatr Ósmego Dnia
Polska
Wolny Dziedziniec Urzędu Miasta
Scena Malta
2016
Teatr
Wspólne
Renata Piotrowska-Auffret
Polska
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2016
Taniec
Warsztat: Giving and Receiving Feedback
Bush Hartshorn
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2016
Taniec
Stany wyśnione
Anna Nowicka
Polska
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2016
Taniec
5 rzeczy albo kilka twierdzeń o choreografii
Marta Ziółek
Polska
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2016
Taniec
Partytura
Agnieszka Kryst
Polska
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2016
Taniec
Hyperdances
Agata Siniarska
Polska
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2016
Taniec
Total
Paweł Sakowicz
Polska
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2016
Taniec
Nowe nieskończone solo na obuwie sportowe, czas przyszły i grupę osób
Przemek Kamiński
Polska
Mateusz Szymanówka
Polska
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2016
Taniec
Bataille i świt nowych dni
Anna Godowska
Polska
Sławek Krawczyński
Polska
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2016
Taniec
I See Red / Zdarzenie interwencyjno-improwizacyjne
Andre Keiz
Niemcy
Michiel Keuper
Holandia
Peter Pleyer
Niemcy
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2016
Taniec
Niemandszeit
Deufert & Plischke
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2016
Taniec
Noish~ [Zamęt z umiarem]
Marysia Zimpel
Polska
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2016
Taniec
Staying Alive
Public in Private
Jasna L. Vinovrški
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2016
Taniec
Choreographic Dinner
Ben J. Riepe
Niemcy
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2016
Taniec
Elvedon
Leon & The Wolf
Christos Papadopoulos
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2016
Taniec
Na placu Wolno Dzieciom (2016)
Plac Wolności
WOLNO Dzieciom
2016
Warsztaty
Koło koła
Aleksandra Bożek-Muszyńska
Hanna Kanecka
Polska
Plac Wolności
WOLNO Dzieciom
2016
Teatr, Warsztaty
Hikikomori
Collegium da Vinci
Młoda Malta
2016
Teatr
Po drugiej stronie (2016)
Collegium da Vinci
Młoda Malta
2016
Teatr
Pop Phenomena
Collegium da Vinci
Młoda Malta
2016
Teatr
Dream factories
Collegium da Vinci
Młoda Malta
2016
Teatr
ЗАМАЛЬОВКИ (Szkice)
Collegium da Vinci
Młoda Malta
2016
Teatr
Ja i ty mamy tę samą krew
Collegium da Vinci
Młoda Malta
2016
Teatr
Kołysanka do nadziei
Collegium da Vinci
Młoda Malta
2016
Teatr
Dzban
Collegium da Vinci
Młoda Malta
2016
Teatr
Rewolucja
Collegium da Vinci
Młoda Malta
2016
Teatr
Metamorphosis
Collegium da Vinci
Młoda Malta
2016
Teatr
Niezrozumiana
Collegium da Vinci
Młoda Malta
2016
Teatr
There's been a murdoch
Collegium da Vinci
Młoda Malta
2016
Teatr
My name is Janez Janša – film i otwarcie wystawy
Janez Janša 3
Słowenia
Janez Janša 1
Chorwacja
Janez Janša 2
Włochy
Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu
Idiom
2017
Film
Divided States of America
Sašo Podgoršek
Słowenia
Idiom
2017
Film
Liberation Day
Uģis Olte
Łotwa, Słowenia
Morten Traavik
Norwegia
Idiom
2017
Film
Młode lata
Želimir Žilnik
Serbia
Dziedziniec Szkoły Baletowej
Idiom
2017
Film
Raj. Imperjalistyczna tragikomedia
Želimir Žilnik
Serbia
Dziedziniec Szkoły Baletowej
Idiom
2017
Film
Forteca Europa
Želimir Žilnik
Serbia
Dziedziniec Szkoły Baletowej
Idiom
2017
Film
Dupa z marmuru
Želimir Žilnik
Serbia
Dziedziniec Szkoły Baletowej
Idiom
2017
Film
Słodki film
Dušan Makavejev
Serbia
Dziedziniec Szkoły Baletowej
Idiom
2017
Film
Deja Vu
Goran Marković
Serbia
Dziedziniec Szkoły Baletowej
Idiom
2017
Film
Spotkałem nawet szczęśliwych Cyganów
Aleksandar Petrović
Serbia
Dziedziniec Szkoły Baletowej
Idiom
2017
Film
„Ksiądz pana wini, pan księdza, a nam prostym zewsząd nędza”. Czyli rozmowy między panem, wójtem i plebanem ciąg dalszy
Adam Michnik
Polska
Plac Wolności
Idiom
2017
Spotkania
Jak być świadkiem. O pracy dokumentalisty filmowego
Agnieszka Arnold
Polska
Plac Wolności
Idiom
2017
Spotkania
Komiksowe neg(ocj)acje
Alicja Biała
Polska
Justyna Dziabaszewska
Polska
Ahmed Goldstein
Iran
Katarzyna Kaczor
Polska
Stach Szumski
Polska
Olga Wróbel
Polska
Plac Wolności
Generator Malta
2017
Sztuki wizualne
Otwarte neg(ocj)acje
Plac Wolności
Generator Malta
2017
Sztuki wizualne
Kierunek: Polska
Plac Wolności
Generator Malta
2017
Teatr, Spotkania
Przeżycia graniczne
Vafa Bodaghi
Iran
Plac Wolności
Generator Malta
2017
Muzyka, Spotkania
Dobry listonosz
Tonislaw Hristow
Bułgaria
Plac Wolności
Generator Malta
2017
Film
Cargo Sofia – Warsaw
Stefan Kaegi
Szwajcaria
Plac Wolności
Generator Malta
2017
Film
Wioska bez kobiet
Srdjan Sarenac
Serbia
Plac Wolności
Generator Malta
2017
Film
Fuocoammare. Ogień na morzu
Gianfranco Rosi
Włochy
Plac Wolności
Generator Malta
2017
Film
Yugoslavia. How Ideology Moved Our Collective Body
Marta Popivoda
Serbia
Plac Wolności
Generator Malta
2017
Film
Migration, Art and Politics
Dan Thy Nguyen
Niemcy
Plac Wolności
Generator Malta
2017
Warsztaty
Od rzeczywistości do metafory
CK Zamek
Generator Malta
2017
Warsztaty
Fact-Checking
CK Zamek
Generator Malta
2017
Warsztaty
Prawami w mur. Zdradzone obietnice pewnej deklaracji
CK Zamek
Generator Malta
2017
Warsztaty
Święci zawszańcy
Tomasz Machciński
Polska
Plac Mickiewicza, Plac Wolności
Generator Malta
2017
Sztuki wizualne
Muzeum kapitalizmu
Ulica Ratajczaka
Generator Malta
2017
Sztuki wizualne
Cudzoziemki w Polsce
Bartosz Bobkowski
Generator Malta
2017
Sztuki wizualne
Witaj w domu
Generator Malta
2017
Sztuki wizualne
Re-imagine belonging
Generator Malta
2017
Sztuki wizualne
Out on the Street
Generator Malta
2017
Sztuki wizualne
In Our Own Words
Generator Malta
2017
Teatr
Ścieżka dźwiękowa. Spacer śladem ulicznych muzyków
Plac Wolności
Generator Malta
2017
Miasto
Tymon & The Transistors
Tymon & The Transistors
Polska
Plac Wolności
Muzyka na Malcie
2017
Muzyka
Buchwald / Buchwald
Maciej Buchwald
Polska
Plac Wolności
Scena Malta
2017
Teatr
Monologi Shakespeare'a
Mariusz Bonaszewski
Polska
Paweł Passini
Plac Wolności
Scena Malta
2017
Teatr
Humanicana
Teatr Porywacze Ciał
Polska
Teatr Ósmego Dnia
Scena Malta
2017
Teatr
Drugi spektakl
Anna Karasińska
Teatr Polski w Poznaniu
Polska
Teatr Polski
Scena Malta
2017
Teatr
Come True
Michał Stankiewicz
Scena Robocza
Premiery, Scena Malta
2017
Teatr
Wieczory dziadowskie: Dziady_kopia.doc
Tomasz Bazan
Polski Teatr Tańca
Polska
Scena Wspólna
Scena Malta
2017
Teatr
Porno
Cezi Studniak
Polska
Teatr Nowy
Scena Wspólna
Scena Malta
2017
Teatr
Wieczory dziadowskie: Gorycz
Kaya Kołodziejczyk
Polski Teatr Tańca
Polska
Scena Wspólna
Scena Malta
2017
Teatr
Wieczory dziadowskie: Niech żywi grzebią umarłych
Aleksandra Dziurosz
Polski Teatr Tańca
Polska
Polski Teatr Tańca
Scena Malta
2017
Teatr
Nowa wizja: Ekskluzje, akty, sublimacje
Teatr Automaton
Polska
Scena Robocza
Scena Malta
2017
Teatr
Całe życie w dresach
Teatr Ba-Q
Polska
Republika Sztuki Tłusta Langusta
Scena Malta
2017
Teatr
Star Worst
Republika Sztuki Tłusta Langusta
Scena Malta
2017
Teatr
Khaos
Laurent Chétouane
Francja
CK Zamek
Scena Malta
2017
Taniec
Żniwa
Igor Gorzkowski
Polska
Iwona Pasińska
Collegium da Vinci
Scena Malta
2017
Teatr
Projekt Yanka Rudzka: Zaczyn
Joanna Leśnierowska
Polska
Janusz Orlik
Polska
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2017
Taniec
Malowany ptak
Maja Kleczewska
Polska
Teatr Polski w Poznaniu
Polska
Teatr Żydowski w Warszawie
Teatr Polski
Scena Malta
2017
Teatr
Procesy
Usta Usta Republika
Republika Sztuki Tłusta Langusta
Scena Malta
2017
Teatr
Nie mów nikomu
Adam Ziajski
Polska
Scena Robocza
Scena Malta
2017
Teatr
Scena debiutów
Agnieszka Baranowska
Piotr Kurzawa
Ewa Małecka
Mateusz Olszewski
Teatr Nowy
Teatr Nowy
Scena Malta
2017
Teatr
Everything You Have Is Yours?
Hadar Ahuvia
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2017
Taniec
Portret trumienny
Michał Kmiecik
Teatr Polski w Poznaniu
Polska
Teatr Polski
Scena Malta
2017
Teatr
Sympozjum Yanka Rudzka. Gesty i tropy
Joanna Leśnierowska
Polska
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2017
Taniec
Zwierciadło
Andriej Tarkowski
Rosja
Kino Muza
Imprezy Towarzyszące
2017
Film
Stalker
Andriej Tarkowski
Rosja
Kino Muza
Imprezy Towarzyszące
2017
Film
Matki ze stali
Mădălina Dan
Agata Siniarska
Polska
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2017
Taniec
Ofiarowanie
Andriej Tarkowski
Rosja
Kino Muza
Imprezy Towarzyszące
2017
Film
Dookoła
Aleksandra Bożek-Muszyńska
Hanna Kanecka
Polska
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2017
Taniec
Walk + Talk Poznań
Stary Browar
Premiery, Stary Browar Nowy Taniec
2017
Taniec
Jak podróżować między światami? / O swoje trzeba dbać!
Maja Brzozowska
Polska
Plac Wolności
WOLNO Dzieciom
2017
Film, Warsztaty
Nobody’s Business Doing Nobody’s Dance
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2017
Taniec
Ty i ja
Studio Teatralne BLUM
Polska
Plac Wolności
WOLNO Dzieciom
2017
Teatr
Na wysypisku
Collegium da Vinci
Młoda Malta
2017
Teatr
Pokój Czy Wojna
Collegium da Vinci
Młoda Malta
2017
Teatr
PER
Collegium da Vinci
Młoda Malta
2017
Teatr
Dom jest czekoladą
Collegium da Vinci
Młoda Malta
2017
Teatr
Ściana dźwięku
Plac Wolności
WOLNO Dzieciom
2017
Muzyka
Dawno, dawno temu
Collegium da Vinci
Młoda Malta
2017
Teatr
Wołanie o pokój
Collegium da Vinci
Młoda Malta
2017
Teatr
Wojna
Collegium da Vinci
Młoda Malta
2017
Teatr
Podróż
Collegium da Vinci
Młoda Malta
2017
Teatr
Białe pióro
Collegium da Vinci
Młoda Malta
2017
Teatr
Światłość w ciemności
Collegium da Vinci
Młoda Malta
2017
Teatr
W przestrzeni niepokoju
Collegium da Vinci
Młoda Malta
2017
Teatr
Spektakl finałowy i uroczyste zamknięcie Młodej Malty
Collegium da Vinci
Młoda Malta
2017
Teatr
Wszystko jest polityczne, ale sztuka nie jest wszystkim
Jan Lauwers
Belgia
Galeria Miejska Arsenał
Idiom
2018
Spotkania
The Ohno Cooperation Conversation, Glory Hole
Ohno Cooperation
Belgia
Pawilon Nowa Gazownia
Idiom
2018
Film
Mall of Europe
Emma van der Put
Dziedziniec Szkoły Baletowej
Idiom
2018
Film
Goldfish Game
Jan Lauwers
Belgia
Dziedziniec Szkoły Baletowej
Idiom
2018
Film
Peels a tangerine
Louise Bourgeois
Stany Zjednoczone
Dziedziniec Szkoły Baletowej
Idiom
2018
Film
Premierowy seans niespodzianka
Cinemaximiliaan
Dziedziniec Szkoły Baletowej
Idiom
2018
Film
Dom
Fien Troch
Belgia
Dziedziniec Szkoły Baletowej
Idiom
2018
Film
Pogorzelisko
Denis Villeneuve
Francja
Dziedziniec Szkoły Baletowej
Idiom
2018
Film
This Lemon Tastes of Apple
Hiwa K
Irak
Dziedziniec Szkoły Baletowej
Idiom
2018
Film
Zabójstwo chińskiego bukmachera
John Cassavetes
Stany Zjednoczone
Dziedziniec Szkoły Baletowej
Idiom
2018
Film
Zagrajmy w tysiące
Michał Mioduszewski
Polska
Arek Pasożyt
Polska
Generator Malta
2018
Miasto
Koncert sentymentalny
Żółte Kalendarze
Polska
Osiedle Kopernika
Generator Malta
2018
Muzyka
Trzeci bezpieczny kraj
Ahmed Deeb
Palestyna
Sylvain George
Laura Waddington
Ulica Ratajczaka
Generator Malta
2018
Sztuki wizualne
Migrujące obrazy
Ulica Ratajczaka
Generator Malta
2018
Spotkania
Ludzie
Strefa WolnoSłowa
Polska
Scena Robocza
Scena Malta
2018
Teatr
Polarisa(c)tion
Radykalna Frakcja Medialna Mazut
Polska
Republika Sztuki Tłusta Langusta
Scena Malta
2018
Teatr
No More Tears
Polski Teatr Tańca
Polska
Iwo Vedral
Polska
CK Zamek
Scena Malta
2018
Teatr
Dziewczyny opisują świat
Aleksandra Jakubczak
Polska
Scena Robocza
Scena Malta
2018
Teatr
Trzy Marie
Stowarzyszenie Teatralne Antrakt
CK Zamek
Scena Malta
2018
Teatr
Beniowski. Ballada bez bohatera
Małgorzata Warsicka
Teatr Nowy
Scena Malta
2018
Muzyka
Spotkanie kolesiów
Zenon Laskowik
Polska
Scena na Piętrze
Scena Malta
2018
Teatr
Smog, czyli o trudnościach z oddechem
Barbara Prądzyńska
Polska
Republika Sztuki Tłusta Langusta
Scena Malta
2018
Teatr
Kolorowa, czyli biało-czerwona
Fundacja Banina
Teatr Ósmego Dnia
Scena Malta
2018
Teatr
Full Space
Dawid Dąbrowski
Polska
Izabela Sitarska
Polska
Krystyna Szydłowska "Lama"
Polska
Ulica Święty Marcin
Generator Malta
2018
Taniec, Muzyka, Sztuki wizualne
Dziady.Kopia_doc
Tomasz Bazan
Polski Teatr Tańca
Polska
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Scena Malta
2018
Teatr
Czytanie w ciemnościach Bertolta Brechta
Andrzej Ficowski
Polska
Klub Schron
Generator Malta
2018
Teatr
Rodzina
Circus Ferus
Scena Robocza
Scena Malta
2018
Teatr
Żniwa
Igor Gorzkowski
Polska
Polski Teatr Tańca
Polska
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Scena Malta
2018
Teatr
Polka
Igor Gorzkowski
Polska
Polski Teatr Tańca
Polska
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Scena Malta
2018
Teatr
Kordian
Jakub Skrzywanek
Polska
Teatr Polski w Poznaniu
Polska
Teatr Polski
Scena Malta
2018
Teatr
Syrians Stranded in Turkey
Ahmed Deeb
Palestyna
Plac Wolności
Generator Malta
2018
Spotkania
One albo x scen z życia
Justyna Machaj
Republika Sztuki Tłusta Langusta
Scena Malta
2018
Teatr
Gorycz
Kaya Kołodziejczyk
Polski Teatr Tańca
Polska
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Scena Malta
2018
Teatr
Eldorado
Markus Imhoof
Szwajcaria
Plac Wolności
Generator Malta
2018
Film
Wesele. Poprawiny
Marcin Liber
Polska
Polski Teatr Tańca
Polska
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Scena Malta
2018
Teatr
Marina Abramović w Brazylii
Marco Del Fiol
Brazylia
Plac Wolności
Generator Malta
2018
Film
Szukając Jezusa
Katarzyna Kozyra
Polska
Plac Wolności
Generator Malta
2018
Film
Żegnaj, Olimpio (ostatnia inwentaryzacja)
Monika Duncan
Romuald Krężel
Emmilou Rößling
Scena Robocza
Scena Malta
2018
Teatr
Długi semestr
Leonard Retel Helmrich
Holandia
Plac Wolności
Generator Malta
2018
Film
Spacerownik teatralny: śladami teatralnej poznańskiej alternatywy
Stara Rzeźnia
Scena Malta
2018
Miasto, Spotkania
Moving the Mirror
Peter Pleyer
Niemcy
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2018
Taniec
Blur.Close Up
Joanna Leśnierowska
Polska
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2018
Taniec
Raw Light
Anna Nowicka
Polska
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2018
Taniec
Wychodząc od działania
Maria Stokłosa
Polska
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2018
Taniec
Dance is Acient
Fiedel
Frédéric Gies
Szwecja
Anton Stoianov
Thomas Zamolo
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2018
Taniec
Per-sona
Katarzyna Sitarz
Polska
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2018
Taniec
Ciało i fikcja
Marysia Zimpel
Polska
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2018
Taniec
Still Life
Agata Maszkiewicz
Polska
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2018
Taniec
Wycieka ze mnie samo złoto
Renata Piotrowska-Auffret
Polska
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2018
Taniec
Opus
Leon & The Wolf
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2018
Taniec
Mute
Janusz Orlik
Polska
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2018
Taniec
Conditions of Being a Mortal
Hodworks
Węgry
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2018
Taniec
Inging
Jeanine Durning
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2018
Taniec
Walk Poems
Ivana Ivković
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2018
Taniec
Momentum*When Matter Meets Antimatter
Aleksandra Borys
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2018
Taniec
Cimnego pokoju nie trzeba się bać
Kuba Czekaj
Polska
Dziedziniec Szkoły Baletowej
Imprezy Towarzyszące
2018
Film
Strefa frajdy
Plac Wolności
WOLNO Dzieciom
2018
Warsztaty
Aria Diva
Agnieszka Smoczyńska
Polska
Dziedziniec Szkoły Baletowej
Imprezy Towarzyszące
2018
Film
Patrz pod nogi!
Plac Wolności
WOLNO Dzieciom
2018
Warsztaty
Gwizdek
Grzegorz Zariczny
Polska
Dziedziniec Szkoły Baletowej
Imprezy Towarzyszące
2018
Film
Mazurek
Julia Kolberger
Polska
Dziedziniec Szkoły Baletowej
Imprezy Towarzyszące
2018
Film
Najpiękniejsze fajerwerki ever
Aleksandra Terpińska
Polska
Dziedziniec Szkoły Baletowej
Imprezy Towarzyszące
2018
Film
Wolta
Monika Kotecka
Polska
Karolina Poryzała
Polska
Dziedziniec Szkoły Baletowej
Imprezy Towarzyszące
2018
Film
60 kilo niczego
Piotr Domalewski
Polska
Dziedziniec Szkoły Baletowej
Imprezy Towarzyszące
2018
Film
Baraż
Tomasz Gąssowski
Polska
Dziedziniec Szkoły Baletowej
Imprezy Towarzyszące
2018
Film
Amerykański sen
Marek Skrzecz
Polska
Dziedziniec Szkoły Baletowej
Imprezy Towarzyszące
2018
Film
Symfonia hałasów miejskich
Konrad Gęca
Plac Wolności
WOLNO Dzieciom
2018
Warsztaty
Instrukcja samo(obsługi)
Maja Brzozowska
Polska
Plac Wolności
WOLNO Dzieciom
2018
Film
The Voice of the Voice in the Voice
Benjamin Abras
Brazylia
Scena Robocza, Ulica Półwiejska, Plac Wolności, Ostrów Tumski
Idiom
2019
Taniec, Warsztaty
Do Outro Lado Do Mundo
Sérgio Afonso
Angola
Stara Rzeźnia
Idiom
2019
Film
Independência
Mário „Fradique” Bastos
Angola
Stara Rzeźnia
Idiom
2019
Film
Lucia No Ceu Com Semaforos
Ery Claver
Angola
Gretel Marín
Angola
Stara Rzeźnia
Idiom
2019
Film
Havemos De Voltar
Kiluanji Kia Henda
Angola
Stara Rzeźnia
Idiom
2019
Film
Ha Um Zumbido, Ha Um Mosquito, Sao Dois
Ery Claver
Angola
Gretel Marín
Angola
Stara Rzeźnia
Idiom
2019
Film
Por Aqui Tudo Bem
Pocas Pascoal
Angola
Stara Rzeźnia
Idiom
2019
Film
Rastos De Sangue
Mawete Paciência
Angola
Stara Rzeźnia
Idiom
2019
Film
Wojna i pokój
Sergey Bondarchuk
Rosja
Stara Rzeźnia
Idiom
2019
Film
Na Cidade Vazia
Maria João Ganga
Angola
Stara Rzeźnia
Idiom
2019
Film
Prom-1
Plac Wolności
Forum
2019
Teatr, Działania performatywne
Neuromancer
Plac Wolności
Forum
2019
Spotkania
Kobieta na wojnie
Plac Wolności
Forum
2019
Spotkania
Narada Obywatelska o Edukacji
Plac Wolności
Forum
2019
Spotkania
Pokrzywa w pięciu smakach
Plac Wolności
Generator Malta
2019
Warsztaty
Silent Techno
Flauta
Polska
Plac Wolności
Generator Malta
2019
Muzyka
Mir
Grupa Sprostowanie
Plac Wolności
Generator Malta
2019
Działania performatywne
Co zrobisz, gdy świat stanie w ogniu?
Roberto Minervini
Włochy
Plac Wolności
Generator Malta
2019
Film
Pokojowy narzędziownik
Plac Wolności
Generator Malta
2019
Wielebny W.
Barbet Schroeder
Plac Wolności
Generator Malta
2019
Spotkania
Nowy śpiewnik patriotyczny
Kolektyw Łaski
Plac Wolności
Generator Malta
2019
Spotkania
Until Spring
Stereo 48
Palestyna
Generator Malta
2019
Taniec, Warsztaty
Zwierzęta
Strefa WolnoSłowa
Polska
Scena Wspólna
Generator Malta
2019
Teatr
Mapa sentymentalna: Grunwald-północ
Generator Malta
2019
Działania performatywne
Koncert sentymentalny
ABC Przygody
Generator Malta
2019
Muzyka
Mikorkoncert: Solarium 2.0
Karolina Czarnecka
Polska
Mikro Dom Kultury
Generator Malta
2019
Muzyka
Koncert: Rod Wilda
Duel Top
ROD im. T. Kościuszki
Generator Malta
2019
Muzyka
Popytka
Weronika Fibich
Scena Robocza
Poznań na Malcie
2019
Teatr
O meżnym Pietrku i sierotce Marysi. Bajka dla dorosłych
Jolanta Janiczak
Wiktor Rubin
Teatr Polski w Poznaniu
Polska
Teatr Polski
Poznań na Malcie
2019
Teatr
Całe życie w dresach
Ba-Ku Teatr
Barak Kultury
Barak Kultury
Poznań na Malcie
2019
Teatr
Śledztwo
Polski Teatr Tańca
Polska
Mirosław Różalski
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Poznań na Malcie
2019
Taniec
Koncert Morga
Morga
Republika Sztuki Tłusta Langusta
Poznań na Malcie
2019
Muzyka
Bromance
Michał Przybyła
Dominik Więcek
Scena Robocza
Poznań na Malcie
2019
Teatr
Obiecana ziemia obiecana
Artur Bieńkowski
Polski Teatr Tańca
Polska
Katarzyna Raduszyńska
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Poznań na Malcie
2019
Teatr, Taniec
Władca much
Mateusz Atman
Aneta Groszyńska
Polska
Agnieszka Jakimiak
Scena Robocza
Poznań na Malcie
2019
Teatr
Kiedy będę duży
Ba-Ku Teatr
Barak Kultury
Barak Kultury
Poznań na Malcie
2019
Teatr
Fobos
Companhia de Dança de Almada
Portugalia
Bruno Duarte
Polski Teatr Tańca
Polska
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Poznań na Malcie
2019
Taniec
Michaś
Mike Urbaniak
Scena Robocza
Poznań na Malcie
2019
Teatr
Zryw
Usta Usta Republika
Republika Sztuki Tłusta Langusta
Poznań na Malcie
2019
Teatr
Rezerwat
Antykabaret Barbarzyńcy PL
Barak Kultury
Poznań na Malcie
2019
Teatr
45
Polski Teatr Tańca
Polska
Jacek Przybyłowicz
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Poznań na Malcie
2019
Taniec
Sztylety
Sztylety
Plac Wolności
Muzyka na Malcie
2019
Muzyka
Cafe-Chantant, nowy śpiewnik patriotyczny
Kolektyw Łaski
Plac Wolności
Muzyka na Malcie
2019
Muzyka
You Are Safe
Agata Siniarska
Polska
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2019
Taniec
Letmec
Márta Ladjánszki
Węgry
Zsolt Varga
Węgry
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2019
Taniec
This Is The Real Thing
Anna Nowicka
Polska
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2019
Taniec
Durational Rope
Quarto
Brazylia, Szwecja
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2019
Taniec
Selfie Concert
Ivo Dimchev
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2019
Taniec, Muzyka
Out Of Any Present
Sofia Diaz
Vítor Roriz
Portugalia
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2019
Taniec
Thisentanglement
Quarto
Brazylia, Szwecja
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2019
Taniec
Fantasmical Anatomy Lessons / The Tongue, Desire for Language / The Tongue, Desire for Symmetry
Anne Juren
Francja
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2019
Taniec
Gentle Unicorn
Chiara Bersani
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2019
Taniec
Action in Primary. Wychodząc od działania
Meg Foley
Maria Stokłosa
Polska
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2019
Taniec
Masakra
Paweł Sakowicz
Polska
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2019
Taniec
Upwording Your World, czyli jak małe zmiany w sposobie myślenia i mówienia generują ogromny wpływ
Alternatywna Akademia Tańca
Rivca Rubin
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2019
Taniec, Warsztaty
Organizm, który ciągle rośnie
Plac Wolności
WOLNO Dzieciom
2019
Warsztaty
Kuchnia, żołądek, serce, rozum, wyobraźnia!
Plac Wolności
WOLNO Dzieciom
2019
Warsztaty
Jerk
Gisèle Vienne
Austria, Francja
Stara Rzeźnia
Idiom
2011
Teatr
Autobus jedzie
Agata Baumgart
Agnieszka Jakimiak
Katarzyna Szyngiera
Dawny szpital psychiatryczny w Owińskach
Idiom
2011
Teatr, Działania performatywne
Egzamin
Usta Usta Republika
Fort VIII
Idiom
2011
Teatr, Działania performatywne
Władza wyklucza – wykluczmy władzę!
Kolektyw Rozbrat
Squat Rozbrat
Idiom, Poznań na Malcie
2011
Muzyka
Malowany ptak
WTZ Teatroterapia
Stara Rzeźnia
Idiom
2011
Teatr
Kropka nad i
Teatr Wiem Kiedy Nie Mogę
Ośrodek Teatralny UAM Maski
Idiom
2011
Teatr, Warsztaty
Osadzeni, Młyńska 1
Teatr Ósmego Dnia
Polska
Teatr Ósmego Dnia
Poznań na Malcie
2011
Teatr
Aut/Komposition
Marianne Baillot
Alix Eynaudi
Anne Juren
Francja
Agata Maszkiewicz
Polska
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2011
Taniec
CH/projekt SITE-SPECIFIC
Annas Kollektiv
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2011
Taniec, Działania performatywne
Prawa półkula
Maria Stokłosa
Polska
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2011
Taniec
Already Made
Gaëtan Bulourde
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2011
Taniec
Crotch
Keith Henessy
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2011
Taniec
The Cubes Circus
Train Theatre
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2011
Taniec
Allege
Public in Private
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2011
Taniec
A+B=X
Gilles Jobin
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2011
Taniec
The unknown – Niewiadoma
Paweł Malicki
Polska
Pawilon Nowa Gazownia
Poznań na Malcie
2011
Taniec
Akcja „in-vitro”
Daniel Stryjecki
Pawilon Nowa Gazownia
Poznań na Malcie
2011
Taniec
Marcin Masecki i Warszawska Orkiestra Rozrywkowa im. I. Krenza
Marcin Masecki
Polska
Warszawska Orkiestra Rozrywkowa im. I. Krenza
Stary Rynek
Muzyka na Malcie
2011
Muzyka
Kiss Kiss Kiss
Kiss Kiss Kiss
Stary Rynek
Muzyka na Malcie
2011
Muzyka
Hjaltalín
Hjaltalín
Stary Rynek
Muzyka na Malcie
2011
Muzyka
Koncert Snowman (2011)
Snowman
Polska
Stary Rynek
Muzyka na Malcie
2011
Muzyka
Monologi waginy
Lucyna Marzec
Marianna Szczygielska
MDK nr 1
Premiery, Nowe Sytuacje
2011
Teatr
Stado albo Miejsca wilgotne. Poemat performatywny
Roman Dziadkiewicz
Nowe Sytuacje
2011
Działania performatywne, Miasto
Śmietnisko
Dziedziniec Szkoły Baletowej
Idiom
2011
Film
Łagodny potwór. Projekt Frankenstein
Kornél Mundruczó
Dziedziniec Szkoły Baletowej
Idiom
2011
Film
Stroszek
Dziedziniec Szkoły Baletowej
Idiom
2011
Film
Zabiłem moją matkę / J’ai tué ma mère
Dziedziniec Szkoły Baletowej
Idiom
2011
Film
Eternelle Idole
Gisèle Vienne
Austria, Francja
Dziedziniec Szkoły Baletowej
Idiom
2011
Film
Showroomdummies
Gisèle Vienne
Austria, Francja
Dziedziniec Szkoły Baletowej
Idiom
2011
Film
Narracje Wykluczenia
Maciej Pisuk
Polska
Rafał Drozdowski
Polska
Tomasz Kireńczuk
Polska
Galeria Miejska Arsenał
Forum
2011
Spotkania
Inżynieria Obrazu
Andrzej Leder
Polska
W.J.T. Mitchell
Stany Zjednoczone
Galeria Miejska Arsenał
Forum
2011
Spotkania
Autowykluczenie – Gest Twórczy
Małgorzata Dziewulska
Marek Kędzierski
Polska
Valerie Gérard
Francja
Cristina Vinuesa Muñoz
Hiszpania
Galeria Miejska Arsenał
Forum
Spotkania
Spotkania Berlińsko-Poznańskie
Galeria Miejska Arsenał
Forum
2011
Spotkania
Projekt socjologiczny "Tworzenie kultury – badanie uczestnictwa w kulturze"
Forum
2011
Miasto
Warsztaty z Julią Rowntree
Scena na Piętrze
Forum
2011
Warsztaty
Promocja wydawnictw Fundacji Malta
Galeria Miejska Arsenał
Forum
2011
Spotkania
Bajki dla najmniejszych
Park Cytadela
Imprezy Towarzyszące
2011
Film
Ty i Ja
Studio Teatralne BLUM
Polska
Park Cytadela
Imprezy Towarzyszące
2011
Teatr
Pan Satie
Teatr Atofri
Park Cytadela
Imprezy Towarzyszące
2011
Teatr
Słoń Trąbibombi
Teatr Atofri
Park Cytadela
Imprezy Towarzyszące
2011
Teatr
Pokolorowanki
Teatr Lalki i Aktora PINOKIO
Park Cytadela
Imprezy Towarzyszące
2011
Teatr
Książeczka Bajeczka
Studio Teatralne BLUM
Polska
Park Cytadela
Imprezy Towarzyszące
2011
Teatr
Czesław Miłosz Live
Imprezy Towarzyszące
2011
Miasto, Sztuki wizualne
Słuchowisko Azjatyckie
Wanda Wasilewska
Polska
Stary Rynek, Park Adama Mickiewicza
Idiom
2012
Muzyka
Pokrewni
Wojtek Ziemilski
Polska
Ośrodek Teatralny UAM Maski
Idiom
2012
Teatr, Działania performatywne
Dziady
Lech Raczak
Polska
Teatr im. H. Modrzejewskiej w Legnicy
Stara Rzeźnia
Program główny
2012
Teatr
Czas terroru
Lech Raczak
Polska
Teatr im. H. Modrzejewskiej w Legnicy
Collegium da Vinci
Program główny
2012
Teatr
Gry z czasem
Lech Raczak
Polska
Stary Rynek
Program główny
2012
Teatr
Hamlet
Paweł Szkotak
Polska
Teatr Polski w Poznaniu
Polska
Teatr Polski
Poznań na Malcie
2012
Teatr
Udowodnij, że nie jesteś robotem
Teatr Porywacze Ciał
Polska
Poznań na Malcie
2012
Teatr
Dwunastu gniewnych ludzi
Radosław Rychcik
Polska
Teatr Nowy
Teatr Nowy
Poznań na Malcie
2012
Teatr
Nie-Boska Komedia. Rzecz o krzyżu
Piotr Kruszczyński
Polska
Teatr im. A. Fredry w Gnieźnie
Teatr Nowy
Programy Partnerskie
2012
Teatr
Orkiestra „Titanic”
Teatr im. W. Bogusławskiego w Kaliszu
Rudolf Zioło
Polska
Teatr im. Bogusławskiego w Kaliszu
Programy Partnerskie
2012
Teatr
Slagsmålsklubben (Szwecja / Sweden)
Slagsmålsklubben
Stary Rynek
Muzyka na Malcie
2012
Muzyka
Emika (Wielka Brytania / United Kingdom)
Emika
Czechy
Stary Rynek
Muzyka na Malcie
2012
Muzyka
Silent Disco (2012)
Muzyka na Malcie
2012
Muzyka
Miłobędzka / Zimpel Tyle tego Ty – Wieczór poezji Krystyny Miłobędzkiej z muzyką Wacława Zimpla
Krystyna Miłobędzka
Polska
Wacław Zimpel
Polska
Galeria u Jezuitów
Muzyka na Malcie
2012
Muzyka
Music (Practicable)
Isabelle Schad
Niemcy
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2012
Taniec
Masculinity
Chris Leuenberger
Szwajcaria
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2012
Taniec
Soul Project
David Zambrano
Holandia
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2012
Taniec
Live on stage (2012)
Janusz Orlik
Polska
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2012
Taniec
E.I.O.
Maria Baroncea
Rumunia
Dragana Bulut
Rumunia
Eduard Gabia
Rumunia
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2012
Taniec
Josha
Márta Ladjánszki
Węgry
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2012
Taniec
Dance for Nothing
Eszter Salamon
Węgry
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2012
Taniec
Polska
Agata Maszkiewicz
Polska
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2012
Taniec
Rekonstrukcja
Joanna Leśnierowska
Polska
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2012
Taniec
Mining
Rodrigo Sobarzo de Larraechea
Chile
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2012
Taniec
Unknown. Seans
Renata Piotrowska-Auffret
Polska
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2012
Taniec
Dynamika Dialogu: coaching dla profesjonalistów w ramach Alternatywnej Akademii Tańca 2012
Jurij Konjar
Słowenia
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2012
Taniec
Ptaki wschodu
Adrianna Borucka
Park Adama Mickiewicza
Nowe Sytuacje
2012
Działania performatywne
Za miskę ryżu
Aleksandra Piotrowska
Ulica Półwiejska
Nowe Sytuacje
2012
Działania performatywne
Flow/Przepływ
Ting-Tong Chang
Agnieszka Szablikowska
Łukasz Trusewicz
Poznań
Nowe Sytuacje
2012
Działania performatywne, Miasto, Sztuki wizualne
Made in China
Maciej Kurak
Max Skorwider
Poznań
Nowe Sytuacje
2012
Działania performatywne, Miasto
made IN
Maria Szydłowska
Stary Rynek
Nowe Sytuacje
2012
Sztuki wizualne
Networks
Szymon Kabała
Mateusz Marchwicki
Stary Browar
Nowe Sytuacje
2012
Sztuki wizualne
import/eksport
Daniel Koniusz
Tomasz Koszewnik
Katarzyna Postaremczak
Park Wilsona
Nowe Sytuacje
2012
Sztuki wizualne
Pizzas for the People, reż. Hwang Kim
Dziedziniec Szkoły Baletowej
Idiom
2012
Film
To Serve, reż. Jorge León
Dziedziniec Szkoły Baletowej
Idiom
2012
Film
Hanoi-Warszawa, reż. Katarzyna Klimkiewicz
Dziedziniec Szkoły Baletowej
Idiom
2012
Film
The Last Real Men, reż. Ulrich Seidl
Dziedziniec Szkoły Baletowej
Idiom
2012
Film
Immersion, reż. Harun Farocki
Dziedziniec Szkoły Baletowej
Idiom
2012
Film
Whose Utopia, reż. Cao Fei
Dziedziniec Szkoły Baletowej
Idiom
2012
Film
I tak nie zależy nam na muzyce, reż. Cédric Dupire, Gaspard Kuentz
Dziedziniec Szkoły Baletowej
Idiom
2012
Film
Defilada, reż. Andrzej Fidyk
Dziedziniec Szkoły Baletowej
Idiom
2012
Film
Manufactured Landscapes, reż. Jennifer Baichwal
Dziedziniec Szkoły Baletowej
Idiom
2012
Film
Love is the only master I’ll serve, reż. Nicholas Lens
Stary Rynek
Scena Malta
2012
Film
Hańba, reż. Steve Jacobs
Kino Muza
Scena Malta
2012
Film
Centrum Sztuki Dziecka / Miłobędzka. Warsztaty. Po nitce do kłębka
CK Zamek
Forum
2012
Warsztaty
Forum: Azja.doc
Dirk Fleischmann
Niemcy
Stefan Kaegi
Szwajcaria
Wanda Wasilewska
Polska
Radosław Pyffel
Polska
Justyna Nakonieczna
Polska
Grzegorz Stern
Polska
Stary Rynek
Forum
2012
Spotkania
Kąt Kultura (2012)
Stary Rynek
Imprezy Towarzyszące
2012
Miasto
Śpij
Teatr Baj
Pawilon Nowa Gazownia
Imprezy Towarzyszące
2012
Teatr
Julka i kulka
Teatr Małego Widza
Pawilon Nowa Gazownia
Imprezy Towarzyszące
2012
Teatr
Kulu-lu-lu
Pawilon Nowa Gazownia
Imprezy Towarzyszące
2012
Teatr
Spot
La Baracca Testoni Ragazzi
Pawilon Nowa Gazownia
Imprezy Towarzyszące
2012
Teatr
Lulajka
Teatr Atofri
Pawilon Nowa Gazownia
Imprezy Towarzyszące
2012
Teatr
Esctopia
Milan Loviška
Słowacja
Centrum Zajawy The Rootz
Imprezy Towarzyszące
2012
Teatr
Rytuał superformuły. Karlheinz Stockhausen: Licht. Die Sieben Tage der Woche. Spotkanie z Moniką Pasiecznik
Stary Rynek
Imprezy Towarzyszące
2012
Spotkania
Pod okupacją mediów. Spotkanie z Dorotą Sajewską
Stary Rynek
Imprezy Towarzyszące
2012
Spotkania
Ann Lee
Tino Sehgal
Niemcy, Wielkia Brytania
Stara Rzeźnia
Idiom
2013
Sztuki wizualne
Feed
Kurt Hentschläger
Austria, Stany Zjednoczone
AWF
Idiom
2013
Teatr, Sztuki wizualne
Luxuriant: within the reign of anticipation
Simon Vincenzi
Wielkia Brytania
Stara Rzeźnia
Idiom
2013
Teatr
Dom lalki
Michał Siegoczyński
Polska
Teatr Nowy
Teatr Nowy
Scena Malta
2013
Teatr
Stan nieważkości, reż. Maciej Drygas
Dziedziniec Szkoły Baletowej
Idiom
2013
Film
Pièce touchée
Martin Arnold
Austria
Dziedziniec Szkoły Baletowej
Idiom
2013
Film
Człowiek z kamerą, reż. Dżiga Wiertow
Dziedziniec Szkoły Baletowej
Idiom
2013
Film
Crash: Niebezpieczne pożądanie
David Cronenberg
Kanada
Dziedziniec Szkoły Baletowej
Idiom
2013
Film
Burning Car
Kolektyw Superflex
Dania
Dziedziniec Szkoły Baletowej
Idiom
2013
Film
THX 1138
George Lucas
Stany Zjednoczone
Dziedziniec Szkoły Baletowej
Idiom
2013
Film
Rozmowa wokół twórczości Romea Castellucciego
Piersandra Di Matteo
Włochy
Joe Kelleher
Wielkia Brytania
Nicholas Ridout
Wielkia Brytania
CK Zamek
Idiom, Forum
2013
Spotkania
Nagrania spektakli Romea Castellucciego pokazywane w ramach Forum Film
Romeo Castellucci
Włochy
Forum
2013
Teatr, Film, Spotkania, Warsztaty
Trzecia dyskusja poświęcona będzie społecznym i politycznym konsekwencjom ulepszania człowieka
CK Zamek
Forum
2013
Spotkania
Atoms For Peace, Thom Yorke, Flea, Nigel Godrich, Joey Waronker, Mauro Refosco
Atoms for Peace
Stany Zjednoczone, Wielkia Brytania
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Muzyka na Malcie
2013
Muzyka
Gin Ga
GinGa
Austria
Plac Wolności
Muzyka na Malcie
2013
Muzyka
Mooryc / Wójciński / Zimpel + VJ Jago
VJ Jago
Ksawery Wójciński
Maurycy Zimmermann "Mooryc"
Wacław Zimpel
Polska
Plac Wolności
Muzyka na Malcie
2013
Muzyka
Nora
tg STAN
Belgia
Collegium da Vinci
Scena Malta, House on Fire
2013
Teatr
Built to Last
Damaged Goods
Münchner Kammerspiele
Meg Stuart
Belgia
CK Zamek
Scena Malta, House on Fire
2013
Teatr, Taniec
Magnificat
Marta Górnicka
Polska
Plac Wolności
Scena Malta
2013
Teatr
Dyskretny urok burżuazji
Teatr Nowy
Teatr Nowy
Scena Malta
2013
Teatr
Dom lalki
Teatr Nowy
Teatr Nowy
Scena Malta
2013
Teatr
Otello
Paweł Szkotak
Polska
Teatr Polski w Poznaniu
Polska
Teatr Polski
Scena Malta
2013
Teatr
Testament psa
Remigiusz Brzyk
Polska
Teatr Nowy
Teatr Nowy
Scena Malta
2013
Teatr
!Oooooleee!
Eva Rufo
Hiszpania
Plac Wolności
Generator Malta, Scena Malta
2013
Teatr, Taniec
Chodź na słówko
Jerzy Moszkowicz
Polska
Dziedziniec Szkoły Baletowej
Scena Malta
2013
Teatr
Dom Bernardy Alba
Magdalena Miklasz
Polska
Teatr Nowy
Teatr Nowy
Scena Malta
2013
Teatr
Alicja
Teatr Fuzja
Polska
Plac Wolności
Generator Malta, Scena Malta
2013
Teatr
Moja mama Janis
Jolanta Litwin-Sarzyńska
Polska
Plac Wolności
Generator Malta, Scena Malta
2013
Teatr, Muzyka
Leviatan
Przemysław Jasielski
Polska
Stara Rzeźnia
Nowe Sytuacje
2013
Sztuki wizualne
Lokal: kuchnia
Plac Wolności
Generator Malta
2013
Spotkania
Lokal: piekarnia
Plac Wolności
Generator Malta
2013
Spotkania
Pyrspektywy
Plac Wolności
Generator Malta
2013
Spotkania
Wolny targ
Plac Wolności
Generator Malta
2013
Miasto
Program rezydencji dla artystów gotujących
Plac Wolności
Generator Malta
2013
Spotkania
Wieczory szekspirowskie
Plac Wolności
Generator Malta
2013
Teatr, Film
Kino za rogiem
Ogród Chwaliszewo
Generator Malta
2013
Film
Wymiennik: ekonomia daru
Plac Wolności
Generator Malta
2013
Spotkania
Wolnobuk
Plac Wolności
Generator Malta
2013
Miasto
Geek Girls Carrots Poznań
Plac Wolności
Generator Malta
2013
Spotkania
ULEpszanie
Plac Wolności
Generator Malta
2013
Spotkania, Warsztaty
Kwestia Romska. Projekt z większością
Plac Wolności
Generator Malta
2013
Spotkania
Generator Malta: Ogrody
Plac Wolności, Ogród Chwaliszewo, Ogród Jeżyce, Ogród Wilda, Ogród Łazarz, Ogród Śródka
Generator Malta
2013
Miasto, Spotkania, Warsztaty
Ogród Plac Wolności
Plac Wolności
Generator Malta
2013
Miasto, Spotkania, Warsztaty
Ogród Łazarz
Ogród Łazarz
Generator Malta
2013
Miasto, Spotkania, Warsztaty
Generator Malta / odwiedziny
Ogród Jeżyce, Ogród Wilda, Ogród Łazarz, Ogród Śródka, Ogród Chwaliszewo, Plac Wolności
Generator Malta
2013
Miasto, Spotkania
Ludzie stąd
Plac Wolności
Generator Malta
2013
Miasto, Sztuki wizualne
Portrety
Plac Wolności
Generator Malta
2013
Film
Ślady
Wojciech Radtke
Polska
Plac Wolności
Generator Malta
2013
Działania performatywne, Film, Miasto, Sztuki wizualne
ASI MINA/PJESOLO
ASI MINA
PJESOLO
Plac Wolności
Generator Malta
2013
Muzyka
Rodzinne niedziele
Plac Wolności
Generator Malta
2013
Miasto, Spotkania, Warsztaty
10 najważniejszych słów
Plac Wolności
Generator Malta
2013
Sztuki wizualne
Sympatykotonia
Stara Rzeźnia
Nowe Sytuacje
2013
Muzyka, Sztuki wizualne
Cyborganic Plants
Patryk Lichota
Polska
Stara Rzeźnia
Nowe Sytuacje
2013
Muzyka, Sztuki wizualne
Biophotonica
Tomasz Gęstwicki
Polska
Marek Straszak
Polska
Stara Rzeźnia
Nowe Sytuacje
2013
Sztuki wizualne
Where is my mind !?!!
Rafał Zapała
Polska
Stara Rzeźnia
Nowe Sytuacje
2013
Muzyka, Sztuki wizualne
Tableaux Vivants
Anne Juren
Francja
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2013
Taniec
BAT
Marie-Caroline Hominal
Szwajcaria
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2013
Taniec
On Orientations | Untimely Encounters
An Kaler
Austria
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2013
Taniec
A gesture that is nothing but a threat
Sofia Diaz
Vítor Roriz
Portugalia
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2013
Taniec
Ballroom
Begüm Erciyas
Turcja
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2013
Taniec
brzUCHO
Wrocławski Teatr Lalek
Pawilon Nowa Gazownia
Generator Malta, Premiery
2013
Teatr
Pstryk! Abecadło
Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu
Pawilon Nowa Gazownia
Generator Malta, Premiery
2013
Muzyka
Audiopyłki
Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu
Pawilon Nowa Gazownia
Generator Malta
2013
Działania performatywne, Sztuki wizualne
Smakułyki
Teatr Poddańczy
Pawilon Nowa Gazownia
Generator Malta
2013
Teatr
Z życia szmatek
Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu
Pawilon Nowa Gazownia
Generator Malta
2013
Film
On-Off
La Baracca Testoni Ragazzi
Pawilon Nowa Gazownia
Generator Malta
2013
Teatr
Primo
Felipe González
Alfredo Zinola
Pawilon Nowa Gazownia
Generator Malta
2013
Teatr, Taniec
Pani Smykałka: warsztaty literackie
Pawilon Nowa Gazownia
Generator Malta
2013
Warsztaty
Instytut Małego Dziecka im. Astrid Lindgren
Pawilon Nowa Gazownia
Generator Malta
2013
Warsztaty
Ambientówka warsztaty plastyczne
Pawilon Nowa Gazownia
Generator Malta
2013
Warsztaty
Teatr Atofri: warsztaty teatralno-muzyczne
Teatr Atofri
Pawilon Nowa Gazownia
Generator Malta
2013
Warsztaty
Młodzi i teatr
Imprezy Towarzyszące
2013
Spotkania
Silent Malta (2013)
Generator Malta
2013
Muzyka
Estados de excepción
Lorena Wolffer
Meksyk
Plac Wolności, Ogród Wilda
Idiom
2013
Miasto, Spotkania
Madame Satã
Karim Aïnouz
Brazylia, Francja
Dziedziniec Szkoły Baletowej
Idiom
2014
Film
Ziemia w transie
Glauber Rocha
Brazylia
Dziedziniec Szkoły Baletowej
Idiom
2014
Film
Cocalero
Alejandro Landes
Brazylia
Dziedziniec Szkoły Baletowej
Idiom
2014
Film
Bajo Juárez: La ciudad devorando a sus hijas
José Antonio Cordero
Meksyk
Alejandra Sánchez
Meksyk
Dziedziniec Szkoły Baletowej
Idiom
2014
Film
Por el camino
Charly Braun
Brazylia
Dziedziniec Szkoły Baletowej
Idiom
2014
Film
Los muertos
Lisandro Alonso
Argentyna
Dziedziniec Szkoły Baletowej
Idiom
2014
Film
Assemblage
Angela Melitopoulos
Niemcy
Maurizio Lazaratto
Francja, Włochy
Dziedziniec Szkoły Baletowej
Idiom
2014
Film, Sztuki wizualne
Xapiri
Laymert García dos Santos
Mapa Teatro
Kolumbia
Dziedziniec Szkoły Baletowej
Idiom
2014
Film, Spotkania
Los Herederos
Eugenio Polgovsky
Meksyk
Dziedziniec Szkoły Baletowej
Idiom
2014
Film
La libertad
Lisandro Alonso
Argentyna
Dziedziniec Szkoły Baletowej
Idiom
2014
Film
No hubo tiempo para la tristeza
Jorge Mario Betancur
Dziedziniec Szkoły Baletowej
Idiom
2014
Film
El Ruido de las estrellas
Eduardo Williams
Argentyna
Dziedziniec Szkoły Baletowej
Idiom
2014
Film
Rozmowa z kuratorem Idiomu Rodrigiem Garcíą
Rodrigo García
Argentyna
Fundacja Malta
Idiom, Forum
2014
Spotkania
(u)życie codzienne
Plac Wolności
Generator Malta
2014
Miasto, Spotkania, Sztuki wizualne, Warsztaty
Domowa kolumna grzybowa
Plac Wolności
Generator Malta
2014
Spotkania, Sztuki wizualne
Rower generujący energię
Plac Wolności
Generator Malta
2014
Sztuki wizualne
Przetwarzamy sta_re-ciuchy
Plac Wolności
Generator Malta
2014
Warsztaty
Spacer po zachodnim klinie zieleni (2014)
Borys Słowikowski
Plac Wolności
Generator Malta
2014
Spotkania
Życie seksualne storczyków (wykład)
Plac Wolności
Generator Malta
2014
Spotkania
Botaniczne skarby Poznania (warsztaty)
Plac Wolności
Generator Malta
2014
Warsztaty
Top 10 osobliwych roślin Polski (wykład)
Plac Wolności
Generator Malta
2014
Spotkania
Walka o byt – rośliny w wielkim mieście (wycieczka)
Plac Wolności
Generator Malta
2014
Spotkania
Poezja jest tym, co rodzi się z życia
Poznań
Generator Malta
2014
Działania performatywne, Sztuki wizualne
Dokąd
Paweł Kędzierski
Polska
Plac Wolności
Generator Malta
2014
Film
Ucieczka z kina Wolność
Wojciech Marczewski
Polska
Plac Wolności
Generator Malta
2014
Film
Matka królów
Janusz Zaorski
Polska
Plac Wolności
Generator Malta
2014
Film
Fan
Wojciech Maciejewski
Polska
Plac Wolności
Generator Malta
2014
Film
Przypadek
Krzysztof Kieślowski
Polska
Klub Osiedlowy Krąg
Generator Malta
2014
Film
Z punktu widzenia nocnego portiera
Krzysztof Kieślowski
Polska
Klub Osiedlowy Krąg
Generator Malta
2014
Film
Dreszcze
Wojciech Marczewski
Polska
Klub Osiedlowy Krąg
Generator Malta
2014
Film
S.O.S. Ziemia! (Home)
Luc Besson
Francja
Yann Arthus-Bertrand
Francja
Plac Wolności
Generator Malta
2014
Film
Zurbanizowani
Gary Hustwit
Stany Zjednoczone
Plac Wolności
Generator Malta
2014
Film
Zdania o mieście
Borys Słowikowski
Plac Wolności
Generator Malta
2014
Miasto, Spotkania
Nocne zgrywy
Plac Wolności
Generator Malta
2014
Spotkania
Zumba gold
Plac Wolności
Generator Malta
2014
Spotkania, Warsztaty
Aktywności na Wolności (2014)
Plac Wolności
Generator Malta
2014
Spotkania
Brydż
Plac Wolności
Generator Malta
2014
Spotkania, Warsztaty
Rozmowa o festiwalach jutra
Plac Wolności
Generator Malta
2014
Spotkania
Nazywamy ulice
Plac Wolności, Ogród Jeżyce, Ogród Łazarz, Ogród Wilda
Generator Malta, WOLNO Dzieciom
2014
Warsztaty
Zabawa to poważna sprawa
Ogród Jeżyce, Plac Wolności, Ogród Wilda
Generator Malta, WOLNO Dzieciom
2014
Warsztaty
Wykłady dzieci na Wolności
Plac Wolności
Generator Malta, WOLNO Dzieciom
2014
Spotkania
Miejsca do poznania
Plac Wolności, Ogród Jeżyce, Ogród Wilda, Ogród Łazarz
Generator Malta, WOLNO Dzieciom
2014
Warsztaty
Laboratorium na Wolności: Zabawka XXL
Plac Wolności
Generator Malta, WOLNO Dzieciom
2014
Warsztaty
Watch Docs: Przywódcy
Paweł Ferdek
Polska
Plac Wolności
Generator Malta, WOLNO Dzieciom
2014
Film
Argentyńska lekcja
Wojciech Staroń
Polska
Plac Wolności
Generator Malta, WOLNO Dzieciom
2014
Film
Design w miejscu, w którym jestem
Ogród Wilda, Ogród Jeżyce, Ogród Łazarz
Generator Malta, WOLNO Dzieciom
2014
Warsztaty
Warsztat małego majsterkowicza
Plac Wolności
Generator Malta, WOLNO Dzieciom
2014
Warsztaty
Partycypacja w zarządzaniu
Plac Wolności
Generator Malta
2014
Spotkania
The Take
Avi Lewis
Włochy
Naomi Klein
Włochy
Fundacja Malta
Generator Malta
2014
Film
Wolno Kuchnia
Plac Wolności
Generator Malta
2014
Miasto, Spotkania
Latynoskie struktury z tektury
Ogród Wilda, Plac Wolności
Generator Malta
2014
Warsztaty
I Międzynarodowy Zjazd Twórców Ogrodów Społecznych
Plac Wolności
Generator Malta
2014
Spotkania
Laboratorium na Wolności: Wysadź ogród! / Ogrodowy Think Tank
Plac Wolności
Generator Malta
2014
Spotkania
Poza snem
Jeżyce, podwórko na ul. Wawrzyniaka 9
Generator Malta
2014
Sztuki wizualne
wy:szyj wy:pisz wy:maluj
Olga Dziubak
Ogród Wilda, Plac Wolności
Generator Malta
2014
Działania performatywne, Sztuki wizualne
Wyspy gry i tańca
Ogród Wilda, Ogród Łazarz, Plac Wolności
Generator Malta
2014
Sztuki wizualne
A.G. Trio
A.G. Trio
Austria
Plac Wolności
Muzyka na Malcie
2014
Muzyka
szm21/pracownia
Ul. Szamarzewskiego 21
Generator Malta
2014
Miasto, Spotkania, Warsztaty
Drumming
Anne Teresa de Keersmaeker
Belgia
Collegium da Vinci
Scena Malta
2014
Teatr, Taniec, Muzyka
Rain
Anne Teresa de Keersmaeker
Belgia
Collegium da Vinci
Scena Malta
2014
Teatr, Taniec, Film, Muzyka
Achterland
Anne Teresa de Keersmaeker
Belgia
Collegium da Vinci
Scena Malta
2014
Teatr, Taniec, Film
Rosas danst Rosas
Anne Teresa de Keersmaeker
Belgia
Collegium da Vinci
Scena Malta
2014
Teatr, Taniec, Film
Perperuna
Teatr Ruchu AKT
Polska
Stary Rynek
Malta OFF
1993
Teatr
Zatańczę Ci bajkę / Warsztaty Agaty / Agata Nowaczyk-Łokaj
Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu
Art Fraction Foundation
Scena Wspólna
Imprezy Towarzyszące
2014
Warsztaty
Tirlibom-tirlibam / Warsztaty Agaty / Agata Nowaczyk-Łokaj
Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu
Art Fraction Foundation
Scena Wspólna
Imprezy Towarzyszące
2014
Warsztaty
Małe i duże zawirowania / Warsztaty Agaty / Agata Nowaczyk-Łokaj
Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu
Art Fraction Foundation
Scena Wspólna
Imprezy Towarzyszące
2014
Warsztaty
Kreatywne warsztaty z dzieckiem na kolanach
Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu
Art Fraction Foundation
Scena Wspólna
Imprezy Towarzyszące
2014
Warsztaty
Jestem sprytny jak Albert
Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu
Art Fraction Foundation
Scena Wspólna
Imprezy Towarzyszące
2014
Warsztaty
Budowanie domu z Bolusiem
Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu
Art Fraction Foundation
Scena Wspólna
Imprezy Towarzyszące
2014
Warsztaty
Szukając śladów
Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu
Art Fraction Foundation
Scena Wspólna
Imprezy Towarzyszące
2014
Spotkania
Na wyspach - małe teatrowanie przy mamie i tacie
Teatr Poddańczy
Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu
Art Fraction Foundation
Scena Wspólna
Imprezy Towarzyszące
2014
Spotkania
Dźwiękokształty
Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu
Art Fraction Foundation
HAT Center
Scena Wspólna
Imprezy Towarzyszące
2014
Sztuki wizualne
AUDIOPYŁKI
Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu
Art Fraction Foundation
Scena Wspólna
Imprezy Towarzyszące
2014
Teatr
Nauka pływania
Teatr Atofri
Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu
Art Fraction Foundation
Collegium da Vinci
Imprezy Towarzyszące
2014
Teatr, Działania performatywne
Przygody Klopsików
Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu
Art Fraction Foundation
Collegium da Vinci
Imprezy Towarzyszące
2014
Teatr, Film
Tam i tu
Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu
Miejski Teatr Miniatura
Art Fraction Foundation
Collegium da Vinci
Imprezy Towarzyszące
2014
Teatr
NAJ
Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu
Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu
Art Fraction Foundation
Scena Wspólna
Imprezy Towarzyszące
2014
Teatr
Ślady
Teatr Atofri
Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu
Art Fraction Foundation
Scena Wspólna
Imprezy Towarzyszące
2014
Teatr
Spuren/ Ślady
Teatr Helios
Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu
Art Fraction Foundation
Scena Wspólna
Imprezy Towarzyszące
2014
Teatr
Casa / Dom
La Baracca Testoni Ragazzi
Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu
Art Fraction Foundation
Scena Wspólna
Imprezy Towarzyszące
2014
Teatr
blÆst/ Wiatr
Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu
Teatr Madam Bach
Art Fraction Foundation
Scena Wspólna
Imprezy Towarzyszące
2014
Teatr
Sztuka szuka malucha (2014)
Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu
Art Fraction Foundation
Imprezy Towarzyszące
2014
Teatr, Sztuki wizualne
The Seed
Collegium da Vinci
Młoda Malta
2014
Teatr
Full Moon Nights
Sagrada Família d'Urgell, El Masnou
Collegium da Vinci
Młoda Malta
2014
Teatr
Nothing
Georg-Büchner-Gymnasium, Seelze
Collegium da Vinci
Młoda Malta
Teatr
Mermaid
British International School of Cracow, Kraków
Collegium da Vinci
Młoda Malta
2014
Teatr
Tęsknota mówi szeptem
Gimnazjum im. Królowej Jadwigi, Jerzykowo
Collegium da Vinci
Młoda Malta
2014
Teatr
Pif-paf, jesteś trupem
Collegium da Vinci
Młoda Malta
2014
Teatr
Na arce o ósmej
Teatr Fuzja
Polska
Plac Wolności
Scena Malta
2014
Teatr
Przygody Momo
Teatr Pipel 2
Polska
Plac Wolności
Scena Malta
2014
Teatr
Smoki
Grupa Bez Nazwy
Polska
Plac Wolności
Scena Malta
2014
Teatr
No One Will Tell Us…
Rosalind Crisp
Austria, Niemcy
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
Taniec
(…Rooms by the Sea) z cyklu: Ćwiczenia w patrzeniu
Joanna Leśnierowska
Polska
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2014
Taniec
Surfing
Magdalena Ptasznik
Polska
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2014
Taniec
I Never Fall Apart, Because I Never Fall Together
Anna Nowicka
Polska
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2014
Taniec
Insight
Janusz Orlik
Polska
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
Taniec
Ciało. Dziecko. Obiekt
Iza Szostak
Polska
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2014
Taniec
Niżyński. Święto snów
Anna Godowska
Polska
Sławek Krawczyński
Polska
Tomasz Wygoda
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
Taniec
Pojedynek
Agata Maszkiewicz
Polska
Stary Browar
Stary Browar Nowy Taniec
2014
Taniec
Skutki niezamierzone
Sjoerd Vreugdenhil
Francja, Holandia
Stary Browar
Premiery, Stary Browar Nowy Taniec
2014
Taniec
Maneries
Luis Garay
Argentyna
Pawilon Nowa Gazownia
Scena Malta
2014
Teatr
Uczta
Usta Usta Republika
Republika Sztuki Tłusta Langusta
Polska
Republika Sztuki Tłusta Langusta
Scena Malta
Teatr
Toast
Teatr Ba-Q
Polska
Ośrodek Teatralny UAM Maski
Scena Malta
2014
Teatr
Antywestern
Laura Leish
Scena Robocza
Scena Malta
2014
Teatr
X.humacja
Radykalna Frakcja Medialna Mazut
Polska
Republika Sztuki Tłusta Langusta
Polska
Republika Sztuki Tłusta Langusta
Scena Malta
2014
Teatr
Egzorcyzmy (próby otwarte)
Tadeusz Janiszewski
Polska
Teatr Ósmego Dnia
Scena Malta
2014
Teatr
Zapis podróży
Lukas Jiřička
Jan-Tage Kühling
Jacek Mazurkiewicz
Marcin Pławski
Paulina Zielińska
Republika Sztuki Tłusta Langusta
Polska
Republika Sztuki Tłusta Langusta
Premiery, Scena Malta
2014
Teatr, Muzyka
Dr@cula. Vagina dentata
Agata Biziuk
Polska
Teatr Polski w Poznaniu
Polska
Teatr Polski
Scena Malta
2014
Teatr
Cykl
Usta Usta Republika
Republika Sztuki Tłusta Langusta
Polska
CK Zamek
Scena Malta
2014
Teatr, Sztuki wizualne
Dziady
Radosław Rychcik
Polska
Teatr Nowy
Teatr Nowy
Scena Malta
2014
Teatr
Happening (1993)
Teatr Biały Clown
Polska, Ukraina
CK Zamek
Malta OFF
1993
Teatr
Pop up / Teatro delle Bricole
Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu
Art Fraction Foundation
Teatro delle Bricole
Scena Wspólna
Imprezy Towarzyszące
2015
Teatr
Lala / Rafineria Cukru
Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu
Art Fraction Foundation
Rafineria Cukru
Scena Wspólna
Imprezy Towarzyszące
2015
Warsztaty
Jerz Igor gra Małą Płytę / Jerz Igor / Jerzy Rogiewicz, Igor Nikiforow
Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu
Art Fraction Foundation
Jerz Igor
Scena Wspólna
Imprezy Towarzyszące
2015
Muzyka
W jakim morze jest humorze? / Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu
Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu
Art Fraction Foundation
Scena Wspólna
Imprezy Towarzyszące
2015
Warsztaty
Czytam "Maksa" całym sobą / Zakamarki / Warsztaty Agaty / Agata Nowaczyk-Łokaj
Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu
Art Fraction Foundation
Scena Wspólna
Imprezy Towarzyszące
2015
Warsztaty
Na wysokiej górze / Studio Teatralne BLUM
Studio Teatralne BLUM
Polska
Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu
Art Fraction Foundation
Scena Wspólna
Imprezy Towarzyszące
2015
Teatr
Zabawy wzrokowe z Oculino / Dorota Maciaszek, Zuzanna Cichocka, Joanna Bartosik
Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu
Art Fraction Foundation
Scena Wspólna
Imprezy Towarzyszące
2015
Warsztaty
Ciekawie w zabawie / Instytut Małego Dziecka im. Astrid Lindgren / Anna Groth, Magda Jankowska
Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu
Art Fraction Foundation
Scena Wspólna
Imprezy Towarzyszące
2015
Warsztaty
Soko Loko / Teatr Animacji w Poznaniu
Teatr Animacji
Polska
Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu
Art Fraction Foundation
Scena Wspólna
Imprezy Towarzyszące
2015
Teatr
Patchworkowe zwierzątka i przyjaciele / Międzynarodowy Festiwal Filmów Młodego Widza Ale Kino!
Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu
Art Fraction Foundation
Scena Wspólna
Imprezy Towarzyszące
2015
Film
Kłębuszek / Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu
Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu
Art Fraction Foundation
Scena Wspólna
Imprezy Towarzyszące
2015
Teatr
Kalimbokołysanie: pieśni i piosenki dla maluchów / Iza Kowalewska i Ryszard Bazarnik
Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu
Art Fraction Foundation
Scena Wspólna
Imprezy Towarzyszące
2015
Muzyka
NIEBOskłon / Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu
Teatr im. W. Bogusławskiego w Kaliszu
Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu
Art Fraction Foundation
Scena Wspólna
Imprezy Towarzyszące
2015
Teatr
Sensoplastyka / Inkubator Inspiracji / Izabela Stefańska
Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu
Art Fraction Foundation
Scena Wspólna
Imprezy Towarzyszące
2015
Warsztaty
Le son de la seve / Benoît Sicat
Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu
Art Fraction Foundation
Benoît Sicat
Scena Wspólna
Imprezy Towarzyszące
2015
Muzyka
Taniec i siła / Kacper Lipiński
Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu
Art Fraction Foundation
Scena Wspólna
Imprezy Towarzyszące
2015
Taniec
Bajkowanie / Patryk Zakrocki
Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu
Art Fraction Foundation
Scena Wspólna
Imprezy Towarzyszące
2015
Teatr, Muzyka
Mami Babi Targ / Babiląd
Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu
Art Fraction Foundation
Scena Wspólna
Imprezy Towarzyszące
2015
Miasto, Spotkania
Pajęczyna / Warsztaty Agaty / Agata Nowaczyk-Łokaj
Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu
Art Fraction Foundation
Scena Wspólna
Imprezy Towarzyszące
2015
Warsztaty
Międzynarodowe Seminarium Teatrologiczne „Teatr w miejscach nieteatralnych”
CK Zamek
Międzynarodowe Seminarium Teatrologiczne
1994
Spotkania
Międzynarodowe Seminarium Teatrologiczne „Teatr w miejscach nieteatralnych II”
CK Zamek
Międzynarodowe Seminarium Teatrologiczne
1995
Spotkania
Czy choreografia może pomóc zmienić świat? Grand (Re) Union
Joanna Leśnierowska
Polska
Rivca Rubin
Marta Keil
Julie Phelps
Peter Player
Nowy Taniec na Malcie
2020
Taniec, Spotkania
Jeziora Wielkopolski, czyli prywatne włóczęgi w dzikie - premiera mapy internetowej
Daria Mielcarzewicz
Polska
Jakub Susid
Generator Malta
2020
Sztuki wizualne
Podcast: Woda jest Tobą
Generator Malta
2020
Spotkania
Woda jest Tobą - premiera protest songu
CUKRY
Polska
Maria Ornaf
Zuzanna Zachara-Hassairi
Scena na Wilczaku
Generator Malta
2020
Film, Muzyka
Poznańska Garażówka / Debata: Woda – Kryzysy – Migracje
Anna Skowera
Przemysław Wielgosz
Filip Wesołowski
Katarzyna Czarnota
Polska
Generator Malta
2020
Spotkania
Poznańska Garażówka / Debata: Woda-miasto-migracje
Gustavo Carvalho
prof. dr hab. Jacek Piskozub
Łukasz Łyskawka
Katarzyna Słubik
Generator Malta
2020
Spotkania
Mapa Sentymentalna: Dębiec
Urszula Ziober
Polska
Maria Ratajczak
Leśniczówka na Dębinie
Generator Malta
2020
Spotkania
Studnia / Głosowanie
Pamela Bożek
Generator Malta
2020
Spotkania
Warsztaty: Po_Czucie
Jagoda Gruszczyńska
Polska
Fundacja Malta
Scena Malta
2020
Warsztaty
Poznańska Garażówka / Debata: Woda – Solidarność – Migracje
Katarzyna Czarnota
Polska
Pamela Bożek
dr Frank Dörner
Generator Malta
2020
Spotkania
Hamlet
Teatr Polski w Poznaniu
Polska
Stara Rzeźnia
Programy Partnerskie
2020
Teatr
Gęsia skórka / wernisaż
Małgorzata Myślińska
Polska
Pływalnia Olimpia
Generator Malta
2020
Sztuki wizualne
We mnie wszystko już płynie / wernisaż
Mateusz Kowalczyk
Pływalnia Olimpia
Generator Malta
2020
Sztuki wizualne
Studnia / wernisaż
Pamela Bożek
Pływalnia Olimpia
Generator Malta
2020
Spotkania
Spotkanie z radiestetą Władysławem Iwankiem
Kolektyw Przepływ
Władysław Iwanek
Pływalnia Olimpia
Generator Malta
2020
Spotkania
We mnie wszystko już płynie / instalacja poprojektowa
Mateusz Kowalczyk
Pływalnia Olimpia
Generator Malta
2020
Sztuki wizualne
Hydronarracje / wystawa
Kolektyw Przepływ
Pływalnia Olimpia
Generator Malta
2020
Sztuki wizualne
Gęsia skórka / wystawa
Małgorzata Myślińska
Polska
Pływalnia Olimpia
Generator Malta
2020
Sztuki wizualne
Studnia / wystawa
Pamela Bożek
Pływalnia Olimpia
Generator Malta
2020
Spotkania
Warsztaty z obliczania śladu węglowego
Kolektyw Przepływ
Pływalnia Olimpia
Generator Malta
2020
Warsztaty
Gęsia skórka / warsztaty ruchowe
Małgorzata Myślińska
Polska
Paweł Kubiak
Pływalnia Olimpia
Generator Malta
2020
Warsztaty
Antropopresja lokalnych zbiorników wodnych - wykład
Kolektyw Przepływ
Pływalnia Olimpia
Generator Malta
2020
Spotkania
Wirtualna Trzydziestka Festiwalu Malta
Fundacja Malta
Program główny
2020
Teatr
Battuta
Zingaro
Jezioro Malta
Varia
2008
Teatr
Solo na dwie osoby
Kosmetyki kuchenne. Warsztaty robienia kosmetyków naturalnych
Plac Wolności
Generator Malta
2014
Warsztaty
Europa. Rok 2050
Plac Wolności
Forum
2015
Spotkania
Mimo wszystko
Teatr Wiem Kiedy Nie Mogę
Teatr Polski
Malta OFF
2004
Teatr
Umarli muszą tańczyć
Teatr Emocji i Wyobraźni
Polska
Jezioro Malta, Centrum Handlowe M1, Stary Rynek
Malta OFF
2004
Teatr
Noc Helvera
Teatr Polski w Poznaniu
Polska
Teatr Polski
Poznań na Malcie
2001
Teatr
Entartete Kunst
Teatr Polski w Poznaniu
Polska
Teatr Polski
Poznań na Malcie
2001
Teatr
Human mic / Civil march for Aleppo
Anna Alboth
Polska
Plac Wolności
Generator Malta
2018
Spotkania
Automatycznie zapisany szkic
Automatycznie zapisany szkic
Automatycznie zapisany szkic
Automatycznie zapisany szkic
Wykład otwierający - Roman Kubicki i Anna Zeidler-Janiszewska
Roman Kubicki
Polska
Anna Zeidler-Janiszewska
Polska
Dziedziniec Muzeum Archeologicznego
Forum
2010
Spotkania
Automatycznie zapisany szkic
Transdyscyplinarność obrazu
Luk Van den Dries
Belgia
Katarzyna Fazan
Polska
Dziedziniec Muzeum Archeologicznego
Forum
2010
Spotkania
Ciało na scenie
Anna R. Burzyńska
Polska
Elke Van Campenhout
Belgia
Dziedziniec Muzeum Archeologicznego
Forum
2010
Spotkania
Praca dramaturga
Piotr Gruszczyński
Polska
Marianne Van Kerkhoven
Belgia, Holandia
Dziedziniec Muzeum Archeologicznego
Forum
2010
Spotkania
Wykład otwierający - Andrzej Leder
Andrzej Leder
Polska
Dziedziniec Muzeum Archeologicznego
Forum
2010
Spotkania
Tabu w teatrze
Marianne Van Kerkhoven
Belgia, Holandia
Paweł Mościcki
Polska
Dorota Semenowicz
Polska
Dziedziniec Muzeum Archeologicznego
Forum
2010
Spotkania
Twórca-indywidualista a kolektyw twórczy
Luk Van den Dries
Belgia
Grzegorz Niziołek
Polska
Dziedziniec Muzeum Archeologicznego
Forum
2010
Spotkania
Profesjonalista w teatrze
Ann Olaerts
Belgia
Paweł Płoski
Polska
Paweł Sztarbowski
Polska
Steven Vandervelden
Belgia
Dziedziniec Muzeum Archeologicznego
Forum
2010
Spotkania
Automatycznie zapisany szkic
Koncert Youth Novels (Malta na bis w Koninie)
Youth Novels
Polska
Centrum Kultury i Sztuki w Koninie
Imprezy Towarzyszące
2020
Muzyka
Koncert Adam Nowak i Acoustic Amigos (Malta na bis w Koninie)
Adam Nowak i Acoustic Amigos
Polska
Centrum Kultury i Sztuki w Koninie
Imprezy Towarzyszące
2020
Muzyka
Żubr Pompik (Malta na bis w Koninie)
Teatr Fuzja
Polska
Centrum Kultury i Sztuki w Koninie
Imprezy Towarzyszące
2020
Teatr
Odmęty (Malta na bis w Koninie)
YoenNa
Centrum Kultury i Sztuki w Koninie
Imprezy Towarzyszące
2020
Działania performatywne, Muzyka
Szukając Romea (Malta na bis w Koninie)
Teatr Bagatela w Krakowie
Koniński Dom Kultury
Imprezy Towarzyszące
2019
Teatr
Koncert John Porter solo (Malta na bis w Koninie)
John Porter
Wielkia Brytania
Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie
Imprezy Towarzyszące
2019
Muzyka
Na kołach (Malta na bis w Koninie)
Mona Circo
Argentyna
Amfiteatr w Parku Chopina
Imprezy Towarzyszące
2019
Działania performatywne
Od słowa do słowa (Malta na bis w Koninie)
Studio Teatralne BLUM
Polska
Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie
Imprezy Towarzyszące
2018
Teatr
Koncert New People (Malta na bis w Koninie)
New People
Polska
Centrum Kultury i Sztuki w Koninie
Imprezy Towarzyszące
2018
Muzyka
Podwójne solo (Malta na bis w Koninie)
Jan Peszek
Polska
Centrum Kultury i Sztuki w Koninie
Imprezy Towarzyszące
2018
Teatr
Zarazić sambą Konin (Malta na bis w Koninie)
Neemias Santana
Brazylia
Marcelo Galvao
Brazylia
Centrum Kultury i Sztuki w Koninie
Imprezy Towarzyszące
2017
Taniec, Warsztaty
Koncert Dylan.pl (Malta na bis w Koninie)
Dylan.pl
Polska
Centrum Kultury i Sztuki w Koninie
Imprezy Towarzyszące
2017
Muzyka
Humanicana (Malta na bis w Koninie)
Teatr Porywacze Ciał
Polska
Centrum Kultury i Sztuki w Koninie
Imprezy Towarzyszące
2017
Teatr
Życie jest bajką (Malta na bis w Koninie)
Danuta Stenka
Polska
Centrum Kultury i Sztuki w Koninie
Imprezy Towarzyszące
2017
Teatr
Dookoła (Malta na bis w Koninie)
Hanna Kanecka
Polska
Aleksandra Bożek-Muszyńska
Polska
Centrum Kultury i Sztuki w Koninie
Imprezy Towarzyszące
2017
Taniec
Kocham Pana, Panie Sułku (Malta na bis w Koninie)
Adam Ferency
Jacek Janczarski
Krzysztof Kowalewski
Marta Lipińska
Centrum Kultury i Sztuki w Koninie
Imprezy Towarzyszące
2016
Teatr
Koncert Piotr Zioła (Malta na bis w Koninie)
Piotr Zioła
Polska
Centrum Kultury i Sztuki w Koninie
Imprezy Towarzyszące
2016
Muzyka
Dziwne zwierzęta (Malta na bis w Koninie)
Teatr Sytuacje Grupa
Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie
Imprezy Towarzyszące
2016
Teatr
Bataille i świt nowych dni (Malta na bis w Koninie)
Anna Godowska
Polska
Sławek Krawczyński
Polska
Centrum Kultury i Sztuki w Koninie
Imprezy Towarzyszące
2016
Taniec
Koncert Laura Palmer Cover Story (Malta na bis w Koninie)
Automatycznie zapisany szkic
Automatycznie zapisany szkic
Pięć łatwych utworów
Milo Rau
Belgia, Szwajcaria
CK Zamek
Portret artysty
2021
Teatr, Film
Orestes w Mosulu. Making of
Milo Rau
Belgia, Szwajcaria
CK Zamek
Portret artysty
2021
Teatr, Film
Lam Gods
Milo Rau
Belgia, Szwajcaria
CK Zamek
Portret artysty
2021
Teatr, Film
Nowa Ewangelia
Milo Rau
Belgia, Szwajcaria
CK Zamek
Portret artysty
2021
Film
School of resistance
Helen Hester
Hiszpania
Maciej „Gąsiu" Gośniowski
Polska
Portret artysty
2021
Spotkania
Just asking: film?
Oscar Van Rompaya
Belgia
Peter Seynaeve
Belgia
CK Zamek
Portret artysty
2021
Teatr, Film
Uskoki FM
Edka Jarząb i grupa Uskoki
Polska
Park im. Henryka Wieniawskiego
Generator Malta
2021
Muzyka
Parkowa potupajka z Radiem Uskoki FM
Edka Jarząb i grupa Uskoki
Polska
Park im. Henryka Wieniawskiego
Generator Malta
2021
Taniec, Muzyka
Odzyskiwanie miejsc - tworzenie flagi dla miejsca ukochanego
Make Larmo
Polska
Park im. Henryka Wieniawskiego
Generator Malta
2021
Warsztaty
Rozmowa radiowa
Patrycja Rozwora
Polska
Park im. Henryka Wieniawskiego
Generator Malta
2021
Spotkania
Warsztaty kulinarne
Katarzyna Wojtczak
Polska
Park im. Henryka Wieniawskiego
Generator Malta
2021
Warsztaty
Wieczór poezji
Centrum Studiów Katalońskich, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza
Polska
Park im. Henryka Wieniawskiego
Generator Malta
2021
Działania performatywne
Prawo mieszkaniowe
Wielkopolskie Stowarzyszenie Lokatorów
Polska
Park im. Henryka Wieniawskiego
Generator Malta
2021
Spotkania
Automatycznie zapisany szkic
Taka Różna Ziemia
Warsztaty Agaty
Polska
Park im. Henryka Wieniawskiego
WOLNO Dzieciom
2021
Warsztaty
Poranna praktyka ruchu
Zofia Tomczyk
Polska
Park im. Henryka Wieniawskiego
Generator Malta
2021
Taniec
Automatycznie zapisany szkic
Koncert Tęskno
Tęskno
Polska
Rodzinny Ogród Działkowy im. gen. H. Dąbrowskiego
Generator Malta
2021
Muzyka
W głąb poznańskiej terra incognita
Towarzystwo Krajoznawcze Krajobraz
Polska
OSP Poznań-Krzesiny
Generator Malta
2021
Spotkania
Rajd rowerowy z Krzesin na Głuszynę
Rada Osiedla Krzesiny-Pokrzywno-Garaszewo
Polska
31. BLT
Polska
OSP Poznań-Krzesiny
Generator Malta
2021
Spotkania
Koncert Fanfara Awantura
Automatycznie zapisany szkic
W poszukiwaniu posadzonego lasu. Losy i przyroda Lasku Marcelińskiego
Towarzystwo Krajoznawcze Krajobraz
Polska
Maria Krześlak-Kandziora
Polska
Parking przy Junikowie
Generator Malta
2021
Spotkania
Osiedlowy wyścig kosmiczny. Gwiazdy i astronauci w przestrzeni Winogradów
Towarzystwo Krajoznawcze Krajobraz
Polska
Szczepan Żurek
Polska
Pomnik Gagarina w Parku Gagarina
Generator Malta
2021
Spotkania
Przybysze z kosmosu. Na tropie meteorytu moraskiego
Towarzystwo Krajoznawcze Krajobraz
Polska
Małgorzata Bronikowska
Polska
Rezerwat Morasko
Generator Malta
2021
Spotkania
Zielona wyspa. Dlaczego na Abisynii dobrze mieszka się ptakom i ludziom
Towarzystwo Krajoznawcze Krajobraz
Polska
Aleksander Przybylski
Polska
Skwer przy pompie
Generator Malta
2021
Spotkania
W imię Jakuba S.
Paweł Demirski
Polska
Monika Strzępka
Online
Scena Malta
2021
Teatr, Film
School of Resistance: Queer Utopia
Helen Hester
Hiszpania
Maciej „Gąsiu" Gośniowski
Polska
Online
Forum
2021
Spotkania
Morderstwo (w) Utopii
Teatr Polski w Poznaniu
Polska
Grzegorz Laszuk
Polska
Teatr Polski
Scena Malta
2021
Teatr
Automatycznie zapisany szkic
Procesy
Usta Usta Republika
Dziedziniec różany (CK Zamek)
Scena Malta
2021
Teatr
Czerwone nosy
Jan Klata
Polska
Teatr Nowy w Poznaniu
Polska
Teatr Nowy
Scena Malta
2021
Teatr
Kalina®
Agata Biziuk
Polska
Teatr Nowy w Poznaniu
Polska
Teatr Nowy
Scena Malta
2021
Teatr
Automatycznie zapisany szkic
Automatycznie zapisany szkic
Automatycznie zapisany szkic
Obrazy farbowane roślinami!
Tkanki Twórcze
Polska
Park im. Henryka Wieniawskiego
WOLNO Dzieciom
2021
Warsztaty
Rekordziści świata, czyli owady
Justyna Odrzykoska
Polska
Park im. Henryka Wieniawskiego
WOLNO Dzieciom
2021
Warsztaty
Automatycznie zapisany szkic
Archiwum Protestów Publicznych. Ekranizacja
Park im. Henryka Wieniawskiego
Scena Malta
2021
Film
Automatycznie zapisany szkic